Jump to content

Αγορα Wireless Router Modem


IRONMAIDEN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.θελω να μου προτεινετε ενα φτηνο αλλα κ αξιοπιστο ρουτερ.τι θα πρεπει να προσεξω πριν αγορασω ενα?ειχα παλλια 2,το πρωτο ηταν καλο αλλα το 2ο us robotics ηταν πολυ χαλια.

οποιαδηποτε αλλη μαρκα εκτος απο us robotics.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.θελω να μου προτεινετε ενα φτηνο αλλα κ αξιοπιστο ρουτερ.τι θα πρεπει να προσεξω πριν αγορασω ενα?ειχα παλλια 2,το πρωτο ηταν καλο αλλα το 2ο us robotics ηταν πολυ χαλια.

οποιαδηποτε αλλη μαρκα εκτος απο us robotics.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2078168#post2078168

 

Για PSTN γραμμή, 585 χωρίς i στο Speedtouch ή Annex A στο Linksys

Link to comment
Share on other sites

[...]

αλλα το 2ο us robotics ηταν πολυ χαλια.

οποιαδηποτε αλλη μαρκα εκτος απο us robotics.

[...]

Από ποιά άποψη δηλαδή ήταν πολύ χάλια; Γιατί τα US Robotics θεωρούνται από τα καλύτερα της αγοράς...

Link to comment
Share on other sites

Linksys WAG200G και θα ξεχάσεις ότι υπάρχει σπίτι σου...Εδώ και 10 μήνες δεν του έχω κάνει ούτε ένα restart και το μηχάνημα πάει σφαίρα!Αν θυμάμαι καλά θα σου βγεί το πολύ 80 ευρώ μαζί με ένα wifi usb Linksys.Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω...

Αν τώρα θέλεις το top εργαλείο,έτσι για την ιστορία:Cisco 876.Μετά από αυτό το απίστευτο μηχάνημα το χάος.Κόστος γύρω στα 450 ευρώ...

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Το αρμόδιο forum για αυτά τα θέματα είναι το Ευρυζωνικά Σταθερά Δίκτυα όπου υπάρχει σχετικό επισημασμένο topic. Mπορείτε να ψάχνετε και λίγο πριν ρωτήσετε κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...