Διέρρευσαν οι πρώτες εικόνες του Samsung Galaxy S5 [UPDATE]

Απάντηση

^Deadly_Sin^

^Deadly_Sin^'s Avatar: Sharp SoftBank 302SH
3G Member
Περιοχή: Κατερίνη
Αν ειναι ετσι τελικα ακομα και οι κινεζοι δεν θα θελουν να βγαλουν κλωνους του
Σκότωσα κάθε μου ευαισθησία έτσι για να βγάλω το άχτι μου να αναδυθώ ξανά μέσα απ`τη στάχτη μου σαν ξεπεσμένος πρίγκηπας στης τρέλας το παλάτι μου
M17x R3 - ST Nebula Red| 2720QM | HD 6970M | 8GB Ram | 320GB 7200 | WLED 1920x1080 |
My Android Homescreens

impreza_sti

impreza_sti's Avatar: Nokia N8
Super Motorhead
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Υπενθυμίζω ότι οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν επιτρέπονται. Θα παρακαλέσω επίσης να προσέχουμε πως εκφραζόμαστε έτσι ώστε να μην θίγουμε τους αναγνώστες της κοινότητας μας. Για άψυχες συσκευές μιλάμε, δεν χρειάζεται να φανατιζόμαστε.
Διαγράφηκαν ποστ.
My Guides-Οδηγοί-Symbian
Ψηφιακή Ελλάδα του 2014! Το άλλο με τον τοτό το ξέρετε;

praitorian

no avatar
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από k8alpha >
Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα και εγώ.
Mαλλον ενα s4 θα χτυπησω τωρα

vamvakoulas

vamvakoulas's Avatar: Samsung GT-I9500 Galaxy S4
HSCSD Member
Περιοχή: Παντού
Ηλπιζα πως θα ειναι καπως ετσι. http://www.fastcardtech.co...-MTK6592T.html
Για να πατησει και το g2, αλλα αν ειναι αυτο το εκτρωμα που δειχνουν οι φωτο που διερευσαν ( η αληθεια ειναι πως μου φαινονται ψευτικες) εχει χασει το παιχνιδι πρινκυκλοφορησει καν. Αυτο στη φωτο ειναι παντοφλαρα με τα ολα της. Με αναλογια bezels/screen μεγαλυτερα ισως και απο του S3. Γιαυτο πιστευω πως ειναι fake αλλα υπομονη λιγες ωρες μεινανε

praitorian

no avatar
GSM Phase 2 Member
Παράθεση από vamvakoulas >
Ηλπιζα πως θα ειναι καπως ετσι. http://www.fastcardtech.co...-MTK6592T.html
Για να πατησει και το g2, αλλα αν ειναι αυτο το εκτρωμα που δειχνουν οι φωτο που διερευσαν ( η αληθεια ειναι πως μου φαινονται ψευτικες) εχει χασει το παιχνιδι πρινκυκλοφορησει καν. Αυτο στη φωτο ειναι παντοφλαρα με τα ολα της. Με αναλογια bezels/screen μεγαλυτερα ισως και απο του S3. Γιαυτο πιστευω πως ειναι fake αλλα υπομονη λιγες ωρες μεινανε

Mακαρι να ηταν ετσι!η να ειναι....

user_pixon12

user_pixon12's Avatar: Samsung Galaxy K Zoom
HSCSD Member
Η πλακα ειναι πως ολοι κραζουν,και μολις βγει στο Πλαισιο κτλ, θα εξαφανιστουν μεσα σε 2 μερες ολα και θα θες παραγγελια για 15 μερες μετα..
galaxy Κ zoom - white

panosfx

panosfx's Avatar: LG D802 G2
HSDPA Member
Περιοχή: Area 51
Μονο 11 σελιδες κραξιμο;Εχετε χασει το ταλεντο σας ρε παιδια...

undeadpunk

no avatar
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από praitorian >
Mακαρι να ηταν ετσι!η να ειναι....
Αρρωστο σχεδιο, ολοι κατι τετοιο περιμεναμε.

tresor_jim

tresor_jim's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
HSCSD Member
Παράθεση από undeadpunk >
Samsung βλεπε τους κινεζους και μαθαινε λεμε
Στη τελικη κανε καμια κοπια 1 προς 1 να δουμε ασπρη μερα.

http://image.dhgate.com/al...cta-core-8.jpg
ή
http://www.androidmall.co....5/1/_/1_11.jpg
ή ...

Ελπιζω να ειναι μια μεγαλη παρεξηγηση ολο αυτο και το βραδυ να μεινουμε με ανοιχτο το στομα.

Το χειροτερο απο ολα ειναι οτι οι κινεζοι παιρνουν σχεδιαστικη γραμμη απο τη ναυαρχιδα της Σαμσουνγκ και πανε και βγαζουν κοπιες (πανω κατω) των Κορεατων. Οποτε ενα ακομα ασχημο σχημα σημερα θα επηρρεασει κατα πολυ τις σχεδιαστικες τασεις ολου του περιβαλλοντος.

Προσωπικα για μενα οι επεξεργαστες και οι μνημες ειναι κολοκυθια τουμπανα, το κινητο ειναι ενα κοσμημα + ενα viber, ενα Οπερα, ενα Skype, μια καλουλα φωτογραφικη και ενα ***μπιπ**** FM ραδιοφωνακι.
Αμα δεν μπορεις καληνυχτα, Mediatek mtk6582 και καθε χρονο νεα συσκευη για να μη βαριομαστε.
μακαρι να ηταν σαν το i new που εβαλες το δευτερο κινεζικο ειναι πανεμορφο σε σχεση αυτο δειχνουν για σ5....
το νοτελι 3 είναι έρωτας...
ε όταν πέσει σε κανα 3μηνο το 4αρι στα 400 ευρώ θα το σκεφτώ... αλλιώς υπομονή για το ΝΟΤΗ 5
Τελευταία τροποποίηση από impreza_sti: 24 Φεβ. 2014, 17:35. Αιτιολογία: Διόρθωση κώδικα παράθεσης

christou

christou's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
3G Member
Περιοχή: αθηνα
νονιζω οτι η σαμσουνγκ δουλεύει για τους από την κριση χτυπημενους Έλληνες. δηλαδη για ολους εμας.
καλο μας κάνει. δεν θα χρειαστει να σκασουμε ενα καρο κεφτα για δηθεν αναβαθμιση. αντί να την κραζουμε θα έπρεπε να την αποθεωνουμε.
προσωπικά με καλυπτει απολυτα το note 2 μου και αν και όταν θελήσω κατι νεο επιλογες θα υπαρχουν.
ισως το note 3 στα 350 ευρω ευρωπαϊκό σφραγισμένο κατά τον Σεπτέμβριο είναι μια επιλογή.
Από εμένα εύγε Σαμσουνγκ!

kostthem

kostthem's Avatar: Apple iPhone 5
HSCSD Member
Περιοχή: Αθήνα
Να πω και εγώ την γνώμη μου, ξεχνώντας το αγαπημένο μου μηλαράκι.

Αν ήμουν χρήστης Android και είχα κάποιο χ ποσό να διαθέσω, θα προτιμούσα να πάρω το nexus 5 που στα μισά (και βγάλε) χρήματα δείχνει (μπροστά στο S5) καραpremium.

Από την άλλη, πιστεύω πως αυτό θα είναι η φθηνή (πόσο; ) έκδοση και πως το βράδυ θα δούμε και κάποια (f? ) έκδοση.

ggazas

ggazas's Avatar: Nokia 7650
HSUPA Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Αυτό είναι ένα μεγάλο S4 και όχι S5. Αν είναι έτσι άντε γειά.
Φιλικά Γιώργος

mihalis13

mihalis13's Avatar: Apple iPhone 5s
HSCSD Member
Εγώ από το μοναδικό android που έχω εντυπωσιαστεί σε ολά του ειναι το HTC One.Και πιστεύω πως τα αξίζει τα λεφτά του.
Uninstalling PASOK. Please wait... ███████████████████░ 99%

alex_psilos07

alex_psilos07's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
Mobile Newbie
Περιοχή: Δροσιά, Αττικής
Βασικά δεν περιμένω κάτι πολύ διαφορετικό αλλά όχι και κάτι τόσο ίδιο.Εάν είναι αυτό όσοι έχουν το s3 ας σκεφτούν κατά τη γνώμη μου το upgrade, από s4 δεν θα το πρότεινα, από note 3 εννοείται με τίποτα...Προσωπική γνώμη πάντα. Για να δούμε.

pth76

pth76's Avatar: LG D821 Nexus 5
Mobile Member
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Αν ειναι οντως ετσι ειναι σκετη απογοητευση. Κριμα που εταξα να δωσω το G2 μου σε φιλο για να το παρω. Το ακυρωνω αμεσα...
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης