Jump to content

AMAN: Τα καθάρματα (Ant1)


htrul18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΑΜΑΝ : ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

ΑΛΛΑΞΕ Ο ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΚΙ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΑΛΛΙΩΣ.

Πώς σας φάνηκε? Ακούω γνώμες...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eίχε όντως 2-3 που άξιζαν σχετικά!

Την παλιά φρεσκάδα πάντως δεν την έχουν οι μπουγάτσες!

Ειδικά εκεί με τον Κωσνταντόπουλο και τον Παπαθεμελή εντελώς βλακείες κάνανε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον θα συμφωνήσω με τις παραπάνω απόψεις...

 

Πολύ προχειροφτιαγμένο, αν και είχε μερικές φάσεις γέλιου που όμως δεν το έσωσαν.

 

Κρίμα, δεν περίμενα να χαλάσουν και αυτοι! :(

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Knithil ( 3 Φεβ. 2004 , 00:30)

 

Κρίμα, δεν περίμενα να χαλάσουν και αυτοι! :(

 

 

Βασικά, για αυτό υποτίθεται ότι σταμάτησαν την σειρά, για να φύγουν και καλά στο απόγειο της δόξας τους, πριν τους βαρεθεί ο κόσμος... ;)

Μάλλον δεν το καταφέρανε... :cry:

 

Τα ίδια έκανε και ο Λαζόπουλος με τους Μήτσους... "Σταματάω αλλά θα επανέρχομαι (όποτε μου κα@#$%σει) για να σχολιάζω την επικαιρότητα!" Σιγά ρε μεγάλε! :lol: :!: Μέχρι που κάποια στιγμή έκανε το λάθος να "επανέλθει" ίδια μέρα και ώρα με το ΒΒ1 και από τότε μην τον είδατε μην τον απαντήσατε... :lol:

 

Ή αποχωρείς ή δεν αποχωρείς, αν θες να επανέλθεις κάντο με κάτι καινούριο, όχι με κονσέρβα... :whistle:

 

Και όντως, μερικές καλές στιγμές δεν ήταν ικανές να σώσουν το επεισόδιο... :(

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η γενικά παραδεκτή μέτρια σημερινή τους εμφάνιση οφείλεται κυρίως στην εμμονή τους να σατιρίσουν μόνο πολιτικά πρόσωπα και τίποτ' άλλο. Πριν δω το επεισόδιο είχα διαβάσει ότι θα είναι τέτοια η θεματολογία και ήμουν υποψιασμένος. Δεν ξέρω αν το κανάλι τους έδωσε τέτοια συνταγή ή αυτοί την θεώρησαν επιβεβλημένη λόγω των ημερών, αλλά μοιραία αυτό θα ήταν το αποτέλεσμα.

Με το ζόρι έμπνευση δε γίνεται... :(

Link to comment
Share on other sites

Και ο Μητσικώστας πολιτική σάτυρα κάνει αλλά ειναι φρέσκος! Ειδικά τώρα τελευταία έχει πάρει τα πάνω του!

Είχε περάσει και αυτός μια περίοδο κορεσμού!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα και στον Μητσικώστα η αναλογία καλών/ανούσιων κομματιών είναι περίπου ίδια μ'αυτή που είχε σήμερα το ΑΜΑΝ. Για παράδειγμα πολλές φορές το κομμάτι "επικοινωνία πολιτικών αρχηγών με πολίτες" ή κάποιες σατιρικές διασκευές τραγουδιών δεν τραβάνε και πολύ. Γούστα είναι αυτά βέβαια. :)

 

Πάντως το "making of" του ΑΜΑΝ είναι συλλεκτικής αξίας...

Link to comment
Share on other sites

Πάνε ΠΟΛΛΑ χρόνια που είδα ΑΜΑΝ και γέλασα πραγματικά.. :(

Κι ο μήτσι είχε πέσει λίγο πέρυσι με αποτέλεσμα να μην το βλέπω φέτος. Αν όντως είναι καλό θα το δούμε το καλοκαίρι στις επαναλήψεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναί, ήταν μια μετριότητα θα πω κι εγώ. Εξαιρετικές φάσεις όμως εκεί με τα ηχητικά/τηλεοπτικά σποτ των 2 αρχηγών (ξεράθηκα στο γέλιο με το Μαζωνάκη :lol: ) και το εμπνευσμένο Καραμαν - λη!!! :lol: :lol: :lol:
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

το ξεχασα εντελως και δεν το ειδα χθες! παντος απο οτι λετε εσεις δεν πρεπει να εχασα και πολλα :o το περισσοτερο γελιο το εβγαζε το κομφουζιο επι ετ3 εποχης. οχι πως το αμαν δεν εβγαζε γελιο..τρελο γελιο και το αμαν :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πολυ βλακες ειναι αυτοι.Μου τη σπαει πολυ η ομιλια τους.Πολυ βαρια και ειναι λες και μαλωνουνε

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2341132752233.jpg

 

Rocky Balboa-The Italian Stallion

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως δε μπήκα καν στο κόπο να δω χθες ΑΜΑΝ αφού δυστυχώς τα έκτακτα επεισόδια που κατά καιρούς κάνουν μάλλον δεν είναι αποτέλεσμα επιθυμίας τους αλλά περισσότερο αποτέλεσμα επιθυμίας και πίεσης του ΑΝΤ1 κάτι που κάνει τη δουλειά τους λιγότερο προσεγμένη και χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον και αυτό φάνηκε και στο χθεσινό επεισόδιο που αν και αρχικά είχε προγραμματιστεί για τη Τρίτη αποφασίστηκε να χτυπήσει τη λεγόμενη μέρα υψηλής τηλεθέασης όπως παραδοσιακά χαρακτηρίζεται η Δευτέρα μη έχοντας όμως την επιτυχία περασμένων εποχών. Λένη και Σαββατογεννημένες κατατρόπωσαν τους ΑΜΑΝ.

 

ΛΕΝΗ..............................15,6 (35,9)

ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ...13,1 (30,0)

Α.Μ.Α.Ν ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ..11,0 (25,3)

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τσάκισαν οι Σαββατογένημένες!

εγώ το είδαι το αμαν,σε ορισμένα σημεία ήταν τρέλα,αλλά όχι όπως παλιά :(

Link to comment
Share on other sites

εμενα παιδια παντως δεν μου αρεσε καθολου. Καμια σχεση με τα παλια ακομα και για τον υπερτατο Σερβετα.

Host

Link to comment
Share on other sites

Σκουριασμένοι, γρασάρετέ τους λίγο ρε παιδιά!!! Και προχειροδουλειά... Δεν ξέρω για ποιόν ακριβώς λόγο παρουσιάσαν ότι παρουσιάσαν... χαλάνε την δική τους καλή φήμη που με τόοοοοσο κόπο -και γέλιο- έφτιαξαν... :whistle:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 ( 3 Φεβ. 2004 , 02:56)

. Αν όντως είναι καλό θα το δούμε το καλοκαίρι στις επαναλήψεις. :)

 

 

Min anisiheite opoioi den to eidate.Tha deite afto kai alla polla eite thelete eite ohi to kalokairi!!!!

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Breaking news!!!

Η επανάληψη θα προβληθεί τελικά λίγο πριν το καλοκαίρι!! :)

Συγκεκριμένα, το Σάββατο στις 21:00

Link to comment
Share on other sites

Όταν είπα καλοκαίρι εννοούσα το Μητσικώστα ρε παιδιά! Που σας ήρθε ότι έλεγα για τους ΑΜΑΝ; :wacko: :p
Link to comment
Share on other sites

KALOKAIRI :D xaxaxaxa :p

 

to 8ema einai oti h satyra tous exei kseperastei dystyxws... egw 8ymamai hmoun gymnasio k to mono pou akouges htan atakes apo to A.M.A.N twra mexri k oi idioi exoun kourastei gi'ayto den kanoun k toso syxna ekpompes :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...