Jump to content

Αγορά μηχανής 250cc: Προτάσεις


Athanasios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον ειναι το πρωτο μηχανακι που θα παρω και θα το κρατησω στην αρχη ημουν ανεμσα στα εξης : sym gts 250(4000e) . Aprillia (atlantic 2500cc ολοι μου ειπαν μακρια.. (4000Ε) , τωρα ομως λεω να παρω το kymco xciting 250 moy arese para poly kai moy eipan pcw einai apo tia kalyteres etairies(4500E) to yamaha xmax den moy aresei. to 8elw na einai kai moyrto.. alla na mhn xalasei kiolas.. ti lete?
ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον ειναι το πρωτο μηχανακι που θα παρω και θα το κρατησω στην αρχη ημουν ανεμσα στα εξης : sym gts 250(4000e) . Aprillia (atlantic 2500cc ολοι μου ειπαν μακρια.. (4000Ε) , τωρα ομως λεω να παρω το kymco xciting 250 moy arese para poly kai moy eipan pcw einai apo tia kalyteres etairies(4500E) to yamaha xmax den moy aresei. to 8elw na einai kai moyrto.. alla na mhn xalasei kiolas.. ti lete?

 

:rolleyes: Gilera Runner_new;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εγω θελω εαν απο αυτα.. αυτο που λες δεν μου αρεσει... το θέλω λιγο πιο κυριλέ.. Γουστα ειναι αυτα..
ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εγω θελω εαν απο αυτα.. αυτο που λες δεν μου αρεσει... το θέλω λιγο πιο κυριλέ.. Γουστα ειναι αυτα..

Τοτε πηγαινε προς μερια kymco xciting 250 .φοραει μοτερ honda και το service του ειναι καθε 15000 km :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν τρελλανει δεν ξερω τι να κανω! την δευτερα πρεπει να εχω αποφασισει!!! Τωρα μου λενε οτι τα aprilia einai kala! ΒΡηκα ενα μεταχηρισμενο 2004 με 9000χιλ αγρατζουνιστο με 3000ε καλη η τιμη? καινουργιο εχει 4000ε.
ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν τρελλανει δεν ξερω τι να κανω! την δευτερα πρεπει να εχω αποφασισει!!! Τωρα μου λενε οτι τα aprilia einai kala! ΒΡηκα ενα μεταχηρισμενο 2004 με 9000χιλ αγρατζουνιστο με 3000ε καλη η τιμη? καινουργιο εχει 4000ε.

καινουργιο θα παρεις για να εχεις το κεφαλι σου σιγουρο και πανω απ'ολα εγγυηση.ασε τα μεταχειρησμενα για αυτους που δεν ξερουν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ψάχνω απεγνωσμένα να πάρω ένα scooter (γιατί σε scooter κατέληξα τελικά ) στα 250cc για χρήση μέσα στην πόλη αλλά και για ταξιδάκια.Προτάσεις????:ninja::ninja::ninja:

CHEAP ADSL NOW!!!!!

 

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

για σενα η για κανα φιλο σου.θα σου προτεινα σε yamaha και σε kymco.και οι δυο εχουν πολυ καλα μοτορια.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου προτείνω το Gilera Nexus 250 και Yamaha X-MAX 250 για ταξίδια,στην πόλη είναι δύσκολα λόγο μικρής ρόδας.

Αμα θα κάνεις λίγα ταξίδια και περισσότερο πολη δες το X-City 250.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω απεγνωσμένα να πάρω ένα scooter (γιατί σε scooter κατέληξα τελικά ) στα 250cc για χρήση μέσα στην πόλη αλλά και για ταξιδάκια.Προτάσεις????:ninja::ninja::ninja:

Τι καλυτερο απο beverly & Nexus.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ψάχνω απεγνωσμένα να πάρω ένα scooter (γιατί σε scooter κατέληξα τελικά ) στα 250cc για χρήση μέσα στην πόλη αλλά και για ταξιδάκια.Προτάσεις????:ninja::ninja::ninja:

 

Με ποιά λογική κατέληξες στο scooter .?

Link to comment
Share on other sites

Με εχουν τρελλανει δεν ξερω τι να κανω! την δευτερα πρεπει να εχω αποφασισει!!! Τωρα μου λενε οτι τα aprilia einai kala! ΒΡηκα ενα μεταχηρισμενο 2004 με 9000χιλ αγρατζουνιστο με 3000ε καλη η τιμη? καινουργιο εχει 4000ε.

και βεβαια οχι.αγρατσουνιστο μπορει να ειναι αλλατο τι το εχουν κανει;;

Link to comment
Share on other sites

+100

Καλό είναι να το κάνεις ένα τεστ drive και μια καλή οπτική εξέταση.

Ακόμα άμα είναι ψεκαστό μπορείς να κάνεις έλεγχο με μηχάνημα για να δείς την κατάσταση του κινητήρα.

DRAGONBALL RULEZ

BEST METAL BANDS: SLIPKNOT, CRADLE OF FILTH, CHILDREN OF BODOM

Link to comment
Share on other sites

απο μενα gilera nexus 250,επισης βγηκε κι αλλο ενα 250αρι απο την piaggio Ομως δεν θυμαμαι ονομα,Kymco δεν προτεινω,μαπα και βαρκοειδες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χρονη μαλλον ξεχασες την θεα Aprillia RS250...

Οταν και αν την οδηγησεις θα καταλαβεις...

Αλλα το παληκαρι δεν ειναι για αυτα τα τερατα,μαλλον κοιταει προς scooter μερια!

Σε αντιθεση με μενα που στανταρ καποια στριγμη θα αποκτησω την RS250!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Vodafone McLaren-Mercedes MP4/24

Link to comment
Share on other sites

den diafono gia tin rs250 to thema einai poso kairo tha ziso me aftin tin mixani:p...den koitao pros scooter meria koitao pros meria super motard kathos pisteyo einai i kaliteri epilogi gia mena...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι ο Athanasios κοιταει προς scooter μερια...

Και το αν θα ζησεις η οχι ειναι καθαρα στα χερια σου και ολων των αλλων οδηγων.

Δεν εξαρταται απο την μηχανη...Ουτος η αλλος αν δεν μπορεις να πας ενα RS250 δεν μπορεις να πας ουτε ενα YZ250.Τι νομιζεις οτι ειναι παιχνιδακι???

Εξαλλου αν εισαι εξυπνος και δεις οτι δεν μπορεις ακομα να οδηγησεις τοσο δυνατα μηχανακια, δεν τα περνεις!

Για μενα που ειναι πανευκολο θα τα παρω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Vodafone McLaren-Mercedes MP4/24

Link to comment
Share on other sites

Εννοω οτι ο Athanasios κοιταει προς scooter μερια...

Και το αν θα ζησεις η οχι ειναι καθαρα στα χερια σου και ολων των αλλων οδηγων.

Δεν εξαρταται απο την μηχανη...Ουτος η αλλος αν δεν μπορεις να πας ενα RS250 δεν μπορεις να πας ουτε ενα YZ250.Τι νομιζεις οτι ειναι παιχνιδακι???

Εξαλλου αν εισαι εξυπνος και δεις οτι δεν μπορεις ακομα να οδηγησεις τοσο δυνατα μηχανακια, δεν τα περνεις!

Για μενα που ειναι πανευκολο θα τα παρω!!!

 

pexnidaki den einai alla pisteyo pos eimai arketa "eksipnos"kai tha eimai pio poli mexri to kalokairi...ta ypoloipa tha ta poume apo konta...:D:D

 

pantos den proteino scooter me kamia dinami...me ti psixi na pas na pareis ena scooter???an kapios mporei na mou dosei epixeirimata as ta pei...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος θελει να κανει την δουλεια του και να πηγαινει απο το σπιτι του στο μαγαζι του, ή απο το σπιτι του στο περιπτερο θα χρειστει περισσοτερο ενα scooter παρα ενα YZ250!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Vodafone McLaren-Mercedes MP4/24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...