Jump to content

clone or rip?


pand
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!Θέλω να πάρω ένα πρόγραμμα από τον παλιό μου υπολογιστή και να το περάσω στον καινούργιο και θέλω να μου πεί κάποιος αν γίνεται να το κλωνοποιήσω η να το ριπάρο με κάποιο πρόγραμμα ώστε να μην μου ζητάει κωδικό ξεκλειδώματος γιατί η εταιρία που το έχω αγοράσει μάλλον έριξε κανόνι και δεν μπορώ να έχω κωδικό!Είναι κάποιο πρόγραμμα για την δουλειά μου!Αν κάποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει,ευχαριστώ πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!Θέλω να πάρω ένα πρόγραμμα από τον παλιό μου υπολογιστή και να το περάσω στον καινούργιο και θέλω να μου πεί κάποιος αν γίνεται να το κλωνοποιήσω η να το ριπάρο με κάποιο πρόγραμμα ώστε να μην μου ζητάει κωδικό ξεκλειδώματος γιατί η εταιρία που το έχω αγοράσει μάλλον έριξε κανόνι και δεν μπορώ να έχω κωδικό!Είναι κάποιο πρόγραμμα για την δουλειά μου!Αν κάποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει,ευχαριστώ πολυ!

Πoιό πρόγραμμα είναι?

Link to comment
Share on other sites

Εξαφανίστηκαν κάποια μηνύματα που υπήρχαν πιο πρίν εδώ γιατί;Το πρόγραμμα είναι ένα ελλήνικο πρόγραμμα για σχεδιασμό!Η εταιρία που το είχε είναι η Evensoft!Estia λέγεται!
Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Ξέρω πως είναι αρκετά παλιά ανάρτηση άλλα κάνω μια προσπάθεια μπας και βγει κάτι.

 

Χρειάζομαι το cd εγκατάστασης για το παραπάνω Evensoft Estia, όποιος το έχει θα με σώσει είναι αγορά το πρόγραμμα,

χάσαμε την εγκατάσταση και το cd.

 

ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Έχω και εγώ το cd εγκατάστασης. Ενώ το κάνω install κανονικά βάζω το όνομα χρήστη Admin και τον κωδικό που είναι το e δεν τον δέχεται. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει??

Έχω αλλάξει pc στο γραφείο και πρέπει να το περάσω επείγων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω και εγώ το cd εγκατάστασης. Ενώ το κάνω install κανονικά βάζω το όνομα χρήστη Admin και τον κωδικό που είναι το e δεν τον δέχεται. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει??

Έχω αλλάξει pc στο γραφείο και πρέπει να το περάσω επείγων.

LIVERPOOL FOR LIFE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...