Top Eleven: Oδηγός για εκκολαπτόμενους Mourinho

Απάντηση

TIM-RANGER

TIM-RANGER's Avatar: Nokia N93
EDGE Member
Περιοχή: ΗΛΕΙΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
Οι περισσοτεροι χρηστες ακομα και αυτοι των μεγαλυτερων κατηγοριων δεν εχουν δωσει φραγκο... Αρα δεν ισχυει το για να ανεβεις πρεπει να τα σκασεις... Θελει συστημα, πρωτα φτιαχνεις γηπεδο για να παιρνεις λεφτα, ιατρεια να θεραπευεις παικτες και το τελευταιο ισως ειναι οι μεταγραφες... Σε αυτο το παιχνιδι το μονο που δεν αξιζει ειναι η ακαδημια και τερματισμενη να την εχεις σου βγαζει εναν μετριο και εναν κακο... Ο μετριος θελει καμμια 15αρια τοκεν να υπογραψει, ο κακος υπογραφει δωρεαν. Οποτε απολυεις τον μετριο αφου με τα τοκεν που ζηταει μπορεις να βρεις και 3 καλους! υπογραφεις τον δωρεαν αλλα τον σπρωχνεις κατευθειαν για μεταγραφη, δεν αξιζει να τον κρατησεις. Θελει καποια επιμονη για να φυγει αλλα οταν φυγει το κοστος που φερνει ειναι μια νορμαλ μεταγραφη...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)

dimitrissa

dimitrissa's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
3G Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Καταντάει βαρετό, το παράτησα μετά από ένα μήνα
Samsung Galaxy Note 3
4.4.2 Stock Rom/Stock Kernel
Root-Xposed-S5 UI-Wanam
S-View Case/Sbh50 Bluetooth

Katsour66

Katsour66's Avatar: HTC Sensation XE
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Αθήνα και Στουτγάρδη
Παράθεση από TIM-RANGER >
Οι περισσοτεροι χρηστες ακομα και αυτοι των μεγαλυτερων κατηγοριων δεν εχουν δωσει φραγκο... Αρα δεν ισχυει το για να ανεβεις πρεπει να τα σκασεις... Θελει συστημα, πρωτα φτιαχνεις γηπεδο για να παιρνεις λεφτα, ιατρεια να θεραπευεις παικτες και το τελευταιο ισως ειναι οι μεταγραφες... Σε αυτο το παιχνιδι το μονο που δεν αξιζει ειναι η ακαδημια και τερματισμενη να την εχεις σου βγαζει εναν μετριο και εναν κακο... Ο μετριος θελει καμμια 15αρια τοκεν να υπογραψει, ο κακος υπογραφει δωρεαν. Οποτε απολυεις τον μετριο αφου με τα τοκεν που ζηταει μπορεις να βρεις και 3 καλους! υπογραφεις τον δωρεαν αλλα τον σπρωχνεις κατευθειαν για μεταγραφη, δεν αξιζει να τον κρατησεις. Θελει καποια επιμονη για να φυγει αλλα οταν φυγει το κοστος που φερνει ειναι μια νορμαλ μεταγραφη...
παιζω σχεδον 33 μηνες (!!!) με παρεα, ειμαι επιπεδο 30 (!) και δεν εχω δωσει ουτε 1 σεντ, το ιδιο και η παρεα μου (εκτός απο εναν). Θελει συστημα και οντως μπορεις παρα πολυ ευκολα να προχωρήσεις. Δυστυχως, στα πολυ υψηλά επιπεδα πρεπει να συμβιβαστείς οτι ο στοχος σου θα ειναι η εξοδος στην ευρωπη ή ανοδος, εκτός και αν μενεις κατηγορια επίτηδες εναν χρονο για να φτιαξεις ομαδα για το επομενο πρωταθλημα ωστε να χτυπήσεις τιτλο.

Επισης, εξαρτάται πολυ και απο τον παράγοντα τυχη. Σε ποιο σερβερ θα σε βαλουν, ποιοι θα ειναι στο πρωταθλημα σου κτλ κτλ. Δεν θα αναλωθώ σε τακτικες, μεταγραφες κτλ , αλλα ενα καλο tip ειναι να κάνετε πολλες φιλίες οι οποίες θα μπαίνουν και θα σας υποστηρίζουν.

Τα μονα που με χαλανε στο παιχνιδι, ειναι οτι στα υψηλα λεβελς υπαρχει απο ενα σημειο και μετα οικονομικο θεμα (ειδικα αμα δινεις πριμ για να παιξουν καλα οι παικτες σου) και οτι το "χτίσιμο" τελειωνει πολυ γρηγορα και δεν εχεις να κανεις κατι αλλο σε αυτον τον τομεα μετα απο 1 χρονο και κατι gaming

ignisk

ignisk's Avatar: Samsung GT-S6500 Galaxy mini 2
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Βάρη
Συμφωνώ με τους παραπάνω, καλό αλλά ΠΟΛΥ βαρετό μετά από ένα σημείο και μετά. Πως άντέξατε κάποιοι τόσους μήνες ρε παιδιά;

Katsour66

Katsour66's Avatar: HTC Sensation XE
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Αθήνα και Στουτγάρδη
Παράθεση από ignisk >
Συμφωνώ με τους παραπάνω, καλό αλλά ΠΟΛΥ βαρετό μετά από ένα σημείο και μετά. Πως άντέξατε κάποιοι τόσους μήνες ρε παιδιά;
αμα εχεις real life παρεούλα πίστεψε με τραβαει. στήνεις και κανα ματσακι αλα Μπεος και ολα καλα

alkis_7

alkis_7's Avatar: Sony Ericsson T610
News Editor
Περιοχή: Κυριάννα Ρεθύμνου
Είπα να το ξεκινήσω σήμερα για πλάκα. Τι πιστεύεται ότι πρέπει να αναβαθμίσω πρώτα και μέχρι ποιο σημείο;; Έβαλα το γήπεδο στο επίπεδο 1. Μετά; Να το συνεχίσω για το επίπεδο 2 ή να προσθέσω περισσότερα καθίσματα κλπ κλπ;;
Την άνοιξη αν δε τη βρεις, τη φτιάχνεις.
Οδ. Ελύτης

vlachaquito

vlachaquito's Avatar: Asus Padfone 2
Editor in Chief
Περιοχή: Italy
έτσι και αλλιώς πρέπει να τα αναβαθμίζεις περίπου όλα μαζί, άρα δεν αλλάζει τίποτα. πες μου skype το όνομά σου να σε βάλω φίλο

alkis_7

News Editor
Παράθεση από vlachaquito >
έτσι και αλλιώς πρέπει να τα αναβαθμίζεις περίπου όλα μαζί, άρα δεν αλλάζει τίποτα. πες μου skype το όνομά σου να σε βάλω φίλο
Το όνομα του coach λες;
Οδ. Ελύτης

damianos_

damianos_'s Avatar: Nokia E5
Mobile Member
Περιοχή: Edinburgh/Θεσσαλονικη
Παράθεση από alkis_7 >
Είπα να το ξεκινήσω σήμερα για πλάκα. Τι πιστεύεται ότι πρέπει να αναβαθμίσω πρώτα και μέχρι ποιο σημείο;; Έβαλα το γήπεδο στο επίπεδο 1. Μετά; Να το συνεχίσω για το επίπεδο 2 ή να προσθέσω περισσότερα καθίσματα κλπ κλπ;;
Σιγα σιγα θα τα ανεβαζεις ολα.. ΜΗΝ ανεβαζεις τα καθησματα, χανεις μερες. ανεβασε Παρκινγκ και το αλλο με τις τουαλετες και κυλικειο. προσεχε για οταν ανεβαζεις το γηπεδο θελει πολλα λεφτα!!
Alcatel OT Max db, Alcatel OT 511, Alcatel OT 715, Nokia 6203i, Nokia 6290, Nokia 5530, Nokia E5

alkis_7

News Editor
Παράθεση από damianos_ >
Σιγα σιγα θα τα ανεβαζεις ολα.. ΜΗΝ ανεβαζεις τα καθησματα, χανεις μερες. ανεβασε Παρκινγκ και το αλλο με τις τουαλετες και κυλικειο. προσεχε για οταν ανεβαζεις το γηπεδο θελει πολλα λεφτα!!
Ναι, το παρατήρησα ότι θέλει αρκετά λεφτά δυστυχώς
Μάλλον η επόμενη αναβάθμιση θα είναι οι βοηθητικοί χώροι. Εύκολα και γρήγορα (σε 3 μέρες)
Οδ. Ελύτης

alkis_7

News Editor
Συγγνώμη για το 2ο συνεχόμενο απλά θέλω να ανανεωθεί το θέμα μήπως ξέρει κανείς να μου απαντήσει σε μία ερώτηση. Παίζουν άλλοι 4 φίλοι μου το παιχνίδι. Ενώ μπορούν να δουν το πρόγραμμα των αγώνων όλοι μεταξύ τους και να παρακολουθήσει ο ένας τον αγώνα του άλλου, εγώ δε μπορώ να δω κανενός όπως και εκείνοι δε μπορούν να δουν το δικό μου. Ξέρει κανείς γιατί; Ο ένας μάλιστα είναι συστημένος μου..
Οδ. Ελύτης

rodius4gr

rodius4gr's Avatar: ThL T11
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
τα χωνεις προχωρας.. δε τα χωνεις χανεις την ωρα σου.. καλυτερα παρε το football manager
"Αυτός ο κόσμος δεν θα αλλάξει ποτέ..."

Ας αλλάξουμε εμείς λοιπόν, κι ας αφήσουμε τον κόσμο να μας κυνηγάει...

kseftilas1

kseftilas1's Avatar: Lenovo A820
GPRS Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από rodius4gr >
τα χωνεις προχωρας.. δε τα χωνεις χανεις την ωρα σου.. καλυτερα παρε το football manager
Δεν ειναι ετσι, εγω δεν τα χωνω και προχωραω κανικα και που και που τσιμπαω και κανα τιτλο. Δεν θελει λεφτα, μην βαζετε λεφτα για βλακειες, απλα ενα παιχνιδι ειναι...
ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη.
ΑΕΚ σημαίνει φασίστες κρεμασμένοι.
Original 21 - ΑΕΚ Antifa
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης