Κλησεις απο αρι8μο 00359χχχχχχχχ1

Απάντηση

dpa2007

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Καλησπέρα μια κλήση είχα κι εγώ από 00359... μπορούμε με κάποιο app να τα κόψουμε;
δηλαδή να μην δεχόμαστε κλήσεις από αριθμούς οι οποίοι δεν ανήκουν στην λίστα επαφών μας;
ή μέσω παρόχου;

ovelix5

ovelix5's Avatar: LG G2 mini
3G Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση από dpa2007 >
Καλησπέρα μια κλήση είχα κι εγώ από 00359... μπορούμε με κάποιο app να τα κόψουμε;
δηλαδή να μην δεχόμαστε κλήσεις από αριθμούς οι οποίοι δεν ανήκουν στην λίστα επαφών μας;
ή μέσω παρόχου;
Εαν εχεις συσκευή Android (καποιες εταιρείες εχουν επιλογή απο την ιδια τη συσκευή να το κανουν αυτό) υπάρχουν πληθώρα εφαρμογές στο play store που κάνουν αυτή τη δουλειά.
Αν παλι εχεις καποια symbian s60 παλι υπάρχει black list εφαρμογή.
Μάθε να ακούς.... Θα μάθεις πολλά!

Γιάννης.

pavlitakis1

pavlitakis1's Avatar: Motorola FIRE XT
HSDPA Member
Περιοχή: Banned for ever
Ενταξει ξεκολλήστε.Ψάχνουν θύματα για "γνωριμίες". Απλως απαντηστε την κληση και μην πάρετε ποτέ πίσω. Απλό.
1 στους 100 να τσιμπήσει φτάνει. Θύματα ψάχνουν για τον "ερωτα" της ζωής τους.
Αντικειμενικότητα ειναι η απουσία υποσυνείδητων συναισθημάτων, η ύπαρξη των οποίων κάνει το άτομο να σπρώχνει την πραγματικότητα μακριά από τον πόνο του, προς την ικανοποίηση της ανάγκης του.

dpa2007

no avatar
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από ovelix5 >
Εαν εχεις συσκευή Android (καποιες εταιρείες εχουν επιλογή απο την ιδια τη συσκευή να το κανουν αυτό) υπάρχουν πληθώρα εφαρμογές στο play store που κάνουν αυτή τη δουλειά.
Αν παλι εχεις καποια symbian s60 παλι υπάρχει black list εφαρμογή.
Ευχαριστώ την βρήκα την επιλογή,και στο android market δείχνει να έχει πολλές εφαρμογές με καλύτερα χαρακτηριστικά.

makisubi

makisubi's Avatar: Ericsson T28s
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Βραχάτι
Καλημέρα
Δέχθηκα κι εγώ μια τέτοια κλήση απο το 00359892039638 στις 04:55 ...
Ξέρετε άν υπάρχει εφαρμογή για windows phone ?
Ευχαριστώ
Μάκης
Εν απουσία μου επιτρέπω και να με δείρουν

greeksalad

no avatar
EDGE Member
Σε καρτοκινητό βόνταφον μόλις είχα και εγώ αντίστοιχη κλήση +35988χχχχχχχ. Μόοολις που πρόλαβε να χτυπήσει.... Φαίνεται έχει πέσει επιδημία!

haforce

haforce's Avatar: Philips Diga
EDGE Member
Περιοχή: Πάτρα
One of a kind for me as well! 11:55 το βραδάκι!

bromiaris

no avatar
GSM Phase 2 Member
Πάντως αυτά τα τηλεφωνήματα από Βουλγαρία έχουν γίνει μάστιγα…
Πριν 20 μέρες φυσικά πήραν και μένα αλλά και τον κολλητό μου που εργάζεται σε μεγάλη εταιρία με πολλά εταιρικά τηλ τους πήραν όλους σε 2 βράδια….

IOM

no avatar
Mobile Newbie
Παιδια +1!
Μόλις μου έκαναν αναπάντητη απο αυτον εδω τον αριθμο 003598920**131 και καθώς δεν έχω κάποιον γνωστο στην συγκεκριμένη χωρα το γκουγκλαρα λιγο γιατι υποψιάστηκα πως κατι περιεργο παιζει και βρέθηκα εδω..

Απ'οτι διάβασα και σε ένα αλλο φόρουμ είναι Βουλγάρες οι οποίες κάνουν αναπάντητες σε ελληνικους αριθμούς κατα τυχη και αν τις πάρεις πισω σου ζητανε δουλεια στην Ελλαδα!!ναι!!κιομως!!!Διαβάστε :http://www.adslgr.com/foru...81%CE%B9%CE%B1

NickTheGreek99

NickTheGreek99's Avatar: Samsung GT-I9195 Galaxy S4 mini LTE
3G Member
Περιοχή: L.A (Λαϊκή Αγορά)
Παράθεση από IOM >
Παιδια +1!
Μόλις μου έκαναν αναπάντητη απο αυτον εδω τον αριθμο 003598920**131 και καθώς δεν έχω κάποιον γνωστο στην συγκεκριμένη χωρα το γκουγκλαρα λιγο γιατι υποψιάστηκα πως κατι περιεργο παιζει και βρέθηκα εδω..

Απ'οτι διάβασα και σε ένα αλλο φόρουμ είναι Βουλγάρες οι οποίες κάνουν αναπάντητες σε ελληνικους αριθμούς κατα τυχη και αν τις πάρεις πισω σου ζητανε δουλεια στην Ελλαδα!!ναι!!κιομως!!!Διαβάστε :http://www.adslgr.com/foru...81%CE%B9%CE%B1
Mόνο εμένα κάνουν την τιμή εκτός από Βουλγαρία να με καλούν από Γεωργία, Πακιστάν;; Τόοσο δημοφιλής είμαι πια;;;
Νίκος
Κάτοχος Samsung Galaxy S4 Mini I9195 (Stock 4.4.2) και Sony Ericsson Xperia X10 Mini (Mini CM6 2.2.1).
- 001 με την όπισθεν
Τελευταία τροποποίηση από NickTheGreek99: 21 Οκτ. 2013, 21:10.

zerow

zerow's Avatar: Apple iPhone 5c
3G Member
Περιοχή: Κόρινθος
Μόλις με κάλεσαν και εμένα. Τους έσβησα και από το αρχείο κλήσεων, δε τους χάλασε μία. Απλά τώρα πρέπει να ενημερώσω όλους τους γνωστούς μη τυχόν και την πατήσει κανείς.
Green world

pektis7

pektis7's Avatar: LG D802 G2
HSDPA Member
Περιοχή: Ηλιούπολη
Χθες ο πατέρας μου δέχθηκε δύο αναπάντητες κλήσεις από τα εξής νούμερα: 00375254112103 και 00375253454364.
Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα να ανήκει σε κάποια χώρα αυτός ο κωδικός. Ακόμα και ο dialer δεν μου έβγαλε από ποια χώρα προέρχεται. Σας λένε κάτι αυτά τα νούμερα?

Lakerdas

Lakerdas's Avatar: Samsung GT-I9500 Galaxy S4
3G Member
Περιοχή: Ιεράπετρα
http://www.country-calling...ode+011375.php

Λευκορωσία.
Μάκης

achillesgk

achillesgk's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
HSDPA Member
Περιοχή: Καστοριά
Kι εγώ δέχτηκα από τον δεύτερο αριθμό 23.48 (κινητό cosmote). Βέβαια ποτέ δεν απαντώ σε τέτοιες κλήσεις

vickylsls

vickylsls's Avatar: Apple iPhone 5s
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: athens
Κι εγώ στις 2/11 έλαβα κλήση απο το 375253454363 και δεν το σήκωσα. Κιν cosmote
Bazinga!!!
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης