Jump to content

Samsung C3212 Dual Sim


Mitsakosgr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.apiastos.gr/images/Samsung-C3212-1.jpg

 

Samsung C3212 full phone specifications

http://www.gsmarena.com/samsung_c3212-2902.php

 

Δείκτης SAR:

1.19 W/kg

 

Καλημέρα,

έχω το C3212 της samsung. Ωραίο κινητό αλλά έχω το ακόλουθο πρόβλημα:

Όταν συνδέω το handsfree αυτόματα το κινητό μπαίνει σε λειτουργία δόνησης μόνο και δεν μπορώ να το αλλάξω ανεξάρτητα απο το προφίλ που επιλέγω.

Ξέρει κανένας πως αλλάζει αυτό; Γιατι οταν είναι συνδεδεμένο το handsfree δεν χτυπάει ούτε το ξυπνητήρι...

Edited by gianpithio
Update
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιο νέο για αυτό το κινητό,πως είναι απο ποιότητα; λειτουργία με τις 2 SIM κλπ γιατί όσο και αν έψαξε δε βρήκα κάτι
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το πηρα εγω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι στιγμης. Το πηρα την Πεμπτη 139 ευρω απο το Media Markt (Το Πλαισιο το εχει 135 αλλα δεν το ειχαν διαθεσιμο). Για τα χρηματα και για dual sim τα αξιζει τα λεφτα του. Πολυ απλο σε χρηση και γενικα πολυ ευχρηστο.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μεχρι στιγμης που το εχω φορτισει 2 φορες νομιζω οτι θα κραταει πολυ η μπαταρια. Την πρωτη φορα μου κρατησε 4 μερες. Πιστευω οτι θα κραταει μια εβδομαδα και μη σου φαινεται απιστευτο γιατι η Samsung λεει οτι κραταει 13 μερες!!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω επιδοτηση απο τη cosmote! μηπως γνωριζει κανεις αν μπορω να τη χρησιμοποιησω για να παρω το συγκεκριμενο κινητο;

 

ευχαριστω πολυ!

καλη χρονια!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω επιδοτηση απο τη cosmote! μηπως γνωριζει κανεις αν μπορω να τη χρησιμοποιησω για να παρω το συγκεκριμενο κινητο;

 

ευχαριστω πολυ!

καλη χρονια!!!

 

Kαλημερα και καλη χρονια..

μπορεις κανονικοτατα,ενα απλο τηλεφωνο ειναι οπως ολα τ αλλα απλα δουλευει με 2 sim..αν δε θες να κουβαλας 2 συσκευες πανω σου και δε σ ενδιαφερουν οι τρομερες δυνατοτητες,χτυπα το..καλη προταση

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και καλη χρονια..

μπορεις κανονικοτατα,ενα απλο τηλεφωνο ειναι οπως ολα τ αλλα απλα δουλευει με 2 sim..αν δε θες να κουβαλας 2 συσκευες πανω σου και δε σ ενδιαφερουν οι τρομερες δυνατοτητες,χτυπα το..καλη προταση

 

φιλε μου καλη χρονια! πηγα σ ενα καταστημα cosmote και ρωτησα για το κινητο κ μου ειπαν οτι δε το δινει η cosmote! γι αυτο ρωτησα! υπαρχει τετοια πιθανοτητα; να παω κ σε ενα γερμανο;

Link to comment
Share on other sites

εαν μπορεισ να εχεισ δυο συσκευες μαζι τοτε δε προσφερει τπτ το κινητο αυτο! εαν ομως δε την παλευεις οπως εγω! βολευει παρα πολυ!
Link to comment
Share on other sites

τελικα πηγα κ στο eshop κ δε μου το δινουν με επιδοτηση! αξιζει να αγορασω τη συσκευη η κανενα κινεζικο;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καποιος κατοχος του μπορει να μας ππει ποσο κρατα η μπαταρια κ αν μπορω να κλειδωνω το πληκτρολογιο με δικο μου κωδικο ασφαλείας?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πολυ καλο κινητο... πρωτα ειχα το SGH D880 αλλα δεν μου αρεσε καθολου...πηρα αυτο και κομπλε!!!μικρες διαστασεις,ελαφρυ,καλη μπαταρια κ.α
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι εχει sar 1,19 αληθευει? μπορει καποιος που το εχει αγορασει να δει στο βιβλιαρακι που του εχουν δωσει με τις οδηγιες χρησης να μου πει το sar. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι εχει sar 1,19 αληθευει? μπορει καποιος που το εχει αγορασει να δει στο βιβλιαρακι που του εχουν δωσει με τις οδηγιες χρησης να μου πει το sar. ευχαριστω

 

Τοσο ειναι..και στο gsmarena τοσο το γραφει.Και στο pixon μου το δινει 0,27 οσο λεει και στο βιβλιαρακι αρα ειναι το πραγματικο.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο ειναι..και στο gsmarena τοσο το γραφει.Και στο pixon μου το δινει 0,27 οσο λεει και στο βιβλιαρακι αρα ειναι το πραγματικο.

 

σε ευχαριστω πολυ.ηθελα να το παρω αλλα ειναι πολυ μεγαλο το sar

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ.ηθελα να το παρω αλλα ειναι πολυ μεγαλο το sar

 

Θες dual sim?Ριξε μια ματια και στο νεοφερτο C6112..πολυ καλυτερο απο το C3212,σε καλη τιμη και μονο 0,45 sar ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μολις σημερα αγορασα το κινητο c3212.

δυστηχος πηρα την πρωτη απογοητευση...για να παρεις τηλ απο την μια Sim θα πρεπει να την διαλεξεις κ να κανεις επανεκινηση το κινητο!δεν εχει την δυνατοτητα online επιλογης για να καλεσεις!μονο για να σε παρουν ισχυει το dual sim mode...αυτο εινα μεγαλο μειον!!!

αν ξερει καποιο που το εχει να μου πει κατι για να μην γινεται αυτο???

Link to comment
Share on other sites

Παρ οτι δεν το εχω διαβασα καλα και προσεκτικα το φορουμ του GSMARENA. Πουθενα δεν αναφερετε αυτο που λες. Καποιο λαθος κανεις. Βρισκεις το νουμερο που θελεις να καλεσεις η να στειλεις το μηνυμα και επιλεγεις απο ποια καρτα θα το στειλεις. Επανω αριστερα εκει που δειχνει το σημα το εντονο ειναι και το ενεργο, Αν θελεις να αλλαξεις καρτα πατας το πλαινο και παιρνεις. Ειναι πολυ απλο.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Παρ οτι δεν το εχω διαβασα καλα και προσεκτικα το φορουμ του GSMARENA. Πουθενα δεν αναφερετε αυτο που λες. Καποιο λαθος κανεις. Βρισκεις το νουμερο που θελεις να καλεσεις η να στειλεις το μηνυμα και επιλεγεις απο ποια καρτα θα το στειλεις. Επανω αριστερα εκει που δειχνει το σημα το εντονο ειναι και το ενεργο, Αν θελεις να αλλαξεις καρτα πατας το πλαινο και παιρνεις. Ειναι πολυ απλο.

 

Εχεις απολυτο δικιο!!!...για να γεινει Online η αλλαγη των SIM πρεπει να εισαι η στις κλησεις η στα μηνυματα!μονο εκει!

Ευχαριστω για την βοηθεια!

 

Αν γνωριζει καποιος πως να χτυπαει το κινητο οταν μπαινουν τα hands free?μονο αθορυβη λειτουργια επιτρεπετε.....

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα πρεπει να φερνει τον ηχο κλησης στο ακουστικο. Ισως αν δοκιμαζες τις ρυθμισεις του προφιλ? Το μανουαλ λεει οτι ρυθμιζεται
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα πρεπει να φερνει τον ηχο κλησης στο ακουστικο. Ισως αν δοκιμαζες τις ρυθμισεις του προφιλ? Το μανουαλ λεει οτι ρυθμιζεται

 

Οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα να βρω κατι που να χτυαπει η συσκευη δυνατα οταν εχω τα hands free επανω...μονο στα hands free υπαρχει ο ηχος...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια το κινητο αυτο απο ποιοτητα κατασκευης πως τα παει?

Η μπαταρια διαβασα πιο πανω οτι πρακτικα αντεχει 4 μερες.

Τοσο ειναι το max που ειδατε οσοι το αγορασατε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung C3212 Dual Sim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...