Παπούτσια

Απάντηση

tsitsibau

tsitsibau's Avatar: Nokia 5800
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από cgeo >
Ξέρει κάποιος καταστήματα με Onitsuka Tiger στο κέντρο;
http://www.e-odyssey.gr/v1.../category/1/19
έχει και διαγωνισμό... οπότε μπορεί να το πάρεις και δώρο

taketrance

taketrance's Avatar: Samsung GT-S8500 Wave
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Επειδη σκεφτομαι να παρω all star για πρωτη φορα ,εχω καταληξει σε αυτα τα χακι/λαδι που τα εχω δει να φοριουνται αρκετα ,κανενα μαγαζι που να εχει ποικιλια σε all star ξερουμε εκτος απο μοναστηρακι ?

mouse

mouse's Avatar: Apple iPhone 5s
GPRS Member
Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω καινούρια αθλητικά... Επειδή δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με τον αθλητισμό, τα παπούτσια τα χρειάζομαι κυρίως για το γυμναστήριο, καμιά φορά για τρέξιμο και ποδήλατο και μερικές φορές όταν βγαίνω έξω... Γι αυτό σκέφτομαι να αγοράσω κάτι όμορφο και κομψό αφού δεν υπάρχει περιορισμός στο τί παπούτσια πρέπει να φοράω στο γυμναστήριο... Η τιμή δε θέλω να ξεπερνάει τα 150€ ... Τϊ μου προτείνετε;'

Ευχαριστώ

Johny-B

Johny-B's Avatar: Coolpad F1
Moderator
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από mouse >
Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω καινούρια αθλητικά... Επειδή δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με τον αθλητισμό, τα παπούτσια τα χρειάζομαι κυρίως για το γυμναστήριο, καμιά φορά για τρέξιμο και ποδήλατο και μερικές φορές όταν βγαίνω έξω... Γι αυτό σκέφτομαι να αγοράσω κάτι όμορφο και κομψό αφού δεν υπάρχει περιορισμός στο τί παπούτσια πρέπει να φοράω στο γυμναστήριο... Η τιμή δε θέλω να ξεπερνάει τα 150€ ... Τϊ μου προτείνετε;'

Ευχαριστώ
Το θέμα ομορφιάς είναι υποκειμενικό.
Για τα υπόλοιπα δες εδώ: http://www.myphone.gr/foru...B1#post2889071
Να προσθέσω και τις ακόμη λιγότερο γνωστές (στην Ελλάδα... ) Mizuno και Pearl Izumi.
Moderator στις ενότητες "Buy & Sell", "Nokia", "Πλατφόρμες Symbian @ myphone.gr
**Πριν βάλετε κάποια αγγελία στο Buy & Sell, βεβαιωθείτε ότι διαβάσατε αυτό!**
Myphone Meeting στην Θεσσαλονίκη14.12.2014!!!

DonJuan

DonJuan's Avatar: LG E975 Optimus G
Banned
Περιοχή: Athens, GRC
πήγα χθες να πάρω παπούτσια all star [μιας και είμαι λάτρης των all star] και βρήκα ένα ωραίο ζευγάρι [όχι πάνινα] και το αγόρασα. μετά όμως είδα στο κουτί ότι έλεγε κάτω από το converse "John Varvatos". έχετε ακούσει τίποτα εσείς γι'αυτόν? Έλληνας είναι?

Nagata

Nagata's Avatar: HTC One
a.k.a autopost mod-droid
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Νομίζω πως πρόκειται για Έλληνα σχεδιαστή που ζεί και εργάζεται από το 2000 στην Αμερική.
http://www.johnvarvatos.com/

VeCo

VeCo's Avatar: Vertu Constellation Quest
Moderator
Περιοχή: Crouch End
Παράθεση από DonJuan >
πήγα χθες να πάρω παπούτσια all star [μιας και είμαι λάτρης των all star] και βρήκα ένα ωραίο ζευγάρι [όχι πάνινα] και το αγόρασα. μετά όμως είδα στο κουτί ότι έλεγε κάτω από το converse "John Varvatos". έχετε ακούσει τίποτα εσείς γι'αυτόν? Έλληνας είναι?
εντ wikipedia αρ γιορ φρεντς.
This blessed plot, this earth, this realm, this England...
William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

London is a state of mind

athvanessa

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από DonJuan >
Ναι είναι σχεδιαστής κυρίως αντρικών ρούχων και υπάρχουν και αρώματα με την επωνυμία του...Ναι Έλληνας είναι και συνεργάζεται με την Converse...

Eru

Eru's Avatar: Acer Liquid
Mobile Member
Περιοχή: NYC
Ποια η αποψη σασ για τα παπουτσια louis vuitton; σκεφτομαι να παρω τα αθλητικα τους......

tonimeloni

no avatar
Mobile Newbie
Καλημερα μάγκες . το www.pooz.com ξερετε αν ειναι γνησια τα παπούτσια του ? εχω σταμπαρει κατι prada φοβερα και ειμαι ετοιμος να τα παραγγειλω ..

ευχαριστω

teorizo

teorizo's Avatar:  HP Jornada 720
3G Member
Περιοχή: athens
Παράθεση από tonimeloni >
Καλημερα μάγκες . το www.pooz.com ξερετε αν ειναι γνησια τα παπούτσια του ? εχω σταμπαρει κατι prada φοβερα και ειμαι ετοιμος να τα παραγγειλω ..

ευχαριστω
το έχω ρωτήσει και εγώ και μου είπαν ότι είναι εντελώς μουφα...
only crossfit...

tonimeloni

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από teorizo >
το έχω ρωτήσει και εγώ και μου είπαν ότι είναι εντελώς μουφα...

Πω ρε φίλε ξενέρωσα τώρα αλλά θενκς ενιγουει

rasel

rasel's Avatar: Nokia N78
Mobile Newbie
Nike id http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jsp

pexths

pexths's Avatar: Samsung GT-I9195 Galaxy S4 mini LTE
HSUPA Member
Περιοχή: thessaloniki
Παράθεση από rasel >
Nike id http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jsp
πολυ καλο. εχω παραγειλει αρκετα παπουτσια. τεραστιο μειονεκτημα οτι θελει κατι παραπανω απο 4 βδομαδες για να τα παραλαβεις

mouse

mouse's Avatar: Apple iPhone 5s
GPRS Member
Τα Nike Mercurial αξίζουν; Γνωρίζετε και αν μπορώ να τα βρω κάπου σε άλλο χρώμα εκτός απο άσπρο, μαύρο και χρυσό; Είδα κάποιους να φοράν ασπρο-μπλε και σκέφτομαι α υπάρχουν και άλλες χρωματικές επιλογες....

Ευχαριστώ
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης