OTE: Νέο οικονομικό πρόγραμμα ΟΤΕ Double Play Economy μόνο με €21,90/μήνα

myphone.bot

no avatar
myphone.bot
Περιοχή: Server
Δελτίο Τύπου: Με το νέο πρόγραμμα ΟΤΕ Double Play Economy, που συνδυάζει Conn-x και δωρεάν χρόνο ομιλίας προς σταθερά και κινητά σε όλη την Ελλάδα, συνεχίζεται η νέα εποχή τιμών για τους πελάτες του ΟΤΕ, με τιμές μειωμένες έως και 25%.

Με το ΟΤΕ Double Play Economy, ο ΟΤΕ παρέχει στους πελάτες του περισσότερη οικονομία, μόνο με €21,90/μήνα.

Το ΟΤΕ Double Play Economy έρχεται να προστεθεί στα δύο νέα προγράμματα ΟΤΕ Double Play Απεριόριστα, που ήδη διαθέτει η εταιρεία στους πελάτες της, στο πλαίσιο της νέας εποχής τιμών ΟΤΕ.

Οι παραπάνω προσφορές απευθύνονται τόσο σε νέους όσο και σε υφιστάμενους συνδρομητές και διατίθεται καλώντας δωρεάν το 13888, με μια επίσκεψη στο εκτεταμένο δίκτυο καταστημάτων του Ομίλου ΟΤΕ (OTE - Cosmote - ΓΕΡΜΑΝΟΣ) ή online μέσω του www.ote.gr.

* Η τιμή προσφοράς ισχύει για τους πρώτους 6 μήνες και αφορά συνδέσεις 12μηνης διάρκειας.

Σχόλια

macklin

no avatar
Mobile Member
Περιοχή: Δρυμος Θεσ/νικης
πιστευω πως απεχει πολυ απο αλλες εταιρειες.. Εχω forthnet και για 3η συνεχομενη χροναι πληρωνω 30 το μηνα για 24mb με απεριοριστες κλησεις και 1 ωρα προς κινητα.συν 43 χωρες

menios

menios's Avatar: Nokia 6250
GPRS Member
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Oι άλλες εταιρίες έχουν την 24άρα +30' κινητά με 23-25 ευρώ

Mitsos_The_Great

Mitsos_The_Great's Avatar: Sony Xperia SP
Mobile Guides Editor
Περιοχή: Βαρθολομιό Ηλείας
Σε αυτές τις τιμές συμπεριλαμβάνεται και το πάγιο;
MyPhone's:

*Sony Xperia SP

nikolasn80

nikolasn80's Avatar: Apple iPhone 6 Plus
3G Member
Περιοχή: ροδος
Παράθεση από Mitsos_The_Great >
Σε αυτές τις τιμές συμπεριλαμβάνεται και το πάγιο;
Ναι και το παγιο
"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"
Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.
ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ
66 π.Χ

eranakis

eranakis's Avatar: Motorola Xoom
Mobile Member
Περιοχή: ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Παράθεση από macklin >
πιστευω πως απεχει πολυ απο αλλες εταιρειες.. Εχω forthnet και για 3η συνεχομενη χροναι πληρωνω 30 το μηνα για 24mb με απεριοριστες κλησεις και 1 ωρα προς κινητα.συν 43 χωρες
Εγώ γιατί πληρώνω 41;

boombastic

boombastic's Avatar: Sony Ericsson T66
GPRS Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από macklin >
30€ με nova? αν οχι οι αλλοι γιατι πληρωνουν 41?

one_tree_hill

one_tree_hill's Avatar: Apple iPhone 4S
HSDPA Member
Περιοχή: Κομοτηνή
To Double Play Economy μπαίνει μαζί με OTE TV ή δε θα μου το βάλουν;

costsa41

costsa41's Avatar: LG D802 G2
HSDPA Member
Περιοχή: Πειραιάς
Πανάκριβος ο ΟΤΕ μας,το μονοπώλειο των κοιλαράδων. Μόνο όποιος δεν μπορεί να έχει κάτι άλλο, έχει πια ΟΤΕ!!! Μετά τους 9 μήνες να δεις τι λογαριασμός θα έρθει γιατί επίτηδες αφήνουν το εξάμηνο να περάσει,σου περνάν τη διαφορά και όλα ανεβαίνουν κατακόρυφα,λόγο Φ.Π.Α που μπαίνει παντού!Υπολογήστε πάνω από 85 ευρώ στο λογαριασμό που θα έρθει τότε. Όταν λοιπόν σκέφτεσαι τα καινούρια προγράμματα ΟΤΕ τι σου έρχεται στο μυαλό; Η κουτοπονηριά του ελληνικού δημοσίου!

iosif1980

iosif1980's Avatar: LG D802 G2
GPRS Member
Περιοχή: ilion
για δείτε καλύτερα τα ψιλά γράμματα...

με τη νέα υπηρεσία ΟΤΕ Double Play 2 Economy, ο ΟΤΕ:

• αύξησε τις χρεώσεις προς αστικές κλήσεις (μετά τα δωρεάν λεπτά) κατά 35%
(Από 0,03198€/λεπτό)

• άλλαξε το βήμα χρέωσης για κλήσεις προς σταθερά και κινητά σε ανά λεπτό
(Από ανά δευτερόλεπτο)

greeksalad

no avatar
EDGE Member
Παράθεση από iosif1980 >
για δείτε καλύτερα τα ψιλά γράμματα...

με τη νέα υπηρεσία ΟΤΕ Double Play 2 Economy, ο ΟΤΕ:

• αύξησε τις χρεώσεις προς αστικές κλήσεις (μετά τα δωρεάν λεπτά) κατά 35%
(Από 0,03198€/λεπτό)

• άλλαξε το βήμα χρέωσης για κλήσεις προς σταθερά και κινητά σε ανά λεπτό
(Από ανά δευτερόλεπτο)
Έχεις μήπως ένα λινκ; Επειδή και εγώ θυμάμαι από το παρελθόν παρόμοιες κουτοπονηριές το έψαχνα χθες το βράδυ που πρωτοείδα το νέο πακέτο και δεν βρίσκω τις λεπτομέρειες.... Είναι τόσο χάλια το site...

mad_Man

mad_Man's Avatar: Siemens SX1
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από greeksalad >
Έχεις μήπως ένα λινκ; Επειδή και εγώ θυμάμαι από το παρελθόν παρόμοιες κουτοπονηριές το έψαχνα χθες το βράδυ που πρωτοείδα το νέο πακέτο και δεν βρίσκω τις λεπτομέρειες.... Είναι τόσο χάλια το site...
Όροι και προϋποθέσεις
http://oteshop.ote.gr/stor...eriorista.html
http://oteshop.ote.gr/stor...y_economy.html

macklin

no avatar
Mobile Member
Περιοχή: Δρυμος Θεσ/νικης
ΔΕΝ ανεφερα οτι εχω nova.με nova ισχυει κανονικα το 41 συν το πακετο της nova.Προπληρωνω ολο το λογαρισμο (363 ο φετινος π.χ ) η σε καποιο καταστημα η μεσω καρτας σε 10 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ.Ειναι η τριτη χρονια και φυσικα η ποιο γρηγορη φτηνη λυση που υπαρχει εδω και 3 χρονια για μενα. 1 ευρουπουλακι την μερα.Αν ξεφυγω στο χρονο ομιλιας προς τα κινητα μονο τοτε μου στελνουν λογαριασμο.

tazio

tazio's Avatar: Sony Ericsson K750i
3G Member
Περιοχή: Σπίτι μου
Παράθεση από costsa41 >
Πανάκριβος ο ΟΤΕ μας,το μονοπώλειο των κοιλαράδων. Μόνο όποιος δεν μπορεί να έχει κάτι άλλο, έχει πια ΟΤΕ!!! Μετά τους 9 μήνες να δεις τι λογαριασμός θα έρθει γιατί επίτηδες αφήνουν το εξάμηνο να περάσει,σου περνάν τη διαφορά και όλα ανεβαίνουν κατακόρυφα,λόγο Φ.Π.Α που μπαίνει παντού!Υπολογήστε πάνω από 85 ευρώ στο λογαριασμό που θα έρθει τότε. Όταν λοιπόν σκέφτεσαι τα καινούρια προγράμματα ΟΤΕ τι σου έρχεται στο μυαλό; Η κουτοπονηριά του ελληνικού δημοσίου!
Μα οι τιμές που αναφέρονται στα πακέτα, είναι με Φ.Π.Α..

mad_Man

mad_Man's Avatar: Siemens SX1
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από costsa41 >
Έχεις κανά λινκ για αυτό ?
Γιατί εγώ βλέπω αύξηση 5€ το μήνα μετά το 1ο εξάμηνο (31,80€--->36,80€)
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης