[Επίσημο] Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Απάντηση

spazyjay

spazyjay's Avatar: Samsung GT-I5800 Galaxy 3
Mobile Newbie
Περιοχή: Λαρισα
Α μπραβο αυτο το καλωδιο εχω αλλα μονο που το πηρα απο ebay και ειναι no name.mαkisrok πρεπει να σιγουρευτεις το καλωδιο να ειναι otg και οχι απλος ανταπτορας γιατι την εχω πατησει κι εγω παλιοτερα.

Tagima

Tagima's Avatar: LG D802 G2
Mobile Member
Περιοχή: Καβάλα
Παράθεση από geobas >
Γίνε ποιό σαφής . Τι δεν δουλεύει , η πάυση των ήχων , η λήψη snapshot , και τα δύο ?
Ανοιξες το "εκμάθηση κινήσεων χεριού ?
τελικά φίλε μου όλα ΟΚ. Μια χαρά είναι το tablet. Είναι πολύ καλή επιλογή σε αυτό το μέγεθος

spazyjay

spazyjay's Avatar: Samsung GT-I5800 Galaxy 3
Mobile Newbie
Περιοχή: Λαρισα
Σκεφτομαι εδω και καιρο να το αγορασω αλλα με προβληματιζουν τα specs το βρηκα σε 230ε ειναι καλη τιμη λετε για διπυρινο η να περιμενω να πεσει και αλλο τωρα που θα βγει και η pro εκδοση.
Ξερει κανεις αν εχει θυρα υπερυθρων?

dionisis

dionisis's Avatar: Sony Ericsson K700
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Έχει υπέρυθρες το κάνεις και τηλεκοντρόλ χαχαχαχα

darkko

no avatar
Mobile Member

antivarius σε tablet?

Παιδια χρησιμοποιει κανενας καποιο πρόγραμμα για ιους στο tablet του?

Zspanos

no avatar
GPRS Member
το γραφω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω. το ταμπλετ της samsung το καινουργιο το pro 8.4. ποτε κυκολοφορει ελλαδα ξερει κανεις?

geobas

geobas's Avatar: Samsung Galaxy S5
EDGE Member
Περιοχή: Π.Φάληρο
Παράθεση από Zspanos >
το γραφω εδω γιατι δεν ξερω που αλλου να το γραψω. το ταμπλετ της samsung το καινουργιο το pro 8.4. ποτε κυκολοφορει ελλαδα ξερει κανεις?
Avast mobile security .
https://play.google.com/st...q=avast&c=apps
Διατηρώ το δικαίωμα να σκέπτομαι γιατί κι' αν ακόμα σκέπτομαι λάθος είναι καλύτερα από το να μη σκέπτομαι καθόλου .

tsagod123

tsagod123's Avatar: LG D821 Nexus 5
GSM Phase 2 Member
Για να το σύνδεσω στην tv χρειάζομαι μονο το mhl adptor?
-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.
-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

psapikas

psapikas's Avatar: ThL T11
Mobile Member
Περιοχή: Νέα Χαλκηδόνα
Καλημέρα, ενδιαφέρομαι για το παιδικό software του tab 3 kids. Υπάρχει σαν sotware για αγορά - κατέβασμα για πέρασμα σε άλλο tablet ή πάει πακέτο μόνο με την αγορά του συγκεκριμένου tablet?

azaaza

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: patrai
γεια και απο εμένα
απο εχθές είμαι κι εγω κάτοχος ενός 310 και αυτό που παρατήρησα είναι ότι έχει πολλές αποσυνδεσεις απο το Internet ενω είμαι πολυ κοντά στο ρουτερ ....
εχει κάνεις αλλος παρατηρήσει το ίδιο πρόβλημα ;

doctorpetros

no avatar
Mobile Newbie
Το εχω 1 μηνα και δεν εχω κανενα προβλημα. Εντυπωση μου κανει η οθονη του που σου δινει εντυπωση πολυ πιο μεγαλης αναλυσης από αυτην που εχει στην πραγματικότητα. Μεγαλο ευχαριστω σε καταστημα γενικου service συσκευων (δεν το αναφερω) για την απιστευτη εξυπηρετηση του. Ημουν κατοχος ενος 8ιντσου Archos απο τον Αύγουστο 2013 το οποιο σε 3 μηνες χαλασε το κεντρικό του ηχειο. Το εστειλαν για σερβις στο εξωτερικό και αφου δισπιστωσαν οτι δεν διορθωνεται μου πιστωσαν αμέσως ολοκληρο το ποσο στο σκρουτζομαγαζο που το ειχα αγορασει ωστε να παρω οτι ο θελω! Ετσι το απεκτησα.

geobas

geobas's Avatar: Samsung Galaxy S5
EDGE Member
Περιοχή: Π.Φάληρο
Παράθεση από azaaza >
γεια και απο εμένα
απο εχθές είμαι κι εγω κάτοχος ενός 310 και αυτό που παρατήρησα είναι ότι έχει πολλές αποσυνδεσεις απο το Internet ενω είμαι πολυ κοντά στο ρουτερ ....
εχει κάνεις αλλος παρατηρήσει το ίδιο πρόβλημα ;
Ποτέ . Θα έλεγα το αντίθετο , πως η σύνδεσή του είναι σταθερότατη .
Διατηρώ το δικαίωμα να σκέπτομαι γιατί κι' αν ακόμα σκέπτομαι λάθος είναι καλύτερα από το να μη σκέπτομαι καθόλου .

vaggos

no avatar
Mobile Member
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Παράθεση από GFM >
Το T310 δεν εχει
Το T311 εχει
Το T315 εχει + LTE ( 4G )
Μια ερώτηση. το Τ311 έχει για για voice και για data. (για data θα έχει σίγουρα). Εννοώ αυτό: http://www.e-shop.gr/product?id=PER.909346 Γιατί δεν το αναφέρει πουθενά στα χαρακτηριστικά.

fikast

fikast's Avatar: Samsung GT-I9300 Galaxy S3
HSCSD Member
Περιοχή: Δυτ. Μακεδονία
Παράθεση από fikast >
Γειά σας παιδιά...
Περιμένω ενα tab απο αμερική. Το αγόρασε ένας ξάδερφος και θα μου το στείλει πακέτο. . Λέτε να χω προβλήματα με τελωνεία και τέτοια. Τι πρέπει να προσέξω;
To εxω στα χερια μου.. Πολυ καλο. Ειναι το T310.. Δεν μπορώ να βρω Ελληνικά. Τι κάνω λάθος; Δεν πιστευω να θελει να περασω καμια Ευρωπαικη ρομ;

rem2gr

no avatar
Mobile Newbie
Καλησπέρα.

Οι ερωτήσεις μου αναφορικά με το tablet (wifi εκδοση) είναι οι εξής:

1) Μπορεί να βγάλει έξοδο HDMI για εικόνα tv από την micro-usb, με το κατάλληλο καλώδιο;
2) Για τις σελίδες που έχουν live-streaming (με flash λογικα) όπως alpha web-tv, παίζει με firefox και flash add-on? ή έστω με κάποιον άλλο browser; γιατί με το chrome απ' ότι δοκίμασα σε μαγαζί, δεν έπαιζε.
3) Στο wi-fi δίκτυο του σπιτιού, έχω κάνει κοινόχρηστο ένα φάκελο απ' το σταθερό pc. Αυτόν τον βλέπω πχ απ το laptop. Μπορώ να το δω και από το tablet?

Ευχαριστώ!
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης