Jump to content

Gossip Girl (CW)


piper_h
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάθε τετάρτη ή καθε δυο τετάρτες προβάλεται στην Αμερικη...

Απο οτι είδα δεν υπάρχει σχετικό θέμα...Το βλέπει κανείς?

Εγω άρχισα να το βλέπω πριν 2 εβδομάδες και κόλλησα...δεν εχει κατι το ξεχωριστό αλλα εμενα μου αρέσει.:D

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάθε τετάρτη ή καθε δυο τετάρτες προβάλεται στην Αμερικη...

Απο οτι είδα δεν υπάρχει σχετικό θέμα...Το βλέπει κανείς?

Εγω άρχισα να το βλέπω πριν 2 εβδομάδες και κόλλησα...δεν εχει κατι το ξεχωριστό αλλα εμενα μου αρέσει.:D

 

Κάθε Τετάρτη παίζεται.

Η σειρά πήρε το ΟΚ για full season, αλλά με την απεργία θα προβληθούν καταρχήν 13 επεισόδια.

 

Για το είδος του καλό είναι, οι χαρακτήρες επίσης καλοί... Έχω δει 3-4 επεισόδια. Περιμένω να δω αν θα προκύψει κάποιο μεγάλο θέμα μεταξύ των πρωταγωνιστών πέρα από τα κλασικά "καθημερινά" προβλήματά τους μέχρι τώρα... :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλες φορες παιζεται καθε 2 τεταρτες οπως αυτη την εβδομαδα πχ που δεν ειχε επισοδειο καινουριο.Ισως το κανουν για να εχουν επισοδεια γιατι ως τωρα εχουν παιχτει 8 και απομενουν λιγα.Εγω εχω δει τα πρωτα 6 που τα ειδα σχεδονο μονοκοπανια.Περιμενω να μαζεψω λιγα ακομα για να εχω πολλα...:)

Mου αρεσει πολυ ο χαρακτηρας της Serina,η Μπλερ μου τη σπαει και η μικρη η Τζενη επισης...καποια στιγμη θα την πατησει γερα...

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν εχω παρακολουθησει αυτες που λες για να συγκρινω.Για εμενα αξιζει...ειναι αναλογα τα γουστα..

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εάν σου αρέσουν οι νεανικές σειρές δοκίμασε να τις δεις αυτές τις 2 με ιδιαίτερη έμφαση στο One Tree Hill. Είναι πάρα πολύ καλές σειρές.
Link to comment
Share on other sites

thimizei kati apo OC aplws oi paralies kai o kalifornikezikos ilios:cool: exei antikatastathei apo tin koultoura tis Neas Yorkis.Ta prwta epeisodia mou eixan aresei (mexri kai 6).pisteva oti tha kanei megali epitixia,pisteva oti isws na einai kai o aksios synexistis tou OC...mexri pou eftasa sto 7 ep kai ksenerwsa oligwn...dixws logo...apla mou faneike pws to story san na exei ksepsixisei ligo...oso h B. kai h C. htan tsakomenes htan pio endiaferon:!:
Link to comment
Share on other sites

E mh nomizeis oti tha ta broyn kai pote san prwta...olo kai kati tha toys kanei na tsakonontai pisteyw...

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
εγώ έχω κολλήσει με το Gossip Girl! μου αρέσει πάρα πολύ και το θεωρώ καλύτερο από το OC.. γενικώς όμως είμαι fan των teenage σειρών και ταινιών!:)
Πεταλουδίτσες φτερουγίζουν στο στομάχι μου... :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έχω κολλήσει με το Gossip girl!Είναι μια νεανική σειρά κ αρκετά χαλαρή!Οι πρωταγωνιστές είναι πολύ ωραίοι,τα ρούχα τους,τα ξενοδοχεία τους κλπ μακάρι να συνεχιστεί για πολύ ακόμη!Πάντως την έχω δώσει σε πολλές φίλες κ φίλους μου κ τους άρεσε πολύ!Έχει πολύ θέαμα!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

εχει καταλαβει κανεις βρε παιδια, τι γινεται με αυτη την τζορτζινα;;; τι στο καλο κανανε παλια με την σερινα και η αλλη τρεμει και δεν το εχει πει ουτε στον τσακ;;;; :worry::worry::worry:

 

αγαπω νταν και τσακ (τωρα πως συνδυαζονται αυτα μην με ρωτατε, ειναι και οι δυο ξεχωριστοι!!!):D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ειναι μια καλη νεανικη σειρα...δεν νομιζω οτι θα κολλησει κανεις,αλλα τουλαχιστον περναει ευχαριστα η ωρα σου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που από το πρώτο επεισόδιο πιστεύει ότι όλοι τους αξίζουν ένα γερό χέρι ξύλο (ενήλίκες-ανήλικες);;; :mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που από το πρώτο επεισόδιο πιστεύει ότι όλοι τους αξίζουν ένα γερό χέρι ξύλο (ενήλίκες-ανήλικες);;; :mad:

:lol:

 

Γιατί το λες αυτό; Έχουν κι αυτοί τα προβλήματά τους! :p

Link to comment
Share on other sites

Tα παιδιά είναι σαφή, προβάλλεται στην Αμερική, προς το παρόν τουλάχιστον (κι εκεί να μείνει!)

Αν είναι τόσο έκτακτο, μπορείς να κατεβάσεις την σειρά απ' το net ;)

Πάντως ένας λόγος για να το δει κανείς, είναι αν του άρεσε η Κristen Bell, σαν Veronika Mars ή και γενικότερα! :D

Link to comment
Share on other sites

ποιο λες;; 13 ή 14;;;

 

εμενα μου αρεσε πολυ αυτο που ο τσακ μας εδειξε κι αλλο προσωπο απο αυτο που προτιμα να δειχνει συνηθως!! :)

παντως βρε παιδια, δεν σας φαινεται λιγο οτι τρεχει;; εννοω, μεσα σε τοσο λιγα επεισοδια εχουν γινει τα μυρια οσα, τα εχουν φτιαξει ολοι με ολους, το εχουν κανει ολοι με ολους(ενταξει υπερβαλλω αλλα καταλαβατε τι εννοω...)!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ισως να διαδραματιζεται σε μια καπως μεγαλη χρονικη περιοδο? Δεν ξερω.

Αυτο που η Georgie αποκαλυψε στην Serena οτι εχει το βιντεο... To 13 νομιζω ηταν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τελεια η σειρα!Εχω κολλησει εδω και κατι μηνες μαζι της και χτες τελειωσα τον πρωτο κυκλο!

Το season finale δεν ηταν πολυ δυνατο βεβαια αλλα μου αρεσε αρκετα!

 

Παντως τα Season 2 promos ειναι απιστευτα!Ειδικα ενα που η Blair λεει τον Chuck "Mother Chucker" ειναι κορυφαιο!!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Μολις τελειωσε το Super Star βγηκε απο πανω ενα ασχετο "Αμεσως Μετα Gossip Girl"....Εδειξε και photo των ηθοποιων...

Kαι μολις τωρα ειπε "Αμεσως Μετα το ΜΠΟΡΩ"

 

Τα επαιξαν εκει στο star....Εχουν αγορασει το Gossip Girl??

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα έχει αγορασει, κάπου διαβασα ότι από μεσα Σεπτεμβρίου θα αρχίσει η προβολή τα Σαββατοκύριακα (Σ ή Κ).

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια...Μπραβο στο star...Τα αγοραζει γρηγορα γρηγορα τωρα:p

 

Αυτο το σηματακι που εβγαλε στο super star παντως πολυ ακυρο:blink:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...