Cosmote: Εορταστικές υπηρεσίες και προσφορές

MsK

MsK's Avatar: Samsung SGH-i450
Site Founder
Περιοχή: Hopscotch
Με πλούσιο εορταστικό περιεχόμενο υποδέχθηκες τα Χριστούγεννα η Cosmote εμπλουτίζοντας τις υπηρεσίες της με χριστουγεννιάτικες μελωδίες και εικόνες, ευχετήριες ηλεκτρονικές κάρτες και παιχνίδια, αλλά και χρήσιμους οδηγούς διασκέδασης και ψυχαγωγίας.

Ειδικότερα, μέσω της υπηρεσίας Music Zone και της νέας κατηγορίας «Καλά Χριστούγεννα» οι συνδρομητές της εταιρείας μπορούν να κατεβάσουν στο κινητό τους ringtones με τις μεγαλύτερες γιορτινές επιτυχίες. Στην υπηρεσία Fun Zone οι πελάτες της εταιρίας μπορούν να βρουν wallpapers, screensavers, greeting cards, themes, voice tones, videos με χριστουγεννιάτικο περιεχόμενο. Επιπλέον, στις υπηρεσίες Beat Box και Calling Tunes έχει προστεθεί αντίστοιχα η κατηγορία «Χριστουγεννιάτικα Τραγούδια». Τέλος, στο Games Portal της Cosmote, στην κατηγορία «Xmas», διατίθεται το παιχνίδι της Disney «Winter Fun», με πρωταγωνιστές τους αγαπημένους ήρωες.

Στο ρυθμό των Χριστουγέννων είναι και το i-mode με ringtones, realtones και videotones από γνωστά χριστουγεννιάτικα τραγούδια στην ομώνυμη κατηγορία. Επίσης, η υπηρεσία «Seasonal Greetings» της Cosmote δίνει τη δυνατότητα στους συνδρομητές της να στείλουν πρωτότυπες ευχές σε φίλους και συγγενείς μέσω του i-mode e-mai σε άλλα κινητά ή σε οποιαδήποτε διεύθυνση στο Internet, στέλνοντας έως και 5 e-mail στην τιμή του ενός. Παράλληλα, μαζί με κάθε ευχή ο παραλήπτης μπορεί να κατεβάσει δωρεάν ένα από τα γιορτινά wallpaper της υπηρεσίας και να στολίσει το κινητό του.

Στην κατηγορία «Ταξίδια / Κρατήσεις» μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να οργανώσουν εξορμήσεις βρίσκοντας πληροφορίες διαμονής, μετακίνησης και χρήσιμα τηλέφωνα ανά περιοχή, αλλά και στην κατηγορία «Διασκέδαση» προτάσεις για εξόδους, εστιατόρια, καταστήματα, χριστουγεννιάτικες συνταγές κ.ά.

Τέλος η Cosmote επιφυλάσσει μια προσφορά για όλους τους πελάτες της παρέχοντας με το «Free MMS Weekend», εντελώς δωρεάν 20 μηνύματα πολυμέσων MMS κάθε Σαββατοκύριακο, από τις 23 Δεκεμβρίου 2006 έως και τις 25 Φεβρουαρίου 2007.

Σχόλια

valerios

valerios's Avatar: Samsung Galaxy S5
EDGE Member
Περιοχή: Athens-Kalamata
Καλά όλα αυτά....εκείνη την πολυαναμενόμενη υπηρεσία ενημέρωσης υπολοίπου στα συμβόλαια πότε θα την βάλει? Αμάν πιά! Ούτε φέτος τα Χριστούγεννα που μας έλεγαν?

crazy_4

crazy_4's Avatar: Nokia 6110 Navigator
3G Member
Περιοχή: VW Polo
Παράθεση από MsK >
Τέλος η Cosmote επιφυλάσσει μια προσφορά για όλους τους πελάτες της παρέχοντας με το «Free MMS Weekend», εντελώς δωρεάν 20 μηνύματα πολυμέσων MMS κάθε Σαββατοκύριακο, από τις 23 Δεκεμβρίου 2006 έως και τις 25 Φεβρουαρίου 2007.
γι αυτή την υπηρεσία πρέπει να μας έχει έρθει mms? γιατί εμένα δεν μου έχει έρθει τίποτα ενώ στης μητέρας μου έχει.
You'll remember me...//For the rest of you Life!//
<------------------------------------------>
Amanitou City

Billys_RR

Billys_RR's Avatar: Samsung GT-I9300 Galaxy S3
EDGE Member
Περιοχή: Αθήνα
Παράθεση από crazy_4 >
γι αυτή την υπηρεσία πρέπει να μας έχει έρθει mms? γιατί εμένα δεν μου έχει έρθει τίποτα ενώ στης μητέρας μου έχει.

όχι δεν παίζει ρόλο,ούτε κι εμένα μου έχει έρθει,αλλά δεν με χρέωσε στα mms που έστειλα.

21century

21century's Avatar: Nokia 6233
Banned
Περιοχή: Αθήνα-Νεα Σμυρνη
Παλι καλα που κανουν δωρακια τις γιορτες αλλα θα μπορουσαν περισσοτερα...εξαλλου μερες γιορτων ειναι να τους αγγιξει το πνευμα της νεας χρονιας..

GoGoBear

GoGoBear's Avatar: LG P880 Optimus 4X HD
Mobile Member
Περιοχή: Piraeus
Παράθεση από 21century >
Παλι καλα που κανουν δωρακια τις γιορτες αλλα θα μπορουσαν περισσοτερα...εξαλλου μερες γιορτων ειναι να τους αγγιξει το πνευμα της νεας χρονιας..
Δωράκια???
Εμένα πάντως μου έστειλε μήνυμα για απλήρωτο λογαριασμό.
25 Δεκεμβρίου!
Για Χρόνια Πολλά, ούτε λόγος!
Εξάλλου μόνο 4 χρόνια με έχει πελάτη οπότε φυσικά και δεν ξέρει το παρελθόν μου!
Και στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση η δεσποινίς μου είπε ότι είναι αυτόματο μήνυμα, και δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Αντιθέτως όταν της είπα ότι δεν καλύπτομαι από την απάντηση της κι ότι έχει άσχημη συμπεριφορά για υπάλληλος, μου ανταπάντησε ότι κι εγω έχω άσχημη συμπεριφορά για πελάτης!?!?!?!

Μπράβο Customer Care Cosmote!!!

Ευτυχώς που υπάρχουν και τα Καταστήματα της με απίστευτα καλή συμπεριφορά!
(Βλ. κατ. Στουρνάρη και κατ. Πειραιά)
GoGoBear - Hephaestus - OrangeKick

dkampi

dkampi's Avatar: LG G3
HSCSD Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από GoGoBear >
Αντιθέτως όταν της είπα ότι δεν καλύπτομαι από την απάντηση της κι ότι έχει άσχημη συμπεριφορά για υπάλληλος, μου ανταπάντησε ότι κι εγω έχω άσχημη συμπεριφορά για πελάτης!?!?!?!
Ναι...βάλτε μας και χέρι που σας πληρώνουμε....

nrakos

nrakos's Avatar: Alcatel One Touch  Idol
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: ΝΑΟΥΣΑ
Παράθεση από crazy_4 >
Ισχύει και για frog;

RF-900

RF-900's Avatar: Samsung SGH-i900 Omnia
GSM Phase 2 Member
Πάντως αυτό to sms all για έως και 100μυνήματα δωρεάν είναι κορο'ι'δία.Πήρα μια κάρτα των 30ευρώ που έγραφε να στείλω το μύνημα smsall στο 1313 για να έχω 100 μυνήματα δωρεάν.Κάνοντας την ανανέωση της κάρτας μου και στέλνοντας μετά το μύνμα smsall μου ήρθε μύνημα ότι ενεργοποιήθηκε το αιτημα μου.Αλλά τζίφος: απλώς ενεργοποιήθηκε το αίτημα μου για να ισχύσουν και τα δωρεάν μυνήματα πρέπει να ξανακάνω ανανέωση αγοράζοντας καινούρια κάρτα και να ξαναστείλω μύνημα.Οπότε άδικα αγόρασα την 30άρα κάρτα ελπίζοντας ότι θα έχω 100μυνήματα δωρεάν

Nrg

Nrg's Avatar: Sony Ericsson W995
HSUPA Member
Αυτο νομιζω πως ειναι δικο σου λαθος...

H2SO4

H2SO4's Avatar: Nokia N85
3G Member
Περιοχή: Home sweet home...
Παράθεση από GoGoBear >
Αντιθέτως όταν της είπα ότι δεν καλύπτομαι από την απάντηση της κι ότι έχει άσχημη συμπεριφορά για υπάλληλος, μου ανταπάντησε ότι κι εγω έχω άσχημη συμπεριφορά για πελάτης!?!?!?!
Αυτο ειναι λογος απολυσης η....σοβαροτατης επιπληξης στα αλλα δυο δυκτια...δεν παυει να με εκπλησσει το πως λειτουργει το cc της κοτε...
Τελευταία τροποποίηση από H2SO4: 5 Ιαν. 2007, 02:22.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης