Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

OnePlus One : Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

http://ausdroid.net/wp-content/uploads/2014/06/oneplus-one-invite.jpg

 

Στο παρόν θέμα θα συζητάμε για ότι έχει να κάνει με τις παραγγελίες του OnePlus One, από που το πήραμε, τι πληρώσαμε, θα προσφέρονται και θα ζητούνται οι προσκλήσεις (invitations) και θα συζητάμε γενικότερα για αυτές και τέλος θα γίνεται συζήτηση σε ότι έχει να κάνει με τα αξεσουάρ / ανταλλακτικά της συσκευής.

 

Χρήσιμες πληροφορίες:

 

Ενημέρωση:

Από μέσα Μαρτίου 2015, η OnePlus δέχεται απευθείας παραγγελίες από Ελλάδα και ταχυδρομεί επίσης απευθείας!

Το Localized link: https://oneplus.net/gr/one

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@dragonmaster

φίλε μιας και είσαι ενεργός στα φόρουμ τους και αν σου δώσουν πρόσκληση στείλε και σε μένα μια γιατί ενδιαφέρομαι πολύ να το πάρω και ξέρω πως όσοι έχουν μόνο μπορούν να μοιράσουν προσκλήσεις

 

Εγώ δεν είμαι τόσο ενεργός αλλά αν πάλι είμαι τυχερός θα σας πω

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, τι θα γίνει με τις προσκλήσεις ξέρει κανείς;

 

Τις βλεπω να βγαινουν στη μαυρη αγορα πιο ακριβες κι απ'το ιδιο το κινητο :lol::lol::lol::lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Καλά geord, μην πολυανησυχείς γιατί μέχρι να άρχισουν οι προσκλήσεις για αυτό το τηλέφωνο θα έχει περάσει πολύς καιρός και θα έχουν γραφτεί, πολλές σελίδες ακόμα σε αυτό το θρεντ.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα το παρακάτω.

 

Ενημέρωση: 23-4-2014

Δεν είναι όμως όλα τόσο ρόδινα… Η OnePlus είναι νέα εταιρία και η ζήτηση φαίνεται να είναι τεράστια.

Έτσι για να αποκτήσετε το OnePlus One θα πρέπει να σας στείλει πρόσκληση η εταιρία, κάποιος φίλος ή να κερδίσετε μία από τους διαγωνισμούς που ετοιμάζει η OnePlus.

Αυτό σημαίνει πως προς το παρόν η OnePlus έχει θέματα με τις διαθέσιμες συσκευές.

Εμείς ελπίζουμε να βρεθεί λύση σύντομα και να κυκλοφορήσει η συσκευή κανονικά στην αγορά!

Edited by geord211
Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά με το S5 που λες είναι ότι εκείνοι είχαν ανακοινώσει ότι θα το έχουν το μάη και τελικά μόνο το 16αρι έχουν. Το 64αρι καμία σχέση μέ μάη και το άλλο είναι το θέμα με τα invite που δεν λένε πως ακριβώς θα λειτουργούν...Εγώ προσωπικά δεν έχω κάτι με την εταιρία γιατί κάθε μία κάνει τις επιλογές της. Απλά ανέφερα τα γεγονότα. Ότι ουσιαστικά αγορά κινητού με 64αρα μνήμη από ιούνιο γιατί δεν υπάρχει τώρα....

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Για την oppo ξέραμε ότι θα είναι αυτή που φτιάχνει το κινητό τώρα αν οι επενδυτές της είναι και επενδυτές της OnePlus ποιον ενδιαφέρει και τι επηρεάζει;

 

Τώρα το θέμα με της προσκλήσεις είναι όντως λίγο μπερδεμένο γιατί δεν δίνουν πληροφορίες για το πως θα λειτουργήσει από εκεί και πέρα σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση τους άμα κάποιος περιμένει μέχρι τέλος Ιουνίου δεν θα έχει κανένα πρόβλημα να πάρει μια πρόσκληση.

Edited by dkat
Link to comment
Share on other sites

 

Από το συγκεκριμένο κατάστημα έχει αγοράσει κανείς θεωρείται αξιόπιστο;Από τα χαρακτηριστικά πάντως φαίνεται πως είναι το γνήσιο έτσι;Πώς είναι δυνατόν όμως να το έχουν διαθέσιμο αυτοί όταν είναι γνωστό πως οι συσκευές θα πουληθούν μέσω προσκλήσεων;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καπου ειχα διαβασει οτι οσοι ειναι κατοχοι OPPO θα εχουν την δυνατοτητα να παρουν αμεσα προσκληση.....:)

Ισχυει κατι τετοιο η ηταν μουφα?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα διαβασει οτι οσοι ειναι κατοχοι OPPO θα εχουν την δυνατοτητα να παρουν αμεσα προσκληση.....:)

Ισχυει κατι τετοιο η ηταν μουφα?

 

Στο φόρουμ του ουαν πλας δεν λεει τιποτα τέτοιο και ούτε στην σελίδα τους επίσης άρα πρέπει να είναι μούφα...

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

http://oneplus.net/skin/frontend/oneplus2014/default/images/invite/logo.png

 

Your chance to win an invite to buy the 64 GB Sandstone Black version of the One

 

Επιμένουν να μας αποκλείουν απο την διαδικασία... άλλη μία διεθνής συνομωσία :p

 

Applications are limited to residents of the following countries and regions: Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, United States. Applicants must have a valid email address and mailing address within one of the countries listed above. Applicants may only apply once. All applicants must be 18 years or older to enter.

Link to comment
Share on other sites

Επιμένουν να μας αποκλείουν απο την διαδικασία... άλλη μία διεθνής συνομωσία :p

 

Applications are limited to residents of the following countries and regions: Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, United States. Applicants must have a valid email address and mailing address within one of the countries listed above. Applicants may only apply once. All applicants must be 18 years or older to enter.

 

εγώ δεν έχω δηλώσει ούτε διέυθυνση ούτε τίποτα, αλλά άμα κάτσει πρόσκληση θα το στείλω σε μία φίλη μου στη Γερμανία ή στην Αγγλία. :ninja:

free yourself
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

 

τυχερεεεεεεεεε, εγω ειμαι στην αναμονη για invite.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

 

WOW!!!

Μόλις σε αφήσουν να στείλεις σε άλλους θέλω μια πρόσκληση! :D

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά η OnePlus δεν στέλνει Ελλάδα όσοι το παραγγείλουν θα πρέπει να βάλουν για διεύθυνση αποστολής μία από τις 16 αρχικές χώρες...
Link to comment
Share on other sites

πλάκα κάνεις τώρα; αν πάντως πήρες, θα ήθελα και εγώ μία πρόσκληση αφού πάρεις το δκό σου.
free yourself
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

Αυτά είναι, είσαι πολύ τυχερός φίλε! Εννοείται πώς θέλω κι εγώ μια, όπως και όλο το υπόλοιπο φόρουμ φαντάζομαι, ή τουλάχιστον αυτοί που μπορούν να το φέρουν από εξωτερικό... :-P

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, είσαι πολύ τυχερός φίλε! Εννοείται πώς θέλω κι εγώ μια, όπως και όλο το υπόλοιπο φόρουμ φαντάζομαι, ή τουλάχιστον αυτοί που μπορούν να το φέρουν από εξωτερικό... :-P

 

WOW!!!

Μόλις σε αφήσουν να στείλεις σε άλλους θέλω μια πρόσκληση! :D

 

και γω θελω μια αν γινεται .........

One plus one
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

 

 

Και εγώ ένα invite όταν με το καλό μπορείς να στείλεις :)

Link to comment
Share on other sites

WOW!!!

Μόλις σε αφήσουν να στείλεις σε άλλους θέλω μια πρόσκληση! :D

 

φίλε μου θα ήθελα ενα invite σε παρακαλώ πολύ

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου θα ήθελα ενα invite σε παρακαλώ πολύ

 

πληροφοριακα εχει να δωσει μονο 3 invites ;)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα λεγόμενα τους έρχεται από αποθήκη τους στην Ευρωπαϊκή ένωση άρα δεν έχεις πρόβλημα με τελωνείο...

Μακάρι να ισχύει αυτό!

 

 

Καλά ακόμα δεν ξέρω πόσες θα μπορώ να έχω...το θέμα είναι να μου δώσουν κανονικά στης 6 ιουνιού την πρόσκληση και μετά θα δούμε άμα έχω να δώσω και γω ή οχι...Γιατί απ' όσο ξέρω οι τρείς προσκλήσεις ήταν με τον προηγούμενο διαγωνισμό σπασίματος...τώρα δεν είχαν πει τίποτα για προσκλήσεις εκτός από αυτή της αγοράς. Περιμένω τώρα την ημερομηνία για να το πάρω..ειδικά αφού δεν θα έχω και τελωνείο, είμαι απόλυτα happy!!!

Edited by gkanos

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...