Το πιο δυσκολο παιχνιδι!!

Απάντηση

Jim87

Jim87's Avatar: Samsung Galaxy Note 3
3G Member
Περιοχή: Aθήνα-Ακαδημία Πλάτωνος
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 1 Απρ. 2004 , 05:15)

Αλλο ενα οχι τοσο δυσκολο αλλα ατελειωτο ειναι το Grand Theft Auto III οπως και το Vice City.Απορω αν καποιος εχει φερει σε περας ολες τις αποστολες..
Θα τον παρασημοφορησω..
Πότε θα με παρασημοφορήσεις γιατί στο ps2 το έχω τερματίσει το vice city
Φιλικά Δημήτρης

lazaross

lazaross's Avatar: Nokia 3310
Banned
Περιοχή: Λαγκαδάς Θεσσαλονίκης
το commandos beond call of duty πριν 6 χρονια και πριν 6 μηνες επαιζα το atlantis III αλλα μετα απο ενα τεταρτο παιχνιδιου το αφησα γιατι δυσκολευομουν..

SIRHC

SIRHC's Avatar: Apple iPhone 5
3G Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 1 Απρ. 2004 , 05:15)

Αλλο ενα οχι τοσο δυσκολο αλλα ατελειωτο ειναι το Grand Theft Auto III οπως και το Vice City.Απορω αν καποιος εχει φερει σε περας ολες τις αποστολες..
Θα τον παρασημοφορησω..
to exo 100%!!!!!!!!

kentoner2000

kentoner2000's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: 404 Page Not Found
FarCry στο ανωτερο επιπεδο!!!
Δεν μπορω να τα καταφερω με τιποτα

Revan

Revan's Avatar: Apple iPhone 3G
HSCSD Member
Περιοχή: Προς το παρον εδω γυρω...
Για να δούμε.... Υποθέτω ότι το πιο παλούκι παιχνίδι ήταν το Morrowind. Όχι τόσο λόγο του βαθμού δυσκολίας αλλά απλούστατα επειδή είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ. Ξεκινάς το παιχνίδι και δεν ξέρεις τι να πρωτοκάνεις... ε, μετά από λίγες ώρες τσαντίστηκα και από τότε είναι στο ράφι και περιμένει...

PS1: Κατά τη γνώμη μου τα πιο δύσκολα παιχνίδια γενικά είναι τα adventures (βλ. Myst, Syberia κλπ.) τα οποία για να περάσεις όλους τους γρίφους πρέπει να είσαι ή πολύ πορωμένος ή να έχεις τον οδηγό ( ), αλλά δεν παίζω καθόλου τέτοια παιχνίδια γι'αυτό και δεν τα αναφέρω...

PS2: Η ιδέα μου είναι ή το thread πρέπει να μεταφερθεί...

PS3: Ωχ, μόλις θυμήθηκα ένα adventure που έχω παίξει... MonkeyIsland3. Μιλάμε είχα όλη την ώρα τον οδηγό μπροστά μου και τελικά κατάφερα και κόλλησα κάπου γιατί είχα κάνει μια λάθος κίνηση και τα saves μου ήταν μετά την κίνηση αυτή....
Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.
- Jean Rostand

gregorisvas

no avatar
HSDPA Member
Περιοχή: Κιάτο
Eμενα με ειχε δυσκολεψει αφανταστα το Necronomicon στην αρχη του 2oυ CD...Με κατι πηγαδια(καπως ετσι ηταν) οποιος το εχει παιξει...

shodanjr_gr

shodanjr_gr's Avatar: Apple iPhone
HSUPA Member
Περιοχή: Aθήνα
Xμ... δεν νομίζω να έχει υπάρξει παιχνίδι που σε single player να με έχει δυσκολέψει. Αντίθετα τα περισσότερα action games τα τερματίζω συνήθως σε 1-2 μέρες. Αλλά πολλές φορές τα παιχνίδια τα βαριέμαι λίγο αφού έχω ξεκινήσει να τα παίζω και τα παρατάω. Κατ'αυτόν τον τρόπο φουσκώνει και η συλλογή με τα originals.

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

emufear

emufear's Avatar: Sony Ericsson T68i
HSCSD Member
Περιοχή: Mistletoes
To Atlantis II ήταν το δυσκολότερο παιχνίδι που έχω παίξει το τερμάτισα τελικά αλλά για το γρίφο με τα δέντρα στην Ιρλανδία κοίταξα τη λύση! :o Φοβερά δύσκολο, ας μιλήσει κανένας ομοιοπαθής...
Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...
Current User of: Samsung Omnia II
Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310
Τελευταία τροποποίηση από emufear: 30 Ιούλ. 2004, 04:28.

lediaquaan

no avatar
HSCSD Member
Περιοχή: North
To amerzone
Μου την βίδωσε και αναγάστηκα να κάνω cheating από το megagames...
Φυσικά δεν το τέλειωσα..

But I miss you most of all, my darling
When autumn leaves start to fall...

Exposed_Bone

Exposed_Bone's Avatar: Qtek 2020
HSDPA Member
Περιοχή: Αγρίνιο
το 1821 σε 2 μερες το παρατησα.
το dracula 2 με δυσκολεψε πολυ εκει στο νεκροταφιο

lemanis

lemanis's Avatar: Nokia X6
HSCSD Member
Περιοχή: Seven Seas of Rhye
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone ( 4 Αύγ. 2004 , 22:21)

το dracula 2 με δυσκολεψε πολυ εκει στο νεκροταφιο
κι εμένα... εκεί με τη σκακιέρα το πέρασες εύκολα??? εγώ πέθανα κάμποσες φορές, ευτυχώς είχα κάνει καλό save

Σπύρος

tzalex

tzalex's Avatar: Nokia 6303 classic
Mobile Member
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (30 Ιούλ. 2004 , 04:23)

To Atlantis II ήταν το δυσκολότερο παιχνίδι που έχω παίξει το τερμάτισα τελικά αλλά για το γρίφο με τα δέντρα στην Ιρλανδία κοίταξα τη λύση! :o Φοβερά δύσκολο, ας μιλήσει κανένας ομοιοπαθής...
Ομοιοπαθής..
Το πιο δύσκολο παιχνίδι που έχω παίξει είναι το Atlantis 2.
Το 3 μου φάνηκε αρκετά εύκολο σε σχέση με το 2.
Αλλά αν έχεις τελειώσει το 2 όλα τα άλλα παιχνίδια σου φαίνονται απλά.
Πάντως αυτοί που το έφτιαξαν το 2 πρέπει να είχαν μεγάλη υπομονή και φαντασία, πως τους σκέφτηκαν όλους αυτούς τους γρίφους..
Όσοι έχουν τερματίσει το Atlantis 2, πιστεύω οτι πρέπει να αισθάνονται υπερήφανοι..
It's the question that drives us...

0giorgos0

0giorgos0's Avatar: Sony Xperia S
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Εμανα με ειχε δυσκολεψει υπερβολικα το thief ΙΙ που ηταν το πρωτο παιχνιδι τετοιου ειδους που επαιζα.

nhp1023

nhp1023's Avatar: Sony Ericsson K750i
HSCSD Member
Egw to Titanic kai to Atlantis de mporousa na teleiwsw pote.
To Larry htan sxetika duskolo me to an8rwpaki pou kunigouse gomenes.

Duskolo htan apo to NES to Dr. Mario...epidi to epaiza se aspromaurh TV tote kai de mporousa na 3exwrisw to aspro apo gkri!! (katatala einai san to tetris)

Na asxoli8w me duskolo paixnidi pou prepei na to termatisw exw na to kanw kati aiwnes....mono kati flashakia paizw kai kana CS

madmax

madmax's Avatar: Sony Ericsson K750i
GPRS Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Gia mena ta pio diskola paixnidia theorountai ta adventure,an kai iparxoun kai arketa fps pou einai paloukia(Duke Nukem 3D,kaneis?)...
Apo ta pio diskola pou termatisa xoris ixnos cheat itan to Tomb Raider 4...Alla as pame ligo paliotera...pious diskolepsan ta Police Quest,Monkey Island,Larry,Grim Fantango?

Y.G. Eixa paiksei kai ena paixnidi se DOS paliotera,pou legotan kapos **** Lost Atlantis ..me ton indiana jones...kathe fora pou to ksekinouses allaze ta simeia "kleidia" sto paixnidi kai eprepe na ta breis ksana...fobero...gia tote game...
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης