Jump to content

Sunno A880


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτελους μετα απο περιπου ενα μηνα αναμονη ηρθε στα χερια μου το Sunno A880.

Λοιπον για οσους ενδιαφερονται αλλα το σκεφτονται, ενα εχω να πω, το κινητο ειναι απλα τελειο!

Θα ανεβασω και φωτος αργοτερα.

Φυσικα ειναι με ελληνικα WM 6.5 και καμερα 5 μεγκαπιξελ με autofocus και Flash.

Η οθονη ειναι φωτεινη με εντονα χρωματα και πολυ ευαισθητη ανταποκρινεται αμεσως.

Η μεγαλη εκπληξη ηταν στην αναμονη ομως, το κινητακι αντεχει με βαρια χρηση οσο κανενα αλλο Smartphone απο οσα ειχα πριν.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Ενδιαφέρον!!!

 

Περιμένουμε νεότερα, κάποιο review ίσως και αν θες μπορείς να μας πεις ποια έκδοση λειτουργικού ακριβώς φοράει η συσκευή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον!!!

 

Περιμένουμε νεότερα, κάποιο review ίσως και αν θες μπορείς να μας πεις ποια έκδοση λειτουργικού ακριβώς φοράει η συσκευή;

 

Οκ θα πω λεπτομερειες για τις λειτουργιες του αφου τις δοκιμασω πρωτα.

Τωρα για την εκδοση λογισμικου το εψαξα και λεει ROM Version 01.001.11 A880 CHS αλλα φυσικα δεν ξερω τι σημαινει αυτο. Αν ομως εννοεις τα Windows λεει Windows Mobile 6.5 Proffessional.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν ομως εννοεις τα Windows λεει Windows Mobile 6.5 Proffessional.

 

Και από κάτω λογικά πρέπει να γράφει πχ. CE OS 5.2.21869 (Build 21869.5.0.82)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και από κάτω λογικά πρέπει να γράφει πχ. CE OS 5.2.21869 (Build 21869.5.0.82)

 

Α οκ λοιπον γραφει CE 5.2.23052 (εσ. εκδ. 23052.5.3.0) τι σημαινει τωρα αυτο? μπορεις να μου το εξηγησεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μάλιστα! Η συσκευή σου φοράει από τα τελευταία builds της Microsoft κάτι που είναι πολύ εντυπωσιακό για μια τέτοια συσκευή. Το ακριβές λειτουργικό του είναι WM6.5.5!

 

Δεν έχω δει άλλη συσκευή να έρχεται επίσημα με τόσο καινούργιο build!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι με ενδιαφερει και μενα το συγκεκριμενο κινητο και ηθελα να σε ρωτησω κανα δυο πραγματακια.αναφερεις οτι εχει autofocus αρα λογικα πηρες την πιο ακριβη εκδοση το sunno A880 AF ετσι;εχεις βγαλει φωτο να δεις αν οντως ειναι 5ρα η καμερα;πενακι και μετατροπεα πριζας απο κινεζικη σε ευρωπαικου τυπου ειχε μεσα και γενικα σαν κινητο πως ειναι απο αποψη υλικων και βαρους.ελπιζω να μην σε κουρασα.σε ευχαριστω για τον χρονο σου.φιλικα Μιχαλης.
Link to comment
Share on other sites

χμμμ... μιχαλη μεταξυ μας... δεν ειναι φιλαρακι, φιλη ειναι δες το "φυλο"

συγνωμη αλλα δεν το προσεξα καθολου....ελπιζω να με συγχωρεση για το λαθος μου,ηταν απο την κεκτημενη ταχυτητα που καποιος πηρε το κινητο που ηθελα και ετσι θα μπορουσε να μου πει κανα δυο πραγματακια,επ'ευκαιριας αγαπητε droulis το εχεις δει καθολου το συγκεκριμενο κινητο;αν δεν κανω λαθος το εχετε αλλα με 2mp καμερα;σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι με ενδιαφερει και μενα το συγκεκριμενο κινητο και ηθελα να σε ρωτησω κανα δυο πραγματακια.αναφερεις οτι εχει autofocus αρα λογικα πηρες την πιο ακριβη εκδοση το sunno A880 AF ετσι;εχεις βγαλει φωτο να δεις αν οντως ειναι 5ρα η καμερα;πενακι και μετατροπεα πριζας απο κινεζικη σε ευρωπαικου τυπου ειχε μεσα και γενικα σαν κινητο πως ειναι απο αποψη υλικων και βαρους.ελπιζω να μην σε κουρασα.σε ευχαριστω για τον χρονο σου.φιλικα Μιχαλης.

 

Ok φιλε Μιχαλη δεν πειραζει οι περισσοτεροι εδω δεν το προσεχουν οτι ειμαι κοπελα :).

Λοιπον οσον αφορα το κινητο θα κανω ενα review (οσο καλυτερα μπορω) αλλα λογω ελλειψης χρονου δεν ξερω ποτε θα γινει. Παρολα αυτα βρηκα ενα βιντεο-review στο youtube απο καποιον που το πηρε και ειναι πολυ καλο αποτελειται απο 3 μερη και αυτα που λεει ειναι ακριβη:

http://www.youtube.com/watch?v=ANHTvewdXdY&feature=related

Τωρα για την καμερα, ναι ειναι 5αρα με αυτοματη εστιαση και μαλιστα πολυ καλυτερη απο οσο περιμενα. Πενακι και μετατροπεα εχει μεσα στο κουτι. Απο αποψη υλικων ειναι φοβερο πολυ ομορφο, λειο και πολυ στιβαρο δεν κουνιεται τπτ ουτε τριζει τπτ αλλα και το βαρος ειναι παρα πολυ ελαφρυ περιπου στα 80-90 γρ. Τα λεει και ο τυπος στο βιντεο οπως επισης οτι ειναι πολυ γρηγορο σε εκκινηση και λειτουργιες. Αυτα για τωρα.

Προσεξτε τι γραφει ο τυπος στο τελος του βιντεο. Συμφωνω απολυτα αν και θα ελεγα και 500 και 600 ευρω.

Edited by freyarip
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.

Απο εβδομαδα περιμενω και εγω το S880......

Μιας και ειναι πολυ κοντα σαν κινητα με το Α880 περιμενο καποια σχολια απο την κοπελια μολις μπορεσει βεβαια σχετικα με την ταχυτητα του κινητου.

Κια εαν ειναι ευκολο και εαν εχει περαστη καποιο προγραμμα για το gps

εντυπωσεις και απο αυτο.

 

Α και εαν ειναι Ελληνικα τα wm 6,5 που φοραει.......

 

Ελπιζω να μην ειμαι εκτος θεματος εδω ............Ευχαριστω.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κωστα η ερωτηση που εκανα ποιο πανω ισχυει και για 'σενα :p
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κωστα η ερωτηση που εκανα ποιο πανω ισχυει και για 'σενα :p

 

Απο εδω φιλε...........>>>>>>>>

 

http://www.fastcardtech.com/goods-3897-Touch+King+SUNNO+S880+36+WVGA+high-definition+screen+806MHZ+CPU+50M+Af+camera+WIFI+GPS+WM65+gravity+sensorde.html

Και μετα απο μεγαλη ερευνα στο νετ μιας και ειμαι και πολυ σχολαστικος σε θεματα σαν αυτο δεν βρηκα τπτ αλλο με αυτα τα χαρακτιριστικα και με τιμη σαν αυτη.

 

Πραγματικα απιστευτες δυνατοτητες απο τα κινητα τι Sunno..........

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα και απο εμενα.

Απο εβδομαδα περιμενω και εγω το S880......

Μιας και ειναι πολυ κοντα σαν κινητα με το Α880 περιμενο καποια σχολια απο την κοπελια μολις μπορεσει βεβαια σχετικα με την ταχυτητα του κινητου.

Κια εαν ειναι ευκολο και εαν εχει περαστη καποιο προγραμμα για το gps

εντυπωσεις και απο αυτο.

 

Α και εαν ειναι Ελληνικα τα wm 6,5 που φοραει.......

 

Ελπιζω να μην ειμαι εκτος θεματος εδω ............Ευχαριστω.

 

Επιλογές για προγράμματα GPS υπάρχουν πολλές. Θα έρθουμε σε αυτό όταν έρθει η ώρα.

 

Περιμένουμε νεότερα και για το S880 αλλά στο δικό του thread... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=260317

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιλογές για προγράμματα GPS υπάρχουν πολλές. Θα έρθουμε σε αυτό όταν έρθει η ώρα.

 

Περιμένουμε νεότερα και για το S880 αλλά στο δικό του thread... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=260317

 

Ευχαριστω αγαπητε το ειδα και αυτο.........μολις............:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εγω απο το ιδιο μαγαζι το πηρα: http://www.fastcardtech.com/goods-3741-Ohphone+sunno+A880+AF+Quadband+GPS+WIFI+50M+CAMERA+WM65+super+nice+design+model.html

απλως μου καθυστερησε αρκετα λογω των γιορτων και των καιρικων συνθηκων στην Ευρωπη.

Λοιπον απο ταχυτητα ειναι ΣΦΑΙΡΑ! (καλα για το S880 που περιμενει ο φιλος παραπανω ουτε καν τολμω να φανταστω πως θα τρεχει μιας και εχει το 2πλασιο επεξεργαστη).

Πιο συγκεκριμενα κανει 58 δευτερα να ανοιξει και το εχω φορτωμενο με προγραμματα και μολις ανοιξει μπορω να το χειριστω κατευθειαν δεν κολλαει καθολου δουλευει αμεσως. Του εχω βαλει το Destinator 7 και απο την ωρα που ανοιγω το προγραμμα κανει μολις 20 δευτερα για να λοκαρει και να βρει το στιγμα μου ενω αφου το βρει αν κλεισω την εφαρμογη και την ανοιξω μετα απο ωρα με βρισκει αμεσως παρολο που εχω παει σε αλλο μερος (δεν εχω δει πιο γρηγορο GPS σε κινητο). Απο προγραμματα τα παιζει ολα χωρις κολληματα και η οθονη ανταποκρινεται τελεια. Οπως ειπα και παραπανω ειναι ελληνικα τα windows ολα τα SUNNO υποστηριζουν την ελληνικη γλωσσα, αρκει να το ζητησετε απο το μαγαζι να σας το περασουν αυτοι.

Φιλε kostast1, κι εγω θελω να μαθω λεπτομερειες για το S880 μιας και σκεφτομαι να το παρω οταν θα βγει το διπλο λειτουργικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εγω απο το ιδιο μαγαζι το πηρα: http://www.fastcardtech.com/goods-3741-Ohphone+sunno+A880+AF+Quadband+GPS+WIFI+50M+CAMERA+WM65+super+nice+design+model.html

απλως μου καθυστερησε αρκετα λογω των γιορτων και των καιρικων συνθηκων στην Ευρωπη.

Λοιπον απο ταχυτητα ειναι ΣΦΑΙΡΑ! (καλα για το S880 που περιμενει ο φιλος παραπανω ουτε καν τολμω να φανταστω πως θα τρεχει μιας και εχει το 2πλασιο επεξεργαστη).

Πιο συγκεκριμενα κανει 58 δευτερα να ανοιξει και το εχω φορτωμενο με προγραμματα και μολις ανοιξει μπορω να το χειριστω κατευθειαν δεν κολλαει καθολου δουλευει αμεσως. Του εχω βαλει το Destinator 7 και απο την ωρα που ανοιγω το προγραμμα κανει μολις 20 δευτερα για να λοκαρει και να βρει το στιγμα μου ενω αφου το βρει αν κλεισω την εφαρμογη και την ανοιξω μετα απο ωρα με βρισκει αμεσως παρολο που εχω παει σε αλλο μερος (δεν εχω δει πιο γρηγορο GPS σε κινητο). Απο προγραμματα τα παιζει ολα χωρις κολληματα και η οθονη ανταποκρινεται τελεια. Οπως ειπα και παραπανω ειναι ελληνικα τα windows ολα τα SUNNO υποστηριζουν την ελληνικη γλωσσα, αρκει να το ζητησετε απο το μαγαζι να σας το περασουν αυτοι.

Φιλε kostast1, κι εγω θελω να μαθω λεπτομερειες για το S880 μιας και σκεφτομαι να το παρω οταν θα βγει το διπλο λειτουργικο.

 

Eυχαριστως μολις το τσεκαρω να γραψω αποψεις.

 

Ειμαι εκτος θεματος το ξερω........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια κι εγω απο το ιδιο μαγαζι το πηρα: http://www.fastcardtech.com/goods-3741-Ohphone+sunno+A880+AF+Quadband+GPS+WIFI+50M+CAMERA+WM65+super+nice+design+model.html

απλως μου καθυστερησε αρκετα λογω των γιορτων και των καιρικων συνθηκων στην Ευρωπη.

Λοιπον απο ταχυτητα ειναι ΣΦΑΙΡΑ! (καλα για το S880 που περιμενει ο φιλος παραπανω ουτε καν τολμω να φανταστω πως θα τρεχει μιας και εχει το 2πλασιο επεξεργαστη).

Πιο συγκεκριμενα κανει 58 δευτερα να ανοιξει και το εχω φορτωμενο με προγραμματα και μολις ανοιξει μπορω να το χειριστω κατευθειαν δεν κολλαει καθολου δουλευει αμεσως. Του εχω βαλει το Destinator 7 και απο την ωρα που ανοιγω το προγραμμα κανει μολις 20 δευτερα για να λοκαρει και να βρει το στιγμα μου ενω αφου το βρει αν κλεισω την εφαρμογη και την ανοιξω μετα απο ωρα με βρισκει αμεσως παρολο που εχω παει σε αλλο μερος (δεν εχω δει πιο γρηγορο GPS σε κινητο). Απο προγραμματα τα παιζει ολα χωρις κολληματα και η οθονη ανταποκρινεται τελεια. Οπως ειπα και παραπανω ειναι ελληνικα τα windows ολα τα SUNNO υποστηριζουν την ελληνικη γλωσσα, αρκει να το ζητησετε απο το μαγαζι να σας το περασουν αυτοι.

Φιλε kostast1, κι εγω θελω να μαθω λεπτομερειες για το S880 μιας και σκεφτομαι να το παρω οταν θα βγει το διπλο λειτουργικο.

 

 

Θα ηθελα να σε ρωτησω ειδικα για το GPS γιατι εχω την εντυπωση οτι συνηθως τα κινεζικα εχουν προβλημα με τις κεραιες ,και δυσκολευονται πολυ στην ληψη. και προσπαθω να ανακαλυψω αν ειναι θεμα μοντελου η τυχαινει σε καποια κομματια κατα περιπτωση. σ ευχαριστω

(αν ειχε και 2 SIMs θα ηταν τελειο... χε,χε)

 

επισης αν θελεις, πες μας τι εντυπωση σου εκανε σε ποιοτητα το μεγαφωνο,και το μικροφωνο του...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σε ρωτησω ειδικα για το GPS γιατι εχω την εντυπωση οτι συνηθως τα κινεζικα εχουν προβλημα με τις κεραιες ,και δυσκολευονται πολυ στην ληψη. και προσπαθω να ανακαλυψω αν ειναι θεμα μοντελου η τυχαινει σε καποια κομματια κατα περιπτωση. σ ευχαριστω

(αν ειχε και 2 SIMs θα ηταν τελειο... χε,χε)

 

επισης αν θελεις, πες μας τι εντυπωση σου εκανε σε ποιοτητα το μεγαφωνο,και το μικροφωνο του...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

 

Ποιο μοντελο συγκεκριμενα εχεις δοκιμασει απο κινεζικα (smartphone ετσι?) και ειχες προβλημα στη ληψη σηματος απο τους δορυφορους?

Προσωπικα εχω δοκιμασει 3 διαφορετικα WM τηλεφωνα κινεζικα και η ληψη ηταν απιστευτη και στα τρια. Τωρα οπως λεω και παραπανω το Α880 λοκαρει σε μολις 20 δευτερα! και δεν το χανει ποτε το σημα ακομη και αν βγεις απο το destinator, φυγεις απο την περιοχη που βρισκεσαι και το ανοιξεις αργοτερα το εχει το σημα και σε βρισκει ΑΜΕΣΩΣ! Ποιοτητα μεγαφωνου τελεια και ακουστικου τελεια ακουω και με ακουν πεντακαθαρα και σε ανοικτη ακροαση που χρησιμοποιω συνηθως. Επισης θελω να προσθεσω οτι εχει πολυ καλη ποιοτητα ηχου στο ηχειο παιζει πολυ καλα μουσικη και βιντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σου "freyarip" θέλω να σε ρωτήσω για το sunno a880 τι έχεις να πεις μετά από ένα μηνα χρήση?

το site όπου το παρήγγειλες είναι αυτό http://www.fastcardtech.com?

τους είπες να προσέξουν κάτι στην παραγγελια σου όπως με την ελληνική γλώσσα ή στην τιμή έτσι ώστε να μην πληρώσεις τελωνείο(ειδικά το κομμάτι με το τελωνείο τι έκανες με ενδιαφέρει πολύ).

και τέλος αυτό που με ενδιαφέρει είναι ποσο κρατάει η μπαταρία σε μέρες (1 μέρα = 24 ώρες το λέω αυτό γιατί μερικοί το κλείνουν το βραδυ και το μετράν σαν ολόκληρη μέρα)??????????

Nokia 8210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K750 -> LG Optimus One P500 -> Samsung Galaxy Core -> Xiaomi Redmi note 2 -> ?????
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σήμερα μου ήρθε και μένα το Α880.

ασπρο το χρώμα πολύ ελαφρύ και τρομερή οθόνη! στο πακέτο δεν είχε κάρτα μνήμης. πάντως είναι πολύ καλό κινητό και για τα λεφτά που έδωσα ( 147€ ) αξίζει και το τελευταίο λεπτό! ο ήχος του είναι πολύ δυνατός χωρίς να παραμορφώνει και ειδικά με τα ακουστικά ειναι τέλειος.

στο πακέτο είχε 2 μπαταρίες των 1200 mAh,φορτιστή και hands free.

στο pc μου έχω win7 64 bit και με το που το σύνδεσα με το usb καλώδιο ,αμμέσως άρχισε να κατεβάζει το windows mobile και να περνάει ότι χρειαζόταν.

σε 5'' είμουνα έτοιμος! δουλεύει άψογα!

α! η φωτογραφικη του ειναι παρα πολυ καλή! κάνει autofocus και μάλιστα μέσα στο σπίτι που τράβηξα μερικές φωτό τις έβγαλε πολύ καθαρές.

αυτά πρός το παρών.

----

μετά απο αρκετη ώρα προσπάθησα να του περάσω το SBP mobile shell 3,5 αλλά αφού το πρόγραμμα κάνει σωστά την εγκατάσταση ,δυστυχώς δεν ''παίζει'' !

το έψαξα και βρήκα ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα δεν παίζει με οθόνη HVGA !!!

οποιος μπορει ας βοηθήσει να βρεθεί καμμιά λύση .

==============

ξερει κανενας πως μπορω να το γυρισω σε Ελληνικα windows?

γιατι το τηλεφωνο μου ηρθε με Αγγλικο μενου.

και αν υπαρχει καποιος τροπος ωστε να γράφω sms στα Ελληνικα?

και τέλος το trackball που έχει πως και που χρησιμοποιειται?

:worry:

Edited by angelos22

Πέλαγο να ζήσω δε θα βρω

σε ψυχή ψαριού κορμί γατίσιο

κάθε βράδυ βγαίνω να πνιγώ

πότε άστρα πότε άκρη της αβύσσου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μετά απο αρκετη ώρα προσπάθησα να του περάσω το SBP mobile shell 3,5 αλλά αφού το πρόγραμμα κάνει σωστά την εγκατάσταση ,δυστυχώς δεν ''παίζει'' !

το έψαξα και βρήκα ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα δεν παίζει με οθόνη HVGA !!!

οποιος μπορει ας βοηθήσει να βρεθεί καμμιά λύση .

 

Δυστυχώς είναι γνωστό πρόβλημα... http://spbclub.com/forum/viewtopic.php?t=30156&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πέλαγο να ζήσω δε θα βρω

σε ψυχή ψαριού κορμί γατίσιο

κάθε βράδυ βγαίνω να πνιγώ

πότε άστρα πότε άκρη της αβύσσου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...