Jump to content

myphone.gr: Καλοκαιρινός Διαγωνισμός Φωτογραφίας 2013 - Αποτελέσματα!


DJDB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο καλοκαιρινός διαγωνισμός φωτογραφίας, μια διαδικασία που ξεκινήσαμε στα τέλη Μαΐου, φτάνει στο τέλος του σήμερα. Έτσι, μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα κατά το οποίο μπορούσε κάθε ενδιαφερόμενος να δηλώσει συμμετοχή και μετά από τη δική σας ψηφοφορία που ξεκίνησε στις αρχές του τρέχοντος μήνα και ολοκληρώθηκε πριν από μερικές ώρες, έφτασε η ώρα να αναδείξουμε το νικητή αλλά και τους πρώτους στις προτιμήσεις σας!

 

Νικητής του διαγωνισμού μας αναδεικνύεται λοιπόν ο kokkinakisd[/member], η φωτογραφία του οποίου, τραβηγμένη στη Νάξο με ένα Apple iPhone 5, κατέλαβε την πρώτη θέση στις προτιμήσεις σας (39 ψήφοι). Ακολουθούν οι DjHoulio[/member] με 25 ψήφους (φωτογραφία τραβηγμένη στην Εύβοια με Samsung Galaxy S3), dimitrissa[/member] με 11 ψήφους (φωτογραφία από Σαντορίνη με Sony Xperia Z), cs_gorjos[/member] (φωτογραφία από Nokia N97 Mini στη Θάσο) και moralas[/member] (φωτογραφία με Nokia 808 Pureview από Λευκάδα). Οι δύο τελευταίοι ισοψήφισαν με 10 ψήφους.

 

Φυσικά, ο πρώτος νικητής κερδίζει το σχετικό τίτλο κάτω από το avatar του, αυξημένο χώρο για προσωπικά μηνύματα και, φυσικά, την εκτίμηση όλων μας. Σε κάθε περίπτωση, συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, τις φωτογραφίες των οποίων μπορείτε να δείτε στο σετ μας στο Flickr.

 

Until next time, καλές φωτογραφίσεις!

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι φωτογραφίες. Ειδικά 1η,2η και 5η έκαναν την διαφορά. Μπράβο σε όλους σας πάντως

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφη φωτο ειληκρινα αλλα εμενα μου θυμιζει Φθινοπωρο...

Επισης για του χρονου αν θελετε οι μοντς να βρειτε εναν τροπο για πιο γρηγορη και αμεση ψηφοφορια γιατι απο οτι καταλαβα δεν ηταν πολλες οι ψηφοι!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες φωτογραφίες για να μας θυμίζουν το καλοκαίρι που τελείωσε/τελειώνει... η παραλία στην 2η φωτό που βρίσκεται στην Εύβοια;
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες φωτογραφίες για να μας θυμίζουν το καλοκαίρι που τελείωσε/τελειώνει... η παραλία στην 2η φωτό που βρίσκεται στην Εύβοια;

 

Παραλία Κουτσούμπρι στη Βόρεια Εύβοια :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγάλατε πρώτη μια fake φωτογραφία που δεν θυμίζει καλοκαίρι;

Άβυσσος η ψυχή του ψηφοφόρου... Όπως η ελληνική κοινωνία στις εκλογές! Τίποτα δεν είναι τυχαίο!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγάλατε πρώτη μια fake φωτογραφία που δεν θυμίζει καλοκαίρι;

Άβυσσος η ψυχή του ψηφοφόρου... Όπως η ελληνική κοινωνία στις εκλογές! Τίποτα δεν είναι τυχαίο!:lol::lol::lol:

 

Συγγνώμη, αλλά καλοκαίρι είναι μεσημέρι με θάλασσα; Οι υπόλοιπες ώρες δεν υπάρχουν;; :p

Πολύ ωραίες όλες οι φωτογραφίες!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους νικητές! Μάλιστα ο νικητής έβγαλε καλλιτεχνική φώτο με το (δήθεν χάλια) iPhone 5 :P

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

η 2η ειναι η καλυτερη

 

συμφωνω μαζι σου! Τη 2η ειχα ψηφισει , αλλα γουστα ειναι αυτα :p

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει πολυ η πρωτη, αν και low light δειχνει ποσο ικανο iso εχει το iphone 5 σε αυτες τις συνθηκες, σκεφτειται το 5s.συγχαρητηρια
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... Ευχαριστώ πολύ από καρδίας...

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και ψήφισαν, τις τόσο ωραίες φωτογραφίες...

 

(Ευχαριστώ τον Σταύρο, τον Νίκο και τον Μιχάλη για τις ωραίες στιγμές που περάσαμε μαζί στην Νάξο).

Edited by kokkinakisd
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγάλατε πρώτη μια fake φωτογραφία που δεν θυμίζει καλοκαίρι;

Άβυσσος η ψυχή του ψηφοφόρου... Όπως η ελληνική κοινωνία στις εκλογές! Τίποτα δεν είναι τυχαίο!:lol::lol::lol:

Επειδή ήμουν μπροστά όταν βγήκε η φωτό, σε ενημερώνω οτι καθόλου fake δεν είναι, αν θέλεις μπορώ να σου ποστάρω και τις δικές μου εκδοχές...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Κοκκινακη και στα υπόλοιπα παιδιά. Έχω βρεθεί στο συγκεκριμένο σημείο της πρώτης φώτο και πραγματικά σε εμπνέει για μοναδικές φωτογραφίες. Ο φίλος πέτυχε και το σωστό καδραρισμα σε συνδυασμό με την κατάλληλη ώρα.

Όσον αφορά τη δική μου φώτο, είναι μια από τις παρα πολλές που πειραματιστηκα με διαφορετικές συνθήκες φωτισμού και διαφορετικά βάθη πεδίου. Ευχαριστώ για τις ψήφους σας.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήμουν μπροστά όταν βγήκε η φωτό, σε ενημερώνω οτι καθόλου fake δεν είναι, αν θέλεις μπορώ να σου ποστάρω και τις δικές μου εκδοχές...:cool:

και γυρω γυρω πως την εξηγεις την θαμπη μαυριλα και τα συννεφα που στο βαθος φαινονται σαν να υπαρχει ανατολη/δυση του ηλιου και πιο κοντα στο πανω μερος να ειναι κιτρινα λες και ειναι μεσιμερι με συννεφια; Τελεια η φωτογραφια, υπαρκτο σιγουρα το τοπιο, αλλα εχει υποστει επεξεργασια. Αρα ψιλοfake. Οπως και να εχει ομως στον διαγωνισμο επιτρεποντουσαν οι επεξεργασμενες φωτογραφιες. Μπραβο οπως και να εχει για τον νικητη. Η πρωτη και η δευτερη φωτογραφια εγινε download μαζι με αλλες 5-6 που μου αρεσαν. Σορυ :O

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον kokkinakisd για το καλλιτεχνικό του ταλέντο και την αποτύπωση του τοπίου σε μια εικόνα.

Συγχαρητήρια και στους υπολοίπους, έχουμε καλούς φωτογράφους ανάμεσά μας :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα καμία ψήφο τελικά; :lol::lol::p:p
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...