Jump to content

Tengda S5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://vifocal.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/k/sku49607_1.jpg

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=q74KfdkwFu8]Παρουσίαση Tengda S5 - YouTube[/ame]

 

Basic Information
Model	Tengda S5
Band	2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/2100MHz
Sim Card	Dual SIM Card Dual Standby(one micro-sim card)
Service Provide	Unlocked
Style	Bar
Color	Black
Shell Material	Plastic
-
System
OS	Android 4.2.2
CPU	MTK6592, Cortex A7 octa core, 1.7GHz; GPU: Mali-450 MP4
ROM	16GB
RAM	2GB
-
Screen
Display Size	5.1 Inch 
Type	IPS, Gorilla Glass, OGS screen
Resolution	1920 x 1080 pixels FHD screen
-
Support Format
Ringtones Type	Polyphonic/MP3
Audio File Format	MP3/WAV/AMR/AWB
Video File Format	3GP/MPEG4
Image File Format	JPEG/BMP/GIF/PNG/GIF
E-book Format	TXT/CHM/DOC/HTML
FM Radio	Yes, earphone needed
Earphone Port	3.5mm
Card Extend	Support TF card up to 16GB extended
-
Data Transfer & Connectivity
Data transfer	USB/Bluetooth
Mobile internet	WAP/WiFi
-
General 
Camera/Picture Resolution	Dual Cameras, 5.0MP front camera, up to 2560 x 1920 pixels resolution;
13.0MP back camera with flashlight and auto focus, up to 4864 x 2736 pixels resolution,
support panorama, HDR, smile shot, etc
Language	English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk,
Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu,
Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch,
Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian,
Russian, Serbian, Ukrainian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai,
Cambodian, Japanese, Korean, Simplified/Traditional Chinese
Phonebook	500
Message	SMS/MMS
Input	Handwrite/Keypad
TV	No
GPS	Yes, built in
JAVA	No
WIFI	Yes, 802.11 b/g/n
Bluetooth	Yes
Gravity Sensor	Yes
Multi-Touch	Yes
Dimensions	142 x 72.5 x 8.1mm/5.59 x 2.85 x 0.31 inch
Net Weight(Including battery)	146g
Standby Time	About 2~3 days
Other Feature	3G, WIFI, GPS, FM, Bluetooth, Ebook, Email, Messaging, wallpapers, calendar,
calculator, clock, camera, tethering & portable hotspot, Play Store, gesture sensing,
OTG, wireless display, etc
-
Package
Size	182 x 108 x 60mm/7.16 x 4.25 x 2.36 inch
Weight	444g
Accessories	1 x 2800mAh or 1 x 3800mAh Battery
1 x USB Cable
1 x Charger
1 x 3.5mm Earphone
1 x S-View Flip Cover Case
1 x User Manual(English-Russian-Spanish-German)

 

http://www.1buy.com/tengda-s5-smartphone-5-1-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-4-2-gesture-sensing.html

http://vifocal.com/mobile-phones/android-phones/octa-core-phone/tengda-s5-smartphone-5-1-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-4-2-os.html

http://www.fastcardtech.com/Tengda-S5-Android-Phone-Black.html

http://www.aliexpress.com/item/Octa-core-MTK6592-Tengda-S5-Smartphone-5-1-Inch-FHD-2GB-16GB-Android-4-2-Gesture/1854429599.html

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 106
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το ξέρει ούτε ο κινεζος που το έβγαλε. Για μένα σε αυτά τα λεφτά κοίτα κάτι κινέζικο επώνυμο, υπάαρχουν αρκετές προτάσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρώτο tengda το αγόρασα πριν ενάμιση χρονο( tengda n9500).ακομα δουλευει σαν σκυλί, του έχω αλλάξει τα φώτα χωρίς κανένα πρόβλημα . το έχουν αγοράσει άλλοι τρεις φίλοι μου, και αυτοί τα ίδια, κανένα πρόβλημα! Πριν 4μηνες αγόρασα άλλο ένα tengda(u9500)για ένα φίλο, και αυτό τα ίδια, απροβλημάτιστο! Πριν πέντε μέρες μου ήρθε πάλι ένα tengda z2, οκταπυρηνο με 2ραμ,μιλαμε το κινητό πάει σφαίρα!! [ATTACH]44990[/ATTACH]

Εγώ θα έλεγα να προχωρήσεις στην αγορά του..

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε φιλε με τρέλανες τώρα αλήθεια?

Eχει ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις με το galaxy S5 και παίρνει τις ιδιες θήκες έχω ήδη βρει τις θήκες που θα του πάρω χάχα ευχαριστώ φιλε μάλλον θα το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ta Tengda μπορεί να είναι φθηνά, αλλά και γω όπου τα χω δει, δουλεύουν απροβλημάτιστα. Στον πατέρα μου είχα πάρει ένα των 80ευρώ και ομολογώ ότι είναι άψογο. Πριν λίγο, μόλις παράγγειλα και γω το Tengda S5, οπότε με το καλό να αρχίσουμε εδω πέρα να συζητάμε για τα καλά και για τα στραβά του :)
Link to comment
Share on other sites

Ta Tengda μπορεί να είναι φθηνά, αλλά και γω όπου τα χω δει, δουλεύουν απροβλημάτιστα. Στον πατέρα μου είχα πάρει ένα των 80ευρώ και ομολογώ ότι είναι άψογο. Πριν λίγο, μόλις παράγγειλα και γω το Tengda S5, οπότε με το καλό να αρχίσουμε εδω πέρα να συζητάμε για τα καλά και για τα στραβά του :)

 

παιδια φαινεται πολυ καλο.το χει παρει κανεις να μας πει εντυπωσεις?φιλε μου ποσο σου κοστισε?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το μαγικο χαρτακι,αυριο θα το χω στα χερια μου και λεω εντυπωσεις...

 

αναμενουμε helloween83, ξεζουμισετο και πες μας!:lol:

αν μπορει καποιος moderator να το μεταφερει στο λειπα τηλεφωνα μιας και θαχουμε reviews επειδη το πηρανε 2-3 ατομα.

και να αλλαχτει το λινκ σε αυτο http://www.1buy.com/tengda-s5-smartphone-5-1-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-4-2-gesture-sensing.html

επειδη το pandawill δεν το πουλανε πλεον.

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το μαγικο χαρτακι,αυριο θα το χω στα χερια μου και λεω εντυπωσεις...

 

αντε με το καλο.περιμενουμε με αγωνια.πες μας αν εχει και τα λογοτυπα(και τιμη!!)

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο.περιμενουμε με αγωνια.πες μας αν εχει και τα λογοτυπα(και τιμη!!)

 

τιμη ειναι αυτη http://www.1buy.com/tengda-s5-smartphone-5-1-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-4-2-gesture-sensing.html

130 το πηρε και ο φιλος απο δω..

Λογοτυπα δεν εχει αποτι εχω δει:

Προσωπικα αδιαφορω για το αν εχει η οχι λοτοτυπο!

Αλλαξαν και την μπαταρια απο 2800 σε 3800

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια μερα χρησης εχουμε και λεμε

τα καλα του

οθονη τελεια πολυ καλη ορατοτητα απο ολες τις γωνιες και πολυ καθαρη.

παει σφαιρα.συνδεδεμενος με wifi παει πολυ καλα.ακομα δε του εβαλα καρτοιντερνετ για να το δοκιμασω

ποιοτητα πλαστικων αρκετα καλη.φαινεται αρκετα στιβαρο(οχι οτι το αυθεντικο s5 ειναι καλυτερο)

κατεβασα το navigon για δοκιμη και ως θαυματος επαιξε κανονικοτατα(στο zp980 που ειχα δεν το παιρνε ουτε με σφαιρες,και γενικα κατι ειχα ακουσει οτι δεν παιζει με πολλα δικαρτα)χωρις να χανει το σημα του.

το gesture δουλευει κανονικα (αν και ειναι λιγο σπαστικο για μενα)

η καμερα του αρκετα καλη και αρκετα γρηγορη ληψη χωρις να σε κουραζει.

καλο ηχειο (οχι πολυ δυνατο αλλα καθαροτατο)

στη συσκευασια εχει ενεργη θηκη που τραβας φωτογραφιες ακομα και αν ειναι κλειστη.(και μουσικη εννοειτε)

δεν ζεσταθηκε και υπερβολικα.

τα κατα του

δεν εχει logo(το ηξερα απο την αρχη και προσωπικα δεν με ενδιαφερει,καποιος αλλος μπορει να τα θελει)

δεν ταιριαζουν οι θηκες του s5 γιατι εχουν βαλει τα ακουστικα απο τα αριστερα και οχι απο τα δεξια,

επισης το ηχειο ειναι πιο κατω απο το κανονικο s5:(

το βιντεο θα μπορουσε να ειναι λιγο καλυτερο

το φλας δεν τυφλωνει...

γενικως παιδια παρα πολυ ευχαριστημενος και αν συνεχισει ετσι χωρις κολληματα οχι μονο δεν κλαιω τα λεφτα αλλα θα παρω και αλλο ενα.η σχεση ποιοτητας τιμης ειναι τελεια.

απο τις 12:00 το μεσημερι μεχρι τo βραδυ η μπαταρια ηταν 65% και τωρα ειναι στο 10% αλλα το ειχα ολη την ωρα στα χερια μου.(το zp980 δεν θα αντεχε τοσο)

 

και προς εκπληξη ειδα οτι καποιος το πουλαει σε ελληνικο σαιτ προς 200 ευρω:fool:!!!!!!!!!νομιζα οτι ημουν απ τους πρωτους που το πηραν.(μη πω ο πρωτος)

 

να και το antutu x

Edited by helloween83
Link to comment
Share on other sites

τιμη 130 οσο ειπε και ο φιλος. εγω το πηρα απο εδω http://www.aliexpress.com/item/Octa-core-MTK6592-Tengda-S5-Smartphone-5-1-Inch-FHD-2GB-16GB-Android-4-2-Gesture/1854429599.html

το παραγγειλα 16 του μηνoς και 29 το χα στα χερια μου με singapore post!!!!!

Edited by helloween83
Link to comment
Share on other sites

3800mAh μπαταρία; :blink:

 

Μια ακόμα επιλογή octa core, έχουμε χάσει το λογαριασμό... πάντως όσοι θέλουν μεγάλη μπαταρία είναι μια επιλογή που πρέπει να εξετασθεί σοβαρά... βέβαια πόσο σίγουροι είμαστε ότι δεν είναι λάθος;

 

edit

Από εδώ όντως φαίνεται 3800!!!!!!!

 

χμμμμμ

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Απο την Τριτη ειμαι κι εγω κατοχος αυτης της πολυ ενδιαφερουσας και, μπορω να πω, αξιολογης συσκευης. Σχετικα γρηγορο, μπολικη μνημη, πολλαπλες λειτουργιες χωρις να γονατιζει, GPS που κλειδωνει σε συντομο διαστημα, μπαταρια η οποια με μεση προς βαρια χρηση (Bluetooth hands free συνδεδεμενο, και τηλεφωνα, διαδικτυο) κραταει μιαμιση μερα, με πιο ελαφρια βγαζει δυο. Η καμερα του ειναι σχετικα καλη, αν και δεν μπορω να πω οτι οι φωτογραφιες του εχουν την ποιοτητα που θα περιμενα απο τα 13mp της, κατι ομως αναμενομενο απο ενα φακο λιγοτερο "δυνατο" συγκριτικα με τους κορυφαιους της αγορας. Το θεωρω μια καλη value for money συσκευη, οταν καποιος θελει ενα δυνατο μηχανημα με αξιοπρεπεις επιδοσεις, χωρις να ξοδεψει ενα μηνιατικο γι' αυτο...

 

Το μονο μου προβλημα, αλλα για 'μενα σημαντικο, καθ' οσον ενας απο τους λογους για τους οποιους το αγορασα, ειναι οτι δεν εχω καταφερει να κανω τη δευτερη καρτα να δουλεψει. Ενω εισαγω ενεργη micro sim στην υποδοχη, μου βγαζει μηνυμα οτι δεν υπαρχει καρτα, αλλα στις ρυθμισεις μου την εμφανιζει, χωρις ωστοσο να μπορω να τη χρησημοποιησω. Στο εικονιδιο της κεραιας, στην αρχικη οθονη, εμφανιζει το συμβολακι του σηματος, αλλα αντι για μπαρες βγαζει ενα "x", σαν να μην εχει καθολου σημα. Η ιδια καρτα ομως, στην αλλη υποδοχη λειτουργει κανονικα. Ακομα και σε αλλη συσκευη, 2g, η καρτα φαινεται και λειτουργει μια χαρα... Καμια ιδεα τι εχει; Εγω εχω παρει αποφαση οτι εχει προβλημα η υποδοχη της καρτας... Κανεις αλλος με αναλλογο θεμα;

 

Θα μπορουσα να το χρησημοποιω σαν απλο μονοκαρτο, αλλα η διπλη καρτα ειναι σημαντικος λογος επιλογης, καθ' οτι δε θελω να κυκλοφορω με δυο κινητα...

taz2001gr
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το έχετε στην κατοχή σας 2 από ότι καταλαβαίνω κάντε μια εκτενέστερη παρουσίαση αν σας είναι εύκολο, δείχνει η πιο value for money επιλογή αυτή την στιγμή, αν και υπάρχουν αναφορές για τα γνωστά κινεζοπροβλήματα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Απο την Τριτη ειμαι κι εγω κατοχος αυτης της πολυ ενδιαφερουσας και, μπορω να πω, αξιολογης συσκευης. Σχετικα γρηγορο, μπολικη μνημη, πολλαπλες λειτουργιες χωρις να γονατιζει, GPS που κλειδωνει σε συντομο διαστημα, μπαταρια η οποια με μεση προς βαρια χρηση (Bluetooth hands free συνδεδεμενο, και τηλεφωνα, διαδικτυο) κραταει μιαμιση μερα, με πιο ελαφρια βγαζει δυο. Η καμερα του ειναι σχετικα καλη, αν και δεν μπορω να πω οτι οι φωτογραφιες του εχουν την ποιοτητα που θα περιμενα απο τα 13mp της, κατι ομως αναμενομενο απο ενα φακο λιγοτερο "δυνατο" συγκριτικα με τους κορυφαιους της αγορας. Το θεωρω μια καλη value for money συσκευη, οταν καποιος θελει ενα δυνατο μηχανημα με αξιοπρεπεις επιδοσεις, χωρις να ξοδεψει ενα μηνιατικο γι' αυτο...

 

Το μονο μου προβλημα, αλλα για 'μενα σημαντικο, καθ' οσον ενας απο τους λογους για τους οποιους το αγορασα, ειναι οτι δεν εχω καταφερει να κανω τη δευτερη καρτα να δουλεψει. Ενω εισαγω ενεργη micro sim στην υποδοχη, μου βγαζει μηνυμα οτι δεν υπαρχει καρτα, αλλα στις ρυθμισεις μου την εμφανιζει, χωρις ωστοσο να μπορω να τη χρησημοποιησω. Στο εικονιδιο της κεραιας, στην αρχικη οθονη, εμφανιζει το συμβολακι του σηματος, αλλα αντι για μπαρες βγαζει ενα "x", σαν να μην εχει καθολου σημα. Η ιδια καρτα ομως, στην αλλη υποδοχη λειτουργει κανονικα. Ακομα και σε αλλη συσκευη, 2g, η καρτα φαινεται και λειτουργει μια χαρα... Καμια ιδεα τι εχει; Εγω εχω παρει αποφαση οτι εχει προβλημα η υποδοχη της καρτας... Κανεις αλλος με αναλλογο θεμα;

 

Θα μπορουσα να το χρησημοποιω σαν απλο μονοκαρτο, αλλα η διπλη καρτα ειναι σημαντικος λογος επιλογης, καθ' οτι δε θελω να κυκλοφορω με δυο κινητα...

Θα σου πρότεινα να δεις στις ρυθμίσεις για χειροκίνητη αναζήτηση δικτύου και γενικά στις ρυθμίσεις. Επίσης αν έχεις την δυνατότητα δοκίμασε και sim άλλης εταιρίας. ΚΑΙ δες μήπως στις ρυθμίσεις της sim που δεν λειτουργεί να βάλεις να δουλέψει είτε και με 3g είτε να δουλεύει με gsm μόνο.. Δεν έχω το κινητό ακόμα για να που έλεγα ακριβός, να το δοκίμαζα κιόλας. Αν έχει όντως πρόβλημα να το στείλεις να στο φτιάξουν

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε κανεις απο εδώ ? http://www.1buy.com/tengda...e-sensing.html .Το αγόρασα απο το συγκεκριμένο site και δεν ξέρω εαν είναι αξιόπιστο. Μου έδωσαν tracking number post nl αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά. Μου ειπαν απο το site οτι θα εμφανιστεί μετα απο 8 με 15 μέρες. Και οτι θα ερθει σε 20 με 45 μέρες. Έχουν περάσει 8 μέρες και ακόμα δεν φαίνεται το tracking number.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε κανεις απο εδώ ? http://www.1buy.com/tengda...e-sensing.html .Το αγόρασα απο το συγκεκριμένο site και δεν ξέρω εαν είναι αξιόπιστο. Μου έδωσαν tracking number post nl αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά. Μου ειπαν απο το site οτι θα εμφανιστεί μετα απο 8 με 15 μέρες. Και οτι θα ερθει σε 20 με 45 μέρες. Έχουν περάσει 8 μέρες και ακόμα δεν φαίνεται το tracking number.

 

θα φανει μολις φθασει ολλανδια

http://postnlparcels.com/en λογικα σε λιγοτερο απο 20 μερες

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε κανεις απο εδώ ? http://www.1buy.com/tengda...e-sensing.html .Το αγόρασα απο το συγκεκριμένο site και δεν ξέρω εαν είναι αξιόπιστο. Μου έδωσαν tracking number post nl αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά. Μου ειπαν απο το site οτι θα εμφανιστεί μετα απο 8 με 15 μέρες. Και οτι θα ερθει σε 20 με 45 μέρες. Έχουν περάσει 8 μέρες και ακόμα δεν φαίνεται το tracking number.

 

από κει πήρα και εγώ και απαίτησα singapore post παρόλο που με επριξαν για Netherlands post. Τεσπα 2-3 μέρες πάνε που μου δώσαν tracking code για singapore post προς το παρόν κάτι βλακείες μου γράφει και μένα στο tracking του singpost.. Αλλά αποτι έχω δει αρκετά άτομα έχουν πάρει απο 1buy και δεν είχαν πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

από κει πήρα και εγώ και απαίτησα singapore post παρόλο που με επριξαν για Netherlands post. Τεσπα 2-3 μέρες πάνε που μου δώσαν tracking code για singapore post προς το παρόν κάτι βλακείες μου γράφει και μένα στο tracking του singpost.. Αλλά αποτι έχω δει αρκετά άτομα έχουν πάρει απο 1buy και δεν είχαν πρόβλημα

 

ενας φιλος πηρε κινητο και του εστειλε το pandawill με nl ηρθε πιο γρηγορα απο της singpost,ουτε 2 βδομαδες δεν εκανε,αλλα το ψαχναμε κι εμεις στο τρακινγκ

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος πηρε κινητο και του εστειλε το pandawill με nl ηρθε πιο γρηγορα απο της singpost,ουτε 2 βδομαδες δεν εκανε,αλλα το ψαχναμε κι εμεις στο τρακινγκ

 

δεν πηρα ολλανδια γιατι δεν εχω παρει ποτε και δεν ηξερα αν αργει αν ειναι καλο, προτιμησα singapore post που λιγο πολυ ολοι το γνωριζουμε..

 

RQ249774973SG

Destination Country - Unknown:Tracking Consuming:0*Millisecond

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0*Millisecond, Cache Time:2014/05/30 17:10:46

2014-05-30 05:23, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

======================================

Power by http://www.17track.net

αυτο λεει εμενα :p

Link to comment
Share on other sites

δεν πηρα ολλανδια γιατι δεν εχω παρει ποτε και δεν ηξερα αν αργει αν ειναι καλο, προτιμησα singapore post που λιγο πολυ ολοι το γνωριζουμε..

 

RQ249774973SG

Destination Country - Unknown:Tracking Consuming:0*Millisecond

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0*Millisecond, Cache Time:2014/05/30 17:10:46

2014-05-30 05:23, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

======================================

Power by http://www.17track.net

αυτο λεει εμενα :p

 

σε 2-4 μερες θα φυγει και μετα απο 10-15 θα ειναι ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

http://www.orientdeal.com/product_images/x/482/t1__87555_zoom.png

Basic Information
Model	Tengda S5
Band	2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/2100MHz
Sim Card	Dual SIM Card Dual Standby(one micro-sim card)
Service Provide	Unlocked
Style	Bar
Color	Black
Shell Material	Plastic
-
System
OS	Android 4.2.2
CPU	MTK6592, Cortex A7 octa core, 1.7GHz; GPU: Mali-450 MP4
ROM	16GB
RAM	2GB
-
Screen
Display Size	5.1 Inch 
Type	IPS, Gorilla Glass, OGS screen
Resolution	1920 x 1080 pixels FHD screen
-
Support Format
Ringtones Type	Polyphonic/MP3
Audio File Format	MP3/WAV/AMR/AWB
Video File Format	3GP/MPEG4
Image File Format	JPEG/BMP/GIF/PNG/GIF
E-book Format	TXT/CHM/DOC/HTML
FM Radio	Yes, earphone needed
Earphone Port	3.5mm
Card Extend	Support TF card up to 16GB extended
-
Data Transfer & Connectivity
Data transfer	USB/Bluetooth
Mobile internet	WAP/WiFi
-
General 
Camera/Picture Resolution	Dual Cameras, 5.0MP front camera, up to 2560 x 1920 pixels resolution;
13.0MP back camera with flashlight and auto focus, up to 4864 x 2736 pixels resolution,
support panorama, HDR, smile shot, etc
Language	English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Catala, Cestina, Dansk,
Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviesu,
Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polish, Portuguese, Romana, Rumantsch,
Slovencina, Slovenscina, Suomi, Svenska, Vietnamese, Turkish, Greek, Bulgarian,
Russian, Serbian, Ukrainian, Hebrew, India Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Thai,
Cambodian, Japanese, Korean, Simplified/Traditional Chinese
Phonebook	500
Message	SMS/MMS
Input	Handwrite/Keypad
TV	No
GPS	Yes, built in
JAVA	No
WIFI	Yes, 802.11 b/g/n
Bluetooth	Yes
Gravity Sensor	Yes
Multi-Touch	Yes
Dimensions	142 x 72.5 x 8.1mm/5.59 x 2.85 x 0.31 inch
Net Weight(Including battery)	146g
Standby Time	About 2~3 days
Other Feature	3G, WIFI, GPS, FM, Bluetooth, Ebook, Email, Messaging, wallpapers, calendar,
calculator, clock, camera, tethering & portable hotspot, Play Store, gesture sensing,
OTG, wireless display, etc
-
Package
Size	182 x 108 x 60mm/7.16 x 4.25 x 2.36 inch
Weight	444g
Accessories	1 x 2800mAh Battery
1 x USB Cable
1 x Charger
1 x 3.5mm Earphone
1 x S-View Flip Cover Case
1 x User Manual(English-Russian-Spanish-German)

 

http://www.1buy.com/tengda-s5-smartphone-5-1-inch-fhd-mtk6592-2gb-16gb-android-4-2-gesture-sensing.html

 

ρε φιλε δεν εχει το κεντρικο κουμπι κατω οπως το αυθεντικο???

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε δεν εχει το κεντρικο κουμπι κατω οπως το αυθεντικο???
εχει ετσι ειναι

http://www.1buy.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/k/sku49607_1_1.jpg

θα αλλαχτεί η 1 φωτο είναι λάθος

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ετσι ειναι οπως στη φωτο??δεν εχει το κεντρικο κουμπι κατω οπως το S5??

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ok....τωρα το ειδα...εγω ψηνομαι να τ παρω...αξιζει νομιζω...εχει και δωρο θηκες???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...