ΟΤΕ: Νέα Οικονομικά Προγράμματα ΟΤΕ Double Play Απεριόριστα Plus

Nagata

Nagata's Avatar: HTC One
a.k.a autopost mod-droid
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Δελτίο Τύπου: Με τα νέα οικονομικά προγράμματα OTE Double Play και σταθερής τηλεφωνίας συνεχίζεται η νέα εποχή τιμών για τους πελάτες του ΟΤΕ με μειώσεις έως 25%.

Τώρα με τα OTE Double Play Απεριόριστα Plus οι πελάτες του ΟΤΕ μπορούν να πολαμβάνουν Conn-x, απεριόριστη τηλεφωνία προς σταθερά και 60’ προς κινητά. Για τους πελάτες που επιθυμούν μόνο σταθερή τηλεφωνία, ο ΟΤΕ διαθέτει τα ΟΤΕ Απεριόριστα και τα ΟΤΕ Απεριόριστα Plus, με απεριόριστη ομιλία προς σταθερά και 60’ προς κινητά αντίστοιχα.

Τα Νέα προγράμματα ΟΤΕ Double Play Απεριόριστα Plus προσφέρονται από €30,90/μήνα και έρχονται να προστεθούν στα προγράμματα ΟΤΕ Double Play Απεριόριστα και ΟΤΕ Double Play Economy, που ήδη διαθέτει η εταιρεία στους πελάτες της (βλ.Παράρτημα).

Με τα ΟΤΕ Απεριόριστα από €19,90/μήνα, ο ΟΤΕ παρέχει στους πελάτες του περισσότερη οικονομία.

Οι παραπάνω προσφορές απευθύνονται τόσο σε νέους όσο και σε υφιστάμενους συνδρομητές και διατίθεται καλώντας δωρεάν το 13888, με μια επίσκεψη στο εκτεταμένο δίκτυο καταστημάτων του Ομίλου ΟΤΕ (OTE - Cosmote - ΓΕΡΜΑΝΟΣ) ή online μέσω του www.ote.gr.

* Η τιμή προσφοράς ισχύει για τους πρώτους 6 μήνες και αφορά και συνδέσεις ελάχιστης διάρκειας 12 μηνών.

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ

Υφιστάμενα προγράμματα Double Play

Πηγή: ΟΤΕ

Σχόλια

karib

no avatar
HSDPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
Πλεον ο οτε με εχει μπερδεψει.
Πριν λιγο καιρο, παλι ο οτε, δεν ειχε βγαλει προσφορα που την διαφημιζε ως 25% φτηνοτερη από τα τότε πακετα του? Τι αλλαξε παλι?
Γιατι αυτο το πακετο μου φαινεται το ιδιο με εκεινο?

achillesgk

achillesgk's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
HSDPA Member
Περιοχή: Καστοριά
Παράθεση από karib >
Πλεον ο οτε με εχει μπερδεψει.
Πριν λιγο καιρο, παλι ο οτε, δεν ειχε βγαλει προσφορα που την διαφημιζε ως 25% φτηνοτερη από τα τότε πακετα του? Τι αλλαξε παλι?
Γιατι αυτο το πακετο μου φαινεται το ιδιο με εκεινο?
Όχι, εγώ έχω το τελευταίο πακέτο, η προσφορά τότε ήταν από 45,90 στα 43,90.

billstamaniac

billstamaniac's Avatar: Siemens AF51
HSCSD Member
η διαφημιση ελεγε έως 25% στα περισσοτερα δεν ηταν πανω απο 5%

greeksalad

no avatar
EDGE Member
Από το τίποτα κάαατι είναι και αυτό.... Του χρόνου πάλι προσφορές ε???

ggazas

ggazas's Avatar: Nokia 7650
HSUPA Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Πάλι η ίδια καραμέλα.
Για τους πρώτους 6 μήνες.
Ευχαριστούμε. Δεν θα πάρουμε.
Φιλικά Γιώργος

ccinderella

ccinderella's Avatar: Apple iPhone 5
3G Member
ποιος αχολειτε με οτε?
μπορει να ειναι ο καλυτερος αλλα με τοσα που ζηταει εγω τα παιρνω σε πολυ λιγη χειροτερη ποιοτητα με 60% φθηνοτερα. ασε που δεν στηριζω Γερμανικες επιχειρησεις.

egodemis

egodemis's Avatar: Motorola T2288
HSUPA Member
Περιοχή: Hell
δεν ξέρω ποιος τι διαφημίζει εγώ πάντως σκέφτομαι η κόψω τελείως το net η να πάω σε καμία cyta με 13 ευρώ μήνα .... no money bro......... εδώ αρχίζουμε και πεινάμε σιγά σιγά....

maya2011

maya2011's Avatar: Sony Xperia T
EDGE Member
πάλι για αρπαχτή πηγαίνει. τους μάθαμε τους γερμανούς

alexgiak

no avatar
EDGE Member
Περιοχή: Αθήνα-κέντρο
Η ίδια προσφορά με της τηλεόρασης είναι (-25% από τα παλαιότερα προγράμματα). Απλά τώρα έβγαλε 2 νέα προγράμματα. Εγώ πριν 1 μήνα είχα πάει σε αυτό με τα 31.80 που δεν δίνει τα 60 λεπτά προς τα κινητά, τώρα απλά έβγαλε και τα 2 προγράμματα που δίνουν και δωρεάν χρόνο σε κινητά. Νομίζω όμως ότι η προσφορά είναι εδώ και μέρες απλά τώρα δημοσιεύτηκε εδώ. Και πάλι είναι πιο ακριβός, απλά έρχεται ποιο φτηνα από τις ήδη ακριβότερες τιμές που είχε. Το θέμα είναι ότι με κάτι τρικ του στύλ 12μηνη δέσμευση/ποινή 50 ευρώ+τέλος ενεργοποίησης σε άλλους παρόχους ροκανίζεται η διαφορά.

evangelos1214

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: θεσσαλονικη
Οπως και τα δεις παλι πιο ακριβος βγαινει ακομη και με την εκπτωση για τους πρωτους 6 μηνες και χωρις να δηλωνη με παγιο χωρις παγιο με αναγνωριση η χωρις γιατι ολα τα πληρωνης στον οτε ,ας κατσει εκει με τα γεροντακια να τους κατακλευει με 18 ευρο το μηνα σκετο παγιο με αναγνωριση χωρις κλησεις.

kostas123pao

kostas123pao's Avatar: ThL T11
HSCSD Member
Περιοχή: Πτολεμαίδα
Και με προσφορές είναι πάλι ακριβώς,

deadly01

deadly01's Avatar: Sony Xperia T
EDGE Member
ότι και να κάνει, πάλι ακριβός θα είναι ο οτε.
δυστυχώς όμως με τέτοιες διαφημίσεις την πατάει ο κόσμος (προσφορές και καλά)

GeorgeAl92

GeorgeAl92's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
GSM Phase 1 Member
Λοιπον πριν 1 μηνα με πηραν τηλεφωνο απο το ΟΤΕ και μου προτειναν να αλλαξω το προγραμμα στα νεα πιο οικονομικα που διαφημιζονται αυτο το καιρο στη τηλεοραση και βεβαια με χαρα το αλλαξα σε internet 24mbs+60 λεπτα προς κινητα και απεριοσιστες κλησεις προς σταθερα μαζι με παγιο και αναγνωριση κλησεις θα ερχοταν απο 92€ παλια σε 70€ κατι αλλα προς μεγαλη μου εκλπηξη ηρθε 130€. Βλεπω στην αναλυτικη κατασταση οτι μου ειχαν χρεωσει 42€ την αλλαγη πακετου. Πηρα τηλεφωνο και βεβαια δεν μου ελεγαν τιποτα μεχρι να τους πω οτι θα αλλαξω παροχο τοτε αμεσως μου προτειναν ενα οικονομικο πακετο με τα παραπανω και επιστροφη των 42€ στον επομενο λογαριασμο. Μετα απο αυτη τη περιπεταια θελω να πω οτι αν δεν απειλησεις τιποτα δεν γινεται επισης δεν υπαρχουν επιλογες αφου οτε ακριβος αλλα 6 χρονια που το εχω εχει χαλασει 3 φορες μονο για το 2 μερες το περισσοτερο για βαλτε cyt κλπ και θα δειτε πως χαλαει καθε μηνα το internet.

greeksalad

no avatar
EDGE Member
Παράθεση από GeorgeAl92 >
Λοιπον πριν 1 μηνα με πηραν τηλεφωνο απο το ΟΤΕ και μου προτειναν να αλλαξω το προγραμμα στα νεα πιο οικονομικα που διαφημιζονται αυτο το καιρο στη τηλεοραση και βεβαια με χαρα το αλλαξα σε internet 24mbs+60 λεπτα προς κινητα και απεριοσιστες κλησεις προς σταθερα μαζι με παγιο και αναγνωριση κλησεις θα ερχοταν απο 92€ παλια σε 70€ κατι αλλα προς μεγαλη μου εκλπηξη ηρθε 130€. Βλεπω στην αναλυτικη κατασταση οτι μου ειχαν χρεωσει 42€ την αλλαγη πακετου. Πηρα τηλεφωνο και βεβαια δεν μου ελεγαν τιποτα μεχρι να τους πω οτι θα αλλαξω παροχο τοτε αμεσως μου προτειναν ενα οικονομικο πακετο με τα παραπανω και επιστροφη των 42€ στον επομενο λογαριασμο. Μετα απο αυτη τη περιπεταια θελω να πω οτι αν δεν απειλησεις τιποτα δεν γινεται επισης δεν υπαρχουν επιλογες αφου οτε ακριβος αλλα 6 χρονια που το εχω εχει χαλασει 3 φορες μονο για το 2 μερες το περισσοτερο για βαλτε cyt κλπ και θα δειτε πως χαλαει καθε μηνα το internet.
Ρε συ Γιώργο, αυτό ήταν και καλά από λάθος ή θεωρείται στάνταρ χρέωση; Μην μου έρθει κανένα εγκεφαλικό όταν κάνω την αλλαγή!!!
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης