Jump to content

Αναζήτηση δώρων: Ιδέες/Προτάσεις


AngeloDion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

΄Το άλλο σάββατο έχω πάρτυ, με κάλεσε μια κοπέλα δεν είναι η δικιά μου αλλα δεν την έχω στα τέτοια μου γιαυτό και θέλω να της κάνω ένα κανονικό δώρο. αλλα το θέμα είναι πως είμαι άσχετος και άφραγκος!! έχω 20 ευρώ και κάτι! (αλλά αμα μαρέσει κάποια ιδέα δεν θα σκεφτώ λεφτά). μπορείτε να μου προτείνεται μερικά δώρα?

 

Υ.Γ δεν βρήκα άλλο γενικό ανάλογο θέμα άρα μπορούμε να κάνουμε προτάσεις δωρων εδώ!:D

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και εγω αυτο θα σου λεγα...

θα βρεις και για την τσεπη σου δωρο και ομορφο πολυ..

με συνοδεια απο μια καρτουλα θα ειναι οτι πρεπει...

α,και αν της γραψεις και δυο λογακια θα το εκτιμησει...

εστω μονο ενα χρονια πολλα...

:D

Link to comment
Share on other sites

α,και αν της γραψεις και δυο λογακια θα το εκτιμησει...

εστω μονο ενα χρονια πολλα...

:D

Άμα είναι καλή φίλη δεν φτάνουν 2 λέξεις ;). Γύρω στην σελίδα βγαίνει συνήθως... Αλλά και πάλι... αφού ενδιφέρεσαι, βρες κάτι να γράψεις ακόμα και αν δεν την ξέρεις καλά.

Link to comment
Share on other sites

Βρες κάτι όμορφο και γλυκό από Ρεζέρβα... Όλος ο κόσμος αυτό κάνει :p.

 

Να της πάρω ρεζέρβα?:X

Κάρτα σαν συνοδεία! έχω μια τέλια που την φυλάω αλλα δεν την δίνω έτσι απλά!! εγινε ενθύμιο πλέον! την πήρα το καλοκαίρι που ήρθα Αθήνα απο την Ερμού! αρά θα αγοράσω άλλη. Είχε ένα τελιο κατάστημα στο μοναστηράκι που είχε έτσι τέλια κουλάτα δώρα! φανέλες φλυτζάνια τασάκια φουσκωτ΄ς καράκλες, κουμπαράδες, όλα τέλια με φάτσες αστείων ζώων και πήρα της πρώην μου ένα γάτο που η ουρά του γίνεται κλιπ για σημει΄ωσες και μάλλον της είχε αρέσει πολύ. Αλλά δεν έχει ετσι καταστήματα εδώ!

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Βρες κάτι όμορφο και γλυκό από Ρεζέρβα... Όλος ο κόσμος αυτό κάνει :p.

Θα συνφωνισω μαζι σου η καλυτερη λυση ειναι ρεζερβα.:)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να της πάρω ρεζέρβα?:X

Κάρτα σαν συνοδεία! έχω μια τέλια που την φυλάω αλλα δεν την δίνω έτσι απλά!! εγινε ενθύμιο πλέον! την πήρα το καλοκαίρι που ήρθα Αθήνα απο την Ερμού! αρά θα αγοράσω άλλη. Είχε ένα τελιο κατάστημα στο μοναστηράκι που είχε έτσι τέλια κουλάτα δώρα! φανέλες φλυτζάνια τασάκια φουσκωτ΄ς καράκλες, κουμπαράδες, όλα τέλια με φάτσες αστείων ζώων και πήρα της πρώην μου ένα γάτο που η ουρά του γίνεται κλιπ για σημει΄ωσες και μάλλον της είχε αρέσει πολύ. Αλλά δεν έχει ετσι καταστήματα εδώ!

 

 

χμμμ...

με μια βολτα ολο και κατι θα βρεις...:)

Link to comment
Share on other sites

σωστα! η ρεζέρβα τί΄είναι? κατάστημα? ή μεταχειρισμένο?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καταστημα ειναι μπες εδω να δεις.
www.rezerva.gr/home.htm

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Xαλούμιιιιιιι!!!!:happy: :happy:

Οταν έρθεις στην Αθήνα, αυτό να μου φέρεις εμένα δώρο. Θα το εκτιμησω αφάνταστα :lol:

 

 

αααααααααααααα...Γκαρφ θα συμφωνησω...

το χαλουμιζειν εστι φιλλοσοφην...:) :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Xαλούμιιιιιιι!!!!:happy: :happy:

Οταν έρθεις στην Αθήνα, αυτό να μου φέρεις εμένα δώρο. Θα το εκτιμησω αφάνταστα :lol:

 

οκ θα σου φέρω!:happy: αμα θυμηθώ, το καλοκαίρι που έρχεται

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ειδα κατι πολυ ωραιες ζωνες στην quicksilver(roxy το γυναικειο) και πηρα μια για την κοπελα μου..γυρω στα λευτα που θες ειναι 20€- 23€ και αν θες να διαθεσεις παραπανω εχει ;)

 

αξεσουαρ το οποιο σιγουρα θα το φορεσει ;)

Link to comment
Share on other sites

h ρεζερβα για μενα ειναι η ευκολη λυση...

πανε μια βολτα στα μαγαζια να δεις βτιτρινες και ολο και κατι θα σκεφτεις...

βαλτε φαντασιαααα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω πάρτυ στο σπίτι μου με καμμιά 10αριά φίλους και παράγγειλα διάφορα δώρα. Στον κολλητό μου πήρα κάτι γυαλιά Police που ήθελε, σε κάποιες φίλες γυαλιά Rayban, που έχουνε γίνει σούπα τώρα και όλοι θέλουν, στους Βαρβάτους (στην αντροπαρέα, 4-5 άτομα) πήρα από μια εσάρπα Lacoste.

Όλα αγορασμένα από το νετ και ενώ όλοι νομίζουν ότι έδωσα μια περιουσία έδωσα μόλις 130-140 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω πάρτυ στο σπίτι μου με καμμιά 10αριά φίλους και παράγγειλα διάφορα δώρα. Στον κολλητό μου πήρα κάτι γυαλιά Police που ήθελε, σε κάποιες φίλες γυαλιά Rayban, που έχουνε γίνει σούπα τώρα και όλοι θέλουν, στους Βαρβάτους (στην αντροπαρέα, 4-5 άτομα) πήρα από μια εσάρπα Lacoste.

Όλα αγορασμένα από το νετ και ενώ όλοι νομίζουν ότι έδωσα μια περιουσία έδωσα μόλις 130-140 ευρώ.

 

apo mia esarpa sto kathena h thn idia tha exoun??

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στους βαρβάτους θα πάρω την ίδια, για να φαίνεται ότι είμαστε και παρέα.

 

πολύ καλή ιδέα αυτή με την ζώνη! και η δική μου κουικ σιλβερ είναι που την πήρα το καλοκαίρι απτον γλου στην αθήνα αλλά κύπρο δεν βρήσκω αυτή τη μάρκα. Αρα θα κάνω αυτό που μουπε η φρεακ και 2 3 άλλοι, βολτίτσα που σίγουρα κάτι θα βρώ και μια κάρτα.

όσο για τα προφυλακτικά, δείτε την λακωνκή μου υπογραφή!;) :D

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω πάρτυ στο σπίτι μου με καμμιά 10αριά φίλους και παράγγειλα διάφορα δώρα. Στον κολλητό μου πήρα κάτι γυαλιά Police που ήθελε, σε κάποιες φίλες γυαλιά Rayban, που έχουνε γίνει σούπα τώρα και όλοι θέλουν, στους Βαρβάτους (στην αντροπαρέα, 4-5 άτομα) πήρα από μια εσάρπα Lacoste.

Όλα αγορασμένα από το νετ και ενώ όλοι νομίζουν ότι έδωσα μια περιουσία έδωσα μόλις 130-140 ευρώ.

 

130-140€; Και πήρες 2+ ζευγάρια γυαλιά και 4-5 εσάρπες;;; :blink: :wacko:

 

Τα γυαλιά πρέπει να είναι απ' αυτά που έχουν κάτι τουριστικά μαγαζιά κι αυτοί που γυρναν στις παραλίες αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στους βαρβάτους θα πάρω την ίδια, για να φαίνεται ότι είμαστε και παρέα.

 

gia fwtografia tha eiste...:D

Link to comment
Share on other sites

΄Το άλλο σάββατο έχω πάρτυ, με κάλεσε μια κοπέλα δεν είναι η δικιά μου αλλα δεν την έχω στα τέτοια μου γιαυτό και θέλω να της κάνω ένα κανονικό δώρο. αλλα το θέμα είναι πως είμαι άσχετος και άφραγκος!! έχω 20 ευρώ και κάτι! (αλλά αμα μαρέσει κάποια ιδέα δεν θα σκεφτώ λεφτά). μπορείτε να μου προτείνεται μερικά δώρα?

 

Υ.Γ δεν βρήκα άλλο γενικό ανάλογο θέμα άρα μπορούμε να κάνουμε προτάσεις δωρων εδώ!:D

 

μπορείς να πάρεις την τράπουλα DESTE κοστίζει κάπου 15 ευρώ.

η τράπουλα είναι που βγήκε κατά την διάρκεια του σήριαλ "οι μάγισσες της Σμύρνης".

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να πάρεις την τράπουλα DESTE κοστίζει κάπου 15 ευρώ.

η τράπουλα είναι που βγήκε κατά την διάρκεια του σήριαλ "οι μάγισσες της Σμύρνης".

 

και αν η κοπελα δε τα πιστευει αυτα?;)

Link to comment
Share on other sites

και αν η κοπελα δε τα πιστευει αυτα?;)

 

γιατί τα διάφορα από την ρεζέρβα την ξετρελλαίνουνε;

αν το πάμε έτσι, καλύτερα να την ρωτήσει τί της αρέσει και να κινηθεί εκεί γυρω.

 

ἒσένα θα σου πάρω δώρο έναν πλάστη, να τον έχω εύκαιρο σπίτι σου να σε κυνηγάω.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κι εγώ... Χάθηκα ΠΑΑΑΑΡΑ πολύ καιρό αλλά, να βρε, ξαναήρθα!! :lol:

 

Βασικά τώρα που έρχονται Χριστούγεννα και θα μας πιάσει πάλι -σχεδόν- όλους η καταναλωτική μανία/ψύχωση να αγοράσουμε δώρα, μάλλον θα φανεί χρήσιμο το thread ;)

 

Τέλος πάντων, στα δικά μας τώρα! Θέλω να πάρω δώρο ένα πορτοφόλι σε ένα φίλο μου αλλά δεν έχω την παραμικρή ιδέα πού να κοιτάξω. Στο εμπορικό, σε καταστήματα τύπου Ζάρα και τέτοια, είναι λίγο άθλια τα πορτοφόλια με την έννοια ότι είναι πλαστικά... Εντάξει, ένα δώρο θα κάνω, μη διαλυθεί σε μια βδομάδα... Από την άλλη, τα δερμάτινα που είδα ξεκινούσαν από 150 ευρώ και ήταν και μικροσκοπικά. Καμιά ενδιάμεση τιμή δεν υπάρχει ρε παιδιά; Για ρόξτε καμία ιδέα σχετικά με το σε ποιο μαγαζί να κοιτάξω...:O

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...