Jump to content

Ηλεκτρονική ανανέωση χρόνου ομιλίας


tazio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά για +50% επί του ποσού ανανέωσης, αν αυτή γίνει μέσω της ιστοσελίδας της Wind, ισχύει ακόμη ή σταμάτησε στις 31/03 ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η προσφορά για +50% επί του ποσού ανανέωσης, αν αυτή γίνει μέσω της ιστοσελίδας της Wind, ισχύει ακόμη ή σταμάτησε στις 31/03 ;

 

ισχυει ακομα αν καταφερεισ βεβαια να κανεισ ανανεωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για +50% επί του ποσού ανανέωσης, αν αυτή γίνει μέσω της ιστοσελίδας της Wind, ισχύει ακόμη ή σταμάτησε στις 31/03 ;

Ισχύει κανονικά. Έχω κάνει ανανέωση μέσα στον Απρίλη. Από όσο ξέρω, δεν είναι προσφορά για κάποιο χρονικό διάστημα.

Ισχύει γενικότερα. Για μένα είναι ίσως το τελευταίο σοβαρό υπέρ που έχει η wind απέναντι στον ανταγωνισμό,

μιας και αμέσως μετά ακολουθεί η vodafone που δίνει εως 15% Bonus...

Αν δεν ήταν κι αυτό, (να καλύπτει κάτι σκηνικά σαν αυτό που περιγράφω πιο πάνω), θα την είχα κάνει με ελαφρά... :mad:

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω προσπαθησει ποσες φορες αλλα τπτ..ακολουθει η βονταφον?εχει τοσο φτηνες χρεωσεις σε κλησεις κ μνμτα?
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω προσπαθησει ποσες φορες αλλα τπτ..ακολουθει η βονταφον?εχει τοσο φτηνες χρεωσεις σε κλησεις κ μνμτα?

Είπαμε. Ζήτησε αλλαγή πλαστικού κάρτας, να πάρεις νέα. Είναι το πιο απλό πράγμα στον κόσμο και γίνεται μέσα σε 2 λεπτά σε κάποιο υποκατάστημα. Έχει μπλοκάρει για κάποιο λόγο η Wind την συγκεκριμένη κάρτα. Μην προσπαθείς άδικα.

 

Έκανα αλλαγή κάρτας και ησύχασα. Πλέον ανανεώνω κανονικά. :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή βέβαια πάλι τα έχει φτύσει η ηλεκτρονική ανανέωση... :down:

http://img151.imageshack.us/img151/664/1142009223341.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δινει η wind το 50% για να λεει οτι κατι κανει, το site ομως που ειναι για κλεισιμο δεν λενε να το φτιαξουν.

1 μηνα προσπαθω να ανανεωσω και δεν εχω καταφερει, οποιαδηποτε ωρα και ημερα και αν δοκιμασα. Οι ανθρωποι ειναι τραγικοι, δεν νιωθουν να κανουν μια δουλεια της προκοπης.

 

Οποτε μην ξανα-ακουσω για το 50% γιατι οποιος καταφερνει και κανει ανανεωση θα επρεπε να κερδιζει 100% μονο και μονο αυτης της επιτυχιας του...

Link to comment
Share on other sites

Δινει η wind το 50% για να λεει οτι κατι κανει, το site ομως που ειναι για κλεισιμο δεν λενε να το φτιαξουν.

1 μηνα προσπαθω να ανανεωσω και δεν εχω καταφερει, οποιαδηποτε ωρα και ημερα και αν δοκιμασα. Οι ανθρωποι ειναι τραγικοι, δεν νιωθουν να κανουν μια δουλεια της προκοπης.

 

Οποτε μην ξανα-ακουσω για το 50% γιατι οποιος καταφερνει και κανει ανανεωση θα επρεπε να κερδιζει 100% μονο και μονο αυτης της επιτυχιας του...

 

Έχω κάνει πάρα πολλές φορές ηλεκτρονική ανανέωση και με visa και με masterscard μέσω του site της WIND και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ κανένα πρόβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή βέβαια πάλι τα έχει φτύσει η ηλεκτρονική ανανέωση... :down:

http://img151.imageshack.us/img151/664/1142009223341.jpg

Μήπως να κάνουμε μια αναφορά στην ΕΕΤΤ; Δηλώνουν ότι παρέχουν μια υπηρεσία αλλά τις περισσότερες φορές είναι εκτός λειτουργίας!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να κάνουμε μια αναφορά στην ΕΕΤΤ; Δηλώνουν ότι παρέχουν μια υπηρεσία αλλά τις περισσότερες φορές είναι εκτός λειτουργίας!

Μόνο με φορθνετ δεν ανοίγει το λινκ... Με HOL, Tellas ανοίγει το σάιτ κανονικά όπως διαπιστώνω. :confused:

 

Σίγουρα μια αναφορά στην ΕΕΤΤ δεν θα έβλαπτε...

 

Εμένα τελικά μου μπλόκαραν και την δεύτερη κάρτα... Ας είναι καλά η εικονική WEBUY κάρτα που βγάζει η Πειραιώς και με αυτήν κάνω την δουλειά μου. Η κατάσταση είναι τραγική με το μπ@υρδελ@σάιτ της Γουίντ. :down:

Link to comment
Share on other sites

Δινει η wind το 50% για να λεει οτι κατι κανει, το site ομως που ειναι για κλεισιμο δεν λενε να το φτιαξουν.

1 μηνα προσπαθω να ανανεωσω και δεν εχω καταφερει, οποιαδηποτε ωρα και ημερα και αν δοκιμασα. Οι ανθρωποι ειναι τραγικοι, δεν νιωθουν να κανουν μια δουλεια της προκοπης.

 

Οποτε μην ξανα-ακουσω για το 50% γιατι οποιος καταφερνει και κανει ανανεωση θα επρεπε να κερδιζει 100% μονο και μονο αυτης της επιτυχιας του...

 

Eχθές το βράδυ κατα της μια και τριάντα (ξημερώνοντας Σάββατο προς Κυριακή) έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας,με κάρτα visa.Ολα πηγαν πολύ καλά και μάλιστα με την πρώτη προσπάθεια,πήρα και τον διπλασιασμό!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δεν μπορω να βρω μια ωρα της ημερας που να "δουλευει". Ακομα και τωρα που δοκιμασα πηρα το κλασσικο μηνυμα.

Αν ισχυει παντως οτι σου μπλοκαρουν την καρτα για αγνωστο λογο, τι να πω..Ειναι δυνατον να δουλευει η καρτα κανονικοτατα παντου παρα μονο στο site της wind? Τι νομιζουν οτι θα καταφερουν με αυτον τον τροπο?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με φορθνετ δεν ανοίγει το λινκ... Με HOL, Tellas ανοίγει το σάιτ κανονικά όπως διαπιστώνω. :confused:

 

Σίγουρα μια αναφορά στην ΕΕΤΤ δεν θα έβλαπτε...

 

Εμένα τελικά μου μπλόκαραν και την δεύτερη κάρτα... Ας είναι καλά η εικονική WEBUY κάρτα που βγάζει η Πειραιώς και με αυτήν κάνω την δουλειά μου. Η κατάσταση είναι τραγική με το μπ@υρδελ@σάιτ της Γουίντ. :down:

Ρε minovg είναι δυνατόν να μπλοκάρουν κάρτες από τη wind; με ποια λογική;; κι εμένα η μία δείχνει μπλοκαρισμένη, αλλά πως είναι εφικτό να γίνει αυτό και γιατί να το κάνουν;

 

 

ΥΓ: όσον αφορά το πακέτο που τροποποιήθηκε εμένα και προχθές μου στείλανε διαφημιστικό sms για 600 λεπτά προς free2go και σταθερά και ειχα ακριβώς την ίδια απορία

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ρε minovg είναι δυνατόν να μπλοκάρουν κάρτες από τη wind; με ποια λογική;; κι εμένα η μία δείχνει μπλοκαρισμένη, αλλά πως είναι εφικτό να γίνει αυτό και γιατί να το κάνουν;

Nαι είναι. Εφόσον η συναλλαγή ακόμα και άκυρη δεν φαίνεται καθόλου στην τράπεζά σου, αυτό σημαίνει ότι την απορρίπτει το σύστημά τους και όχι η τράπεζά σου.

 

Τραγελαφικές καταστάσεις... :down:

Link to comment
Share on other sites

Nαι είναι. Εφόσον η συναλλαγή ακόμα και άκυρη δεν φαίνεται καθόλου στην τράπεζά σου, αυτό σημαίνει ότι την απορρίπτει το σύστημά τους και όχι η τράπεζά σου.

 

Τραγελαφικές καταστάσεις... :down:

 

bonus online ανανεωσησ κ βλακειεσ. αν χρειαζομαι 1 ωρα για να ανανεωσω τον χρονο ομιλιασ μου τοτε κλαφτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με φορθνετ δεν ανοίγει το λινκ... Με HOL, Tellas ανοίγει το σάιτ κανονικά όπως διαπιστώνω. :confused:

 

Σίγουρα μια αναφορά στην ΕΕΤΤ δεν θα έβλαπτε...

 

Εμένα τελικά μου μπλόκαραν και την δεύτερη κάρτα... Ας είναι καλά η εικονική WEBUY κάρτα που βγάζει η Πειραιώς και με αυτήν κάνω την δουλειά μου. Η κατάσταση είναι τραγική με το μπ@υρδελ@σάιτ της Γουίντ. :down:

 

μολις εκανα ανανεωση 30 ευρω με την bonus visa και ολα εγιναν κανονικα.μου εδωσε δωρο 15 ευρω.εχω forthnet.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις έκανα ανανέωση η 2η μέσα σε δυο εβδομάδες, με την πρώτη έγινε η ανανέωση χωρίς κανένα πρόβλημα...
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις έκανα ανανέωση η 2η μέσα σε δυο εβδομάδες, με την πρώτη έγινε η ανανέωση χωρίς κανένα πρόβλημα...

 

εισαι ενασ απο τουσ λιγουσ κ τουσ πολυ τυχερουσ. πιστεψε με

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αληθεια!οποιος κανει κανονικα ανανεωσεις ας μου στειλει ΡΜ να μου κανει κ μενα μια γτ προσπαθω μηνες ολοκληρους κ ολο στα περιπτερα καταληγω! (σχετικα με τα χρηματα θα τα βρουμε):mad:
Link to comment
Share on other sites

τελικα θα με βοηθησει κανενας που κανει επιτυχημενες ηλεκτρονικες ανανεωσεις? :D

 

Θα υπάρχει κάποιος άραγε;

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα με βοηθησει κανενας που κανει επιτυχημενες ηλεκτρονικες ανανεωσεις? :D

 

Σας Στέλνω PM

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει κάποιος άραγε;

Εγώ έκανα μία σήμερα...

 

Με firefox...με safari δεν τα καταφέρνω...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Εγω με 2 καρτες που εχω δεν μπορω να κανω καμια ανανεωση.

Ο νεος τειρασιας aka wind μου τις εχει banαρει..:down:

Link to comment
Share on other sites

Εγω με 2 καρτες που εχω δεν μπορω να κανω καμια ανανεωση.

Ο νεος τειρασιας aka wind μου τις εχει banαρει..:down:

 

τι εννοεισ σου τισ εχει μπαναρει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...