Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)

Απάντηση

mol

mol's Avatar: ZTE V967
4G Member
Περιοχή: ......
πολυ καλο το επισοδειο!μολις το ειδα και γω!πολυ γελιο!ο μακης αφιερωσε παλι!
επιτελους αυτο το love story μεταξυ αδερφων "εγινε πραγματικοτητα"!εδν νομιζω να ξεκινησει το επομενο επισοδειο διακοπτωντας τους στην φαση που θα ειναι...
αν ναι θα ειναι πολυ ξενερωτο!μας κουρασαν καθε λιγο και λιγακι να τους διακοπτουν!ας τους αφησουν να ζησουν τον ερωτα τους!
Παιδικά ρούχα - Βαπτιστικά ρούχα - Υποδήματα www.littlestories.gr Like us!
Tommy Hilfiger, Catimini, Levi's, Monnalisa, Converse, Paul Frank, MEΚ, MEXX, Girandola, Gang, E-BOUND, Emoi, Jean Bourget, Berlingot, Scotch Shrunk, Kenzo, Guess, Naf Naf, Chevignon

george1007

george1007's Avatar: Nokia N8
EDGE Member
Περιοχή: Άγνωστη
Καλά,το επεισόδειο ήταν απίστευτο!!!Πραγματικά πολύ καλό!!!Ούτε εμένα μου άρεσε που άλλαξε η Αφρούλα και γενικά να αλλάζουν οι ηθοποιοί αλλά και αυτή δεν με χαλάει!!

DrYannisK

no avatar
Banned
ο ρουλης ποιος ειναι?
δεν την εβλεπα περσυ την σειρα αλλα το καλοκαιρι στις επαναληψεις την εβλεπα καθε μερα και μου αρεσει πολυ.
αλλα δε θυμαμαι ποιος ειναι ο ρουλης.
επισης ποτε αλλαξε η αφρουλα? η μαθητρια που ηρθε απο αλλο σχολει ο δεν ειναι η αφρουλα?

lulukos

lulukos's Avatar: Nokia N93
EDGE Member
Περιοχή: Salem's Lot
Παράθεση από DrYannisK >
ο ρουλης ποιος ειναι?
δεν την εβλεπα περσυ την σειρα αλλα το καλοκαιρι στις επαναληψεις την εβλεπα καθε μερα και μου αρεσει πολυ.
αλλα δε θυμαμαι ποιος ειναι ο ρουλης.
επισης ποτε αλλαξε η αφρουλα? η μαθητρια που ηρθε απο αλλο σχολει ο δεν ειναι η αφρουλα?
Ο ρουλης ειναι ενας φιλος του μεσαιου γιου του Διονυση(ενα ευσωμο παιδι που παιζει και στην πολυκατοικια και φορουσε μια κοκκινη μπλουζα αν θυμαμαι καλα στο προηγουμενο επεισοδιο)

DrYannisK

no avatar
Banned
ε σιγα την απωλεια, τωρα ναι θυμηθηκα ποιος ειναι ο ρουλης. τρομαξα γιατι νομιζα θα εφευγε ο υπαλληλος του καφενειου. αυτος με τις διαφημισεις κινητων που εινια κορυφαιος.
οσο αναφορα το τελος του επ δε μου αρεσε που τελικα αμεσα καταληγουν σε ερωτικη επαφη. δε μου αρεσει να θεωρειται φυσικο παιδια λυκειου να εχουν ερωτικες επαφες. πειτε με πουριτανο αλλα θεωρω πως σεξ και 16 χρονων , σεξ και σχολειο, δεν συνδιαζονται. αρκετα προβληματα εχει ενα λυκειοπαιδο για να εχει και τα σεξουαλικα. το σεξ μετα τα 17-18 ειναι οκ αλλα νωριτερα μονο προβληματα δημιουργει. και δυστυχως μεσα απο τις ταινιες περνανε μηνυματα και πλεον μερικα πραγματα θεωρουνται νορμαλ ενω δεν ειναι

Unpaid_Poster

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Witness Protection Program!!! No information available...
Παράθεση από DrYannisK >
οσο αναφορα το τελος του επ δε μου αρεσε που τελικα αμεσα καταληγουν σε ερωτικη επαφη. δε μου αρεσει να θεωρειται φυσικο παιδια λυκειου να εχουν ερωτικες επαφες. πειτε με πουριτανο αλλα θεωρω πως σεξ και 16 χρονων , σεξ και σχολειο, δεν συνδιαζονται. αρκετα προβληματα εχει ενα λυκειοπαιδο για να εχει και τα σεξουαλικα. το σεξ μετα τα 17-18 ειναι οκ αλλα νωριτερα μονο προβληματα δημιουργει. και δυστυχως μεσα απο τις ταινιες περνανε μηνυματα και πλεον μερικα πραγματα θεωρουνται νορμαλ ενω δεν ειναι
Έτσι ακριβώς φίλε μου...

Γέμισε ο κόσμος τεντιμπόηδες.

VoodooCappuccino

VoodooCappuccino's Avatar: Sony Ericsson W960i
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Athens, Greece
Καλά, okay, σήμερα που η λέξη "παρθένος" μετά τα 13 αναφέρεται μόνο στο ζώδιο, σας πείραξε που δείξανε 2 τελειόφοιτους να το κάνουνε? Δε λέω σε καμία περίπτωση ότι έτσι πρέπει να είναι (αυτό με τα 13χρονα λέω) αλλά okay, συμβαίνει, και στην τελική εδώ έδειχνε δυο παιδιά που σήμαινε κάτι γι'αυτά η όλη φάση, δεν ήταν έτσι, για την πλάκα, και περάσανε και μήνυμα για προφύλαξη κλπ όπως προαναφέρθηκε.
And now all I do is sit in my darkened room
And on occasion break my silence to howl at the moon
To curse every nerve and neuron in my brain
That won't stop the pain I'm feeling
And let me stop thinking...

elusive

elusive's Avatar: Sony Ericsson Aino
EDGE Member
Περιοχή: Anywhere
Eξάλλου πήραν προφυλάξεις.

Unpaid_Poster

no avatar
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από VoodooCappuccino >
Καλά, okay, σήμερα που η λέξη "παρθένος" μετά τα 13 αναφέρεται μόνο στο ζώδιο, σας πείραξε που δείξανε 2 τελειόφοιτους να το κάνουνε? Δε λέω σε καμία περίπτωση ότι έτσι πρέπει να είναι (αυτό με τα 13χρονα λέω) αλλά okay, συμβαίνει, και στην τελική εδώ έδειχνε δυο παιδιά που σήμαινε κάτι γι'αυτά η όλη φάση, δεν ήταν έτσι, για την πλάκα, και περάσανε και μήνυμα για προφύλαξη κλπ όπως προαναφέρθηκε.
Δηλαδή για να καταλάβω... συμφωνείς;

jog

jog's Avatar: Sony Ericsson Xperia Neo V
HSUPA Member
Παράθεση από Unpaid_Poster >
Δηλαδή για να καταλάβω... συμφωνείς;
Σήψη και παρακμή παντού.Δυστυχώς.
Απόλυτη κατάρρευση των ηθικών αξιών.

Unpaid_Poster

no avatar
GSM Phase 1 Member
Παράθεση από jog >
Σήψη και παρακμή παντού.Δυστυχώς.
Απόλυτη κατάρρευση των ηθικών αξιών.
Έτσι είναι.

Ο πρωταγωνιστής της σειράς θέλει κούρεμα με ψιλή μηχανή και περιφορά στους δρόμους της Αθήνας με ταμπέλα:
«Είμαι τεντιμπόης, ****** την αδερφή μου».

elusive

elusive's Avatar: Sony Ericsson Aino
EDGE Member
Περιοχή: Anywhere
Στην πυρά λέμε

Bayern4

no avatar
3G Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
για την σεξουαλικη νοοτροπια των ελληνων, οι αριθμοι των εκτρωσεων στην Ελλαδα μιλανε απο μονοι τους.
το φεγγαρι δεν ειναι αυτο αυτοφωτο.

DrYannisK

no avatar
Banned
Παράθεση από Bayern4 >
για την σεξουαλικη νοοτροπια των ελληνων, οι αριθμοι των εκτρωσεων στην Ελλαδα μιλανε απο μονοι τους.
το φεγγαρι δεν ειναι αυτο αυτοφωτο.
αρα ερχεσαι στα λογια μου. οταν η τηλεοραση εχει κανει το σεξ κατι απλο που πηγαινεται ετσι για να γινει, ε καταλαηγουμε παιδακια στα 16 που δδεν ξερουν τι θα πει ερωτας, να κανουν σεξ και μετα εκτρωσεις.
δε δεχομαι με τιποτα πως ενα παιδι 15-17 ξερει τι θα πει ερωτας η σεξ η αγαπη. δεν εχει την ωριμοτητα. μπορει να γινομαι πουριτανος τελικα τωρα στα 34 μου αλλα τρελενομαι οταν η τηλεοραση μεσα απο σειρες που βλεπουν και παιδια 10 ετων, προαγει κακη σεξουαλικη συμπεριφορα. μονο θετικο σημειο η χρηση προφυλακτικου αλλα δε φτανει.
η σειρα μου αρεσει πολυ, απλα δε μου αρεσε η ολη φαση αυτη και το δηλωσα και φενεται ανοιξα συζητηση.
τελος πριν 2 χρονια σε μια σειρα ο τιτλος της οποιας ηταν 560 χιλιομετρα βορεια η καπως ετσι, καποια στιγμη στο 1ο η 2ο επεισοδιο, μια κοπελα λεει σε αλλη "ενταξει μωρε εκανα σεξ μαζι του για να χασω την παρθενια μου μωρε, δε ντον αγαπουσα" δηλαδη αφηνει υπονουμενο πως στα 15 ηταν κατι κακο που η κοπελα ηταν παρθενα και καλα εκανε που εκανε σεξ για να μην ειναι πλεον απειρη. ε αυτο ηταν απαραδεκτο αλλα δυστυχως στην εποχη μας τα εχουμε ολα ισοπεδωσει με τις αναλογες συνεπειες. τελος παντων ξεφυγαμε απο το θεαμ που ειναι η σειρα "ευτυχισμενοι μαζι" που μου αρεσει παρα πολυ.

C_Maidis

C_Maidis's Avatar: Sony Ericsson W850i
HSCSD Member
Περιοχή: κάπου στο Δάσος
δεν νομίζω ότι η σχέση μεταξύ των παιδιών βοηθά την σειρά ... η σειρά και χωρίς όλα αυτά τα υπονοούμενα για τα δύο αδέλφια είναι πολύ καλή
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης