Jump to content

Υποστήριξη tapatalk


Επισκέπτης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικα το plugin θα θελει και αυτο κάποια αναβαθμιση. Θα πρεπει να το δουν οι διαχειριστές.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικα το plugin θα θελει και αυτο κάποια αναβαθμιση. Θα πρεπει να το δουν οι διαχειριστές.

Δε νομίζω ότι θα το φτιάξουν ποτέ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4499679#post4499679

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα το φτιάξουν ποτέ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4499679#post4499679

 

Εγώ από το τάμπλετ δεν μπορώ να μπω στο Mobile site τους και για να πω την αλήθεια ούτε θέλω γιατί είναι άβολο. Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος οπότε ή θα φροντίσουν να το κάνουν συμβατό ή θα μπαίνουμε μια στις τόσες από τον υπολογιστή. Από τη δικιά μας κίνηση δουλεύει το site και παίρνει διαφημίσεις.

Υ. Γ. Μπείτε στην εφαρμογή του tapatalk και παραπονεθείτε για το φι. Μην κάνουν πάλι μήνες να το φτιάξουν όπως την άλλη φορά.

Υ. Γ. Έχω την εντύπωση ότι θα το κάνουν merge με το hd και το απλό θα μείνει όπως είναι. Και το κουμπί μενού δεν πρόκειται να το βγάλουν. Ωραία νοοτροπία αν γίνει έτσι...

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα το φτιάξουν ποτέ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4499679#post4499679
το θεωρω τουλαχιστον υποκριτικο,εγωιστικο η οτι αλλο θελετε ενα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ σαιτ να ΜΗΝ χρησιμοποιει ΟΛΕΣ τις καινουργιες δυνατοτητες που προσφερονται ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ των χρηστων.δεν νομιζω οτι 50000 σαιτ ανα το κοσμο ειναι πιο "εξυπνα" απο το myphone που υποστηριζουν το tapatalk...

 

πολυ απλα με τον ιδιο τροπο μπορει οι χρηστες να αλλαξουν συνηθειες πλεον

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δουλεύετε το tapatalk Ρίξτε μια ματιά στην νέα έκδοση, έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά.tapatalk community reader λέγεται πλέον

 

Θα το δω γιατί ξεκίνησα και το χειρίζομαι τελευταία και εγώ

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το τάμπλετ δεν μπορώ να μπω στο Mobile site τους και για να πω την αλήθεια ούτε θέλω γιατί είναι άβολο. Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος οπότε ή θα φροντίσουν να το κάνουν συμβατό ή θα μπαίνουμε μια στις τόσες από τον υπολογιστή. Από τη δικιά μας κίνηση δουλεύει το site και παίρνει διαφημίσεις.

Υ. Γ. Μπείτε στην εφαρμογή του tapatalk και παραπονεθείτε για το φι. Μην κάνουν πάλι μήνες να το φτιάξουν όπως την άλλη φορά.

Υ. Γ. Έχω την εντύπωση ότι θα το κάνουν merge με το hd και το απλό θα μείνει όπως είναι. Και το κουμπί μενού δεν πρόκειται να το βγάλουν. Ωραία νοοτροπία αν γίνει έτσι...

το θεωρω τουλαχιστον υποκριτικο,εγωιστικο η οτι αλλο θελετε ενα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ σαιτ να ΜΗΝ χρησιμοποιει ΟΛΕΣ τις καινουργιες δυνατοτητες που προσφερονται ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ των χρηστων.δεν νομιζω οτι 50000 σαιτ ανα το κοσμο ειναι πιο "εξυπνα" απο το myphone που υποστηριζουν το tapatalk...

 

πολυ απλα με τον ιδιο τροπο μπορει οι χρηστες να αλλαξουν συνηθειες πλεον

Θα συμφωνήσω και με τους δύο. Θεωρώ απαράδεκτο να μου επιβάλλει κάποιος τι με βολεύει. Μετά από χρόνια βγήκε το Mobile site και θέλουν να επιβάλλουν να χρησιμοποιούμε μόνο αυτό. Υπάρχει πολύς κόσμος που απλά δεν τον βολεύει το Mobile site. Γιατί μπορεί να μπαίνει σε 5 φόρουμ και στο Tapatalk τα έχει μαζεμένα ή γιατί είναι απείρως πιο γρήγορο. Μεταξύ αυτών είμαι κι εγώ. Χωρίς το tapatalk απλώς θα έμπαινα μια φορά τη μέρα από το pc.

Ένα μεγάλο site θα πρέπει να σέβεται τις επιθυμίες του κόσμου που το συντηρεί και το έχει φτάσει τόσο ψηλά.

 

Αυτό πάλι με το φ! Ξανά μανά κι αυτοί!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και με τους δύο. Θεωρώ απαράδεκτο να μου επιβάλλει κάποιος τι με βολεύει. Μετά από χρόνια βγήκε το Mobile site και θέλουν να επιβάλλουν να χρησιμοποιούμε μόνο αυτό. Υπάρχει πολύς κόσμος που απλά δεν τον βολεύει το Mobile site. Γιατί μπορεί να μπαίνει σε 5 φόρουμ και στο Tapatalk τα έχει μαζεμένα ή γιατί είναι απείρως πιο γρήγορο. Μεταξύ αυτών είμαι κι εγώ. Χωρίς το tapatalk απλώς θα έμπαινα μια φορά τη μέρα από το pc.

Ένα μεγάλο site θα πρέπει να σέβεται τις επιθυμίες του κόσμου που το συντηρεί και το έχει φτάσει τόσο ψηλά.

 

Αυτό πάλι με το φ! Ξανά μανά κι αυτοί!

δεν ανοιγει καποιος ειδικα για το tapatalk/myphone κανενα τοπικ να μαζεψουν 5000 ποστ και θα δουμε αν θα αλλαξουν γνωμη....

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και με τους δύο. Θεωρώ απαράδεκτο να μου επιβάλλει κάποιος τι με βολεύει. Μετά από χρόνια βγήκε το Mobile site και θέλουν να επιβάλλουν να χρησιμοποιούμε μόνο αυτό. Υπάρχει πολύς κόσμος που απλά δεν τον βολεύει το Mobile site. Γιατί μπορεί να μπαίνει σε 5 φόρουμ και στο Tapatalk τα έχει μαζεμένα ή γιατί είναι απείρως πιο γρήγορο. Μεταξύ αυτών είμαι κι εγώ. Χωρίς το tapatalk απλώς θα έμπαινα μια φορά τη μέρα από το pc.

Ένα μεγάλο site θα πρέπει να σέβεται τις επιθυμίες του κόσμου που το συντηρεί και το έχει φτάσει τόσο ψηλά.

 

Αυτό πάλι με το φ! Ξανά μανά κι αυτοί!

 

Όντως έτσι είναι, εγώ επειδή ασχολούμαι με διάφορα φόρουμ το tapatalk ειναι μια από τις καλύτερες εφαρμογές που έχω.. Θα το παρα τραβήξω λιγο αλλα αν καποια στιγμή σταματήσει να λειτουργεί το tapatalk θα πρεπει να κόψω ακόμα και το mobile Internet που έχω... Στην χειρότερη περίπτωση να έχουμε μια εφαρμογή myphone στυλ tapatalk, αλλιώς όπως ειπες Ελενη, (αν κανω λαθος το ονομα σου συγγνώμη) θα μπαίνω στο myphone μονο οταν ανοίγω το pc... Άλλωστε αγόρασα καλη συσκευή για να μην ειμαι ολη μερα στο pc...

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ποσταρω πολυ συχνα, θα συμφωνησω με τα παιδια. Το talpatalk ειναι πολυ ευχρηστη εφαρμογη και πολυ χρησημη για οποιον ασχολειται καθημερινα για την ενημερωση του μεσω των φορουμ. Επισης να τονισω πως στο myphone μπαινω μονο απο το κινητο. Οσο και αν φαινεται παραξενο δεν εχω μπει ποτε απο το pc.
Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το τάμπλετ δεν μπορώ να μπω στο Mobile site τους και για να πω την αλήθεια ούτε θέλω γιατί είναι άβολο. Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος οπότε ή θα φροντίσουν να το κάνουν συμβατό ή θα μπαίνουμε μια στις τόσες από τον υπολογιστή. Από τη δικιά μας κίνηση δουλεύει το site και παίρνει διαφημίσεις.

Και σε εμενα δεν μου αρεσουν τα mobile site, τα γυρναω σε κανονικο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

tapatalk τι ακριβως κανει αυτη η εφαρμογη ρε παιδια?

 

Σορυ για το διπλό ποστ.

Λοιοον ειναι εφαρμογή που σου επιτρέπει να εχει νυκοκηρεμενα ολα τα φόρουμ μς που ασχολείσαι ή διαβάζεις. Σαν να μπαίνεις σε φόρουμ με ολες τις λειτουργίες απο το pc

 

 

 

 

 

Αγόρασα πριν 1 βδομάδα το tapatalk και σήμερα μου έβγαλε ειδοποίηση ότι βγήκε tapatalk 4. Ποιες είναι οι διαφορές τους; θα σταματήσουν το παλιό;

 

Ειναι beta η καινούργια. Δεν ξέρω αν θα κόψουν το παλιό. Η λογική λέει ότι θα αναβαθμιστεί

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το tapatalk ολοι οσοι εγραψαν.....καλυψαν και εμενα στο 100%....

Αλλα εχω μια απορια.....Αυτα τα ποστ δεν τα βλεπει καποιος admin...?

Να βγει και να πει..."δεν μας ενδιαφερει οτι και αν λετε" ή "αφου ειστε τοσοι πολλοι που λετε για το tapatalk τοτε θα το παλεψουμε"

Δηλαδη μονο οταν ρωταει κατι ο fits13 (παραδειγμα ειναι...μην το παρεις προσωπικα) για 3η-4η φορα μονο τοτε ξερουν να επεμβαινουν.....???

Ξερω οτι τα διαβαζουν ...αλλα....???

Θα μας αφησουν στην αγνοια ???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πλέον,δεν μπορώ να επισκεπτών forum χωρίς την χρήση του tapatalk.κανένας browser η mobile version site δεν μπορεί να ανταγωνιστεί την απλότητά και την ευκολία χρήσης του tapatalk.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι λίγο πολύ τα ίδια νιώθουμε.

Υπάρχει ένα εταιρικό μοντέλο που λέει πως όσο λιγότερο εξαρτάσαι από τρίτους, τόσο περισσότερο δίνεις την αίσθηση μεγαλύτερου κύρους.

 

Τι θέλει να κάνει η Samsung μελλοντικά με το tizen? Αυτο ακριβώς :-)

me > you
Link to comment
Share on other sites

Και γω το ίδιο με tapatalk μπαίνω σε όλα τα forums

Μάλιστα μερικά που έχουν βγάλει τις δικές τους εφαρμογές, τα επισκέπτομαι λιγότερο, αυτά δε που δεν έχουν τίποτα, παρά μόνο κανονική σελίδα, καθόλου!

Δυστυχώς λόγω χρόνου, μπαίνω μόνο από το κινητό.

Νομίζω ότι οι administrators μπορούν να δουν πόσοι μπαίνουν την ημέρα με tapatalk, το ότι δεν ανταποκρίνονται, μάλλον σημαίνει ότι δεν είμαστε και πολλοί...

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ίδιο με tapatalk μπαίνω σε όλα τα forums

Μάλιστα μερικά που έχουν βγάλει τις δικές τους εφαρμογές, τα επισκέπτομαι λιγότερο, αυτά δε που δεν έχουν τίποτα, παρά μόνο κανονική σελίδα, καθόλου!

 

 

Έτσι ακριβώς. Το insomnia είναι το καλύτερο παράδειγμα που μπορώ να σκεφτώ. Σπάνια από το app του(είναι και bugged), περισσότερο από το desktop. Ποτέ όμως από το mobile του.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πλέον,δεν μπορώ να επισκεπτών forum χωρίς την χρήση του tapatalk.κανένας browser η mobile version site δεν μπορεί να ανταγωνιστεί την απλότητά και την ευκολία χρήσης του tapatalk.

 

+1

Το adslgr.com έφαγε πόρτα από μένα γι αυτό το λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Σορυ για το διπλό ποστ.

Λοιοον ειναι εφαρμογή που σου επιτρέπει να εχει νυκοκηρεμενα ολα τα φόρουμ μς που ασχολείσαι ή διαβάζεις. Σαν να μπαίνεις σε φόρουμ με ολες τις λειτουργίες απο το pc

 

 

 

 

 

 

 

Ειναι beta η καινούργια. Δεν ξέρω αν θα κόψουν το παλιό. Η λογική λέει ότι θα αναβαθμιστεί

Και πρεπει να υποστηριζει το φορουμ που θα μπεις μεσα απο αυτο το προγραμμα ή δεν ειναι απαραιτητο

 

Αν και πλεον τα περισσοτερα φορουμς εχουν εκδοση για κινητα....

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα το φτιάξουν ποτέ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4499679#post4499679

 

Α, μαλιστα! Μια χαρα, ε? Βγαλαμε αυτο, δεν γουσταρουμε το αλλο!!!!! Και αν σας αρεσει!

:banghead:

 

 

 

 

το θεωρω τουλαχιστον υποκριτικο,εγωιστικο η οτι αλλο θελετε ενα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ σαιτ να ΜΗΝ χρησιμοποιει ΟΛΕΣ τις καινουργιες δυνατοτητες που προσφερονται ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ των χρηστων.δεν νομιζω οτι 50000 σαιτ ανα το κοσμο ειναι πιο "εξυπνα" απο το myphone που υποστηριζουν το tapatalk...

 

πολυ απλα με τον ιδιο τροπο μπορει οι χρηστες να αλλαξουν συνηθειες πλεον

 

Συμφωνω και επαυξανω!!!!! Αν και εκτος θεματος, να προτείνω να ξεκινησουμε νημα με ψηφοφορία οσων επιθυμούν να συνεχίσει και να αναβαθμιστεί η υποστήριξη του φορουμ στο tapatalk?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Συνυπογράφω για την υποστήριξη του tapatalk στο forum.

 

Και εγώ. Ή διαφορετικά για αρχή έστω ένα poll με τους τρόπους πρόσβασης στο site.

 

Πχ. Tapatalk, pc browser, mobile browser κτλ

 

Θα ήταν κατατοπιστική μια τέτοια ψηφοφορία.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω για το tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήραμε hi end κινητό για να βλέπουμε mobile έκδοση Εάν δν θέλουν ας υποστηρίξουν καλύτερα την εφαρμογή τους.+1 από μένα για το tapatalk
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...