Παπούτσια

Απάντηση

wall

wall's Avatar: Nokia 8310
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: αναμεσα στο παπλωμα και στο στρωμα
Να ρωτήσω... ψάχνω λίγο στο ιντερνετ και βλέπω ενα σωρο σελίδες με onitsuka tiger. Δεκάδες όμως με λιγο διαφορετική ονομασία καθε φορά! Όλες αυτές είναι κινέζικές και προφανώς τις αποφεύγουμε ε? Υπάρχει κανά έγκυρο site με asics?

mariel19

mariel19's Avatar: Apple iPhone 4
Honored Member
Περιοχή: 1 Infinite Loop, CA
Παράθεση από wall >
Να ρωτήσω... ψάχνω λίγο στο ιντερνετ και βλέπω ενα σωρο σελίδες με onitsuka tiger. Δεκάδες όμως με λιγο διαφορετική ονομασία καθε φορά! Όλες αυτές είναι κινέζικές και προφανώς τις αποφεύγουμε ε? Υπάρχει κανά έγκυρο site με asics?
Office.co.uk -> στέλνει Ελλάδα με £15 μεταφορικά.
Σίγουρα αυθεντικό κ εγγυημένο.

Παλιά είχε και το schuh.co.uk Asics , αλλά απ'ότι φαίνεται από μια γρήγορη ματιά τα έχουν βγάλει..

Παράθεση από mmmsss >
Ξερετε που μπορω να βρω στην Αθηνα παπουτσια Supra?
Στην Αθήνα δεν γνωρίζω προσωπικά, αλλά από τα δύο παραπάνω καταστήματα μπορείς να βρεις και να στα φέρουν σπιτάκι σου. ;-)
Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen
iPhone 5, MacBook Air(2012) MacMini(2012), iPad 2nd gen Wi-Fi 16GB .
Τελευταία τροποποίηση από mariel19: 19 Αύγ. 2012, 11:57.

Karthan7

Karthan7's Avatar: Alcatel One Touch 701
Mobile Guides Editor
Περιοχή: ภูเก็ต
Το SimplyRun εχει εκπτωσεις http://www.simplyrun.co.uk...m_medium=email
Νέα συνάντηση μελών στην Πάτρα
Ο έξυπνος παραδέχεται ο λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
Ενοποίηση αποθηκευτικού χώρου σε mtk6589
Θανάσης. Huawei 3C (H30-U10) - Thl w7s - S.E. k810i - S.E. C905

DemetreKre

DemetreKre's Avatar: Nokia 8210
3G Member
Περιοχή: athens
Ποδοσφαιρικά παπούτσια....
Χρόνια με Adidas σε ποδοσφαιρικά λέω να αλλάξω σε Nike. Δεν με συγκινεί κάτι από τα μοντέλα της Adidas.

Έχει δει μήπως κάποιος τα παρακάτω παπούτσια Αθήνα γιατί θέλω να τα δω στο πόδι;;;
NIKE5 BOMBA FINALE

Λέω για πρώτη φορά να πάω σε σχάρα. 5x5 & 7x7 & 8x8 όλα σε συνθετικό τάπητα. Άντε και μια στο τόσο 11x11 πάλι σε συνθετικό. Θα το κόψω φέτος μια φορά τη βδομάδα θα παίζω. Ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις. Βέβαια πρέπει να δοκιμαστεί στο πόδι να κάτσει γάντι, έστω να πάρω ιδέες. Τιμές από 5€ έως 205€ απλώς να μου αρέσουν....
Θα εχω και δεύτερα κάποια adipure adidas

mariel19

mariel19's Avatar: Apple iPhone 4
Honored Member
Περιοχή: 1 Infinite Loop, CA
Παράθεση από Karthan7 >
Το SimplyRun εχει εκπτωσεις http://www.simplyrun.co.uk...m_medium=email
Και το jdsports εκτός από sales έχει προσφορά για international delivery £4.99 !!!
Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen
iPhone 5, MacBook Air(2012) MacMini(2012), iPad 2nd gen Wi-Fi 16GB .

johnnyf95

johnnyf95's Avatar: Nokia 6600
GPRS Member
Περιοχή: Ροδος
ξερετε που μπορω να βρω τα adidas equation??? ειναι αυτα που εχουν αποσπωμενο μερος και απο μποτακια γινονται χαμηλα....
http://www.kicksonfire.com...idas-equation/
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3

protoporos

no avatar
GPRS Member
Περιοχή: Άγνωστη
καταρχην νιωθω πολυ ωραια που υπαρχει κιαλλος με νοκια 6600 μεσα στο φορουμ
σαν φαν του κεβιν ομολογω οτι δεν ειχα δει ποτε αυτα τα παπουτσια.και τα παρακολουθω σχεδον ολα,οσα μπορω, σαν φαν των σνικερς.τωρα βλεποντας απο το λινκ ειναι 3 χρονων αυτο το μοντελλο ,οποτε δυσκολο να το βρεις καπου.

johnnyf95

GPRS Member
χαχαχαχα...απο τα αγαπημενα μου κινητα.....
και καπως ετσι τα ειχα δει επειδη τα παρουσιασε ο κεβιν...αλλα ποτε δεν βρηκα καποιο μαγαζι να τα πουλαει...
και επειδη ψαχνω για μποτακια αυτη την περιοδο,τα θυμηθηκα και θα με βολεβαν παρα πολυ που ειναι 2 σε 1
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3

protoporos

no avatar
GPRS Member
οσον αφορα το κινητο ,οπως εχω γραψει σε αλλο τοπικ,εγω ακομα αυτο χρησιμοποιω εδω και 8 χρονια.με καλυπτει οποτε ειμαι οκ....
τα παπουτσια τωρα ,επειδη ειναι παλια μονο σε κανεναν στο ebay θα τα βρεις.δεν ηταν και πολυ διαδεδομενα αποτιξερω.εαν ομως θες κατι καλο,μιας και επεσες σε ειδικο εχω να σου προτεινω τα καινουρια adidas rose 773

apathya

apathya's Avatar: Motorola RAZR
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Κιλκίς
Παιδιά, καλησπέρα! Το www.nikeshoesonline.gr το γνωρίζετε; Με ενδιαφέρει άμεσα να κάνω αγορά κάτι παπούτσια, λόγω τιμης. Μυρίζει μήπως μουφα;
My moto defy quadrant score: 2277 with CM7 2.3.5

protoporos

no avatar
GPRS Member
ουτε να το σκεφτεις.ολα μουφα ειναι...

johnnyf95

GPRS Member
Παράθεση από protoporos >
οσον αφορα το κινητο ,οπως εχω γραψει σε αλλο τοπικ,εγω ακομα αυτο χρησιμοποιω εδω και 8 χρονια.με καλυπτει οποτε ειμαι οκ....
τα παπουτσια τωρα ,επειδη ειναι παλια μονο σε κανεναν στο ebay θα τα βρεις.δεν ηταν και πολυ διαδεδομενα αποτιξερω.εαν ομως θες κατι καλο,μιας και επεσες σε ειδικο εχω να σου προτεινω τα καινουρια adidas rose 773
πολυ ωραια αλλα δεν ψαχνω μπασκετικο (εχω το τελευταιο μοντελο του κεβιν της adidas και με εχουν βολεψει παρα πολυ)
ψαχνω ενα κομψο μποτακι για καθημερινο και για ντυσιμο....εχεις να μου προτιενεις κατι?

protoporos

no avatar
GPRS Member
επειδη το γουστο ειναι υποκειμενικο για καζουαλ παππουτσια θα σου δωσω μερικα σαιτ που ειναι εξιδικευμενα για καζουαλ....καλο ψαξιμο!!!

http://www.crookedtongues....neakers/casual

http://www.hanon-shop.com/footwear/

http://www.endclothing.co....tment/sneakers

http://www.size.co.uk/footwear

fantomas_ktm

fantomas_ktm's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
3G Member
Περιοχή: Κερατσίνι
Ρε παιδια, παπουτσια τυπου ΝIKE Cortez η τα αντιστοιχα New Balance, ειναι καταλληλα για γυμναστηριο? Βαρη και κανα διαδρομο..
Shit Happens!!!

Johny-B

Johny-B's Avatar: Nokia N8
Moderator
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από fantomas_ktm >
Ρε παιδια, παπουτσια τυπου ΝIKE Cortez η τα αντιστοιχα New Balance, ειναι καταλληλα για γυμναστηριο? Βαρη και κανα διαδρομο..
Για βάρη δεν νομίζω να έχεις τόσο πρόβλημα.
Για διάδρομο -αν τρέχεις- καλύτερα προτίμησε κανένα running.
Αυτά πλέον είναι σχεδόν αποκλειστικά casual.
Moderator στις ενότητες "Buy & Sell", "Nokia", "Πλατφόρμες Symbian @ myphone.gr
**Πριν βάλετε κάποια αγγελία στο Buy & Sell, βεβαιωθείτε ότι διαβάσατε αυτό!**
Running with New Balance: M880V2 (Asphalt) & MT876 (Trail)
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης