Ερώτηση για αγορές από Βουλγαρία

Απάντηση

Starenios

no avatar
HSDPA Member
Περιοχή: Οπου με θέλουν
Μάλλον ζητά εργασία σε Ελληνική επιχείριση που δραστηριοποιείται στην Βουλγαρία για να ζητά πληροφορίες από Ελληνα.
Αλλιώς θα είχε κάνει μόνος του την αναζήτιση,είναι αυτονόητο

mol

mol's Avatar: ZTE V967
4G Member
Περιοχή: ......
ενας φιλος με ειπε οτι στη βλουλγαρια τα ποδηλατα ειναι παμθηνα. κατω απο τη μιση τιμη την οποια κοστιζουν εδω.
ισχυει κατι τετοιο?
never turn back
Οδηγος rooting για HTC Desire Z- thanks to nikosk31
ΖΤΕ v967s: ROM Max Flavour v5, Clockworkmod Recovery v. 6.0.4.0
www.littlestories.gr

Starenios

no avatar
HSDPA Member
Tα Κινέζικα και εδώ είναι φθηνά,αν ψάξεις

mol

mol's Avatar: ZTE V967
4G Member
Περιοχή: ......
μιλαω για μαρκες ποδηλατων
οχι μα'ι'μουδες
never turn back
Οδηγος rooting για HTC Desire Z- thanks to nikosk31
ΖΤΕ v967s: ROM Max Flavour v5, Clockworkmod Recovery v. 6.0.4.0
www.littlestories.gr

Starenios

no avatar
HSDPA Member
Στην Βουλγαρία όλα τα καλά πράγματα είναι ελάχιστα πιό φθηνά από την Ελλάδα και για τα τοπικά οικονομικά δεδομένα απλησίαστα
Τελευταία τροποποίηση από Starenios: 25 Ιούν. 2011, 02:56.

lefe

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
οσο αφορα τα ρουχα εχει προφανως βιοτεχνιες κλπ αλλα ακριβως τι και πως δε ξερω.. ετσι κ αλλιως καποιες ελληνικες υποθετω μεταφερθηκαν προς τη βουλγαρια για φθηνοτερα εργατικα χερια και χαμηλοτερη φορολογια κλπ
οσο αφορα τα πιο φτηνα κινητα/ποδηλατα/λαπτοπ κλπ που διαβασα οτιδηποτε ειναι γνησιο και μαρκας πωλειται πανω κατω στην ιδια τιμη(εξαιρεση τα μεταχ. αμαξια)
οσο αφορα τα ρουχα αμα πας σε μαγαζι adidas/nike κλπ προφανως θα εχουν πανω κατω ιδες τιμες απο ελλαδα
παρολαυτα εχει διαφορα μαγαζια που ισως πετυχεις καλες ευκαιριες.. πχ οκ μπορει να μη βρεις φτηνο diesel αλλα μαρκες οπως πχ τα ζαρα που δεν ειναι 1ο ονομα αλλα πετυχαινεις καλα κομματια σε τιμες αρκετα καλες.. τωρα να κανεις ταξιδι μονο κ μονο γιαυτο οχι δεν αξιζει , απλα λεω αν τυχει ισως πετυχεις τιποτε
(το ζαρα το ανεφερα ως παραδειγμα.. δεν ξερω αν ειναι ελληνικη μαρκα ή παγκοσμιας φημης , btw εχει ζαρα στη σοφια και οι τιμες ειναι πανω κατω σαν της ελλαδας)
η βουλγαρια ειναι μελος της ευρωπαικης ενωσης και συντομα μελος της σενγκεν , αν ηταν τοσο απλα τα πραγματα καμια αλυσιδα δε θα αγοραζε απο τα κεντρικα ... θα στελναν 2 νταλικες βουλγαρια να τα παρουνε πιο φτηνα... αυτα απο την Σοφια

υγ: και ιταλια να πας και τουρκια να πας και γαλλια να πας αν σε δουν τουριστα με λεφτα θα στα φανε με τον ενα ή αλλο τροπο.. ειναι αυτη η υπεροχη βαλκανομεσογειακη νοοτροπια που εχουμε
Τελευταία τροποποίηση από lefe: 27 Ιούν. 2011, 03:50.

metsor

no avatar
Mobile Newbie
Παιδες μηπως ξερετε που μπορω να βρω μπουτικ dsquared στην Βουλγαρια;;Σε ποια πολη ενοω..

RAMAYIAN

no avatar
Mobile Newbie
Καλησπερα παιδια. ψαχνω να αγορασω χονδρικως ελαφρως μεταχειρισμενα και αριστης καταστασης ρουχα .
ξερει κανεις να με κατευθυνει για βουλγαρια;
ευχαριστω

nikakoum

no avatar
Mobile Newbie

ενδοιαφερομαι για ρουχα σε τιμεσ χονδρικης απο βουλγαρια

μπορει να με βοηθησει καποιοσ αν ειναι ευκολο να μου πει ,πωσ θα βρω ρουχα σε τιμεσ χονδρικης και σε πιεσ περιοχεσ της βουλγαριας,κυριως για παιδικο ντυσιμο με ενδιαφερει.πληρωνω τελωνιω ?σκεφτομαι να παω με το αμαξι μου

cris41

cris41's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
Mobile Newbie
Περιοχή: Αθηνα
Ημουν πριν 2 χρονια διακοπες Θεσσαλονικη και μετα σε κατι φιλους(αυτοι μου ειπανε αρκετα απο αυτα που θα σου πω) Σερρες και ειπαμε να παμε Βουλγαρια απο περιεργια με το αμαξι. Πηγαμε εκει που λενε ειναι τα παζαρια στο Σαντασκι κυριως. Καταρχας ΔΕΝ θα πας με αμαξι και θα το αφησεις στα συνορα που εχει τεραστιο παρκινγκ. Θα παρεις ταξι. Το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων που πηγανε με αμαξι τους τα ανοιξανε! Οσο για τις τιμες και τα ρουχα δεν συμφερει ΤΙΠΟΤΑ. Χαλια ποιοτητα κανει μπαμ οτι ειναι αντιγραφη. Για τελωνειο απο οσο ξερω δεν πληρωνεις αν δεν εχεις πολλα. Αυτα πριν 2 χρονια.
Νέο μέλος εδώ και προσπαθώ σιγά σιγά να επιβιώσω στον κόσμο σας!

icethai_1911

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από amelidis >
@asmodeus: Τα περισσοτερα τα ψωνισα απο το Σαντανσκι! Μια δυο μπλουζες μονο απο Πετριτσι. Οι τελωνιακοι μας εψαξαν κανονικα, αδειασαν τις σακουλες και ειδαν τα πραγματα ενα ενα. Μονο για τα παπουτσια μου ειπε ενας τυπος οτι ειναι πολλα(3 ζευγαρια) για ενα ατομο και αφου ειπε οτι κανονικα εχει προστιμα κλπ με αφησε και περασα.

@FREAK_OF_NATURE Για την ακριβεια δεν εψαξα και πολυ! Δεν ειχα την καταλληλη παρεα για τετοιου ειδους κολπα Maybe next time!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ Κ ΠΟΥΛΑΝΕ,ΤΑ Β ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΝΙΚΕ,ΑDIDAS Κ.Τ.Λ.ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΣΟΦΙΑ Κ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΝΗΝΟ.ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΣΚΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΧΕΙ ΦΘΗΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ?ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΕΝΩ ΤΣΑΜΠΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΕΣ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης