Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων. Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για παμε λοιπον, κανενα νεο για τη διαθεση απο παροχους στην Ελλαδα? H Samsung ειχε αναφερει επισημα το δευτερο δεκαπενθημερο του Οκτωβριου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχει φέρει η ελληνική αντιπροσωπεία ακόμα. Αν όλα πάνε καλά θα έρθει κάποια στιγμή μέσα στην άλλη βδομάδα. Τώρα βέβαια το πότε θα το έχουν οι πάροχοι, άγνωστο..
Link to comment
Share on other sites

Στον Κωτσόβολο που ρώτησα, μου είπαν 1-2 Νοέμβρη, οπότε φαντάζομαι εκει γύρω και για τους άλλους...

Α, απο οτι είδα και στο πλαίσο στην προπαραγγελία έριξαν την τιμή, όσο αφορά τα μαγαζιά με τηλέφωνα Ελληνικής αντιπροσωπείας....

 

Edit: απο οτι είδα και σε Κωτσόβολο - Electroworld

Edited by scorpion8283
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

Στην cosmote που ρώτησα σήμερα είπαν οτι δεν ειναι στην λίστα με τα αμέσως επόμενα τηλέφωνα που θα κυκλοφορήσουν. Με ρώτησε αν κυκλοφορεί Ελλάδα της είπα στο Ίντερνετ ναι, ε οπότε μου είπε λογικά μέσα στον Νοέμβριο.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει τελικά κανείς ποτε το φέρνει η cosmote? στο φόρουμ διάβασα οτι το εχει φερει ήδη, αλλα δεν το βλέπω πουθενά. Εχει κάποιος πληροφορία?
Link to comment
Share on other sites

Παντως ο ανταγωνισμος λειτουργει στην διαθεση του κινητου , ριχνοντας την τιμη του σχεδον 3 ευρω την μερα! Οσοι εχουν υπομονη μετά της 20/11 , και αφου θα έχει κυκλοφορησει από κοσμοτε vf το κινητο θα το βρισκεις σχεδον στα 530 ευρώ 25% κάτω από την τιμη αρχικη κυκλοφορίας αρχες οκτωβρη. Σε 50 μερες 25% κατω θα ειναι τρομερη μριωση! και αφηστε τους αλλους να δινουν 800-900 ευρω για να παρουν το ιφον!!

 

Αν καποιος απο θεσσαλονικη το έχει δει σε κάποιο φυσικο καταστημα ας ενημερωσει να το δουμε και εμεις απο κοντα, για να το τσεκαρουμε!

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Στα 699 να υποθέσω ?

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήγα σήμερα στη wind (σκοπεύω να το πάρω με επιδότηση αδερφού μου),δεν το βρήκαν στο σύστημα μου είπαν.

Πήρα τηλ την Samsung Hellas και μου είπαν πως διατίθεται .

Δεν βγάζω άκρη :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο καινουργιο καταλογο της vodafone υπαρχει.Το εχουν φερει.Ειμαι εταιρικος πελατης και το παρηγγειλα σημερα.

 

Oμοιως εταιρικός πελατης. Δεν υπάρχει στον κατάλογο της cosmote. Αλλά και στο site της VF δεν υπάρχει. Βέβαια αφού το παρηγγειλες όλα καλα

Link to comment
Share on other sites

από που συμφέρει να το αγοράσω ? εννοώ ποια είναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να το βρω εντός k εκτος ελλάδος ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ήρθε στο Πλαίσιο (παράδοση σε 24 ώρες). Βέβαια θα μου πείτε γιατί να δώσεις 646 € όταν το βρίσκεις 584 €; Το μόνο πλεονέκτημα είναι ότι οι συσκευές θα είναι (υποθέτω) ελληνικές, με ελληνικό sales code, για όσους ανησυχούν για το θέμα της ROM και την υποστήριξη ελληνικών out of the box χωρίς χρήση Odin κτλ.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ήρθε στο Πλαίσιο (παράδοση σε 24 ώρες). Βέβαια θα μου πείτε γιατί να δώσεις 646 € όταν το βρίσκεις 584 €; Το μόνο πλεονέκτημα είναι ότι οι συσκευές θα είναι (υποθέτω) ελληνικές, με ελληνικό sales code, για όσους ανησυχούν για το θέμα της ROM και την υποστήριξη ελληνικών out of the box χωρίς χρήση Odin κτλ.

 

Out of the box γαλλική ρόμ μια χαρά ελληνικά έχει στο πενακι,γιατί κατα τα λοιπά όλες οι rom έχουν υποστήριξη ελληνικών.Παιδια το Odin δεν είναι και τίποτα σπουδαίο.Και κάτι ακόμα,το παίρνεις με ελληνικά και μετά αναβεις κερί στην Παναγία ποτέ θα σου έρθει το update

 

@lamdami Οχι

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

από που συμφέρει να το αγοράσω ? εννοώ ποια είναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να το βρω εντός k εκτος ελλάδος ?
http://www1.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/3285665_-galaxy-note-2-samsung.html

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

συμφέρει να το αγοράσω από κει , είναι ασφαλές ? έλεγα να το περνα από το amazon.de να πω τη αλήθεια μιας και δεν μου φαίνεται πολύ "σωικι" η σελίδα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

συμφέρει να το αγοράσω από κει , είναι ασφαλές ? έλεγα να το περνα από το amazon.de να πω τη αλήθεια μιας και δεν μου φαίνεται πολύ "σωικι" η σελίδα

Εγω,το S3,το αγορασα απο το Hoh.de,που βρισκεται κι αυτο,καπου στη σελιδα.

Κοιτας ποσες θετικες αναφορες υπαρχουν,και αν υπαρχουν κατι χρωματιστες σφραγιδουλες,που σημαινει οτι ελεγχονται απο καποιους οργανισμους.

Πατα επανω στα σφραγιδακια,και διαβασε τι λενε.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Cosmote για το Note II και ο υπάλληλος μου είπε ότι έχει κοστολογηθεί στα 699€ αλλά δεν υπάρχει διαθέσιμο στις αποθήκες της Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

φορουμιτες ο "παταγος" θα ερθει και στα ελληνικα καταστηματα μη μου στεναχωριεστε:D
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και θα έρθει,το θέμα είναι πότε :P.

 

Σήμερα που πέρασα από ένα καταστημα της Vodafone NL εδώ στο Αϊντχοφεν,το είχαν κανονικά προς πώληση :p.Παίζουν και (λίγες προς το παρόν) υπαίθριες διαφημίσεις Note II .

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Cosmote για το Note II και ο υπάλληλος μου είπε ότι έχει κοστολογηθεί στα 699€ αλλά δεν υπάρχει διαθέσιμο στις αποθήκες της Cosmote.

 

Καλά τώρα στην cosmote έχουν άλλο τώρα να ασχολούνται , το ιφον.

Δεν νομίζω το βλέπω ούτε μέσα στον Νοέμβριο να το βγάζουν οι εταιρείες. Δλδ για την ακρίβεια μετα της 15/11 θα το έχουν διαθέσιμο, αλλα στην πράξη με τις διανομες, θα το έχουμε , ειδικά αυτοί που θα το πάρουν εταιρικό , νομίζω κάπου στα Χριστούγεννα, δυστυχώς όχι νωρίτερα...

Link to comment
Share on other sites

παει το σ3 το πουλησα τωρα ψηνομαι για το θηριο νοτε 2 δε ξερω σε τι χρωμα να το παρω.. κ αν πρεπει να περιμενω να πεσει κιαλλο η τιμη να ρωτησω εχουμε καθολου διαρροη απτα κουμπια αφης εκει που αρχιζει η οθονη ? γιατι στο σ3 υπηρχε αποτι ελεγαν τα παιδια σε ολα τα ασπρα!! περιμενω να βαλει προσφορα το birdphone γιατι δεν εχει καθολου τωρα... απο ποιο προτηνεται να ψωνισω?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...