[Επίσημο] Sony Ericsson W580

Απάντηση

RAVER

RAVER's Avatar: Apple iPhone 5
4G Member
Περιοχή: Ηγουμενίτσα
Παράθεση από TheSmiths >
Σε ευχαριστω πολυ. Τωρα το κατεβαζω, ελπιζω να μην εχω πια προβλημα!
Κανενα προβλημα απολυτως! ειναι το καλυτερο προγραμμα.ολοι αυτο χρησιμοποιουμε!
Παρακαλώ πολύ

Anastasia2006

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Καλησπέρα! Πώς μπορώ να δω ποια έκδοση λογισμικού έχω για πιθανή μελλοντική αναβάθμιση?Ευχαριστώ

RAVER

4G Member
Παράθεση από Anastasia2006 >
Καλησπέρα! Πώς μπορώ να δω ποια έκδοση λογισμικού έχω για πιθανή μελλοντική αναβάθμιση?Ευχαριστώ
*>*<<*<* οπου * αστερι και <> αριστερα/δεξι βελακι.

Anastasia2006

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από RAVER >
*>*<<*<* οπου * αστερι και <> αριστερα/δεξι βελακι.
Ευχαριστώ RAVER

TheSmiths

no avatar
GPRS Member
Παιδια, να κανω μια χαζη ερωτηση? Ο μετρητης βηματων πως λειτουργει? Εχει καποιον αισθητηρα? Παντως δεν ειναι και πολυ ακριβης. Σημερα περπατησα μεχρυ το μετρο (500 μετρα απο το σπιτι μου) και μου εβγαλε οτι περπατησα 3,9 χλμ!!! Κατα τον μετρητη εχω περπατησει σημερα 6 χλμ, αν ειναι σωστα, να δηλωσω στους επομενους Ολυμπιακους για βαδην!!! Εχετε παρατηρησει τιποτα εσεις?

RAVER

4G Member
Παράθεση από Anastasia2006 >
Ευχαριστώ RAVER
Παρακαλώ πολύ φίλη μου

alexzzz

alexzzz's Avatar: HTC HD7
GPRS Member
Παράθεση από TheSmiths >
Παιδια, να κανω μια χαζη ερωτηση? Ο μετρητης βηματων πως λειτουργει? Εχει καποιον αισθητηρα? Παντως δεν ειναι και πολυ ακριβης. Σημερα περπατησα μεχρυ το μετρο (500 μετρα απο το σπιτι μου) και μου εβγαλε οτι περπατησα 3,9 χλμ!!! Κατα τον μετρητη εχω περπατησει σημερα 6 χλμ, αν ειναι σωστα, να δηλωσω στους επομενους Ολυμπιακους για βαδην!!! Εχετε παρατηρησει τιποτα εσεις?
Με αισθητήρα είναι λογικά.
Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό αλλά όχι όταν το έχω στην τσέπη του παντελονιού αλλά στην τσάντα. Μάλλον παρακουνιέται εκεί.

milanmaniac

milanmaniac's Avatar: LG D802 G2
3G Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από alexis2004 >
ελεος,μολις μιλησα με τιν wind ουτε καν ξερουν ποτε θα ερθουν καινουργιες παρτιδες,,,,,,θα τουσ σκοτωσω,.....θα χασω και την προσφορα με την εθνικη μας.....ελεος τι ειναι αυτοι...

ξερει κανεις κατι....
Tην προσφορά με την Εθνική την έχεις χάσει! Το ίδιο κι εγώ. Το κακό είναι ότι ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν νέα παραλαβή! Γιατί τέτοια καθυστέρηση, δεν το καταλαβαίνω!

alexis2004

alexis2004's Avatar: Sony Ericsson K800i
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Salonica
Παράθεση από milanmaniac >
Tην προσφορά με την Εθνική την έχεις χάσει! Το ίδιο κι εγώ. Το κακό είναι ότι ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν νέα παραλαβή! Γιατί τέτοια καθυστέρηση, δεν το καταλαβαίνω!

οχι ρε συ
Η προσφορά ισχύει από 03/09 - 15/09
το λεει το σιτε της wind....
ξες ,υποψιαζομαι πως, ο λογος που αργουν ειναι μηπως απεσειραν την παλια με τα προβληματα σα κουμπια και τετοια και φερνουν την καινουργια.....δεν ξερω τι να πω ελεος.....αυριο θα ξαναπαρω....
www.myspace.com/alexis747
www.alexis747.hi5.com

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

EddieX

EddieX's Avatar: Samsung GT-I9295 Galaxy S4 Active
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Νικαια
H sim δουλευει με μηχανισμο ιδιο της Καρτας Μνημης. Πρεπει να εχεις νυχακι η κατι αλλο λεπτο να το πιεσεις μεσα και να μεινει. Δεν πρεπει να ειναι ελευθερη. Και για να την βγαλεις παλι το ιδιο. Χρησιμοποιειστε το ιδιο το πορτακι να την βαζετε μεσα και εξω!

Οσο για το πορτακι... μου σπαει τα νευρα για να το βγαζω.

Μολις μου εσπασε και το 1ο μου κουμπι (το 2). Να περιμενω να σπασουν και τα αλλα? Δεν βλεπω να με ενοχλει παντως εκτος αν ξεκολλησει και φυγει. Αλλιως αν μεινει ετσι γιατι να το παω?
Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

mak_27

mak_27's Avatar: Apple iPhone 4S
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Μαρούσι
Παράθεση από EddieX >
H sim δουλευει με μηχανισμο ιδιο της Καρτας Μνημης. Πρεπει να εχεις νυχακι η κατι αλλο λεπτο να το πιεσεις μεσα και να μεινει. Δεν πρεπει να ειναι ελευθερη. Και για να την βγαλεις παλι το ιδιο. Χρησιμοποιειστε το ιδιο το πορτακι να την βαζετε μεσα και εξω!

Οσο για το πορτακι... μου σπαει τα νευρα για να το βγαζω.

Μολις μου εσπασε και το 1ο μου κουμπι (το 2). Να περιμενω να σπασουν και τα αλλα? Δεν βλεπω να με ενοχλει παντως εκτος αν ξεκολλησει και φυγει. Αλλιως αν μεινει ετσι γιατι να το παω?
Και ηθελα να το παρω δωρο στην κοπελα μου αλλα με αυτα που ακουω το ξανασκεφτομαι.

JoeBar

JoeBar's Avatar: Samsung GTN7100 Galaxy Note II
3G Member
Περιοχή: Κερατσίνι
Παράθεση από mak_27 >
Και ηθελα να το παρω δωρο στην κοπελα μου αλλα με αυτα που ακουω το ξανασκεφτομαι.
Kαλύτερα να περιμένεις κανά μήνα για να δεις αν το πρόβλημα έχει εξαφανιστεί από τα τηλέφωνα που κυκλοφορούνε στην ελληνική αγορά.

milanmaniac

3G Member
Παράθεση από alexis2004 >
οχι ρε συ
Η προσφορά ισχύει από 03/09 - 15/09
το λεει το σιτε της wind....
ξες ,υποψιαζομαι πως, ο λογος που αργουν ειναι μηπως απεσειραν την παλια με τα προβληματα σα κουμπια και τετοια και φερνουν την καινουργια.....δεν ξερω τι να πω ελεος.....αυριο θα ξαναπαρω....
Κι εγώ κάτι τέτοιο υποψιάζομαι...

TheSmiths

no avatar
GPRS Member
Καλησπερα. Επειδη εχω βρει πολυ μικρη ποικιλια σε themes για το κινητο, αναρωτιεμαι αν αλλα themes απο μοντελα της SE ειναι συμβατα (πχ. k750, k800 κλπ)... Υπαρχει περιπτωση ή πρεπει να ειναι του W580?

milanmaniac

3G Member
Παράθεση από TheSmiths >
Καλησπερα. Επειδη εχω βρει πολυ μικρη ποικιλια σε themes για το κινητο, αναρωτιεμαι αν αλλα themes απο μοντελα της SE ειναι συμβατα (πχ. k750, k800 κλπ)... Υπαρχει περιπτωση ή πρεπει να ειναι του W580?
Δοκίμασε του K800, K810, W850.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης