[Επίσημο] LG Optimus Me (P350)

Απάντηση

manthes

no avatar
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Άγνωστη
Αν και εχω μπερδευτει αρκετα τελικα καταληγω αναμεσα στο xperia mini10 pro και στο lg. Μπορει καποιος να μου πει αν υποστηριζει flash player; Αν ναι τοτε θα ηθελα 2-3 απαντησεις στα παρακατω αλλιως μην σας κουραζω αδικα
1. Εχει καλη ποιοτητα και δυνατη ενταση στην αναπαραγωγη των mp3;
2. Eχει προβληματα το wifi;
3. Eχει καποια συγκεκριμενα προβληματα;
Τελευταία τροποποίηση από manthes: 22 Ιούλ. 2011, 17:48.

athanaso77

athanaso77's Avatar: Toshiba TG01
Super Moderator
Περιοχή: Area 51
Παράθεση από manthes >
Αν και εχω μπερδευτει αρκετα τελικα καταληγω αναμεσα στο xperia mini10 pro και στο lg.
Τέτοιες συζητήσεις αποκλειστικά εδώ... http://www.myphone.gr/foru...play.php?f=145

manthes

no avatar
GSM Phase 2 Member
Mα δεν ζητησα να μου κανει καποιος συγκριση, απλα το ανεφερα αυτο. Θελω να μαθω συγκεκριμενα πραγματα για την συγκεκριμενη συσκευη. Νομιζω πως ειναι ξεκαθαρο και εντος θεματος
Τελευταία τροποποίηση από manthes: 23 Ιούλ. 2011, 11:45.

athanaso77

Super Moderator
Flash δεν υποστηρίζει. Γενικώς δεν έχει προβλήματα η συσκευή αλλά θα συνιστούσα να μην έχεις και μεγάλες απαιτήσεις από μια συσκευή αυτής της κατηγορίας.

manthes

no avatar
GSM Phase 2 Member
ευχαριστω για την απαντηση

schumi1983

schumi1983's Avatar: LG P350 Optimus Me
Mobile Newbie
προσπάθησα να περάσω μια custom rom στο lg p350 και όπως έκανα εγκατάσταση κόλλησε και απλά αναβοσβήνει η οθόνη. κάποια ιδέα κανείς?

boulard

boulard's Avatar: LG P350 Optimus Me
Mobile Newbie
Περιοχή: Χίος
Παιδιά καλημέρα, είμαι και εγώ νέος χρήστης του συγκεκριμένου smartphone. Πολύ καλές εντυπώσεις μέχρι τώρα. Λίγο η ποιότητα κατασκευής δεν μου αρέσει αλλά στις λειτουργίες κάνει ότι ακριβώς χρειάζετε.
Μπορείτε να με βοηθήσετε με ένα προβληματάκι? Δεν μπορώ να συγχρονίσω το outlook express με το LG PC suite (δεν μπορώ να επιλέξω το κουτάκι συγχρονισμού Outlook στην εφαρμογή της LG PC suite, είναι πλήρως απενεργοποιημένο) και δεν μπορώ έτσι να περάσω τις επαφές από το προηγούμενο κινητό (Sony), αναγκαστικά χρησιμοποιώ τις επαφές από τη SIM αλλά λείπουν πάρα πολλές!!!!
Τελευταία τροποποίηση από boulard: 28 Ιούλ. 2011, 08:07.

Nazgoul007

Nazgoul007's Avatar: LG P350 Optimus Me
Mobile Newbie
Περιοχή: Neverland
Υπάρχει τρόπος ανάκτησης διεγραμμένων μηνυμάτων SMS? Κάποιο τρίτο πρόγραμμα που να μπορει να κάνει κάτι τέτοιο υπάρχει;

athanaso77

Super Moderator
Παράθεση από Nazgoul007 >
Υπάρχει τρόπος ανάκτησης διεγραμμένων μηνυμάτων SMS?
Όχι εκτός και αν έχεις πάρει κάποιο backup πριν και το επαναφέρεις.

clickit

no avatar
Mobile Newbie
καλησπέρα σε όλους,
αγόρασα το εν λόγω κινητό και έχω την παρακάτω απορία:
θελω να χρησιμοποιήσω το wi-fi του router αλλά έχω απενεργοποιήσει το dhcp server. πως μπορώ να βάλω "καρφωτή" ip στο κινητό ?

ευχαριστώ προκαταβολικά

sakiss

no avatar
HSUPA Member
Παράθεση από clickit >
καλησπέρα σε όλους,
αγόρασα το εν λόγω κινητό και έχω την παρακάτω απορία:
θελω να χρησιμοποιήσω το wi-fi του router αλλά έχω απενεργοποιήσει το dhcp server. πως μπορώ να βάλω "καρφωτή" ip στο κινητό ?

ευχαριστώ προκαταβολικά
Χωρις να ειμαι σιγουρος καθως εισαι στις Wifi settings αν πατησεις menu button->advanced θα σου εμφανιστουν οι επιλογες.

clickit

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από sakiss >
Χωρις να ειμαι σιγουρος καθως εισαι στις Wifi settings αν πατησεις menu button->advanced θα σου εμφανιστουν οι επιλογες.
ναι, δούλεψε
ευχαριστώ πάρα πολύ

Groovy

Groovy's Avatar: Nokia 5530
Mobile Member
καλησπερα στην παρεα.ειμαι κατοχοσ του Ρ350 και θα ηθελα να ρωτησο που θα μπορουσα να βρω την μαμα ρομ οστε να κανο unroot αν χρηστοί .δεν την εχω κανει backup και θα ηθελα αν καποιος απο το φορουμ την εχει και αν γινετε να μου την δωσει.ευχαριστώ.

sakiss

no avatar
HSUPA Member
Παράθεση από Groovy >
καλησπερα στην παρεα.ειμαι κατοχοσ του Ρ350 και θα ηθελα να ρωτησο που θα μπορουσα να βρω την μαμα ρομ οστε να κανο unroot αν χρηστοί .δεν την εχω κανει backup και θα ηθελα αν καποιος απο το φορουμ την εχει και αν γινετε να μου την δωσει.ευχαριστώ.
http://goo.gl/4nmeK

Groovy

Groovy's Avatar: Nokia 5530
Mobile Member
Παράθεση από sakiss >
http://goo.gl/4nmeK
ευχαριστώ αλλα ποια πρεπει να κατεβάσω?σε ζαλίζω τωρα αλλα αν μπορεις πες μου.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης