Jump to content

300€ επιδότηση για συνδέσεις άνω των 35€


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs213.snc3/22053_315265294272_106290854272_3392203_3974273_n.jpg

 

* Η προσφορά δεν ισχύει για το i-phone!

* Για σύνδεση σε προγράμματα λιανικής με πάγιο 50€ και άνω Έκπτωση 400€ σε όλες τις συσκευές (εξαιρείται το iPhone).

Ισχύει με νέα σύνδεση , φορητότητα αριθμού και μετατροπή καρτοκινητού σε σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στις ανακοινώσεις έχει βγει τίποτα http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient.action .. Σουβλάκι πού το είδες?? :confused: Μήπως είναι για συγκεκριμένο κατάστημα προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Μολις τηλ σε καταστημα vodafone και μ' ενημερωσαν. Αυτο που ισχυει ειναι το εξης...

Με νεα συνδεση, φορητοτητα κλπ με παγιο απο 35+ .. = επιδοτηση 300 ευρω στη συσκευη

με παγιο 50+ ... = 400 ευρω εκπτωση στη συσκευη, με παγιο 65+... = δωρο wii και με παγιο 75+..=δωρο ps3

Link to comment
Share on other sites

Τελειο,θα παρω ps3!!

 

και γωωω!! :D:D:lol::lol:

Άμα είναι τόσο μαμάτη προσφορά,είναι φωτία..

Άντε γιατί ψαχνόμουν για σύνδεση τώρα που γύρισα ελλας..:D

 

Μολις τηλ σε καταστημα vodafone και μ' ενημερωσαν. Αυτο που ισχυει ειναι το εξης...

Με νεα συνδεση, φορητοτητα κλπ με παγιο απο 35+ .. = επιδοτηση 300 ευρω στη συσκευη

με παγιο 50+ ... = 400 ευρω εκπτωση στη συσκευη, με παγιο 65+... = δωρο wii και με παγιο 75+..=δωρο ps3

 

oo άμα είναι τότε να δώσω πιο πολλά για να χω το ps3 ...τα μαζεύω τσούκου τσούκου,και το παίρνω αν είναι για 75....

 

 

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8738

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/res16413.jpg

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ποσους μηνες μπορεις να κατεβεις παγιο? Ισχυει ακομα το "μετα απο 3μηνες"?

 

 

γιατί με βάζεις σε σκέψεις;;;;);)

Γίνεται τέτοιο πράγμα; :shifty:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ποσους μηνες μπορεις να κατεβεις παγιο? Ισχυει ακομα το "μετα απο 3μηνες"?

 

Noμίζω έγινε 8.

Link to comment
Share on other sites

δλδ για το vf unlimited 35 θα δικαιούμαι επιδότηση 300ευρώ?

 

Tι εννοείς? Να κάνεις νέα σύνδεση?? ή ανανέωση του συμβολαίου σου , μετά την παροδο του 1 χρόνου? Γιατί δεν είδα τίποτα να λέει για ανανέωση συμβολαίου, αν εννοείς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

δλδ για το vf unlimited 35 θα δικαιούμαι επιδότηση 300ευρώ?

 

αυτο θα ρωτουσα κι εγω, αλλα το λογικο ειναι να δικαιουσαι αφου ειναι στα 35 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Τα εχουν κανει μπαχαλο η προσφορα ισχυει για νεες συνδεσεις ή φορητοτητα. Για παγιο 50+ 300 ευρω επιδοτηση και το wii και για παγιο 75+ 400 ευρω επιδοτηση και δωρο το ps3.Εγω ειμαι 6 χρονια συνδρομητης τα 2 τελευταια με παγιο στα 56 ευρω και μου ηρθε επιδοτηση 89 ευρω ελεος... Ετσι οπως τα εχουν κανει συμφερει να κανεις νεα συνδεση καθε χρονο... Αν και ειμαι πολυ ευχα<ριστημενος απο την voda με βλεπω να κανω φορητοτητα cosmote για την προσφορα. . .
Link to comment
Share on other sites

Τα εχουν κανει μπαχαλο η προσφορα ισχυει για νεες συνδεσεις ή φορητοτητα. Για παγιο 50+ 300 ευρω επιδοτηση και το wii και για παγιο 75+ 400 ευρω επιδοτηση και δωρο το ps3.Εγω ειμαι 6 χρονια συνδρομητης τα 2 τελευταια με παγιο στα 56 ευρω και μου ηρθε επιδοτηση 89 ευρω ελεος... Ετσι οπως τα εχουν κανει συμφερει να κανεις νεα συνδεση καθε χρονο... Αν και ειμαι πολυ ευχα<ριστημενος απο την voda με βλεπω να κανω φορητοτητα cosmote για την προσφορα. . .

Εχει βγάλει αντίστοιχη προσφορά η Cosmote. Πάρτους και πες τους ότι αν δεν σου δώσουν την προσφορά θα πας στην Cosmote.

 

δλδ για το vf unlimited 35 θα δικαιούμαι επιδότηση 300ευρώ?

αυτο θα ρωτουσα κι εγω, αλλα το λογικο ειναι να δικαιουσαι αφου ειναι στα 35 ευρω.

Ναι, δικαιούσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγάλει αντίστοιχη προσφορά η Cosmote. Πάρτους και πες τους ότι αν δεν σου δώσουν την προσφορά θα πας στην Cosmote.

 

ξερεις με πιο τμημα πρεπει να τους ζητησω να με συνδεσουν γιατι χθες πηρα για να δω αν ισχυει η προσφορα και το ειπα αλλα μου ειπαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι ειναι για νεες συνδεσεις αλλα δεν ξερω αν ηταν και το αρμοδιο τμημα για τις επιδοτησεις.

Link to comment
Share on other sites

ξερεις με πιο τμημα πρεπει να τους ζητησω να με συνδεσουν γιατι χθες πηρα για να δω αν ισχυει η προσφορα και το ειπα αλλα μου ειπαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι ειναι για νεες συνδεσεις αλλα δεν ξερω αν ηταν και το αρμοδιο τμημα για τις επιδοτησεις.

Πάρε στο CC και ζήτησε το τμήμα επιδοτήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Για κάθε νέο συμβόλαιο ή φορητότητα (παροχέα) και κάρτα-->συμβόλαιο ισχύει μόνο.Για ανανεώσεις τίποτα!

 

Σημειώσεις

 

1. H προσφορά με δώρo ένα Nitendo Wii ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις στα προγράμματα συμβολαίου με πάγιο 60 ευρώ μέχρι και πάγιο 75 €.

2. H προσφορά με δώρo ένα PS3 ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις στα προγράμματα συμβολαίου με πάγιο 74 ευρώ και άνω

3. Δεν ισχύει για ανανέωση συμβολαίου ή αγορά απλής συσκευής.

4. Τα δώρα (PS3, Nintendo Wii, αποστέλλονται δωρεάν στη διεύθυνση που δηλώνετε κατά την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας, μέσα σε 15 ημέρες από την ημέρα ενεργοποίησης της νέας σύνδεσης.

5. Στην προσφορά συμμετέχουν όλα τα προγράμματα (για τον Ιδιώτη κι Επαγγελματικά)

6. Ισχύει με νέα σύνδεση , φορητότητα αριθμού και μετατροπή καρτοκινητού σε σύνδεση.

7. Η προσφορά δεν ισχύει για ανανέωση συμβολαίου ή πώληση σκέτης συσκευής.

8. Από την προσφορά εξαιρούνται οι παρακάτω συσκευές: iPhone, netbooks, laptops, VMB, Vodafone για το Σπίτι/Γραφείο

 

Ότι συμβόλαιο 35< ,είναι επιδότηση 300ευρωζ,και ότι είναι 50<,είναι 400.Μετά πάει στα δώρα,που δεν βλέπω να συμφέρει να τα αποκτήσεις στα πακέτα που δίνουν.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορείς να πάρεις την επιδότηση ως έκπτωση παγίου;

 

Απ' όσο γνωρίζω (και είμαι σχεδόν σίγουρος), ΟΧΙ

 

ξερεις με πιο τμημα πρεπει να τους ζητησω να με συνδεσουν γιατι χθες πηρα για να δω αν ισχυει η προσφορα και το ειπα αλλα μου ειπαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι ειναι για νεες συνδεσεις αλλα δεν ξερω αν ηταν και το αρμοδιο τμημα για τις επιδοτησεις.

 

Εγώ πήγα χθες στο κατάστημα (ένα στην Θεσσαλονίκη), είπα αυτό το παραμύθι (θα πάω WIND...) και μου είπαν να περάσω σήμερα. Πήγα λοιπόν το απόγευμα και ως δια μαγείας το 104 έγινε 315 για 35€ πάγιο :)

Link to comment
Share on other sites

65 ευρω το παγιο για 3 μηνες που ειναι υποχρεωτικα να μεινεις(μου το ειπε ο υπαλληλος τσεκαρισμενο) στο πακετο για το wii συμφερει αλλα το 400 (και να την σκωτοσω ποσα θα παρω 200 το πολυ!)για συσκευη δεν με συμφερει και τοσο γιατι εγω δεν θελω συσκευη (εχω το 5800 και ενα Ν95 9GB)και επειδη ειμαι απο φορητοτητα πιστευω οτι το 300σαρι θα μου το δωσουν και θα το χωσω στον λογαριασμο γιατι βαρεθηκα να πληρωνω 60-70 καθε μηνα!

Καλυτερα να δινω 30 ευρουλακια τον μηνα παρα να φωρτοθω παλι κανα κινητο που θα το βαρεθω μετα απο μια βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

65 ευρω το παγιο για 3 μηνες που ειναι υποχρεωτικα να μεινεις(μου το ειπε ο υπαλληλος τσεκαρισμενο) στο πακετο για το wii συμφερει αλλα το 400 (και να την σκωτοσω ποσα θα παρω 200 το πολυ!)για συσκευη δεν με συμφερει και τοσο γιατι εγω δεν θελω συσκευη (εχω το 5800 και ενα Ν95 9GB)και επειδη ειμαι απο φορητοτητα πιστευω οτι το 300σαρι θα μου το δωσουν και θα το χωσω στον λογαριασμο γιατι βαρεθηκα να πληρωνω 60-70 καθε μηνα!

Καλυτερα να δινω 30 ευρουλακια τον μηνα παρα να φωρτοθω παλι κανα κινητο που θα το βαρεθω μετα απο μια βδομαδα!

 

Όποτε θες μπορείς να σπάσεις το συμβόλαιό σου πληρώνοντας όμως όλο το ποσό της επιδότησης, αν φύγεις πριν τους 6 μήνες...

 

Για να κατέβεις πάγιο πρέπει να έχουν περάσει 8 μήνες... αλλιώς δεν γίνεται

 

Ενώ για να ανέβεις μπορείς μέσα σε 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...