Jump to content

Ulefone Paris


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ulefone Paris

$145/€125, αυγ-σεπτ 2015

 

οθονη 5" (720x1280), 2.5D (curved glass)

2G/3G/4G

δικαρτο

android 5.1

επεξεργαστης 8πυρηνος mt6753 (64bit)

2gb ram, 16gb rom, card slot

γραφικα mali t720

καμερες 5 & 13mp

notification led

κουμπια αφης capacitive

μπαταρια 2250mah

 

υπο διευκρινιση:

- χρονισμος: 1.3

- μπαταρια αφαιρουμενη

- μεγεθος sim: micro, mini

- ενοποιημενη rom

 

via

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 408
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά είναι σε Promotion το Ulefone Paris σε διάφορα site όπως και το Vifocal που μου ήρθε email σήμερα $129.99 : http://vifocal.com/ulefone-paris-smartphone-4g-lte-octa-core-64bit-2gb-16gb-android-5-1-5-0-inch-hd-screen.html

 

Ενα κομψό κινητό σε αρκετά καλή τιμή

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι σε Promotion το Ulefone Paris σε διάφορα site όπως και το Vifocal που μου ήρθε email σήμερα $129.99 : http://vifocal.com/ulefone-paris-smartphone-4g-lte-octa-core-64bit-2gb-16gb-android-5-1-5-0-inch-hd-screen.html

 

Ενα κομψό κινητό σε αρκετά καλή τιμή

 

αστα με δυσκολια κρατιεμαι,πανεμορφο,αφαιρουμενη μπατ.

και 8πυρηνο σε τρελη τιμη,αλουμινενιοοο!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Το τσιμπησα.μαζι με τους ποντους απο Gearbest μου βγηκε στα 109 δολαρια.Ελπιζω να αποτελεσει καλη αγορα
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν πρέπει να έχει αρχίσει κανένα κατάστημα τη διανομή

Σημερα επικοινωνια με vickmall, εχουν διαθεσιμο το μαυρο. Και μπορεις να περασεις με paypal την αγορα απευθειας!!!

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα παραγγελια απο Vickmall πριν δυο ημερες με τον παλιο τρόπο χωρις δηλαδη balance με Paypal.Αναμένω...Για να δουμε τι ψάρια πιάνει.Η αλήθεια είναι οτι πριν απο αυτο πήρα το Elefone 6000 pro -ήθελα δίκαρτο για δευτερη συσκευή με αξιοπρεπή χαρακτηριστικά κάτω από 150ευρώ - το οποιο ήταν μια χαρά αλλα βαρυ και ασήκωτο το άτιμο.Χρειαστηκε τηλέφωνο ο αδελφός μου που του εσπασε το galaxy note

που ειχε ,του το χαρισα ,και στην νεα αναζητηση εκτιμησα σε αυτο τα ομορφα χαρακτηριστικα του καθως και το χαμηλο του βαρος.Να με λοιπον στην αναμονη.

Edited by dinosmidis
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι νουμεράκι για να το παρακολουθείς που βρίσκεται δεν έχεις λάβει ακόμη;

Κανένα δωράκι έδωσαν;

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι νουμεράκι για να το παρακολουθείς που βρίσκεται δεν έχεις λάβει ακόμη;

Κανένα δωράκι έδωσαν;

 

Νουμεράκι καπούτ!Υπομονή.Οσο για δώρα δεν ασχολήθηκα καθόλου.Πηρα μια ωραιότατη original θήκη από Everbuying με PayPal balance στα 6,5 δολάρια εάν δεν κάνω λάθος και περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Και το Gearbest έβγαλε κουπόνι ParisGB και στα $129.99 δίνει δώρο Leather Case και Tempered Glass

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα κι εγώ την παραγγελία, μαύρο είχαν στο vickmall, θα βάλουν είπαν και ένα φορτιστή αυτοκινήτου δώρο, μέσω χρεωστικης Πειραιώς και PayPal πλήρωσα, αλλά μετά όταν πήγα να παραγγείλω και θήκη από Gearbest δεν μου δέχτηκε την κάρτα το PayPal, θα υποθέσω λόγω των περιορισμων CC
Link to comment
Share on other sites

Ομολογουμένως πολύ καλά τα σχόλια και το review για τη συσκευή. Τη σκέφτομαι για τη κοπελιά. Η ανησυχία μου είναι η μπαταρία αν θα κρατάει καθόλου τόσο μικρή και η κάμερα αν θα ειναι έστω αξιοπρεπής. Γενικά έχει εμπειρία κανένας απο προηγούμενες συσκευές της ulefone? βγάζουν θέματα η είναι γενικά αξιόπιστη σαν εταιρεία;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μετά από το brickaρισμά του Coolpad F1 της γυναίκας μου, το παρήγγειλα και εγώ από Vickmall (λευκό μαζί με την θήκη του με την τρύπα μπροστά) στα 127,55 €. (Paypal μέσω κάρτας Πειραιώς που πέρασε απευθείας). Αυξανόμαστε οι beta testers. Τελικά θήκες σιλικόνης υπάρχουν;
ΖΤΕ BLADE - Samsung Galaxy 3 (i5800) - Google Nexus One - Asus Eee Pad Transformer 10.1" - Lg G Pad 7.0 (V400) - Coolpad F1 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. όσοι έχετε παραγγείλει και έχετε λάβει tracking number από vickmall με SG Post, έχει ανανεωθεί το status της παραγγελίας όταν το ελέγχετε;

Εχω λάβει tracking number εδώ και 3 μέρες και ακόμη να φανεί. Συνήθως σε μία μέρα ανανεώνονταν σε << information recieved ......>> όταν το τσέκαρα.

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια ακριβως. Πιθανον να εχουν κλεισει τα tracking number και να μην τα εχουν στειλει ακομη. Ουτε φωτογραφιες απο τα δεματα εχουν στειλει οπως εκαναν αλλες φορες σε 2 - 3 μερες.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω λάβει tracking number από vickmall με SG Post αλλα ακόμα τίποτα,δευτερα το παράγγειλα.

 

Και εγώ εχω αγοράσει απο vickmall και τη τρίτη 13 Οκτωβρίου μου εστειλαν και tracking number με SG Post,αλλά οπως και σεις δεν υπάρχει το νούμερο πουθενά.Σε επικοινωνία απο χτές με τη Selina μου λέει διάφορα οτι μπορει να παραπεσε το δεμα να ξεχάστηκε και οτι μέχρι το βράδυ σήμερα Παρασκευη θα μου απαντήσει.Μεχρι τωρα το ειχα περάσει οτι ετσι ειναι,αλλα διαβάζοντας οτι συμβαίνει και σε άλλους ειπα να γράψω και εγω το τι συμβαίνει.

Ελπίζω να ειναι in stock και να μην μας κοροιδεύουν,θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχω αγοράσει απο vickmall και τη τρίτη 13 Οκτωβρίου μου εστειλαν και tracking number με SG Post,αλλά οπως και σεις δεν υπάρχει το νούμερο πουθενά.Σε επικοινωνία απο χτές με τη Selina μου λέει διάφορα οτι μπορει να παραπεσε το δεμα να ξεχάστηκε και οτι μέχρι το βράδυ σήμερα Παρασκευη θα μου απαντήσει.Μεχρι τωρα το ειχα περάσει οτι ετσι ειναι,αλλα διαβάζοντας οτι συμβαίνει και σε άλλους ειπα να γράψω και εγω το τι συμβαίνει.

Ελπίζω να ειναι in stock και να μην μας κοροιδεύουν,θα δείξει.

 

Δεν ξέρω αν είναι in stock, το σίγουρο είναι ότι δεν ήταν όταν το παραγγείλαμε. Σε επικοινωνία μαζί τους σήμερα μου απάντησαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ότι θέλει 3-4 μέρες για να έχω πληροφορίες σχετικά με την αποστολή (ενώ τους είχα ήδη πει ότι σε άλλες παραγγελίες είχα ενημέρωση μετα από μία μέρα) και τελείωσαν με ένα ωραίότατο please wait patiently...

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι έχει σημασία ,οπως σου ειπαν χρειάζεται υπομονή,δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο.

Αλλα την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου το παρήγγειλα αφου πρώτα πήρα επιβεβαίωση απο την Selina (δύο φορές κιόλας)οτι υπάρχει και δεν θα περιμένω.Η υπομονή ειναι αρετή :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι έχει σημασία ,οπως σου ειπαν χρειάζεται υπομονή,δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο.

Αλλα την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου το παρήγγειλα αφου πρώτα πήρα επιβεβαίωση απο την Selina (δύο φορές κιόλας)οτι υπάρχει και δεν θα περιμένω.Η υπομονή ειναι αρετή :)

 

Επιλέγω μέχρι τώρα να αγοράζω από vickmall για να μην βάζω τις αρετές μου σε δοκιμασία όπως μα κάποια άλλα κινεζομάγαζα:ninja: :!: :X :confused::whistle:.

Ελπίζω να μην αρχίσουμε τα ίδια και εδώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...