Jump to content

Person of Interest (CBS)


dimp3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η nova θα έχει και το person of interest που μου φαίνεται αρκετά δελεαστικό. big brother και τέτοια!
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

η nova θα έχει και το person of interest που μου φαίνεται αρκετά δελεαστικό. big brother και τέτοια!

 

είναι και καλός ηθοποιός ο πρωταγωνιστής. πρώτο επεισόδιο την Κυριακή, μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

person of interest πρώτο επεισόδιο με πολύ καλές εντυπώσεις. CIA, special forces, πλεκτάνες, κατασκοπεία. πολλά πράγματα που φαίνοτναι ενδιαφέρον.

αναμένω για το 2ο επεισόδιο

Link to comment
Share on other sites

person of interest πρώτο επεισόδιο με πολύ καλές εντυπώσεις. CIA, special forces, πλεκτάνες, κατασκοπεία. πολλά πράγματα που φαίνοτναι ενδιαφέρον.

αναμένω για το 2ο επεισόδιο

 

φαίνεται πως η Κυριακή μου έγινε ωραία από τη στιγμή που ανυπομονώ να το δω :D

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται πως η Κυριακή μου έγινε ωραία από τη στιγμή που ανυπομονώ να το δω :D

 

όντως το person of interest είναι καλό και promising! εμένα με επεισε πάντως να το παρακολουθώ!

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

όντως το person of interest είναι καλό και promising! εμένα με επεισε πάντως να το παρακολουθώ!

 

νομίζω πως δείχνει επεισόδιο και την τετάρτη σύμφωνα με το πρόγραμμα.

ναι όντως, από το πρώτο επεισόδιο, μπαίνεις στο κλίμα

Link to comment
Share on other sites

σήμερα δείχνει το 2ο επεισόδιο στις 11.

μια ωρίτσα πριν το ύπνο θα είναι τέλεια

αυτή την Τετάρτη δε θα το χάσω το Person of interest. To εχει και σε HD η νοβα? Τo recap στην αρχή του επισοδείου θα με καλύψει για να μην χάσω τη μπάλα?

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
χαχα χα... υπερβολική;;; οκ, το παραδέχομαι.. ας πούμε ότι είμαι υπερβολική, αλλά δεν είμαι ούτε καν τόσο υπερβολική όσο υπερβολική είναι και η κυρά Κάρι... έλα τώρα, έστω αυτό πρέπει να το παραδεχτείς!! πολλή υστερία!! ασχέτως αρρώστιας και ασχέτως πάθους γι ατη σωτηρία της πατρίδας η κοπέλα σου τσακίζει το νεύρο βελονιά βελονιά...

 

επίσης γέλασα πολύ στο "τι θα έκανες εσύ;" και πραγματικα΄να σου πω την αλήθεια η μόνη απάντηση που μου ήρθε είνια ότι θα έπαιρνα το καπελάκι μου και θα άλλαζα χώρα.. :p

 

κατἀ τα άλλα δε διαφωνώ σε όσα λες και από πλευράς σεναρίου συμφωνώ... θεωρώ όμως ότι αυτός ο χαρακτήρας και αυτή η ερμηνεία είναι υπερβολικά υστερικά, σε βαθμό που φτάνει σε οριακά σημεία ενόχλησης και δυσκολίας του θεατή, εγώ προσωπικά αν και γυναίκα, κουράστηκα υπερβολικά μαζί της.. ειδικα΄στη 2η σεζόν

 

2 άτομα τουλάχιστον που βλέπουμε τη σειρά, συμφωνούμε μαζί σου. Αλλά ίσως είναι λόγω της "αρρώστιας" της που πρέπει να παίξει έτσι (μπορεί δηλαδή να παίζει έτσι επειδή έτσι θέλει η παραγωγή). Σίγουρα εκνευριστικός ρόλος που το παίξιμο της ηθοποιού τον κάνει χειρότερο.

 

Πως σας φάνηκε το τελευταίο person of interest? Πολύ προβλέψιμο, ίσως το χειρότερο επισόδειο της σειράς ως τώρα αν και η σεζόν αυτή έχει δώσει πάρα πολύ καλά επισόδεια με εξαιρετικούς διαλόγους.

Edited by apatris
Link to comment
Share on other sites

Και γω συμφωνώ με το φίλο απο πάνω για το person of interest. Το επεισόδιο 18 ,all in, που βγήκε δεν με άφησε ενθουσιασμένο αλλά τα 15-17 ήταν όλα τα λεφτά! Την παρακολουθώ ανελλιπώς και αξίζει ν τη δείτε. Επισης, προτείνω εκτός απο το Sherlock που είπε ένας φίλος πριν, είναι η Μονή σειρά που έχω βάλει 10 στο imdb, και το suits. Είναι σειρά που ασχολείται με δικηγόρους στο στυλ του Boston legal με έξυπνο χιούμορ τρομερούς διαλόγους και χαρακτήρες ειδικά του πρωταγωνιστή που θέλεις ή ν τον έχεις φίλο ή να τον σπάσεις στο ξύλο! Δεν είναι καθόλου βαρετή, τουλάχιστον για μένα, ούτε μπερδεύει με όρους δικηγορικούς κλπ.

Suits (2011– ): http://www.imdb.com/title/tt1632701/

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Έχει ξεκινήσει αισίως η 3η σαιζόν. 2 επεισόδια ως τώρα.

Τίποτα σπυδαίο τα 2 πρώτα πιστεύω, αλλά περιμένω πως θα ανέβει, όσο θα εξελίσεται η ιστορία της όσων ξέρουν για την μηχανή.

Συνεχίζει κανείς;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεκινήσει αισίως η 3η σαιζόν. 2 επεισόδια ως τώρα.

Τίποτα σπυδαίο τα 2 πρώτα πιστεύω, αλλά περιμένω πως θα ανέβει, όσο θα εξελίσεται η ιστορία της όσων ξέρουν για την μηχανή.

Συνεχίζει κανείς;

 

Εμένα μου άρεσαν τα επεισόδια και η προσθήκη στην ομάδα της Σω... Τα σπάει ο χαραχτήρας της.. Για να δούμε τι θα παίξει με την οργάνωση που τους σκότωσε τον τελευταίο θύτη - θύμα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Η Σω είναι πολύ ωραία, συμφωνώ.

Απλά εμένα λόγω της όλης πλοκής που υπάρχει από πίσω, το κάθε φορά βασικό στόρυ του επεισοδίου δεν μου κινεί ιδιαίτερα το ενδιαφέρον. Θέλω να δω πως θα εξελιχθεί η μεγάλη ιστορία :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά αξίζει η σειρά; Μου είχε πει ένα φιλαράκι μου καιρό πριν (κάτι μήνες) να την δω θα μου αρέσει αλλά δεν φιλοτιμήθηκα.
>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είναι τίποτα εξσιρετικό είναι σχετικά ενδιαφέρουσα. Η 1η σαιζόν βέβαια εμένα δεν μου άρεσε και τόσο, μου φάνηκαν κάποια επεισόδια αρκετά βαρετά. Η 2η μ' άρεσε πολύ περισσότερο. Τώρα έχει ξεκινήσει η 3η.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεται άνετα και περνάει ευχάριστα ένα 45λεπτο, αλλά μην περιμένεις κανά σοβαρό σενάριο ή καμιά τρομερή ηθοποιία.

 

Αν θες να δεις μια χαλαρή σειρά με αρκετή δράση χωρίς πολλά-πολλά, είναι ιδανική.

 

Προσωπικά μου αρέσει αρκετά και την έχω προτείνω σε άλλους, αλλά μην περιμένεις να είναι και Breaking Bad.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Χλιαρό το πρώτο επεισόδιο της 4ης σεζόν.

Όλοι οι βασικοί χαρακτήρες είναι μέσα, αλλά περιμένω πιο πολύ ενδιαφέρον στα υπόλοιπα επεισόδια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον καταλαβαίνω απόλυτα τον φίλο. Στην αρχή την έβρισκα αρκετά βαρετή και μέτρια την σειρά. Την σταμάτησα μάλιστα προς το τέλος του πρώτου κύκλου για αρκετό καιρό. Δεν θυμάμαι γιατί αλλά αποφάσισα να την ξαναδώ. βοήθησε πολύ την σειρά πιστεύω

ο θάνατος της Κάρτερ και η καθιέρωση της root

αλλά και ότι το σενάριο άρχισε να κοιτάει και την μεγαλύτερη εικόνα πέραν από τα μεμονωμένα επεισόδια να σώσουμε τους αριθμούς κλπ

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Τέλος και αυτό.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Κόπηκε;

 

Έχει ξεκινήσει ο 5ος κύκλος εδώ και δυο τρεις εβδομάδες περίπου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Κόπηκε;

 

Έχει ξεκινήσει ο 5ος κύκλος εδώ και δυο τρεις εβδομάδες περίπου.

Για επόμενο κύκλο προφανώς μιλούσε το άρθρο.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...