[Εφαρμογή] Πληροφορίες Ο.Α.Σ.Θ.

Απάντηση

Psylos_

Psylos_'s Avatar: Sony Xperia go
HSCSD Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Εχω ενα προβλημα: οταν ψαχνω για αφιξη γραμμης σε σταση δεν μου βγαζει αποτελεσματα, ενω οταν απο τη σταση κοιταω για αφιξεις γραμμων ολα λειτουργουν κανονικα. Το αντιμετωπιζει κανενας αλλος;
Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic Krystal^1, Samsung Galaxy 3 i5800 - Kyrillos' ROM v10.6, Sony Xperia Go CM 11 UB, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u)

Darky

Darky's Avatar: Sony Ericsson K800i
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από Psylos_ >
Εχω ενα προβλημα: οταν ψαχνω για αφιξη γραμμης σε σταση δεν μου βγαζει αποτελεσματα, ενω οταν απο τη σταση κοιταω για αφιξεις γραμμων ολα λειτουργουν κανονικα. Το αντιμετωπιζει κανενας αλλος;
Χμμμ... περίεργο. Συνδέεσαι με WiFi ή με τη σύνδεση του κινητού (ρωτάω γιατί στο παρελθόν είχαν αναφερθεί προβλήματα με τη σύνδεση του κινητού);

Psylos_

HSCSD Member
Δεν εχω παρατηρησει καποια διαφορα... ανεξαρτητως συνδεσης το κανει...
Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic Krystal^1, Samsung Galaxy 3 i5800 - Kyrillos' ROM v10.6, Sony Xperia Go CM 11 UB, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u)

Darky

GSM Phase 1 Member
Παράθεση από Psylos_ >
Δεν εχω παρατηρησει καποια διαφορα... ανεξαρτητως συνδεσης το κανει...
Δουλεύει με άλλες γραμμες; Με ποια γραμμή/στάση έχεις πρόβλημα;

Psylos_

HSCSD Member
Με τα 14 και 30. Σε διαφορες στασεις ειτε τουμπα, ειτε κεντρο ή προς χαριλαου πλευρα. Η βασικη ερωτηση ειναι αν το κανει και σε αλλον ή απλα να θεωρησω οτι η δικια μου εγκατασταση εφαγε φρικη..

kosttheos

kosttheos's Avatar: Apple iPhone 5
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
παρα πολυ ωραια φαινεται η καινουργια εφαρμογη.

Villis

Villis's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
Moderator
Παράθεση από Psylos_ >
Με τα 14 και 30. Σε διαφορες στασεις ειτε τουμπα, ειτε κεντρο ή προς χαριλαου πλευρα. Η βασικη ερωτηση ειναι αν το κανει και σε αλλον ή απλα να θεωρησω οτι η δικια μου εγκατασταση εφαγε φρικη..
Εγώ πάντως δεν είχα/έχω πρόβλημα. Μήπως να κάνεις καμιά εκκαθάριση δεδομένων;

Χρήσιμα links: Ορολογία Android - FAQ για το HTC Wildfire - FAQ για Android κινητά της HTC
Βασίλης -Συντονιστής συζητήσεων στα fora: HΤC Android & Windows Phones & Android OS

Psylos_

HSCSD Member
Και με την εκκαθαριση δεδομενων, παλι εχω το ιδιο προβλημα, οποτε σκεφτομαι πλεον μηπως ειναι θεμα της custom rom του κινητου και δεν παιζει σωστα η εφαρμογη. Οπως και να εχει απο τη στιγμη που εξυπηρετουμαι και δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα για εμενα η εφαρμογη ειναι πληρης, λειτουργικη και σιγουρα εξαιρετικη οσον αφορα στη χρησιμοτητα της.

Darky

GSM Phase 1 Member
Κυκλοφόρησε η καινούργια έκδοση!
https://play.google.com/st...m.stonos.oasth

Παράθεση από Psylos_ >
Και με την εκκαθαριση δεδομενων, παλι εχω το ιδιο προβλημα, οποτε σκεφτομαι πλεον μηπως ειναι θεμα της custom rom του κινητου και δεν παιζει σωστα η εφαρμογη.
Δοκίμασε την καινούργια έκδοση. Έκανα μια μικρή αλλαγή που ίσως βοηθήσει (αν και για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω πολλές ελπίδες ).

George_s9000

no avatar
GSM Phase 1 Member
ενα καινουργιο update θα ηταν απαραιτητο...πλεον οι γραμμες τις λαχαναγορας ειναι 9,9Α,9Β,9Ε...

Darky

GSM Phase 1 Member
Παράθεση από George_s9000 >
ενα καινουργιο update θα ηταν απαραιτητο...πλεον οι γραμμες τις λαχαναγορας ειναι 9,9Α,9Β,9Ε...
Ok, θα το κοιτάξω.

nadware

no avatar
GSM Phase 1 Member
Εξαιρετικά χρήσιμη εφαρμογή, αλλά έχω επιβεβαιώσει ΠΟΛΛΕΣ φορές ότι είναι αναξιόπιστη. Τουλάχιστον στις γραμμές 23 & 18 που ελέγχω τακτικά...

Darky

GSM Phase 1 Member
Παράθεση από nadware >
Εξαιρετικά χρήσιμη εφαρμογή, αλλά έχω επιβεβαιώσει ΠΟΛΛΕΣ φορές ότι είναι αναξιόπιστη. Τουλάχιστον στις γραμμές 23 & 18 που ελέγχω τακτικά...
Τι λάθος έχουν οι γραμμές 23 και 18;

nadware

no avatar
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από Darky >
Τι λάθος έχουν οι γραμμές 23 και 18;
Έχει τύχει πολλές φορές να μου δείχνει ότι δεν υπάρχουν λεωφορεία σε κυκλοφορία κ εγώ να είμαι μέσα σε ένα από αυτά.
πχ χθες βράδυ έδειχνε ότι δεν υπήρχε 23 & 18 την 22:00, ενώ ήμουν σε κίνηση μέσα στο 23. Το ίδιο έχει ξαναγίνει κ άλλες φορές...

Darky

GSM Phase 1 Member
Παράθεση από nadware >
Έχει τύχει πολλές φορές να μου δείχνει ότι δεν υπάρχουν λεωφορεία σε κυκλοφορία κ εγώ να είμαι μέσα σε ένα από αυτά.
πχ χθες βράδυ έδειχνε ότι δεν υπήρχε 23 & 18 την 22:00, ενώ ήμουν σε κίνηση μέσα στο 23. Το ίδιο έχει ξαναγίνει κ άλλες φορές...
Τον τελευταίο καιρό δεν λειτουργούν οι λειτουργίες άφιξη γραμμής/γραμμών σε στάση λόγω προβλήματος με την ιστοσελίδα του ΟΑΣΘ.
Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό

Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε να διορθωθεί το πρόβλημα από τον ΟΑΣΘ
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης