Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Πόσα έχετε δώσει για κλήσεις;


aggelopas
 Κοινοποίηση

Ποσα εχετε δωσει για κλησεις?  

117 members have voted

  1. 1. Ποσα εχετε δωσει για κλησεις?

    • 'Εως 50€ Breakfast
      14
    • 'Εως 100€ Να τα μας αρχίζουμε...
      26
    • Έως 300€ Πελάτης πλέον...
      8
    • More??!! Βασικος χρηματοδοτης των bonus τροχαιατζηδων...
      17
    • Δεν έχω πληρώσει ποτέ! (εξυπακουεται κατοχη οχηματος & διπλωματος για να απαντησετε στην ερωτηση 5)
      52


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καμιά 300αριά έχω δώσει στα έξι χρόνια που οδηγώ αλλά αν συνυπολογίσουμε και πόσες γλίτωσα (καλός αστυνομικός, καλός φίλος στο Δήμο κλπ)... άστο καλύτερα!
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

2 κλήσεις για παρκάρισμα ευτυχώς χωρίς να πάρουν πινακίδες. Πάντως προτιμώ τις κλήσεις για παρκάρισμα απο τις κλήσεις για υπερβολική ταχύτητα αν με έπιαναν. :)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ανοιξα αυτο το θεμα γιατι το πρωι που πηγα να παρω το αυτοκινητο ειδα οτι μου ειχαν παρει τις πινακιδες!!

 

Εν το μεταξυ ειχε αρχισει να ψιχαλιζει και τα γραμματα απο την κληση εσβησαν και δεν ξερω και τι εκανα?!!

 

Επισης τυχαιος περαστικος μου ειπε οτι πηραν μονο απο το δικο μου και ενα εγκατελειμενο και οχι απο το δικο του που ηταν τριτο στη σειρα!

 

Ακομα,απο ποτε βγαζουν τις πινακιδες με τις βιδες να μενουν στο αυτοκινητο?(ξυλωμα εντελως δηλαδη)

 

Πως μπορω να βρω τι εγινε τωρα???

 

http://img101.imageshack.us/img101/7513/image000324gz.th.jpg

 

The blue one's mine...

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εγω 7 χρονια που οδηγαω, οσες εχω φαει για παρκαρισμα ειναι... και κατι πραγματα ηλιθια...

 

12 μ απο φαναρι ,καβαλημα πεζοδρομιου και κατι τετοιες π^&&%...

:X
Link to comment
Share on other sites

10 χρονια οδηγησης... δεκαδες χιλιαδες χιλιομετρα... 0 κλησεις... ουτε γρατσουνια... :cool:
Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

ποτε τιποτα, ολο μου τις σβηνουν :p

Εγω παλι κατα περιεργο τροπο απεκτησα "θείο", τον Διοικητη της τροχαιας :D

οπότε ΤΕΡΜΑ οι κλήσεις :D :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

aggelopas επειδή το δικό σου είναι παλιό μήπως το θεώρησαν εγκατελειμένο?

 

 

Δεν μου φαίνεται για σημείο όπου θα έκοβαν για παράνομη στάθμευση...

Link to comment
Share on other sites

περιπου 400 euro σε 4 χρονια! ολες ειναι απο κρανος-καθρεφτες..:cry:
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

aggelopas επειδή το δικό σου είναι παλιό μήπως το θεώρησαν εγκατελειμένο?

 

 

Δεν μου φαίνεται για σημείο όπου θα έκοβαν για παράνομη στάθμευση...

 

 

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα εχει κολλημενο σημα 06 και ασφαλεια!

Το ροζ χαρτακι λεει οτι μπορω να απευθυνθω στο διοικητη του αστυνομικου που εκοψε την κληση μεσα σε 3 μερες,οι οποιες εχουν περασει μεν και εχουν σβησει και τα στοιχεια του τσεου απο τη βροχη! Με το νουμερο της κλησης μπορω να αναζητησω κατι??

Οσο σκεφτομαι το μπλεξιμο αυριο το πρωι εκνευριζομαι...

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως πανω απο 300,καλος πελατης ειμαι,οι πιο πολλες κλησεις απο μηχανακια και μηχανη και 1 με το αμαξι για διπλωμα οταν δεν ειχα,οδηγω περιπου 11 χρονια και συνολο πρεπει να ειναι καπου στα 450-500 ευρω ολα.

αλλα εδω και 2 χρονια ειμαι καθαρος.

μα αληθεια για κρανος συνεχιζουν και κοβουν ποντους?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα εχει κολλημενο σημα 06 και ασφαλεια!

Το ροζ χαρτακι λεει οτι μπορω να απευθυνθω στο διοικητη του αστυνομικου που εκοψε την κληση μεσα σε 3 μερες,οι οποιες εχουν περασει μεν και εχουν σβησει και τα στοιχεια του τσεου απο τη βροχη! Με το νουμερο της κλησης μπορω να αναζητησω κατι??

Οσο σκεφτομαι το μπλεξιμο αυριο το πρωι εκνευριζομαι...

 

Tις κρατάνε αρκετά περισσότερο από 3 μέρες.

Κάνε μια επίσκεψη στην Τροχαία της περιοχής σου, με τη φωτογραφία και εξήγησε το συμβάν στο διοικητή. Πιστεύω θα λήξει το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

exw polles kliseis

gia yxorypansi, gia exatmisi, gia oti den ferw mprostini pinadika

gia parkarisma, gia oti den ferw kamia pinakida, gia epikindinous eligmous,

gia entypwsiasmo,ypervasi oriou taxytitas, gia lewforiolwdida k.a pou den thimamai.

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάνω από 700ε σε κλήσεις...Και καμιά 13 δικαστήρια....

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

@aggelopas οπως λεει και ο nickolas84 μαλλον το περασαν για παρατιμενο... περνα απο το αστυνομικο τμημα αυριο και εξηγισε τους τι εγινε με το χαρτακι και δειχτους και την φοτο και μαλλον θα ξεμπερδεψεις
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα παω,αλλα απο ποτε κοβουνε κλησεις και παιρνουν πινακιδες ακομα και σε εγκατελειμενα?
Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εχω ηεχασει ποσα εχω δωσει ολα αυτα τα χρονια.....
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οχι ποσα χρονια κ κμ κανεις αλλα τα που τα κανεις.

κ αν ειχες μηχανη/μηχανακι αν πηγαινεις στα γνωστα μερη οπου εισαι κοκκινο πανι για αυτους...

πολυ θα ηθελα να μαθω ποσο αληθεια ειναι αυτοι π λενε οτι τις σβηνουν

Link to comment
Share on other sites

Σταματημενος στο Ribas πληρωσα τις μ....ες δυο ανεγκεφαλων με BMW που ειχαν κλεισει τη Σουνιου και σβουριζαν.Πηγα να φυγω αλλα ηταν αργα γιατι εσκασε ενα xsara και μ'εκλεισε.85 ευρα για ηχορρυπανση και μου πηραν πινακιδες μεχρι να αλλαξω εξατμιση και να περασω απο το υπουργειο για ελεγχο.Αλλαξα εξατμιση,περασα τον ελεγχο(μπραβο παιδι μου-ετσι μου ειπε ο αρμοδιος!)πηρα τις πινακιδες μου και πηγα στον εξατμισα και ξαναβαλα τη δικια μου.:p

 

Απορω παντως πως αφηνουν τα rall-ωειδη με τις Group N και χωρις μεσαιο και μας παιρνουν τ'αυτια και τη πληρωνουμε εμεις...Bad timing I guess...:cool:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

430 ευρω 1 βαθμο και αρχιζουμε

υπερβολικη ταχυτητα κοκκινο θορυβο αλυσιδες(ενω εκεινη την μερα ειχα παρει βολτα ενος φιλου μου το εβο.. βασικα πληρωσα και προφυλακτηρα αλλα τεσπα :p )φαρκακειο παντελης απουσια και το καλυτερο? πριν κατι μερες με γραψανε για ιωδιο επειδη ειχε ληξει......

Link to comment
Share on other sites

Σταματημενος στο Ribas πληρωσα τις μ....ες δυο ανεγκεφαλων με BMW που ειχαν κλεισει τη Σουνιου και σβουριζαν.Πηγα να φυγω αλλα ηταν αργα γιατι εσκασε ενα xsara και μ'εκλεισε.85 ευρα για ηχορρυπανση και μου πηραν πινακιδες μεχρι να αλλαξω εξατμιση και να περασω απο το υπουργειο για ελεγχο.Αλλαξα εξατμιση,περασα τον ελεγχο(μπραβο παιδι μου-ετσι μου ειπε ο αρμοδιος!)πηρα τις πινακιδες μου και πηγα στον εξατμισα και ξαναβαλα τη δικια μου.:p

 

Απορω παντως πως αφηνουν τα rall-ωειδη με τις Group N και χωρις μεσαιο και μας παιρνουν τ'αυτια και τη πληρωνουμε εμεις...Bad timing I guess...:cool:

οχι δεν το λεω κακια ωρα απλως βλακεια:p που περιμενεις κιολας......:p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...