Γυναικες και τριχες

Κλειδωμένο Θέμα

Lux

Lux's Avatar: Nokia N93
3G Member
Περιοχή: Αθήνα
Εχω ενα προβλημα. Η κοπελα μου εχει μερικες τριχες και κανει αποτριχωση. Τις τριχες στο χερι ομως δε τις πειραζει, γιατι λεει οτι μετα θα βγαινουν αγριες και θα τσιμπανε και δεν θα ειναι ωραιες. Εχει δικιο σε αυτο. Αλλα απο την αλλη θα ηθελα να κανω κατι ωστε να μην εχει τριχες ουτε στα χερια. Υπαρχει κατι εκτος απο τα λειζερ;
Παραγγελιες συμπληρωματων απο Αμερικη. Με τον κωδικο LAZ328 στην 1η παραγγελια εχετε 10$ εκπτωση.

ταξιδιωτης22

ταξιδιωτης22's Avatar: LG G3
4G Member
Περιοχή: Neverland
το μονο καλο αποτελεσμα θα το δει με laser.

FREAK_OF_NATURE

FREAK_OF_NATURE's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
4G Member
Περιοχή: Among other fairies
οι τριχες θα τσιμπανε μονο αν τις ξυρισει..
αν τις κανει με αποτριχωτικη(η οποια οκ ποναει λιγο στα χερια) δεν θα εχει κανενα προβλημα
Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*

trela7

trela7's Avatar: Sony Ericsson Xperia Neo V
HSCSD Member
Περιοχή: L.A
βασικα ρε παιδια, συγγνωμη κιολας αλλα αμα ακουω κατι τετοια σεληνιαζομαι... δεν ξερω την κατασταση, μπορει η κοπελα να ειναι μελαχρινη και να ειναι χαλια το χερακι της, αλλα και παλι μου ακουγεται καπως... ειναι σαν να σου λεει εσενα η κοπελα σου να βγαλεις τα φρυδια σου... θα το εκανες;;; δηλαδη ημαρτον ρε παιδια... εχεις κανει αποτριχωση με κερι για να δεις τι σημαινει πονος;;; εχεις κανει ποτε λειζερ για να δεις τι σημαινει καψιμο;; το ξυραφι στο χερι δεν το συζητω, ειναι σαν να εισαι με το μπαμπη το σουγια μετα... αλλα οπως και να εχει, τα θεωρω υπερβολικα ολα αυτα. και παλι λεω οτι δεν ξερω την κατασταση, μπορει οντως να ειναι καπως και να ειναι χρησιμη η αποτριχωση εκει, αλλα εμενα αν το αγορι μου μου το ελεγε αυτο, θα ειχα μεγαλο προβλημα... ή θα του ελεγα να κατσει να του βγαλω τα φρυδια με το τσιμπιδακι!!

σορρυ για το ξεσπασμα, δεν εχω κατι με σενα φιλε που ανοιξες το θεμα, αλλα το ειδα πρωι πρωι και καπως μου ηρθε...

αν δεν ποναει παντως, μπορει να δοκιμασει κερι... το κανει και μια τρελη φιλη μου, τι να πω... ημαρτον!!!

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/
Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

WeskerS

no avatar
EDGE Member
Περιοχή: Άγνωστη
Στον φιλο μας δεν αρεσουνε οι τριχες στα χερια..Για να λεει ο φιλος τριχες μαλλον δεν θα ειναι 2-3 αραια αλλα θα ειναι αρκετες...Και στο κατω κατω εχει δικαιο.Δεν μπορω να καταλαβω δηλαδη , ειναι ωραιο μια γυναικα να εχει τριχες στα χερια ?Δεν σας μιλαω για εκεινο το χνουδι η εστω εαν ειναι αραιες και ΛΙΓΕΣ (λιγες ομως ετσι ?)
αλλα για περιπτωσεις που εχουνε πιο πολλες και απο αντρες.Ειναι δυνατον ?Ειναι τουλαχιστον αντι-αισθητικο για τους περισσοτερους.Πολλοι αλλωστε σκεφτονται διαφορα το πιο κλασσικο "για να εχει εκει τοσες τριχες "αλλου" ποσες θα εχει ??".
Οποτε καλο θα ηταν να κανουνε κατι...

evvi

evvi's Avatar: Samsung GT-I5500 Galaxy 5
GPRS Member
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
δεν ξερω για σας αλλα εγω ποναω παρα πολυ με αποτριχωτικη μηχανη μια φορα δεν αντεξα εκανα την μια γαμπα και ολα το υπολοιπο το ξυρισα (δεν θελω γελια)
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!

Katy

Katy's Avatar: Sony Ericsson K750i
EDGE Member
Παράθεση από Lux >
Εχω ενα προβλημα. Η κοπελα μου εχει μερικες τριχες και κανει αποτριχωση. Τις τριχες στο χερι ομως δε τις πειραζει, γιατι λεει οτι μετα θα βγαινουν αγριες και θα τσιμπανε και δεν θα ειναι ωραιες. Εχει δικιο σε αυτο. Αλλα απο την αλλη θα ηθελα να κανω κατι ωστε να μην εχει τριχες ουτε στα χερια. Υπαρχει κατι εκτος απο τα λειζερ;
Αν χρησιμοποιησει κερι δεν θα βγουν αγριες.Ομως κατα τη γνωμη μου το αποτριχωμενο χερι ειναι λιγο αντιαισθητικο κ υπερβολη.Αν εχει τεραααστιο προβλημα τριχοφυιας ας το δοκιμασει.

speed_fire08

speed_fire08's Avatar: Sony Ericsson Satio
3G Member
Περιοχή: Club FG
καθε αλλο πιστευω...και καθολου τριχες να μην εχει ακομη καλυτερα...

s_evelin

s_evelin's Avatar: Nokia 7390
GPRS Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
με κερί δεν θα βγουν άγριες αρκεί αυτή που θα τα κάνει να ξέρει...
μια φορά δοκίμασα να τα κάνω και η αισθητικός μου τις έκοψε όλες και βγήκαν πιο άγριες μετά!
ε, από κει και πέρα τα κάνω μόνη μου και είμαι μια χαρά...
και έχουν μαλακώσει και γλυτώνω και τα χρήματα.

Katy

Katy's Avatar: Sony Ericsson K750i
EDGE Member
Παράθεση από speed_fire08 >
καθε αλλο πιστευω...και καθολου τριχες να μην εχει ακομη καλυτερα...
απο τη μια αυτο ειναι και καθαρα θεμα γουστου απο την αλλη αλλο το χερι να ειναι ατριχο απο μονο του κ αλλο να ειναι αποτριχωμενο..

Παράθεση από s_evelin >
με κερί δεν θα βγουν άγριες αρκεί αυτή που θα τα κάνει να ξέρει...
μια φορά δοκίμασα να τα κάνω και η αισθητικός μου τις έκοψε όλες και βγήκαν πιο άγριες μετά!
ε, από κει και πέρα τα κάνω μόνη μου και είμαι μια χαρά...
και έχουν μαλακώσει και γλυτώνω και τα χρήματα.
σαφως πρεπει να βρει καλη αισθητικο κ οχι..ο,τι κ ο,τι!

Παράθεση από WeskerS >
Στον φιλο μας δεν αρεσουνε οι τριχες στα χερια..Για να λεει ο φιλος τριχες μαλλον δεν θα ειναι 2-3 αραια αλλα θα ειναι αρκετες...Και στο κατω κατω εχει δικαιο.Δεν μπορω να καταλαβω δηλαδη , ειναι ωραιο μια γυναικα να εχει τριχες στα χερια ?Δεν σας μιλαω για εκεινο το χνουδι η εστω εαν ειναι αραιες και ΛΙΓΕΣ (λιγες ομως ετσι ?)
αλλα για περιπτωσεις που εχουνε πιο πολλες και απο αντρες.Ειναι δυνατον ?Ειναι τουλαχιστον αντι-αισθητικο για τους περισσοτερους.Πολλοι αλλωστε σκεφτονται διαφορα το πιο κλασσικο "για να εχει εκει τοσες τριχες "αλλου" ποσες θα εχει ??".
Οποτε καλο θα ηταν να κανουνε κατι...
το να εχει καποια κοπελα πολλες τριχες στα χερια δε σημαινει απαραιτητα οτι εχει πολλες στα ποδια η και.."αλλου"!κ δεν εννοω οτι "αλλου" θα εχει κανει αποτριχωση αλλα οτι μπορει καλλιστα να εχει εντονη τριχοφυια μονο στα χερια!καλα τωρα αν δειτε καμια κοπελα με πολλες τριχες σε ολα τα ορατα σημεια πανω της(κ στο προσωπο),τοτε ναι,θα εχει κ..αλλου!!
Τελευταία τροποποίηση από Katy: 16 Ιούλ. 2008, 17:30.

elenaki08

elenaki08's Avatar: Apple iPhone
Mobile Newbie
Περιοχή: litochoro
εγω πάλι ειχα αρκετες αλλα τις εκανα με κερι και απο τοτε εχουν αραιωσει πολυ..

zyp3r

zyp3r's Avatar: Lenovo K910 Vibe Z
HSDPA Member
Παράθεση από elenaki08 >
στα χερια????

Format,συναρμολογηση και αλλαγη Hardware H/Y μονο 15 ευρω.Πληροφοριες με πμ.

Treloparea

Treloparea's Avatar: Sony Ericsson Xperia Arc
3G Member
Περιοχή: Πειραιάς
Μου αρέσει που πολλοί άντρες ζητάνε από τις κοπέλες να μην έχουν τρίχες στα χέρια και όταν τους ζητάμε να ξυρίσουν "κάτι" (), τρομάζουν όπως ο διάολος όταν βλέπει το λιβάνι

Συνέλθετε.
Destiny found.

ταξιδιωτης22

ταξιδιωτης22's Avatar: LG G3
4G Member
Περιοχή: Neverland
Παράθεση από elenaki08 >
οντως με το κερι δεν ειναι τοσο αγριες μετα,ουτε και βγαινουν και τοσες πολλες,οπως ηταν δηλαδη πριν,αλλα ποναει.

trancer13

no avatar
3G Member
Παράθεση από htrul18 >
Την Παλαμίδου πρέπει να λέει.
καλη κοπελα με χαρακτηρα και τροπους...
οσον αφορα τις τριχες ειναι καθαρα men item..στους αντρες παει(σε λογικο βαθμο παντα)ενω στις γυναικες οχι...ξενερωνω αν μια κοπελα εχει τριχες σε παραπανω απο 2 σημεια..
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης