Jump to content

myphone meeting: Συνάντηση Θεσσαλονίκης 14/12/13


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλη μια χρονιά φτάνει στο τέλος της και λίγο πριν υποδεχτούμε το επόμενο έτος είπαμε να δώσουμε νέο ραντεβού για καφεδάκι όλοι μαζί υπό την ατμόσφαιρα γιορτινών ημερών, να βρεθούμε και να αναλύσουμε όλα τα θέματα της τεχνολογικής επικαιρότητας που μας ενδιαφέρουν, να κάνουμε έναν ετήσιο απολογισμό όσων είδαμε για το 2013 με την παρουσίαση νέων μοντέλων και να περάσουμε καλά όπως εμείς ξέρουμε. Για όσους δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής να μας τιμήσουν με την παρουσία τους στο παρελθόν, ας το κάνουν τώρα γιατί σκοπός των συναντήσεων είναι να γνωριστούμε καλύτερα και να μάθουμε τα άτομα με τα οποία καθημερινώς μέσω του φόρουμ ανταλλάζουμε μηνύματα σε διάφορα θέματα και ενότητες της σελίδας. Αφήστε για λίγο τα πληκτρολόγια και τα pc και απαντήστε θετικά στο νέο μας κάλεσμα.

 

Και όπως πάντα, θυμηθείτε πως πρέπει να έχετε φορτισμένα τα smartphones και τα tablets σας, γιατί όπως και να το κάνουμε θα μπούμε στον «πειρασμό» να ξεκινήσουμε τις μεταξύ μας συγκρίσεις όπως συνηθίζουμε κάθε φορά που μαζευόμαστε, οπότε μην μας «προδώσουν» οι μπαταρίες μας. Είτε είστε κάτοχος Android συσκευής, είτε iOS, είτε WP, ελάτε, εμείς θα δείξουμε κατανοήση στις επιλογές του καθενός.Είναι ωραίο να παρατηρούμε το πώς ο καθένας από εμάς επιθυμεί να «στήνει» την συσκευή του, δηλαδή αν προτιμάει να δοκιμάζει νέες ROMs, να περνάει νέα widgetakia στο κινητό του, κ.ά.

 

Οπότε στις 14 Δεκεμβρίου, ημέρα Σάββατο και ώρα 17:00 το απόγευμα, αναβάλετε ότι έχετε να κάνετε και φροντίστε να είστε στην Καμάρα, θα σας περιμένουμε και από εκεί θα κατευθυνθούμε στο κατάστημα Madison, το οποίο βρίσκεται στην περιοχή Αλέξανδρου Σβώλου 44.

 

Λεπτομέρειες:

 

Κάποιοι Moderators και μέλη θα βρισκόμαστε στο σημείο συνάντησης νωρίτερα. Ακόμη, για όσους δεν είναι συνεπής στα ραντεβού τους, κανένα πρόβλημα, θα περιμένουμε και λίγα λεπτά μέχρι να συγκεντρωθούμε όλοι (μην μας φάει όμως και το αγιάζι), διαφορετικά θα μας βρείτε απευθείας στο μαγαζί!

 

Σημείωση: Για να μην μπερδευτείτε, το σημείο συνάντησης είναι αυτό εδώ, δίπλα στα mikel.

 

Λίστα συμμετοχών:

 

Nagata

Johny-B :love: Maria-B

zxr :whip: impreza_sti

Villis

vaggelis_grg

Psylos_

vasilis018

aliengoa

enick

drillgr

voltaire

JGroovy

mol

dimitrissa

ambientic

button

gaster

angelos_1989

Aposmanolo

spiros2021

stayrosrr

boombastic

kelias

funk

Arxontas71

alfa

toyotisW700i

ggazas

Phantomas23

parsifal

mary19

giorgosguild

souftasuk

makis_thess

dim_jim

stauros1988

optostyle

basilisraf

plankton69

 

Το μόνο που πρέπει να κάνετε, είναι να δηλώσετε συμμετοχή στο παρόν θέμα και σας υποσχόμαστε πως

θα περάσουμε καλά :).

Edited by Nagata

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη τη φορα δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω οπως την προηγουμενη φορα που ηταν και η πρωτη για μενα!!! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

αν ήταν Κυριακή, πιθανόν να ερχόμουν παιδιά...Σάββατο δεν θα μπορέσω...:(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα δηλώσω για ακόμη μία φορά παρών, αυτή τη φορά όμως με το ταπεινό μου Nokia (για να νοσταλγήσουμε όλοι μαζί) :cool:

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα δηλώσω για ακόμη μία φορά παρών, αυτή τη φορά όμως με το ταπεινό μου Nokia (για να νοσταλγήσουμε όλοι μαζί) :cool:

 

Θα δούμε πάλι το Ν9 από κοντά; Άντε και την επόμενη φορά θα σε δούμε με το Jolla? :p:p:p

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Will see.. :)

 

Όταν έρθεις ποτέ Αθήνα, θέλω παρουσία σου στα unofficial myphone meetings που κάνουμε συχνά πυκνά.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκεί.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε πάλι το Ν9 από κοντά; Άντε και την επόμενη φορά θα σε δούμε με το Jolla? :p:p:p

 

Ταπεινό έγραψα! :) Και επειδή το Ν9 δεν ήταν ποτέ "ταπεινό" εννοούσα το παλιό 6300... Αυτό μέχρι να παραλάβω το νέο μου smartphone. Δυστυχώς, δεν είναι το Jolla!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Όταν έρθεις ποτέ Αθήνα, θέλω παρουσία σου στα unofficial myphone meetings που κάνουμε συχνά πυκνά.

 

Εννοείται αυτό! ;)

 

Αν τελικά τα καταφέρω να έρθω στο Madison, add an iPhone user to your company... ;)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

αν ήταν Κυριακή, πιθανόν να ερχόμουν παιδιά...Σάββατο δεν θα μπορέσω...:(

 

ΜΙΑ απο τα ιδια και εγω Κυριακη Ναι , Σαββατο δεν προλαβενω δυστηχως :(

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν σίγουρος.. Θα λείψω μόνο εαν βρίσκομαι εκτός θεσνικης το οποίο δύσκολα θα συμβεί :) Βάλτε και μένα στη λίστα :D Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάτσει τίποτε περίεργο τελευταία στιγμή είμαι και εγώ μέσα.Θα σας δω για πρώτη φορά και ελπίζω να μου λύσετε και κάποιες απορίες. Με το καλό λοιπόν :)

Άδραξε τη μέρα

Huawei Ascend P1, Neo N003 2/32

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι 1η φορά μετά απο τόσες φορές που θα είμαι με stupidphone :lol: και έτσι θα έχω την μπαταριά με περισσότερη διάρκεια :p

 

Ωωωωωω! Και το ειχα στο μυαλο μου αυτες τις μερες!

Αν δεν τυχει κατι, ειμαι μεσα!!!

 

ωραία γιατί θέλω να χαζέψω λίγο το ν967

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

θέλω και εγώ να έρθω guys, θα φέρω και μια πολύ αγαπημένη μου συσκευη του 1999 ;)
Current: Xiaomi Redmi Note 2 Previous: Xiaomi RedMi Note, Xiaomi Hongmi 1, Nokia N9 :love: Sony ericsson X8, Sony ericsson C902, Sony ericsson W850, Samsung S3650 Corby, Sony ericsson K750, Siemens CX65, Sony Ericsson T310, Nokia 3510, Nokia 3330
Link to comment
Share on other sites

θέλω και εγώ να έρθω guys, θα φέρω και μια πολύ αγαπημένη μου συσκευη του 1999 ;)

 

3210; Motorola Startac (αν θυμαμαι σωστα εκεινο το κινητο που ήταν 2cm πάχος η συσκευή και άλλα 2cm η μπαταρία και συνολικά ένα τούβλο ανά χείρας για αυτοάμυνα;)

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

3210; Motorola Startac (αν θυμαμαι σωστα εκεινο το κινητο που ήταν 2cm πάχος η συσκευή και άλλα 2cm η μπαταρία και συνολικά ένα τούβλο ανά χείρας για αυτοάμυνα;)

θα σου πω μόνο ότι είναι Ericsson... ;)

Current: Xiaomi Redmi Note 2 Previous: Xiaomi RedMi Note, Xiaomi Hongmi 1, Nokia N9 :love: Sony ericsson X8, Sony ericsson C902, Sony ericsson W850, Samsung S3650 Corby, Sony ericsson K750, Siemens CX65, Sony Ericsson T310, Nokia 3510, Nokia 3330
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...