Προγραμμα αναπαραγωγης HD ταινιων

Απάντηση

wise

wise's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: heraklion
Γεια σας!!Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση μεχρι τωρα εβλεπα τις hd ταινιες με το media player classic στις περισσοτερες δεν ειχα προβλημα επαιζαν μια χαρα αλλα εχω και καμια δυο ταινιες στις οποιες κολαει καθε λιγο η εικονα στιγμιαια, οχι τιποτα το σπουδαιο αλλα μετα απο καμποση ωρα γινεται ολο και πιο ενοχλητικο.Μετα απο format που εκανα αντιμετωπιζω ακομη το ιδιο προβλημα αλλα ισως και ποιο εντονο.Και με αλλους player που δοκιμασα τα ιδια.Ο υπολογιστης μου ειναι ενας amd phenom x 4 2.2ghz, 4gb ram, nvidia 7600gs 512mb.Αν μπορουσε να μου προτεινει καποιοσ κανια λυση για να βλεπω αξιοπρεπως ταινιες.Ευχαριστω πολυ.

parafron4

parafron4's Avatar: Apple iPhone 5
HSDPA Member
Περιοχή: toumpa city
Παράθεση από wise >
Γεια σας!!Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση μεχρι τωρα εβλεπα τις hd ταινιες με το media player classic στις περισσοτερες δεν ειχα προβλημα επαιζαν μια χαρα αλλα εχω και καμια δυο ταινιες στις οποιες κολαει καθε λιγο η εικονα στιγμιαια, οχι τιποτα το σπουδαιο αλλα μετα απο καμποση ωρα γινεται ολο και πιο ενοχλητικο.Μετα απο format που εκανα αντιμετωπιζω ακομη το ιδιο προβλημα αλλα ισως και ποιο εντονο.Και με αλλους player που δοκιμασα τα ιδια.Ο υπολογιστης μου ειναι ενας amd phenom x 4 2.2ghz, 4gb ram, nvidia 7600gs 512mb.Αν μπορουσε να μου προτεινει καποιοσ κανια λυση για να βλεπω αξιοπρεπως ταινιες.Ευχαριστω πολυ.
δοκιμασες kmplayer vlc?
το να έχουν προβλημα οι ταινιες το αποκλειεις ?

zyp3r

zyp3r's Avatar: HTC Touch Diamond2
HSDPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
ΚΜPlayer και GOMplayer.

Format,συναρμολογηση και αλλαγη Hardware H/Y μονο 15 ευρω.Πληροφοριες με πμ.

chino

chino's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
Mobile Newbie
Περιοχή: Αθηνα
Παράθεση από wise >
Κυκλοφορησε καινουριος driver (197.45) που μεταξυ αλλων λυνει το προβλημα με nvidia & media player classic. Επισεις καλο ειναι να κατεβασεις και την τελευταια του εκδοση...

wise

wise's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: heraklion
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις αλλα τον driver θα τον βρω κανονικα στο site της nvidia ε??Οταν λες ειναι καλο να κατεβασω την τελευταια του εκδοση??
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης