Jump to content

Euro 2008


aimilios
 Κοινοποίηση

Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το κύπελλο;  

76 members have voted

  1. 1. Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το κύπελλο;

    • Πορτογαλία
    • Γερμανία
    • Κροατία
      0
    • Τουρκία
    • Ολλανδία
    • Ρωσσία
    • Ισπανία
    • Ιταλία


Recommended Posts

Ο ομιλός μας για το Euro 2008. Οι αγώνες θα γίνουν στο Salzburg από ό,τι κατάλαβα.

 

1. Ελλάδα.

2. Σουηδία.

3. Ισπανία.

4. Ρωσία.

 

Τρία τέταρτα ο όμιλος του 2004 δηλαδή! Καλή μας τύχη!

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 862
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επικινδυνος ομιλος και ας λειπει το μεγαλο ονομα...και οι 4 ομαδες εχουν ελπιδες προκρισης.
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα τα πραγματα αλλα ευχομαι να περασουμε!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

kiomos egw nomizw oti einai polu diskolos omilos!

h ispania tha perasei sigoura,kai apo ekei kai pera paleuoumai emeis me thn souidia alla kai rwsia.

pantos kalh epeituxia sthn omada mas!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολος όμιλος,αλλά πιστεύω ότι αν παίξουμε συγκεντρωμένα θα τα καταφέρουμε.

Πάντως το αξιοσημείωτο της υπόθεσης είναι πως έχουμε ίδια τα 3/4 του ομίλου του 2004 (όπως είπε και ο Aimilios)

 

Εύχομαι να ζήσουμε εντάσεις του 2004.(θα πάρουν φωτιά τα μπαράκια τα γυράδικα και οι πιτσαρίες ) :p

Link to comment
Share on other sites

Η κλήρωση μας είναι πολύ καλή.

Η Σουηδία ήταν μακράν η χειρότερη ομάδα του 2ου ομίλου δυναμικότητας, ενώ η Ρωσία σίγουρα δεν είναι σε θέση να φοβίσει την Εθνική μας ομάδα. Οι Ισπανοί, όπως και σε κάθε άλλη διοργάνωση, θα είναι ένα ερωτηματικό.

Η Ελλάδα είναι σε θέση να παλέψει με πολλές ελπίδες για την πρόκριση. Εύχομαι να πετύχει τον στόχο της.

Link to comment
Share on other sites

ολοι αυτο ευχομαστε!!! τα γουρια παιδια να κρατησουμε!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερη σημασία έχει το πως θα παρουσιαστούμε στον πρώτο αγώνα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Aντε να αρχίσουμε να ψάχνουμε εισητήρια σιγά σιγά...

 

Εγώ ρε γμτ δεν ξέρψ πότε θα είναι η εξεταστική! Ελπίζω να μπορέσω να πάω γιατί έχω ένα φίλο στην Ελβετία άρα δωρεάν διαμονή!! :D

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

A’ όμιλος: Ελβετία, Τσεχία, Πορτογαλία, Τουρκία

 

B’ όμιλος: Αυστρία, Κροατία, Γερμανία, Πολωνία

 

Γ’ όμιλος: Oλλανδία, Ιταλία, Ρουμανία, Γαλλία

 

Οι παραπάνω είναι οι τρεις άλλοι όμιλοι της διοργάνωσης. Πιστεύω πως ο 3ος όμιλος είναι ένας από τους δυσκολότερους όλων των εποχών στα Euro.

Link to comment
Share on other sites

A’ όμιλος: Ελβετία, Τσεχία, Πορτογαλία, Τουρκία

 

B’ όμιλος: Αυστρία, Κροατία, Γερμανία, Πολωνία

 

Γ’ όμιλος: Oλλανδία, Ιταλία, Ρουμανία, Γαλλία

 

Οι παραπάνω είναι οι τρεις άλλοι όμιλοι της διοργάνωσης. Πιστεύω πως ο 3ος όμιλος είναι ένας από τους δυσκολότερους όλων των εποχών στα Euro.

 

Συμφωνω αλλα οι 2 πρώτοι είναι αστείοι (ειδικά ο β' με φίλους και γείτονες των Γερμανών, τους οποίους βλέπω να πηγαίνουν άνετα τελικό, και να χάνουν από τον Ότο :p )

 

Όσο για τον δικό μας, επειδή οι Ισπανοί είναι σοβαροί στους ομίλους (μετά την πατάνε), νομίζω ότι είναι ιδανική η σειρά των αγώνων. Νομίζω πως με 4 βαθμούς περνάμε (δεν θεωρώ ικανή καμία από τις άλλες 2 ομάδες να κάνει νίκη, ούτε μεταξύ τους).

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω νομιζω οτι 4 βαθμοι θα ειναι αρκετοι για την προκριση.... Αποφυγαμε ονοματα οπως Ιταλια, Γαλλια και Γερμανια... Ευχομαι βεβαια να τα βρουμε στο δρομο μας ετσι για να θυμουνται οι παλιοι (οι Γαλλοι) και να μαθαινουν οι καινουριοι (οι αλλοι δυο)...

 

Καλη Επιτυχια!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω αλλα οι 2 πρώτοι είναι αστείοι (ειδικά ο β' με φίλους και γείτονες των Γερμανών, τους οποίους βλέπω να πηγαίνουν άνετα τελικό, και να χάνουν από τον Ότο :p )

 

 

Είναι αστείοι επειδή οι διοργανωτές τέθηκαν επικεφαλής. Αν έπεφτε η Ελλάδα (επίσης επικεφαλής) με αντιπάλους Τσεχία, Πορτογαλία και Τουρκία στη μία περίπτωση και Γερμανία και Κροατία στην άλλη δε θα μας φαινόταν και τόσο αστείο. Ο όμιλος που μας έτυχε είναι σαφώς πιο βατός κατά τη γνώμη μου.

 

Όσο για τον δικό μας, επειδή οι Ισπανοί είναι σοβαροί στους ομίλους (μετά την πατάνε), νομίζω ότι είναι ιδανική η σειρά των αγώνων. Νομίζω πως με 4 βαθμούς περνάμε (δεν θεωρώ ικανή καμία από τις άλλες 2 ομάδες να κάνει νίκη, ούτε μεταξύ τους).

 

Μακάρι να γίνει έτσι. Πιστεύω κι εγώ ότι έχουμε πολύ καλές πιθανότητες για την οκταδα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον δικό μας, επειδή οι Ισπανοί είναι σοβαροί στους ομίλους (μετά την πατάνε)

 

den to nomizw pleon!!!

to pirane kala to mathima tous apo emas,kai tha einai kala diavasmenoi

to kalokairi;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχουν εξαιρετικό υλικό και είναι ικανοί ακόμα και για την κατάκτηση της διοργάνωσης. Ωστόσο, πάντοντε στους κρίσιμους αγώνες παρουσιάζονται αγνώριστοι με αποτέλεσμα να ηττώνται. Το πιο πρόσφατο παράδειγμα είναι ο αποκλεισμός τους από το Μουντιάλ. Ελπίζω να συνεχίσουν την αρνητική, για εκείνους, παράδοση...
Link to comment
Share on other sites

οι ισπανοι εχουν πολυ σημαντικες μοναδες αλλα οχι συνολο..ειναι πολυ δυσκολο να ενωσεις ολους τους ισπανους(βασκους,καταλανους κτλ..)και να παιξουν οπως με τις ομαδες τους...παρολ αυτα θεωρω την ισπανια το φαβορι του ομιλου για τη πρωτη θεση του ομιλου...
Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά για την φάση των 8 αν θα πάρεις την πρώτη ή την δεύτερη θέση στον όμιλο;

Ή μπαίνουν όλοι στο ίδιο σακούλι μετά;

 

Οι πρώτοι παίζουν με τους δεύτερους, έτσι δεν είναι; :worry:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτοι παίζουν με τους δεύτερους, έτσι δεν είναι; :worry:

 

akrivws!

merikes fores omws auto einai kai kalo!giati den bgenei panta protos se ena omilo o kalhteros kai ara mporei na se simferei na paikseis me ton proto!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

akrivws!

merikes fores omws auto einai kai kalo!giati den bgenei panta protos se ena omilo o kalhteros kai ara mporei na se simferei na paikseis me ton proto!;)

 

Αναμφίβολα. Νομίζω όμως πως δεν υπάρχει λόγος να «»διαλέξουμε» αντίπαλο, από τη στιγμή που θα παίξουμε όπως μπορούμε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...