ThL W11 Monkey King

Απάντηση

Jokey5

Jokey5's Avatar: Nokia 7110
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Aigio
Παράθεση από sakis2828 >
Γεια σας παιδια εχω εδω και ενα μηνα το thl w11 32g και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το κινητο (πρωην κατοχος iphone 4s)θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερει κανενας πως μπορω να του κανω αναβαθμιση μηπως και λυθουν καποια προβληματακια που εχει με το gps και διαφορα αλλα
Όταν λες θέμα με το gps και διάφορα άλλα τι εννοείς ?
δεν έχω δει μέχρι τώρα κάποιο παιδί να αναφέρει κάτι και επειδή σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά του θα ήθελα να μάθω . Σε ευχαριστώ .

sakis2828

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Μολις ανοιγω τους χαρτες με παει εκει που θελω τουλαχιστον μετα απο 5 λεπτα,και μου λεει συνεχεια αναζητηση gps,οταν μιλαω στο τηλ και το βγαζω για λιγο απο το αυτι μου κανει 2-3δευτερα να ανοιξει η οθονη για να κανω οποια εργασια θελω ενω μιλαω.το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι οτι ο αδεφος μου εχει ακριβως το ιδιο μαζι τα παραγγειλαμε και μολις σημερα το πρωι του εκλεισε η οθονη σιγα σιγα και απο τοτε δεν ξανανοιξε,ειναι πρωην κατοχος w8 και οταν του εκανε κατι τετοιο εβγαζε την μπαταρια αλλα που να βγει τωρα,απο να το στειλει πισω κινα και να ερθει μετα απο 1μιση μηνα τουλαχιστον αποφασισε να το παει σε κανα μικρο μαγαζακι μηπως δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο.εχει κανενας να προτεινει καποιον που να φτιαχνει και thl εδω αθηνα;κολωνο μενω.ευχαριστω

robin

robin's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ATHENS
Παράθεση από sakis2828 >
Γεια σας παιδια εχω εδω και ενα μηνα το thl w11 32g και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το κινητο (πρωην κατοχος iphone 4s)θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερει κανενας πως μπορω να του κανω αναβαθμιση μηπως και λυθουν καποια προβληματακια που εχει με το gps και διαφορα αλλα
το παρελαβα μολις χθες και για δυο διαδρομες που δοκιμασα το sygic και μεσα στο λεπτο βρηκε gps και δεν ειχε καποιο θεμα με τις διαδρομες που δοκιμασα.εγω το μοντελο 2g/32gb

sakis2828

no avatar
Mobile Newbie
Μηπως ξερεις αν παιρνει καποια αναβαθμιση ;

robin

robin's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ATHENS
Παράθεση από sakis2828 >
Μηπως ξερεις αν παιρνει καποια αναβαθμιση ;
δεν ξέρω αν υπάρχει αναβάθμιση.στο κινητό στο about phone έχει επιλογή wireless update και check update

sakis2828

no avatar
Mobile Newbie
Το κοιταξα Αλλα δεν κανει update βρηκα μια σελιδα στο ιντερνετ πατησα στο google update thl w11 και κατι μου βρηκε αλλα δεν ξερω αμα υποστηριζει τα ελληνικα

Οσο για του αδερφου μου το w11 32g το ανοιξε σε ενα μαγαζι με επισκευες κινητων αλλα δεν γινεται τιποτα και τωρα παλι πισω κινα το κινητο,μακρια απο εμας και μακαρι να μην βγαλουν προβλημα στο μελλον γιατι μιλαμε για ταλαιπωρια 1+ μηνα και εξοδα δικα του για να το στειλει

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.
Τελευταία τροποποίηση από navi55: 23 Οκτ. 2013, 22:29.

paptas

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Παράθεση από sakis2828 >
Το κοιταξα Αλλα δεν κανει update βρηκα μια σελιδα στο ιντερνετ πατησα στο google update thl w11 και κατι μου βρηκε αλλα δεν ξερω αμα υποστηριζει τα ελληνικα

Οσο για του αδερφου μου το w11 32g το ανοιξε σε ενα μαγαζι με επισκευες κινητων αλλα δεν γινεται τιποτα και τωρα παλι πισω κινα το κινητο,μακρια απο εμας και μακαρι να μην βγαλουν προβλημα στο μελλον γιατι μιλαμε για ταλαιπωρια 1+ μηνα και εξοδα δικα του για να το στειλει

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.
Διπλα απο το φλας εχει μια μικρη τρυπουλα εχω την εντυπωση(χωρις να ειμαι σιγουρος) οτι ειναι κουμπι reset,επισης λιγα ποστ πιο πανω υπαρχει βιντεο που βοηθαει πολυ στην περιπτωση που θες να αλαξεις,βαλεις βγαλεις την μπαταρια!

kouskous

kouskous's Avatar: Zopo ZP980
GSM Phase 2 Member
Φιλε βρικες ακρη με το τηλ του αδερφου σου;

sakis2828

no avatar
Mobile Newbie
Οχι μπηκα στη σελιδα της thl και τους εστειλα e-mail Τους ειπα το προβλημα και περιμενω απαντηση απο εχθες.τι να πω ρε παιδια και με εχει πιασει ενα αγχος γιατι και το δικο μου κλεινεικαι και ανοιγει μονο του καμια φορα.εχει κανενας αλλος προβλημα με το thl του η ο αδερφος μου ειναι ο γκαντεμης

kouskous

GSM Phase 2 Member
Εγω δεν το εχω αλλα ειναι μια απο τις επιλογές μου... ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο zopo zp980 απλα αναρωτιέμαι αν η καμερα που αναφέρουν ειναι πραγματικά τοσο καλη...

morfo1967

morfo1967's Avatar: Samsung GT-I9500 Galaxy S4
GSM Phase 2 Member
Παράθεση από sakis2828 >
Μολις ανοιγω τους χαρτες με παει εκει που θελω τουλαχιστον μετα απο 5 λεπτα,και μου λεει συνεχεια αναζητηση gps,οταν μιλαω στο τηλ και το βγαζω για λιγο απο το αυτι μου κανει 2-3δευτερα να ανοιξει η οθονη για να κανω οποια εργασια θελω ενω μιλαω.το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι οτι ο αδεφος μου εχει ακριβως το ιδιο μαζι τα παραγγειλαμε και μολις σημερα το πρωι του εκλεισε η οθονη σιγα σιγα και απο τοτε δεν ξανανοιξε,ειναι πρωην κατοχος w8 και οταν του εκανε κατι τετοιο εβγαζε την μπαταρια αλλα που να βγει τωρα,απο να το στειλει πισω κινα και να ερθει μετα απο 1μιση μηνα τουλαχιστον αποφασισε να το παει σε κανα μικρο μαγαζακι μηπως δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο.εχει κανενας να προτεινει καποιον που να φτιαχνει και thl εδω αθηνα;κολωνο μενω.ευχαριστω
Εαν ξαναπερασεις την ρομ 99% θα φτιαξει εαν δεν εχει προβλημα η οθονη http://www.needrom.com/pho...s/thl/thl-w11/

athanaso77

athanaso77's Avatar: Toshiba TG01
Super Moderator
Περιοχή: Area 51
Παράθεση από kouskous >
Εγω δεν το εχω αλλα ειναι μια απο τις επιλογές μου... ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο zopo zp980 απλα αναρωτιέμαι αν η καμερα που αναφέρουν ειναι πραγματικά τοσο καλη...
Η κάμερα είναι και στις δυο συσκευές παρόμοιων δυνατοτήτων.

Jokey5

Jokey5's Avatar: Nokia 7110
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Aigio
Παράθεση από athanaso77 >
Η κάμερα είναι και στις δυο συσκευές παρόμοιων δυνατοτήτων.
με πια επώνυμη συσκευή θα παρομοίαζες την κάμερα του ?

sakis2828

no avatar
Mobile Newbie
ευχαριστω για το link αλλα σε ποιο κινητο να το κανω σε εμενα η για τον αδερφο μου που δεν ανοιγει.εσυ εχεις κανει update,ειδες καποα διαφορα?

kouskous

GSM Phase 2 Member
ειναι ευκολο καποιος που εχει αυτη την συσκευη να ανεβασει 2-3 φωτογραφιες να δουμε??
ευχαριστω
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης