Jump to content

Προσφορές από καταστήματα


stewe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο λόγος που δημιουργώ αυτό το θέμα είναι διότι πολλοί από εμάς έχουν βρεθεί στην θέση του να θέλουμε να αγοράσουμε κάποιο κινητό, αλλά τα οικονομικά μας να μην μας το επιτρέπουν. Επειδή λοιπόν κατά καιρούς υπάρχουν προσφορές σε μικρά αλλά και μεγάλα καταστήματα, ας γράφουμε εδώ για ότι καλό εντοπίζουμε.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

... και θα γράψω πρώτος

 

1) Σήμερα αγόρασα το 730 στα 159€ μέσω best price.gr

2) Επίσης παίζει προσφορά της Wind για το 930 στα 300€

3) Τέλος, μια έξυπνη κίνηση είναι να αγοράσει κάποιος το 930 στα 600€ από τον Γερμανό, διότι δίνει δώρο το Xbox one, με την προϋπόθεση να γνωρίζει κάποιον που θέλει το Xbox. Με απλά μαθηματικά, δίνεις την κονσόλα 350€ και το αποτέλεσμα είναι ότι και οι δυο έχουν βγει κερδισμένοι με τιμές που δεν παίζουν πουθενά αλλού αυτή τη στιγμή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φαντάζομαι εννοείς προσφορές για Lumia μόνο.

 

Αν κάποιος γράψει και για κάποια άλλη μάρκα δεν νομίζω ότι θα είναι και τόσο off topic, αλλά ας μη γελιόμαστε, αυτό θα γίνει μια φορά στις δέκα σελίδες...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το λέω γιατί αν αναφέρονται προσφορές από όλα τα κινητά, θα πρέπει να μεταφερθεί το θέμα αλλού.
Link to comment
Share on other sites

Ας το κρατήσουμε εδώ και ας μιλάμε μόνο για LUMIA, διότι αλλού μπορεί να χαθεί...

 

Ευχαριστώ...

 

Edit: όμως τώρα που το σκέφτομαι, δεν υπάρχουν πλέον ΝΟΚΙΑ... ε ρε μπέρδεμα... δεν ξέρω... πάντως νομίζω ότι γενικότερα πρέπει να δούμε/δείτε τι θα γίνει, διότι και το 535 δεν είναι ΝΟΚΙΑ αλλά είναι εδώ μέσα... μήπως να γίνει νέος χώρος στο forum μόνο για LUMIA; και τα παλιά τα ΝΟΚΙΑ και τα καινούρια τα Microsoft...

Edited by stewe
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν υπάρχουν πολλά Microsoft Lumia, μόνο ένα. Μόλις αυξηθούν μάλλον θα δημιουργηθεί νέο subforum για αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Το 730 ειναι στα 240 πλεον στο Πλαισιο και το 830 στα 300 ευρω, για την ακριβεια 399 μειον 100 ευρω μεσω ενος κουπονιου δωρο, οπως το ονομαζουν.
Link to comment
Share on other sites

Το 730 ειναι στα 240 πλεον στο Πλαισιο και το 830 στα 300 ευρω, για την ακριβεια 399 μειον 100 ευρω μεσω ενος κουπονιου δωρο, οπως το ονομαζουν.

 

Δεν ισχύει αυτή η προσφορά...

Πήρα τηλέφωνο σήμερα στο Πλαίσιο και μου είπαν ότι δεν ισχύει..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτή η προσφορά...

Πήρα τηλέφωνο σήμερα στο Πλαίσιο και μου είπαν ότι δεν ισχύει..

Αλλα γράφει πάντως στο site τους: http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/smartphones/windows-phone/Nokia-Lumia-830-Black-A00021346.htm?utm_term=windows-phone&utm_source=smc&utm_medium=display&utm_campaign=retargeting

Οπότε ή έπεσες σε άσχετο (το πιο πιθανό) ή όποιος ενδιαφέρεται ας κάνει ηλεκτρονική παραγγελία

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω;Δεν ξέρω και υποτίθεται μίλησα με τον υπεύθυνο του καταστήματος!

Το Πλαίσιο το εμπιστευόμαστε γενικά για αγορά κινητού;;

Link to comment
Share on other sites

Το 930 στα €300 από την Vodafone...

 

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Nokia-Lumia-930

 

Γράφει ότι δεν είναι διαθέσιμο, αλλά δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει ότι έβγαλαν περιορισμένο αριθμό σε προσφορά ή ότι απλά δεν είναι ετοιμοπαράδοτο...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το 930 στα €300 από την Vodafone...

 

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Nokia-Lumia-930

 

Γράφει ότι δεν είναι διαθέσιμο, αλλά δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει ότι έβγαλαν περιορισμένο αριθμό σε προσφορά ή ότι απλά δεν είναι ετοιμοπαράδοτο...

 

Μίλησα με βοντα σήμερα το απόγευμα και μου είπαν η προσφορά ισχυεί κανονικότατα τα περισσότερα καταστήματα βέβαια δεν έχουν καθόλου stock αλλά μου ειπε πως μπορεις να το κάνεις παραγγελία σε αυτους και το μεσα σε μια εβδομάδα θα το έχεις στα χέρια σου! Επίσης στο site γράφει οτι η προσφορά ισχυεί μεχρι 28/2 οπότε σου δίνει αρκετό χρόνο για να αποφασίσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με βοντα σήμερα το απόγευμα και μου είπαν η προσφορά ισχυεί κανονικότατα τα περισσότερα καταστήματα βέβαια δεν έχουν καθόλου stock αλλά μου ειπε πως μπορεις να το κάνεις παραγγελία σε αυτους και το μεσα σε μια εβδομάδα θα το έχεις στα χέρια σου! Επίσης στο site γράφει οτι η προσφορά ισχυεί μεχρι 28/2 οπότε σου δίνει αρκετό χρόνο για να αποφασίσεις!!

 

Μπορεις να δωσεις το λινκ σε παρακαλω? Οσο και να εψαξα δεν βρηκα κατι γι αυτη την προσφορα τους.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δωσεις το λινκ σε παρακαλω? Οσο και να εψαξα δεν βρηκα κατι γι αυτη την προσφορα τους.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

στο ιντερνετ δεν το έχει πλέον το 930 γιατί δεν έχει stock και εγω στο σιτε δεν το έβλεπα αλλα πείρα τηλέφωνο στο πιο κοντινό καταστημα και μου είπαν τα παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

στο ιντερνετ δεν το έχει πλέον το 930 γιατί δεν έχει stock και εγω στο σιτε δεν το έβλεπα αλλα πείρα τηλέφωνο στο πιο κοντινό καταστημα και μου είπαν τα παραπάνω!

 

Σ ευχαριστω. Θα πω στο φιλαρακι μου που ενδιαφερεται να κανει ενα κοπο και να παει να ρωτησει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ καλή προσφορά.

Η Vodafone θα δίνει το 930 στα 299€ μέχρι τον Φεβρουάριο

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά.

Η Vodafone θα δίνει το 930 στα 299€ μέχρι τον Φεβρουάριο

 

Στο site δεν το έχει καθόλου, το είδες σε κάποιο κατάστημα;

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

εγώ έφυγα την δευτερα για γερμανό σβάρνα όλα τα καταστήματα να δω που το έχουν ετοιμοπαράδοτο

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ έφυγα την δευτερα για γερμανό σβάρνα όλα τα καταστήματα να δω που το έχουν ετοιμοπαράδοτο

 

Πάρε τηλέφωνο και αμέσως θα σου πουν που παίζει. Μετά παίρνεις τηλέφωνο στο μαγαζί και τους λες ότι θα περάσεις από εκεί σε μιση ώρα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο και αμέσως θα σου πουν που παίζει. Μετά παίρνεις τηλέφωνο στο μαγαζί και τους λες ότι θα περάσεις από εκεί σε μιση ώρα.

Που να πάρω φιλε μου στα κεντρικά?εγώ έλεγα να παιρνω ένα ένα τα καταστήματα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έψαχνα ένα συγκεκριμένο κινητό για τους γονείς μου και πήρα στα κεντρικά (http://www.e-germanos.gr/e-germanos/contact/contact.eg), τους ανάφερα ποιες περιοχές με βολεύουν και μου είπαν που υπήρχε διαθέσιμο. Ζήτησα και το τηλέφωνο του καταστήματος, πήρα και ζήτησα να μου το κρατήσουν και πέρασα και το πήρα.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...