Εκτροπη Σταθερου στο κινητο

Απάντηση

ramiro

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Καλημερα παιδια μπορει καποιο να μου πει πως γινετε εκτροπη απο το σταθερο τηλ στο κινητο!Δλδ να με περνουν στο σταθερο και να χτυπαει στο κινητο γτ δεν ξερω αμα τα λεω και σωστα!ευχαριστω!

aris59

aris59's Avatar: Motorola E398
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Athens
Παράθεση από ramiro >
Καλημερα παιδια μπορει καποιο να μου πει πως γινετε εκτροπη απο το σταθερο τηλ στο κινητο!Δλδ να με περνουν στο σταθερο και να χτυπαει στο κινητο γτ δεν ξερω αμα τα λεω και σωστα!ευχαριστω!
Πια εταιρια εχεις σταθερο?

ramiro

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Οτε εχω στο σπιτι και cosmote στο κινητο

aris59

aris59's Avatar: Motorola E398
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από ramiro >
Οτε εχω στο σπιτι και cosmote στο κινητο
Καλεσε το 134 να σου δωσει ολες της εκτροπες.Eαν εχεις τηλεφωνικο καταλογο το γραφει στις πρωτες σελιδες.
Τελευταία τροποποίηση από aris59: 16 Οκτ. 2007, 10:19.

legent13

no avatar
Mobile Member
Wirelessly posted (Nokia6101/2.0 (04.10) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

Παράθεση από ramiro
ΚαλημΡρα παιδια μπορΡι καποιο Ξ½Ξ± ΞΌΞΏΟ… πΡι πως γινΡτΡ Ρκτροπη απο το σταθΡρο τηλ στο κινητο!Δλδ Ξ½Ξ± ΞΌΞ΅ πΡρνουν στο σταθΡρο ΞΊΞ±ΞΉ Ξ½Ξ± χτυπαΡι στο κινητο Ξ³Ο„ δΡν ξΡρω Ξ±ΞΌΞ± τα λΡω ΞΊΞ±ΞΉ σωστα!Ρυχαριστω!
*21*69xxxxxxxx#. Prosoxh omws giati xrewnetai ws klhsh apo stathero pros kinhto..
;-)
Τελευταία τροποποίηση από legent13: 16 Οκτ. 2007, 12:01.

makis_thess

makis_thess's Avatar: Nokia 6288
3G Member
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
-Βασικά να ειναι ενεργοποιημένη η εκτροπή στο σταθερό , αν δεν ειναι παρε στο 134 απο το ιδιο σταθερό (γνωρίζοντας τα στοιχεία του κατόχου της γραμμής)

-μετά πληκτρολογείς στο σταθερό σου *21*6971234567# (οπου γράφει 1234567 βάζεις το νούμερο σου)
αλλά οπως είπε και ο " legent13 " θα χρεώνετε το σταθερό σου σαν να παίρνει σε κινητό !
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης