Jump to content

Your Face Sounds Familiar (Ant1)


NickTheGreek99
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήδη έχει αρχίσει.Μέχρι στιγμής καλό φαίνεται.Θέλω όμως να παίξει και ο Μαρτάκης ξανά, αν και χλωμό το βλέπω.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχει αρχίσει.Μέχρι στιγμής καλό φαίνεται.Θέλω όμως να παίξει και ο Μαρτάκης ξανά, αν και χλωμό το βλέπω.

Σου έμεινε η εμφάνιση a la Μαρινέλλα? χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σου έμεινε η εμφάνιση a la Μαρινέλλα? χαχαχα

 

Όχι μόνο αυτή , αλλά και άλλες, τρελό νούμερο μιλάμε!!!:lol: , αλλά να λέμε την αλήθεια, ήταν ΤΕΛΙΟΣ στις εμφανίσεις του.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

ελληνικη τηλεοραση,αιωνες πισω........

απλα αυτοπροβολη της επιτροπης και της τραγικης παρουσιαστριας.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

ελληνικη τηλεοραση,αιωνες πισω........

απλα αυτοπροβολη της επιτροπης και της τραγικης παρουσιαστριας.......

συμφωνω αν και δεν παω ουτε το αλλο προτιμω το dancing with the stars παρα αυτο το πραμα.τελικα μονο το voice αξιζει σε αυτο το καναλι με εξαιρεση τον παρουσιαστη:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω αν και δεν παω ουτε το αλλο προτιμω το dancing with the stars παρα αυτο το πραμα.

 

Διαφωνω.Το dancing with the stars ειναι το πιο ανουσιο και βαρετο "show" που εχει περασει απο την ελληνικη τηλεοραση.Το your face sounds familiar τουλαχιστον,αν εξαιρεσουμε την τραγικη παρουσιαστρια επιπεδου τηλε-αστυ, ειναι πιο διασκεδαστικο. Εχει ενδιαφερον να παρακουλουθεις κατα ποσο εχουν πετυχει οι διαγωνιζομενοι την μεταμφιεση και πολλες φορες το αποτελεσμα ειναι αστειο,αν και θα προτιμουσα να ειχε κανονικους διαγωνιζομενους αντι για celebrities.Γενικα ειμαι κατα του concept των "εσωτερικων" shows που διαγωνιζονται μονο επωνυμοι,αλλα το your face sounds familiar ειναι το καλυτερο απο τα shows αυτου του ειδους.Για μενα τα shows του ant1 με σειρα προτιμησης ειναι:

1) Ελλαδα εχεις ταλεντο(το βαζω στην 1η θεση γιατι μπορει να διαγωνιστει ο καθενας με οποιοδειποτε ταλεντο εχει ακομα κι αν δεν αφορα το τραγουδι ή τον χορο,δεν υπαρχουν ουτε ορια ηλικιας ουτε περιορισμοι στο αντικειμενο που θα διαγωνιστει κανεις)

2)The voice

3)X-factor

4)Your face sounds familiar

5)Dancing on ice

6 και τελευταιο)Dancing with the stars

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Just the two of us.

 

Μισω το ποσο ΦΑΛΤΣΟΙ ειναι οι ''καλλιτεχνες'', και το ποσο στημενη ειναι η Μακρυπουλια.

ναι αλλα εδω μιλαμε για το face:p .απ την αλλη στο συγκ παιχνιδι που λες για φιλανθρωπικο σκοπο πηγαν και για να το <διασκεδασουν >το ολο θεμα και οχι να κανουν καριερα στο τραγουδι.Η κριτικη επ απλα εχει παρει σοβαρα το ρολο της και νομιζουν πως ειναι στο χ φακτορ.Φυσικα ολοι τη ρουλα πυροβολανε.:lol:

οσο για την παρουσιαστρια αν ουτε και αυτη τη παω ιδιετερα,,προτιμω να βλεπω αυτη 10 φορες απ την αλλη του YFSF ...δε ξερω αλλα μου βγαζει μια εικονα που δεν ειναι

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εδω μιλαμε για το face:p

 

Ναι μπερδευτηκα..:O

 

απ την αλλη στο συγκ παιχνιδι που λες για φιλανθρωπικο σκοπο πηγαν και για να το <διασκεδασουν >το ολο θεμα και οχι να κανουν καριερα στο τραγουδι.Η κριτικη επ απλα εχει παρει σοβαρα το ρολο της και νομιζουν πως ειναι στο χ φακτορ.Φυσικα ολοι τη ρουλα πυροβολανε.:lol:

οσο για την παρουσιαστρια αν ουτε και αυτη τη παω ιδιετερα,,προτιμω να βλεπω αυτη 10 φορες απ την αλλη του YFSF ...δε ξερω αλλα μου βγαζει μια εικονα που δεν ειναι

 

H Κορομηλά νομιζει οτι ειναι στη eurovision..

 

Ωωωω εδω διαφωνω.. Μπορει η Μπεκατώρου να ειναι λιγο.. αφελης και επαναλαμβανομενη (ολο τα ιδια λεει), αλλα τουλαχιστον δεν εχει αυτο το στυλ οτι ειναι "καποια"

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπερδευτηκα..:O

 

 

 

H Κορομηλά νομιζει οτι ειναι στη eurovision..

 

Ωωωω εδω διαφωνω.. Μπορει η Μπεκατώρου να ειναι λιγο.. αφελης και επαναλαμβανομενη (ολο τα ιδια λεει), αλλα τουλαχιστον δεν εχει αυτο το στυλ οτι ειναι "καποια"

πιστεψε με αν τις γνωρισεις απο κοντα ολες εχουν αυτο το στυλ ειμαι καπια.απλα η μακρυπουλια νομιζει οτι ειναι χολυγουντ σταρ.ενταξει φταινε και τα μεσημεριανα απογευματινα βραδυνα που ολο τη προμοταρουν
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Just the two of us.

 

Μισω το ποσο ΦΑΛΤΣΟΙ ειναι οι ''καλλιτεχνες'', και το ποσο στημενη ειναι η Μακρυπουλια.

Μονο ο Σεφερλης αξιζει απο αυτο το show.Ολοι οι υπολοιποι ειναι για τα μπαζα.Για'υτο και καλα θα κανουν να του δωσουν δικη του εκπομπη την επομενη σεζον.Μας εχει λειψει απο την τηλεοραση τα τελευταια χρονια

Link to comment
Share on other sites

Μονο ο Σεφερλης αξιζει απο αυτο το show.Ολοι οι υπολοιποι ειναι για τα μπαζα.Για'υτο και καλα θα κανουν να του δωσουν δικη του εκπομπη την επομενη σεζον.Μας εχει λειψει απο την τηλεοραση τα τελευταια χρονια

Ο Σεφερλής; Σοβαρα τωρα;

 

Δεν τον εχεις βαρεθει τοσα χρονια;

Link to comment
Share on other sites

Να τον βαρεθω?Γιατι να τον βαρεθω?Το αντιθετο μαλιστα,μου εχει λειψει αφου εχει σχεδον 10 χρονια να κανει δικη του εκπομπη στην tv.Τον βλεπω βεβαια καθε χρονο live στο θεατρο αλλα αυτο ειναι μονο 1 φορα τον χρονο.Θα ηθελα πολυ να τον ξαναδω και στην τηλεοραση με δικη του εβδομαδιαια εκππομπη οπως παλια.
Link to comment
Share on other sites

Σεφερλής FTW παιδιά! Ο άνθρωπος δε παίζεται. Το έχω δει ελάχιστες φορές και αυτές μόνο και μόνο για να τον παρακολουθήσω!
Link to comment
Share on other sites

Σεφερλής FTW παιδιά! Ο άνθρωπος δε παίζεται. Το έχω δει ελάχιστες φορές και αυτές μόνο και μόνο για να τον παρακολουθήσω!

 

σεφερλής ftw μέχρι πριν 3-4 χρονάκια. από θέμα επιθεωρήσεων μόνο μέχρι σε εκείνη με τους αστυνομικούς και το περγαμόντο ήταν καλός. από κει και πέρα, το χάος, από κει και πέρα, το τίποτα. πλέον όποτε τον έχει στο star στα πρώτα δέκα λεπτά τον αλλάζω. ξαναζεσταμένο φαγητό. όσον αφορά τις εκπομπές, σαν τι να κάνει? έκανε στο alter και βλέπονταν κάπως (εντάξει, γούστα είναι αυτά) αλλά αν του ξαναδώσουν ίδια, θα πέσει πολύ, κάτι σαν τους νέους "μήτσους" του λαζόπουλου. :down:

να μου λέγατε τον μητσικώστα να πω ναι, μακράν καλύτερες οι εκπομπές του σε εποχές alter (λένη, παπακαλιάτης, το παιχνίδι της συγγνώμης). αξέχαστες εποχές, αληθινές (που θα έλεγε και η αλέκα) :lol:

 

υγ: όσον αφορά το yfsf, ΔΟΞΑΣ FTW!!!!

Edited by SuperMarioGR
Link to comment
Share on other sites

υγ: όσον αφορά το yfsf, ΔΟΞΑΣ FTW!!!!

Ως Γαϊτάνος ηταν πολυ διασκεδαστικος!

 

Αλλα απο ενα σημειο και μετα (την ωρα της κριτικης) τον γελοιοποιησε τον ανθρωπο

 

Με τρεεεελανε ο Σαββιδάκης ως Robert Plant <3

Edited by PsychoticGirl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...