PLAISIO COMPUTERS TURBO-X 17WP laptop

Απάντηση

beck18

beck18's Avatar: Nokia N82
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Κιατο-Αθηνα
gia sas paidia skeftomai na paro laptop edo kai kairo thelo! exei agorasei kaneis laptop apo to plaisio ennoo plaisio coputer laptop an tou exei dimiourgeisi kanena problima?
koitao ekei giati apo ti eida exei polu kali karta grafikon radeon 9700 256 ddr

eyxaristo!

ReFuseR

ReFuseR's Avatar: Nokia N9 00
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και για multirama notebook. Πολύ καλές τιμές, όμορφο εξωτερικά καθώς και καλή ποιότητα κατασκευής (πολύ καλύτερη από του πλαισίου).
Το αγόρασε πρόσφατα ένας φίλος μου και είναι πολύ ευχαριστημένος. Μου το έδειξε και μου έκανε άριστη εντύπωση.
Με P4 3.0 , radeon 9600, 1GB RAM, 80 GB δίσκος, 17" oθόνη, DVDR Teac, κλπ..... ΤΙΜΗ 2000 €.
Πριν προχωρήσεις, έλεγξέ το.

Φιλικά

beck18

GSM Phase 1 Member
ok file mou tha to koitaxo eyxaristo!
http://www.funny-videos.gr Funny - Videos.gr | Αστεία Βίντεο | Αθλητικά | Ζώα | Μουσική | κιν/φος | Διασκέδαση.... Ανεβάστε τα δικά σας βίντεο....
http://www.kiatocity.gr

lazy

no avatar
Mobile Newbie

mia paratirisi.

Sta lefta poy 8es na rikseis pianeis syn8eseis apo Compaq poy exei TO diktioi ypostiriksis pagmosmios kai se diarkeia xronoy. Oles oi alles etairies einai ligo epifobes eidika ta OEM forita.Mono to plaisio 8a protimoysa alla kai pali........

ALR

ALR's Avatar: Panasonic X700
HSDPA Member
Περιοχή: Brooklyn
Loipon egw tha sou protinw dio pragmata.
1)Afou eisai diathetimenos na pliroseis tosa lefta gia tin agora enos laptop min katafigeis se agores tipou - plaisio,multirama.Gia ta multirama den kserw alla gia ta turbo-x exw akousei ta xeirotera logia apo poli eksidikeumena ston xwro atoma.den thelw na mpw se leptomeries(mpataria,varos ktl)

2)An einai na pareis laptop kata ti gnomi mou h kalyterh epilogh einai na pareis kapoion me texnologia centrino..mobile technology
Logoi?Autonomia diplasia toulaxiston apo tous simvatikous laptop.Hsixia pou nomizeis oti to laptop sou den leitourgei!Vlepeis oi centrino ergazontai se xamili thermokrasia,pragma to opoio einai apo mono tou ena pleonektima sxetika me tous allous laptops afou enas 1.5 centrino sigrinetai me enan pentium 4 sta 3.Auto ginetai epeidi o pentium 4 anevazei thermokrasia ki etsi katevazei sixnotita,enw o centrino sou leitourgei sinexia sta 1.5

kai kati teleutaio.Ftinoi kai kaloi laptops einai oi Acer.

mavrios

mavrios's Avatar: Apple iPhone 6 Plus
HSCSD Member
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
Handmade φορητός υπολογιστής και από το πλαίσιο; δεν το ξανασκέφτεσαι λιγουλάκι;
Στο χώρο υπάρχουν τόσες εταιρείες (sony, acer, hp, fujitsu siemens, compaq κλπ) με χρόνια εμπειρία πάνω σε φορητούς υπολογιστές!
Νομίζω ότι με πάνω κάτω τα ίδια χρήματα θα αποκτήσεις ένα άξιο φορητό...

Its up to you

Exposed_Bone

Exposed_Bone's Avatar: Qtek 2020
HSDPA Member
Περιοχή: Αγρίνιο
θα συμφωνησω με τους υποληπους δοκιμασε καμια αλλη εταιρια πχ acer , hp, fujitsu siemens

zoo

zoo's Avatar: Samsung GT-I9300 Galaxy S3
EDGE Member
Περιοχή: Thessaloniki, Hellas
Κι εγώ θα σε συμβούλευα να αποφύγεις τα συναρμολογημένα από super market υπολογιστών!... Αν μπορείς να μην αγοράσεις καν από τέτοια καταστήματα. Έχουν ποικιλία και ευκολίες αλλά αλλιώς θα σε προσέξει ένα κατάστημα που ειδικεύεται σε Η/Υ και αλλιώς ένα super market!....

Ρίξε και μία ματιά σε αυτό το thread.

beck18

GSM Phase 1 Member
paidia na sas po tin alitheia exo koitaxei kai alles markes ypologiston px acer f3000 alla den me kaliptoun stin karta grafikon kai etsi strafika pros plaisio computers!!!
http://www.funny-videos.gr Funny - Videos.gr | Αστεία Βίντεο | Αθλητικά | Ζώα | Μουσική | κιν/φος | Διασκέδαση.... Ανεβάστε τα δικά σας βίντεο....
http://www.kiatocity.gr

zoo

zoo's Avatar: Samsung GT-I9300 Galaxy S3
EDGE Member
Περιοχή: Thessaloniki, Hellas
Αν πήρες ήδη, ξέχνα ότι σου είπαμε!

Με υγεία να τον χαίρεσαι!

Πες μας εντυπώσεις, σύνθεση κλπ

antonis_wrx

antonis_wrx's Avatar: LG D821 Nexus 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος beck18 (18 Αύγ. 2004 , 11:55)

paidia na sas po tin alitheia exo koitaxei kai alles markes ypologiston px acer f3000 alla den me kaliptoun stin karta grafikon kai etsi strafika pros plaisio computers!!!
έρχεται και f3200 με 9700 128mb κάρτα γραφικών αν δεν κάνω λάθος. έχε το στα υπ' όψιν!

shodanjr_gr

shodanjr_gr's Avatar: Apple iPhone
HSUPA Member
Περιοχή: Aθήνα
Ο ξάδερφός μου πήρε ένα acer, Centrino 1.5, 512 DDR, 60άρης σκληρός (νομίζω), WiFi, DVD-R, Radeon 9700 64mb, για λιγότερο από 1500 ευρώ.

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

ALR

ALR's Avatar: Panasonic X700
HSDPA Member
Περιοχή: Brooklyn
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (18 Αύγ. 2004 , 13:28)

Ο ξάδερφός μου πήρε ένα acer, Centrino 1.5, 512 DDR, 60άρης σκληρός (νομίζω), WiFi, DVD-R, Radeon 9700 64mb, για λιγότερο από 1500 ευρώ.
Autos einai laptop

okapi

okapi's Avatar: Samsung GTE1182
HSCSD Member
Και τα Toshiba ειναι πολυ καλα ρε παιδια.. Ισως πολυ λιγο εχουν αναφερθει αλλα ειναι εργαλιακια με πολυ style και φυσικα εχουν και πολυ καλες δυνατοτητες σε χαμηλες σχετικα τιμες.

mcde

mcde's Avatar: LG E960 Nexus 4
Super Moderator
Περιοχή: 410 Gone
Τα Toshiba έχουν πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και γενικά είναι πολύ καλά μηχανήματα. Είναι μια από τις περιπτώσεις που πρέπει να κοιτάξει όποιος ενδιαφέρεται για φορητό υπολογιστή.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης