Jump to content

20 δωρεάν MMS κάθε σαββατοκύρια - 23/12/06 έως 25/02/07


NiKant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου ήρθε ένα MMS σήμερα το πρωί από το 1212 που λέει:

 

"Η Cosmote σας προσφέρει 20 δωρεάν MMS κάθε Σαββατοκύριακο, από 23/12/2006 έως 25/02/2007"

 

ήρθε σε κανέναν άλλο? καλή κίνηση και μάλιστα μέχρι 25 Φλεβάρη..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε εμένα δεν ήρθε. Καλή κίνηση πάντως. Κάρτα έχεις η συμβόλαιο; Στέλνεις πολλά ΜΜΣ;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν ήρθε. Καλή κίνηση πάντως. Κάρτα έχεις η συμβόλαιο; Στέλνεις πολλά ΜΜΣ;

 

συμβόλαιο έχω.. δε στέλνω τακτικά.. που και που..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω στείλει μόνο 2(από τότε που βγήκαν τα mms) αλλά αν ίσχύει το παραπάνω θα "θυμηθώ" όλους τους φίλους και τους γνωστούς.:lol: :p :D
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα το μηνυμα προχτες στο What's Up που εχω.

Βεβαια στελνω πολλα mms.

 

Μπραβο στην Cosmote γιατι τωρα τελευταια μας κακομαθαινει με τα MMS.

Και ειδικα τωρα τις γιορτες που θα θελουμε να στειλουμε καμια φωτο στα αγαπημενα μας προσωπα.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου ήρθε, ούτε μου έχει έρθει κάτι ποτέ απο την Cosmote. Ίσως επειδή δεν έχω στείλει ποτέ MMS;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και σε μένα ήρθε το MMS που ενημερώνει για την προσφορά στο what' s up μου. Και ήθελα να ρωτήσω ισχύει και για συνδέσεις ή μόνο για τα καρτοκινητά;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σ'εμένα ήρθε αλλά σε μια κοσμοκάρτα που έχω. Ίσως να έχει να κάνει με το αν κάποιος στέλνει mms ή όχι. Δηλ. μήπως θέλουν να δημιουργήσουν κίνητρο σε αυτούς που συνήθως δε στέλνουν;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ηρθε σήμερα το πρωι και σ'εμενα που έχω what's up, αλλά εγώ κάνω μεγάλη χρήση ΜΜS... τον Νοέμβριο ειδικά το ξέσκισα... Πρέπει να έστειλα γύρω στα 50...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το πρωί ήρθε.Έχω what's up.Δεν ξερω αν ισχύει για όλους αλλά βλέπω οτι το μήνυμα ήρθε κυρίως σε καρτοκινητά.
Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτό ισχύει σίγουρα; δεν είδα κάπου προωθητική ενέργεια από κοσμοτε για το θέμα..

να αρχίσω να στέλνω ή όχι;

και αν ισχύει είναι μόνο για Σ/Κ υποθέτω..

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από φορητότητα και μου είπαν στο 1313 ότι ισχύει για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητής (για του συμβολαίου μου τα μάσαγε) και ότι είναι 20 δωρεάν MMS κάθε σαββατοκύριακο από αυτό το σαββατοκύριακο έως 25/02/2007, ασχέτος εάν ήρθς το ενημερωτικό MMS ή όχι!
Link to comment
Share on other sites

Στο site της cosmote στο τελευταιο δελτίο τύπου αναφέρει

"Η COSMOTE επιφυλάσσει μία ακόμα μοναδική προσφορά για όλους τους πελάτες της παρέχοντας, με το “Free MMS Weekend”, εντελώς δωρεάν 20 μηνύματα πολυμέσων MMS κάθε Σαββατοκύριακο, από τις 23/12/06 έως και τις 25/02/07."

Ολόκληρο το δελτιου τύπου είναι εδώ http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=press_releases&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fpressoffice%2Fpressrelease%2F211206gr.xml&breadcrumbTitle=%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82+%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B5%CF%82+%CE%BA%CE%B1%CE%B9+%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CF%84%CE%B7%CE%BD+COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

re guys ούτε εμένα μου'ρθε αλλά δοκίμασα να στείλω ένα και δεν μπόρεσα...παλιά είχα στείλει κάμποσα αλλά τώρα εκεί που κάνει την κλήση μετά δείχνει κατελειμένο....μήπως φταίει που το έκανα από καρτοκινητό σε σύνδεση? Ποιές είναι οι νέες ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια τί θέλουν να πετύχουν. Για όσο διαρκεί η προσφορά θα στέλνω 20 mms κάθε Σαβ/κο. Μετά τέρμα τα mms...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό. Δεν καταλαβαίνω βέβαια τί θέλουν να πετύχουν. Για όσο διαρκεί η προσφορά θα στέλνω 20 mms κάθε Σαβ/κο. Μετά τέρμα τα mms...

Αυτό θέλουν να επιβεβαιώσουν... Αν τα MMS είναι ακριβά για τους καταναλοτές ή όχι...

 

Και εγώ αυτό κάνω! Πάντως είναι και η χριστουγεννιάτικη προσφορά και παλιούς και νέους συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο θέλουν για να καταλάβουν ότι ΟΝΤΩΣ είναι ακριβά;;; Κάθε φορά που βάζουν τέτοια προσφορά βλέπουν να χρησιμοποιεί ο κόσμος τα mms και, μόλις λήξει, τα κόβουν τελείως!!! Αλλά με τα μικρών δυνατοτήτων μυαλά τους μπορεί και να πιστεύουν ότι μπορούν να μας εθίσουν και να στέλνουμε πχ 20 mms κάθε σαβ/κο και μετά την προσφορά! Με αυτό το πλευρό να κοιμούνται !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα το SMS. Πολύ καλή κίνηση, ας πάρουν μηνύματα επιτέλους οτι είναι πολύ ακριβά τα MMS εδώ και πολλά χρόνια. Δεν ασχολείται ο κόσμος με αυτά αφού με SMS κάνει τη δουλειά του.

 

Μειώστε την χρέωση κατά πολύ και θα δείτε οφέλη μακροπρόθεσμα. ;)

 

Τέσπα, την χρησιμοποίησα την προσφορά το Σαββ/κο και έστειλα ευχές με MMS σε 20 αποδέκτες... δε τους χάλασε :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα είχε έρθει ένα πρωινό στο σχολείο!Όλες οι δωρεάν προσφορές όπως αυτή,και τα δωρεάν sms με κάθε νέα ανανέωση ευπρόσδεκτη!:):lol::p

Link to comment
Share on other sites

emena den irthe alla esteila 4 kai de me xreose(kosmokarta) :) xexe

pali kala pou to eipate edo giati den tha to eperna xampari

 

kserei kaneis poio sms stelneis gia na energopoihseis ta mms?

Link to comment
Share on other sites

emena den irthe alla esteila 4 kai de me xreose(kosmokarta) :) xexe

pali kala pou to eipate edo giati den tha to eperna xampari

 

kserei kaneis poio sms stelneis gia na energopoihseis ta mms?

Γράφεις τη λέξη MMS με κεφαλαία αγγλικά και την στέλνεις μέσω sms στο 1651.;)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ξέχασες. "Γράφεις τη λέξη MMS με κεφαλαία αγγλικά κενό και το αρχικό γραμμα της συσκευής σου (πχ. "MMS E" για eriksson) και την στέλνεις μέσω sms στο 1651.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...