Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Wind

Απάντηση

tech_geek

tech_geek's Avatar: Samsung GT-I9300 Galaxy S3
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: ATTIKH
Παράθεση από aenaos15 >
Σημερα εκανε την πρωτη κουτσουκελα η wind.Μου εφαγε απο το υπολοιπο μου 7,21 ευρω χωρις να ξερω το λογο.Ουτε internet μπηκα , ουτε καποιο πακετο αγορασα , κι αυτο φαινεται απο τα υπολοιπα μου.Στο μεταξυ οπου και να παρω τηλεφωνο ειναι με χρεωση.Για δωστε καμια λυση παιδες.....
Μου φαίνεται λίγο περίεργο να σου έφαγε έτσι χωρίς λόγω 7 ευρώ, εγώ 2 χρόνια στο F2G και δεν μου έχει συμβεί ποτέ. Μπες στο Myf2g και δες από εκεί τα υπόλοιπα σου κλπ. Αν δεν καταφέρεις να βγάλεις άκρη πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών.

aenaos15

aenaos15's Avatar: LG D802 G2
HSCSD Member
Περιοχή: athens
Παράθεση από tech_geek >
Μου φαίνεται λίγο περίεργο να σου έφαγε έτσι χωρίς λόγω 7 ευρώ, εγώ 2 χρόνια στο F2G και δεν μου έχει συμβεί ποτέ. Μπες στο Myf2g και δες από εκεί τα υπόλοιπα σου κλπ. Αν δεν καταφέρεις να βγάλεις άκρη πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών.
Εννοειται οτι εχουν ελεγθει ολα αυτα.Δεν υπαρχει καμμια αγορα εκ μερους μου.Τα υπολοιπα μου ειναι σωστα ( και τα λεπτα ομιλιας και τα sms).Ουτε internet μπηκα ( το εχω αποεπιλεξει).Ασφαλως και πηρα την εξυπηρετηση και χρεωθηκα και 0,24 ευρω για καποιο δικο τους λαθος.Οπως διαβασα ομως λιγο αργοτερα απο μενα συνεβη και σε αλλον συμφορουμιτη.http://www.myphone.gr/foru...d.php?t=375030
LG G2
SAMSUNG NOTE 10.1 EDITION 2014

pavlitakis1

pavlitakis1's Avatar: Motorola FIRE XT
HSDPA Member
Περιοχή: Banned for ever
Αν δεν είχες γραφτεί σε κανενα περίεργο σαιτ (ψαχτο ομως μήπως έδωσες το τηλ κάπου)......τότε στα έφαγε η wind σίγουρα.
Εμένα η q μουχε φάει το υπόλοιπο μου 2 φορές.(1,5) Ενημέρωσε τους.
Υπάρχει στο σαιτ τους ένα σταθερο.
2119993000 ?
Αντικειμενικότητα ειναι η απουσία υποσυνείδητων συναισθημάτων, η ύπαρξη των οποίων κάνει το άτομο να σπρώχνει την πραγματικότητα μακριά από τον πόνο του, προς την ικανοποίηση της ανάγκης του.
Τελευταία τροποποίηση από pavlitakis1: 9 Οκτ. 2013, 10:58.

George6633

George6633's Avatar: Nokia Lumia 920
3G Member
Περιοχή: Τρικαλα
Εμένα πάλι μου κάνανε δωρο 60Mb,μάλλον γιατί δεν έκανα ανανέωση αυτον το μήνα..οτι να ναι.Παντως μήπως συνεβει αυτο που είπε ο φίλος pavlitakis...ισως απο κάποια σελίδα η κάτι παρόμοιο.Αλλιως σίγουρα στην έκανε η Wind.

Belschri

no avatar
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: Megara
Παράθεση από aenaos15 >
Σημερα εκανε την πρωτη κουτσουκελα η wind.Μου εφαγε απο το υπολοιπο μου 7,21 ευρω χωρις να ξερω το λογο.Ουτε internet μπηκα , ουτε καποιο πακετο αγορασα , κι αυτο φαινεται απο τα υπολοιπα μου.Στο μεταξυ οπου και να παρω τηλεφωνο ειναι με χρεωση.Για δωστε καμια λυση παιδες.....
Ήμουν πολλά χρόνια συνδρομητής στην wind παρα πολλές φορές μου είχανε φάει τα χρήματα μου , εφανιζονταν χωρις λογο απο το υπολοιπο μου .. Τις περισσοτερες φορές στο 90% μου τα πιστωναν αλλαποτε δεν μου ειχαν πει το λόγο που εξαφανιζονταν! εαν μπεις και στο προφιλ τους στο φισμπουκ θα δεις πολλα παραπανω γ αυτο το πραγμα! ζητησε τους να στα πιστωσουν!

aenaos15

HSCSD Member
Παράθεση από pavlitakis1 >
Αν δεν είχες γραφτεί σε κανενα περίεργο σαιτ (ψαχτο ομως μήπως έδωσες το τηλ κάπου)......τότε στα έφαγε η wind σίγουρα.
Εμένα η q μουχε φάει το υπόλοιπο μου 2 φορές.(1,5) Ενημέρωσε τους.
Υπάρχει στο σαιτ τους ένα σταθερο.
2119993000 ?
Δεν χρησιμοποιω το κινητο για να μπαινω στο internet παιδια.Το 2119993000 ισχυει αλλα σε παραπεμπει στο κλασικο 1260 με χρεωση.
LG G2

petars

petars's Avatar: Apple iPhone 4S
GPRS Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από aenaos15 >
Ωχ δεν είμαστε για τέτοια

Ελπίζω να μην έχω τα ίδια-μέχρι τώρα πάντως, δεν είχα κανένα τέτοιο θέμα

FREAK_OF_NATURE

FREAK_OF_NATURE's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
4G Member
Περιοχή: Among other fairies
Παράθεση από aenaos15 >
Δεν χρησιμοποιω το κινητο για να μπαινω στο internet παιδια.Το 2119993000 ισχυει αλλα σε παραπεμπει στο κλασικο 1260 με χρεωση.
μπες απο το φεισμπουκ ή ζητησε να επικοινωνησουν αυτοι μαζι σου,.Εχει μια φορμα επικοινωνιας στο σαιτ τους
Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*

snapp

snapp's Avatar: Sagem myX6 2
EDGE Member
Περιοχή: Νίκαια
Σήμερα δεν ήταν να καταργηθούν τα πακέτα στο f2g;

Antonio21

Antonio21's Avatar: Sony Xperia Z
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα Καλλιθέα
Σήμερα η τελευταία μέρα ενεργοποίησης των παλιών πακέτων... Για να δούμε από αύριο....

morp

morp's Avatar: Huawei Ascend G300
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση από Antonio21 >
Σήμερα η τελευταία μέρα ενεργοποίησης των παλιών πακέτων... Για να δούμε από αύριο....
Πάντως δεν φοβάμαι η ιστορία έχει δείξει πως τα πακέτα και οι προσφορές γίνονται όλο και καλύτερα

Antonio21

Antonio21's Avatar: Sony Xperia Z
HSDPA Member
Περιοχή: Αθήνα Καλλιθέα
Μακάρι να γίνουν καλύτερα..
Λογικά αύριο πρέπει να ανακοινωθούν!!!

aenaos15

HSCSD Member
Παράθεση από Antonio21 >
Υπαρχει κανενα λινκ που να το λεει οτι σημερα ειναι η τελευταια μερα ;
LG G2

George6633

George6633's Avatar: Nokia Lumia 920
3G Member
Περιοχή: Τρικαλα
Παράθεση από aenaos15 >
Υπαρχει κανενα λινκ που να το λεει οτι σημερα ειναι η τελευταια μερα ;
Εδώ το γραφει....http://www.wind.gr/gr/wind...nosi/?prid=293 Αλλα και σήμερα υπάρχουν τα πακέτα.

elias_ps

elias_ps's Avatar: Nokia Lumia 920
3G Member
Περιοχή: Βόλος
Παράθεση από George6633 >
Εδώ το γραφει....http://www.wind.gr/gr/wind...nosi/?prid=293 Αλλα και σήμερα υπάρχουν τα πακέτα.
'Οτι να ναι όπως πάντα η Wind.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης