Jump to content

6o myphone meeting Θεσσαλονίκης [05/10/2014]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(τυχαία μπήκαν με αυτή την σειρά τα logo από τα mobile λειτουργικά, εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε :-))

 

Ετοιμαστείτε και μην προγραμματίσετε τίποτα στις 5 Οκτωβρίου, γιατί το παρεάκι του myphone στην Βόρεια Ελλάδα ορίζει νέο ραντεβού συνάντησης και σας περιμένει για έναν απολαυστικό καφέ με συζητήσεις, αναλύσεις, νέα και μεταξύ μας πειράγματα σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον, στο Casa Madre. Όλα τα μέλη από Θεσσαλονίκη και τις γύρω κοντινές περιοχές είστε καλεσμένοι (ανεξαρτήτως λειτουργικού, εμείς κάνουμε παρέα με όλους, αισθανθείτε άνετα), το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να δηλώσετε τώρα συμμετοχή αφήνοντας σχετικό μήνυμα είτε στο παρόν τόπικ είτε στην σχετική μας εκδήλωση στο facebook (μία φορά δηλώνουμε συμμετοχή, όχι παραπάνω) και σίγουρα θα περάσετε ένα πολύ όμορφο και πλούσιο -από θεματολογία- απόγευμα!

 

Σας άρεσε ή όχι το νέο δίδυμο των iPhones με μεγαλύτερα πάνελ οθονών; Το Samsung Galaxy Note 4 ήταν όπως το περιμένατε ή του βρήκατε ελαττώματα; Αυτά και άλλα πολλά θα αποτελέσουν κεντρικά θέματα συζητήσεων και φυσικά δεν θα μείνουμε μόνο σε αυτά. Δεν θα λείψουν και οι μεταξύ μας «σκληρές» αναμετρήσεις, αφού όλοι έχουμε ισχυρές συσκευές και ιδού μια ευκαιρία να κοντραριστούμε! Φορτίστε λοιπόν από βραδύς κινητά και tablets και ελάτε να μας βρείτε. Βέβαια και εάν ξεμείνετε από μπαταρία μην τα βάψετε μαύρα, έχουμε φροντίσει να σας βρούμε λύση και για αυτό, οπότε μην σας απασχολεί τίποτα, κανονίστε να μην έχετε κάποια υποχρέωση εκείνη την ημέρα και ελάτε να μας βρείτε!

 

[imgalign]http://news.myphone.gr/vodafone.png[/imgalign] Και αυτή την φορά δεν θα μείνουμε στον... καφέ και την κουβέντα, μιας και δύο τυχεροί από τους παρευρισκόμενους θα κερδίσουν δύο μεγάλα δώρα προσφορά της Vodafone, όπως καταλαβαίνετε για την ανάδειξη νικητών θα πραγματοποιηθούν δύο επιμέρους κληρώσεις! Τώρα όσον αφορά το τι, θα το μάθετε όσοι παρευρεθείτε στο 6o myphone meeting στην Θεσσαλονίκη! Εμείς σε αυτό το σημείο θα ευχαριστούμε και πάλι την Vodafone που είχε την ευγενή καλοσύνη να μας παραχωρήσει δύο αξιόλογες συσκευές της για δύο τυχερά μας μέλη. Άρα κάποιοι θα φύγουν με νέο απόκτημα στην κατοχή τους, για να δούμε σε ποιους θα χαμογελάσει η τύχη!

 

Κοντά σας όπως πάντα θα είναι και μέλη από την ομάδα διαχείρισης της κοινότητάς μας (συντάκτες, moderators) για να απαντήσουν σε κάθε σας ερώτημα χωρίς δισταγμό.

 

 

Μέρος και ώρα συνάντησης: Στην Εκκλησία Αγίας Σοφίας, στην κεντρική είσοδο του ναού

στις 16:45 (αργότερα θα κατευθυνθούμε όλοι μαζί μόλις μαζευτούμε προς το κατάστημα που βρίσκεται μόλις ένα βήμα παραδίπλα).

Όποιος θέλει πηγαίνει απευθείας στην καφετέρια, λέτε ότι είστε από το myphone και θα σας βολέψουν στον χώρο μας!

Κατάστημα: Casa Madre (Διεύθυνση, Αγίας Θεοδώρας 10)

Τιμές: Υπάρχει ειδική έκπτωση για όλα τα μέλη του myphone, στα 2,50 ευρώ ο καφές

(ότι και αν πάρετε, φραπέ, freddo, κ.ά). Έχουμε τον δικό μας χώρο εκεί!

 

*ακολουθεί παρακάτω η λίστα συμμετοχών με τα μέλη που θα δώσουν το παρών! Ανανεώνεται συνεχώς...

Μας βοηθά πολύ να ξέρουμε τον ακριβή αριθμό μελών που θα παρευρεθούν, διότι έτσι κανονίζουμε και τον χώρο στο κατάστημα που θα μας υποδεχτεί!

 

 

Λίστα συμμετοχών:

 

- spiros2021

- vaggelis_grg

- Psylos_

- boombastic

- impreza_sti

- Nagata

- plankton69

- aliengoa (+1 άτομο)

- KillerElite

- ggazas

- bilakos10 (+1 άτομο)

- p_k

- vaggelis87

- Johny-B http://yoursmiles.org/tsmile/kiss/t48107.gif Maria_B

- Lithis

- chgen

- funk

- rospakos

- bahamut_zero

- powerser

- zipperant

- Villis

- JGroovy

- xarismat

- Brolly

- lazman

- drillgr

- il_tifosi

- raikonnen

- ambientc

- dimitrissa

- Arxontas71

- kprse

- Awaker

- stayrosrr

- Sofos_5

- sakis1111

- dimathess

- panos_27

- Calexako

- newraider

- Episkeptis

- georgi

- deltaboxGR (+1 άτομο)

- optostyle

- bill_thes

- megawatt

- GR_MAcedon

- Romanos

- Dimitris2k

- vrwmiaris

- MORRISSEY4

- makis_thess

- tonidemis

- alexniko4

- alexpapad

- giannis_papa

- tzivas31

- shadgr

- hawk_thess

- Konstantine73

- HASID

- angelos_1989

- enick

- Goofy00

- costhal

- Neo_Geo

- jimmmysil

- Aelin

- voltaire

- Livas

- my7650

- soulander(+2 άτομα)

- arinen

- charasynd

- hellasdp

- akis71

- Xeli11

- gdimitris

- alejandro955

- dante20gr

- axilleass1

- vman

- efrai

Edited by impreza_sti

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείται πως είμαι μέσα.

την καλημέρα μου.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παρών κι εγώ! :-)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως να μπορέσω :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Μέσα και εγώ!!
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σας κάνω τα καφεδάκια και μετά θα αράξω να γνωρίσω και τους υπόλοιπους... :P

 

αυτά τα καφεδάκια είναι το κάτι άλλο :)

ringo7213 ζητώ σόρρυ, παράλειψή μου. θα έρθεις όμως ε, δεν κρατάς κακία; :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι κι εγώ παίδες

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

Add a Yellow Nokia X στην παρέα... :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορέσω να έρθω. Να δείξω και σε όποιον ενδιαφέρεται και το OnePlus One ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορέσω να έρθω. Να δείξω και σε όποιον ενδιαφέρεται και το OnePlus One ;)

Εγώ ενδιαφέρομαι, αλλά δεν ξέρω εάν έρθω

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε καλά και αυτήν τη φορά :)

 

Δεν έχει καμμιά πτήση Остров Возрождения - Θεσσαλονίκη να έρθεις;:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...