Jump to content

2 συνδεσεις προς ολους και hol


panosfx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με πηραν σημερα απο την Vodafone και μου καναν μια προσφορα.

Εχω Cosmote απεριοριστο 45 με 27,70 ευρω το μηνα,η μητερα μου απεριοριστο 35 το παλιο με 35 ευρω το μηνα και για σταθερο τηλεφωνο εχω On telecoms με απεριοριστα αστικα,υπεραστικα και 24αρι ιντερνετ με 30 ευρω το μηνα.

Η προσφορα της Vodafone ηταν τα 2 Cosmote να γινουν φορητοτα και να εχω απο 1500 ομιλιας προς ολους,1500 μηνυματα προς ολους και 1500mb ιντερνετ και το σταθερο στην HOL με απεριοριστα αστικα,υπεραστικα,24αρι ιντερνετ και 90 λεπτα προς κινητα.

22 ευρω το ενα τηλεφωνο,20 ευρω το αλλο και 24 ευρω το σταθερο μαζι με τελη κινητης,ΦΠΑ κτλ. τελικη τιμη.

 

Ακουγεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο σε σημειο να νομιζω οτι κατι παιζει.Θα μου ερθει κουριερ σπιτι με οσα ειπαμε λεει για να υπογραψω.Ο αριθμος που με πηρανε ειναι της Vodafone καθως μου το επιβεβαιωσε ενα καταστημα που πηγα και ρωτησα.

Αυριο της ειπα οτι θα της απαντησω.Λετε να παιζει τιποτα ασχημο;Καμια απατεωνια;

Η συγκεκριμενη κυρια που με πηρε μου αφησε ονομα και επωνυμο αλλα οταν την ρωτησα αν θελει να καταγραψω την κληση που ειπε πως απαγορευεται.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

ζήτα με το κούριερ να σου δώσει γραπτά την προσφορά, γιατί να κάτσεις να διαβάσεις το συμβόλαιο δεν θα βγάλεις άκρη (θα σου πει κι ο κούριερ πως βιάζεται κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο εννοειτε αλλα λεω μην παιζει καμια γνωστη απατεωνια.

Αν ισχυει οτι ειπε τοτε μια χαρα μου κατσε.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Είναι η κλασική προσφορά που προσφέρουν και τα 2 δίκτυα εδώ και λίγες μέρες .. Ανταλλάζουν συνδρομητές μεταξύ τους από ότι φαίνεται.. Η vodafone προτείνει τα ίδια στους cosmote και οι cosmote στους vodafone :p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4877278#post4877278

Link to comment
Share on other sites

Παντως πανε 2 μερες που συμφωνησαμε τηλεφωνικα κι ακομα δεν με εχουν παρει απο την vodafone για να μου στειλουν τον κουριερ με τα χαρτια.

Κατι μου βρωμαει εδω...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

σου στείλανε έστω με ένα μειλ ή φαξ γραπτά την προσφορά;;;
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έκαναν την Τετάρτη την ίδια ακριβώς προσφορά (2 γραμμές cosmote και 1 σταθερό οτε). Περιμένω σήμερα τον κούριερ, όπως μου είπανε.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα εδώ και ένα μήνα περίπου. Καθυστέρησαν κάποιες μέρες την ενεργοποίηση αλλά τελικά όλα καλά. 20 ευρώ το ένα κινητό, 22 το άλλο αλλά 15 η hol. (57όλα μαζί).
Χρησιμοποιήστε τα πάντα προς όφελός σας
Link to comment
Share on other sites

15 η Hol; Πως το κατάφερες αυτό;

 

Αυτή την πρόταση μου έκαναν. :D

Χρησιμοποιήστε τα πάντα προς όφελός σας
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην έχεις απεριόριστα αστικά-υπεραστικά...

 

Κι όμως. Απεριόριστα αστικά και υπεραστικά. (+ιντερνετ)

Χρησιμοποιήστε τα πάντα προς όφελός σας
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα τελικα το Σαββατο με πηραν απο την vodafone κι εκλεισα αυριο να ερθει ο κουριερ να υπογραψω.

Μου φανηκε παρα πολυ καλη η προσφορα και μου ηταν αδυνατο να μην το δεχτω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση φορητότητας και την Δευτέρα παρέλαβα τις sim, σήμερα θα ενεργοποιόντουσαν.

Τελικά όμως μου έκανε χθες αντιπρόταση η Cosmote με το ίδιο πακέτο στα €18 η κάθε γραμμή, οπότε την δέχθηκα.

Χθες το βράδυ έκανα τις διαδικασίες για ανάκληση αιτήματος φορητούς και σήμερα μου ήρθε μήνυμα από cosmote ότι με ευχαριστεί που παραμένω στο δίκτυό της!

Μπράβο και στην Vodafone για την γρήγορη ανταπόκριση στο αίτημα ακύρωσης φορητότητας.

Edited by loukats13
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα σημερα συνδεθηκα vodafone και τα συμβολαια μου γραφανε την τιμη της προσφορας.

Αν θελετε μπορει και να κλειδωθει.Ευχαριστω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...