Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η νέα έκδοση του Note 3 κυκλοφόρησε στα καταστήματα του skroutz. Νομίζω έπρεπε να ανοίξει νέο θέμα γιατί τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου είναι αρκετά διαφορετικά από την "μεγάλη" έκδοση του Note 3.Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει αυτό το τηλ. γιατί αν και υποδεέστερο σε χαρακτηριστικά, είναι μικρότερο σε μέγεθος από το πρώτο Note 3!Παρακαλώ όποιος το αποκτήσει να μας πει τις εντυπώσεις του!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση του Note 3 κυκλοφόρησε στα καταστήματα του skroutz. Νομίζω έπρεπε να ανοίξει νέο θέμα γιατί τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου είναι αρκετά διαφορετικά από την "μεγάλη" έκδοση του Note 3.Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει αυτό το τηλ. γιατί αν και υποδεέστερο σε χαρακτηριστικά, είναι μικρότερο σε μέγεθος από το πρώτο Note 3!Παρακαλώ όποιος το αποκτήσει να μας πει τις εντυπώσεις του!

Είναι σε όλα χειρότερο αλλά ακόμα πολύ ακριβότερο.

Σε διαστάσεις διαφέρουν ελάχιστα (ούτε 3mm στο μήκος)

Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον λόγο να το προτιμήσεις τώρα. Ισως αν πέσει 80-100 Ευρώ κάτω από το κανονικό να αξίζει.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Είναι σε όλα χειρότερο αλλά ακόμα πολύ ακριβότερο.

Σε διαστάσεις διαφέρουν ελάχιστα (ούτε 3mm στο μήκος)

Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον λόγο να το προτιμήσεις τώρα. Ισως αν πέσει 80-100 Ευρώ κάτω από το κανονικό να αξίζει.

 

Ειναι σε ολα χειροτερο δεν υπαρχει κανενας λογος να το αγορασει καποιος.. η σαμι συνεχιζει την ιδια πατατα καθε χρονο με το να βγαζει 100 κινητα που να χουν το ιδιο ονομα κ να μοιαζουν απεξω κ απο μεσα να ειναι χειροτερα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
http://www.skroutz.gr/s/4396839/Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-LTE-16GB.htmlτώρα πραγματικά αξίζει τα λεφτά του...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία είναι ένα note 2 σε συσκευασία note 3.

 

Είναι κάτι ενδιάμεσο...όμως η αναλογίες και το μέγεθος του έμενα προσωπικά με βόλεψε πολύ.. και ουσιαστικά δεν μου λείπει τίποτα από το Νότε 3...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερα χαρακτηριστικά και 16GB

5.5'' / 148.4 x 77.4 x 8.6 mm

5.7'' / 151.2 x 79.2 x 8.3 mm

 

Δεν αξίζει με τίποτα η αγορά του για 70€ διαφορά.

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Είναι κάτι ενδιάμεσο...όμως η αναλογίες και το μέγεθος του έμενα προσωπικά με βόλεψε πολύ.. και ουσιαστικά δεν μου λείπει τίποτα από το Νότε 3...

 

Φίλε μου αν έχεις χρησιμοποιήσει για καιρό οθόνη full hd, η hd οθόνη σου κακοφαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να μην παρεξηγηθώ ....εγώ δεν είπα ότι είναι σε κάτι καλύτερο από το μεγάλο Note 3...είπα ότι η μικρή διάφορα που έχει σε διαστάσεις με βόλεψαν...είναι το μικρότερο τηλ. που υπάρχει αυτή την στιγμή με πενάκι,... κάτι το οποίο για μένα είναι κριτήριο για την αγορά συσκευής...στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά συμβιβάστηκα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να μην παρεξηγηθώ ....εγώ δεν είπα ότι είναι σε κάτι καλύτερο από το μεγάλο Note 3...είπα ότι η μικρή διάφορα που έχει σε διαστάσεις με βόλεψαν...είναι το μικρότερο τηλ. που υπάρχει αυτή την στιγμή με πενάκι,... κάτι το οποίο για μένα είναι κριτήριο για την αγορά συσκευής...στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά συμβιβάστηκα...

 

Ελα πες την αλήθεια τον εαυτό σου προσπαθείς να πεισεις και όχι εμας.......

Γιαυτό ρε εσύ δεν άνοιξε θέμα με αυτό το κινητό .

Γιατί δεν προκειτε να το αγόραζε κανεις (συγνώμη κανεις εκτός απο εσένα)

 

Άντε βρε μεγεια το ΝΕΟ σου κινητό (παρεπιμποντως ο διμιουργος αυτου του κινητού έκανε χαρακίρι λογο της μιας και μοναδικής πώλησης που έκανε η εφεύρεση του (το να ΜΙΚΡΙΝΕΙ ΤΟ ΝΟΤΕ 3. ΚΑΤΑ 3ΜΙΛΙΜΕΤΡ)και Σκέψου ποιος έκανε την αγορά ΕΣΥ)

 

 

ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΖΟΥΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Ελα πες την αλήθεια τον εαυτό σου προσπαθείς να πεισεις και όχι εμας.......

Γιαυτό ρε εσύ δεν άνοιξε θέμα με αυτό το κινητό .

Γιατί δεν προκειτε να το αγόραζε κανεις (συγνώμη κανεις εκτός απο εσένα)

 

Άντε βρε μεγεια το ΝΕΟ σου κινητό (παρεπιμποντως ο διμιουργος αυτου του κινητού έκανε χαρακίρι λογο της μιας και μοναδικής πώλησης που έκανε η εφεύρεση του (το να ΜΙΚΡΙΝΕΙ ΤΟ ΝΟΤΕ 3. ΚΑΤΑ 3ΜΙΛΙΜΕΤΡ)και Σκέψου ποιος έκανε την αγορά ΕΣΥ)

 

 

ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΖΟΥΡΑ

 

Καλημέρα καλέ μου φίλε δεν χαλιέμαι...και μικρότερο να ήταν θα το έπαιρνα.....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε χώρα του εξωτερικού εχει πάρει και kit kat.

 

Σε ποια? Χρόνια πολλά!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/samsung_outs_android_44_update_for_korean_galaxy_note_3_neo-news-8335.php

 

Κορέα.

Αναμενόμενο να έπαιρνε την 4.4.2.

Για την τιμή του, έχει εξαιρετικά χαρακτηριστικα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σε λίγο θα βγει και στην Ευρωπη( η 4.4) και...ακόμα δεν έχει πέσει η τιμή του όσο πρέπει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη στο σκρουτζ το note 3 ΝΕΟ με το note 3 εχουν διαφορα 110 ευρω.πιστευω στη τιμη που ειναι το ΝΕΟ αυτη τη στιγμη δεν εχει αντιπαλο κατα τη γνωμη μου.ενταξει ειναι μειονεκτημα η HD οθονη πλεον αλλα ειναι και υποκειμενικο ας πουμε εγω τωρα δεν το θελω κυριως για την οθονη του αλλα για το πενακι και το ευρος των σημειωσειων και των εφαρμογων του(λογο δουλειας εχω μαζι συνεχεια μεγαλο μπλοκ χαρτιου στυλο κτλ) και δεν μπορω να παω σε τοσα λεφτα εστω αυτα τα 110 ευρω ειναι αποτρεπτικα,αν μπορουσα εννοειται οτι θα πηγαινα στο μεγαλο μονο για την οθονη ονως οχι κατι αλλο..ετυχε να το παρει κανενας αλλος να μας πει εντυπωσεις?
Link to comment
Share on other sites

Νεος κάτοχος του note 3 lite..πολυ ευχαριστημενος μεχρι στιγμης...ολα τρεχουν πολυ smooth, ποιοτικα αριστο...το κοντραρα με note 3 και note 2... σαφως γρηγοροτερο του 2, ενα κλικ κατω απο το3...με το μεγαλο παντως πλεονεκτημα των πιο compact διαστάσεων. ..μικρη διαφορα σε cm που ομως κανει την διαφορά...αριστο value for money οπως και το 3 αλλωστε...εξαρταται τι θελει κανεις απο την συσκευη του...
Link to comment
Share on other sites

Νεος κάτοχος του note 3 lite..πολυ ευχαριστημενος μεχρι στιγμης...ολα τρεχουν πολυ smooth, ποιοτικα αριστο...το κοντραρα με note 3 και note 2... σαφως γρηγοροτερο του 2, ενα κλικ κατω απο το3...με το μεγαλο παντως πλεονεκτημα των πιο compact διαστάσεων. ..μικρη διαφορα σε cm που ομως κανει την διαφορά...αριστο value for money οπως και το 3 αλλωστε...εξαρταται τι θελει κανεις απο την συσκευη του...

 

Έτσι αισθάνομαι και εγώ με τις διαστάσεις όπως περιγράφεις...μπορώ να φανταστείς να πατήσω το πλήκτρο "back" με τον αριστερό μου αντίχειρα χωρίς δηλ. να χρησιμοποιήσω δυο χέρια...όπως και να πληκτρολογήσω μην. με το ένα χέρι....πιστεύω ότι όταν πάρει την 4.4.2 δεν θα υστερεί καθόλου σε σχέση με το Νοτε 3 η τέλος πάντων η διαφορά θα ειναι ανεπαίσθητη (εκτός της οθόνης βέβαια)...την οποία συνηθίζεις πολύ εύκολα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πειτε μας κι αλλα για το τηλεφωνο αν μπορειτε.Με ενδιαφερει για αγορα!Οθονη,καμερα,μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο το έχω 3 μέρες στα χεριά μου για τα λεφτά του ότι καλύτερο καλή αυτονομία καλή κάμερα και οθόνη . Πρώην κάτοχος note2 το ντιζάιν και τα εν μέρη καλούδια του note 3 το κάνουν αρκετά καλύτερο note2 πάντα κατά την γνώμη μου
Link to comment
Share on other sites

Η αισθηση στο χερι ειναι οκ; Ενας φιλος μου εχει το samsung galaxy grand, να περιμενω κατι αντιστοιχο σε μεγεθος;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...