Πώς βρίσκετε την Εξυπηρέτηση Πελατών;

Απάντηση

pepa

pepa's Avatar: Nokia 6310i
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Πιστεύετε οτι η εξυπηρέτηση πελατών ειναι καλή σε σχέση με άλλες εταιρίες?
pepa

klainmein

klainmein's Avatar: HTC One X
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
se sxesh me alles etaireies den kserw alla egw oses fores exw parei thl sthn e3yphrethsh pelatwn htan arketa eygenikoi kai boithisan shmantika.ta mona problems pou exw antimetwpisei htan otan eixa kanei mia aithsh kai arghsan na thn energopoihsoun kai kamia fora pou,kyriws meshmerianes wres, mallon trwne kai de lene na apanthsoun me tipota!!kai s leei oti "oi grammes einai kathllhmenes"...

crazy_4

crazy_4's Avatar: Nokia 6110 Navigator
3G Member
Περιοχή: VW Polo
einai poli kali i eksipiretisi pelatwn sti vodafone, alla diskola ti vriskeis!!!
You'll remember me...//For the rest of you Life!//
<------------------------------------------>
Amanitou City

bomber21

bomber21's Avatar: Nokia 108 Dual SIM
Honored Member
Περιοχή: Ελλάς
Μου εχει τυχει να περιμενω και δεκα λεπτα στην αναμονη ακουγοντας αυτο το εκνευριστικο τραγουδι..

antonis_wrx

antonis_wrx's Avatar: LG D821 Nexus 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
Από κότε και βόντα που έχω εμπειρία ψηφίζω vodafone... μακράν καλύτερη... Οι τηλεφωνήτριες της κότε σε κάνουν να νιώθεις άσχημα που παίρνεις τηλ και τις ενοχλείς κιόλας Μόνο λίγο πιο γρήγοροι να ήταν στη βόντα...

mitsos

mitsos's Avatar: Nokia 6310i
3G Member
Περιοχή: Iωάννινα-Θεσσ/νίκη
Wirelessly posted (Nokia 7650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

Egw an kai xrisimopoiw tin vodafone san 2h karta,oses fores pira,eprepe na perimenw arketa!Pantws einai polu kalh h eksipiretish
MyPhone.gr

Join the unwired revolution!

dream_GR

no avatar
Mobile Member
Εξυπηρέτηση?? Καταρχάς αλλάζουν νούμερα σαν πουκάμισα, απαντάνε όποτε θέλουν αυτοί και άν θέλουν, σε αφήνουν στην αναμονή΄και μετά απο την ακρόαση του εμμετικού τους τραγουδιού σου κλείνουν ΚΛΑΤΣ το τηλέφωνο στην μούρη!!!!

Ασε αν εχεις κανα corporate θέλεις να στήσεις και κ.λο για να σου κάνουν πράξη το ποιοδήποτε αίτημα σου!!! Λες και ισχύει το φθηνά πληρώνεις θα σε σκίσω τώρα ρε αλήτη!!!!!

Δεν εχω εμπειρία απο άλλες εταιρίες κινητής αλλά χειρότερα απο την ΒΟΙΔΑΦΟΝ αποκλείεται!!!!!!!

astrolabos

astrolabos's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
HSCSD Member
Περιοχή: Καλαμάτα
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 ( 7 Φεβ. 2004 , 22:58)

einai poli kali i eksipiretisi pelatwn sti vodafone, alla diskola ti vriskeis!!!
Ακριβώς αυτό
I Am The One, Orgasmatron...
www.astrolabos.com

iNCubO

iNCubO's Avatar: Apple iPhone 3GS
EDGE Member
Περιοχή: NEVERland
Εγώ με την σειρά μου είμαι πολύ δυσαρεστημένος από το επιθετικό ύφος των τηλεφωνητών.

SeCtoR

no avatar
Banned
Oses fores phra sthn eksyphrethsh pelatwn me boh8hsan arketa,pisteyw oti einai poly kalyterh apo ayth ths cosmote

iNCubO

iNCubO's Avatar: Apple iPhone 3GS
EDGE Member
Περιοχή: NEVERland
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR ( 8 Φεβ. 2004 , 02:17)

Oses fores phra sthn eksyphrethsh pelatwn me boh8hsan arketa,pisteyw oti einai poly kalyterh apo ayth ths cosmote
Σπάνιο φαινόμενο για εμένα!

pepa

pepa's Avatar: Nokia 6310i
Mobile Newbie
Εγώ σκέφτομαι και τις καυμένες τις τηλεφωνήτριες τι ζόρι τραβάνε..να ακούνε το κάθετι..βεβαια δουλειά τους είναι αλλα θα μπορούσατε να ήσασταν στην θέση τους? στεναχωρημένοι ή λυπημένοι θα πρέπει να εξυπηρετήσουν και αν τύχει και κανένας πιο απαιτητικός να ακούνε τα εξ αμάξης!!
pepa

swiffer

swiffer's Avatar: Apple iPhone 4
3G Member
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 7 Φεβ. 2004 , 23:23)

Μου εχει τυχει να περιμενω και δεκα λεπτα στην αναμονη ακουγοντας αυτο το εκνευριστικο τραγουδι..
Μηπως...μπερδευεσαι αγαπητε? Η Vodafone στο 3 λεπτο αναμονης μια κλησης, απορριπτει την κληση για να μην περιμενεις αδικα!

andreadakis

andreadakis's Avatar: Nokia 6600
GSM Phase 2 Member
παιδες εγω πιστευω οτι η vodafone εχει την καλητερη εξυπηρετ. πελατων πριν τεσσερησ μερεσ επερνα στην κοσμοτε αλλα ματαια με ειχαν συνδεσει με καιρο!!ολεσ οι γρεμμεσ ηταν κατελιμενεσ πηρα και το μεσημερι και το απογευμα και το βραδυ.------------αισχος---------!!!!!!!!!!!!

astrolabos

astrolabos's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
HSCSD Member
Περιοχή: Καλαμάτα
Παράθεση:
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος swiffer ( 8 Φεβ. 2004 , 11:58)

Μηπως...μπερδευεσαι αγαπητε? Η Vodafone στο 3 λεπτο αναμονης μια κλησης, απορριπτει την κληση για να μην περιμενεις αδικα!
Δύο απο τις τρείς φορές που χρειάστηκα το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών σπατάλησα ένα δεκάλεπτο, αλλα όχι σερί όμως. Ο ένας με πέταγε στον άλλο.
I Am The One, Orgasmatron...
www.astrolabos.com
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης