Jump to content

Village Cinemas - Αίθουσες V-Max


teo_l20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μεγαλειο των Village Cinemas σημερα οπως πιστευω ειναι η V-Max Screen οπου λειτουργει σε μερικους πολυκινηματογραφους σε Αθηνα και Θεσσαλονικη.Εδω θα σχολιαζουμε τις εντυπωσεις μας απο την αιθουσα ,πως μας φανηκε η ταινια εκει,τι μας αρεσε,τι δεν μας αρεσε και γενικα ο σχολιασμος της.:cool:

 

Εγω παντως απο την μια φορα που πηγα στη V-MAX στο Cosmos καλη μου φανηκε σαν αιθουσα!

 

Περιμενω τις εντυπωσεις σας....:)

Link to comment
Share on other sites

Χιλιες φορες ster. Τα village δεν εχουν ανετα καθισματα, το μονο που αξιζει ειναι το cool (θερινο).

 

Θα συμφωνησω μαζι σου φιλε μου!Καθως ενας πολυ ψηλος δεν νιωθει ανετα.Απο ηχο ,εικονα πως σας φαινετε;

Link to comment
Share on other sites

Πως σου φανηκε ηχος,εικονα,ανεση καθισματων?

Και σε ποιο πολυκινηματογραφο πηγες;

 

Mια χαρά ήταν όλα αλλά όχι καμια τρελή διαφορά από τις κοινές αίθουσες... Στο Mall πήγα.

 

Γενικά δεν με απασχολεί και τόσο ο ήχος, η άνεση κ.λ.π Με ενδιαφέρει η ταινία και η παρέα. Να φανταστείς ότι είμαι του πιο ρομαντικού, δηλ. θερινό (κάνεις και το τσιγάρο σου). Από village σου λέω μόνο η gold class με ενθυσιάσε (όχι ότι με τρέλανε).

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω μαζι σου φιλε μου!Καθως ενας πολυ ψηλος δεν νιωθει ανετα.Απο ηχο ,εικονα πως σας φαινετε;

 

Απο αποψη χωρου ειναι ενταξει, και εγω ψηλος ειμαι. Το εκνευριστικο ειναι οτι τα καθισματα πανε προς τα πισω παρα πολυ ευκολα.

 

ΟΚ!Στο θερινο δεν εχω παει!Αλλα πιστευω να ειναι καλος στο Cosmos.

 

Πηγα προχθες, να πας και να ζητησεις να κατσεις σε διθεσιο καναπε!

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα ειναι αυτοι που ειναι πισω-πισω.Πρεπει να ειναι ιδιαιτερα αναπαυτικοι και πρεπει και να απολαμβανεις την ταινια ετσι.Θα το τολμησω το Σαβατοκυριακο και θα σου πω εμπειρια!
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει πριν καιρο στα Mall, μου αρεσε ο ηχος(πολυ καλυτερος απο τους κοινους)και πολυ ανετα καθισματα, βεβαια καθομουν πισω πισω.
Link to comment
Share on other sites

Απο εικονα πως ηταν;Γιατι ακουσα πως καποιες ταινιες τις προβαλλει λιγο θολα γιατι η εικονα μεγενθυνετε για να χωρα σε 330 τμ οθονη!
Link to comment
Share on other sites

Ναι μερικες φορες γινετε, αναλογα την ταινια αλλα μη φανταστης τιποτα το τρομερο μερικες φορες δεν το προσεχεις καν, παντως οι περισσοτερες ταινιες και οι πολυ γνωστες δεν εχουν κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ επιμονή βρε παιδί μου :)

 

Εσείς που πάτε όμως πείτε μου, έχουν καταργηθεί τα κινητά σε τέτοιες αίθουσες; π.χ. στη Gold που το πληρώνεις gold το σινεμά δεν φαντάζομαι να έχεις τον κάθε κακομαθημένο/η όπως στα άλλα κοινά σινεμά να απαντάει στο τηλέφωνο. Μόνο αυτό πεστε μου και έφυγα :lol:

KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρα "επισήμως" δεν τα εξόρισαν όπως θα περίμενα από μια αίθουσα που λέγεται και πληρώνεται "Gold". Να τη χαίρονται ;)
KCB
Link to comment
Share on other sites

Καλη η Gold Class αλλα αυτη η μανια με τα καθισματα που πανε τοσο πισω, δηλαδη δεν εχουν στοπ, ειναι πολυ ασχημη... ο καθενας μπορει να σου κλωτσαει το καθισμα! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Απ΄οτι θυμαμαι στην europa των village τα καθισματα ειναι μια χαρα, τα ster εννοητε πως γενικα ειναι πιο αναπαυτικα, οσο για τισ αιθουσες, μια χαρα ειναι... :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...