Jump to content

MyPhone meeting-Θεσσαλονίκη, 1/7/2006


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting;  

20 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting;

    • 1η Ιουλίου
      11
    • 2η Ιουλίου
      0
    • Από Σεπτέμβρη...
      9


Recommended Posts

Αφου εχει ανοιξει και καποιο αλλο μελος για meeting ας κανω κι εγω ενα για Θεσσαλονικη...

πειτε κι εσεις ποτε ειναι καλυτερα να βρεθουμε!!

κι αν θελετε καλοκαιρινο meeting ή τον Σεπτεμβρη αφου γυρισουμε απο διακοπες!:happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 540
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μηπως να κανουμε την δημοσκοπηση πιο συγκεκριμενη? ε φανταστικοι mod?? :p

πρεπει να τελειωνουμε μ'αυτο.

1/7(σαββατο) ή 2/7(κυριακη)?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μηπως να κανουμε την δημοσκοπηση πιο συγκεκριμενη? ε φανταστικοι mod?? :p

πρεπει να τελειωνουμε μ'αυτο.

1/7(σαββατο) ή 2/7(κυριακη)?

 

 

Τελική απόφαση billakosss; :p Πες μου να τη φτιάξω τώρα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

2 Ιουλίου δεν με βλέπω να έρχομαι... κλείνω τα 21 (+ μερικά ακόμη) εκείνη τη μέρα και μάλλον θα είμαι ψυχολογικό ράκος...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμη η δημοσκόπηση από μένα και όπως πάει, μην αγχώνεσαι! Και το Σεπτέμβρη εκεί θα είστε :)

 

2 Ιουλίου δεν με βλέπω να έρχομαι... κλείνω τα 21 (+ μερικά ακόμη)

 

:lol: Αντε μπορεί να χάρη σου να το κάνω το ταξίδι, όχι τίποτα άλλο, να δω τα 21 κεράκια :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Αντε μπορεί να χάρη σου να το κάνω το ταξίδι, όχι τίποτα άλλο, να δω τα 21 κεράκια :p

 

Θα σε περιμένω :happy:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

εππππππ τι εχουμε εδω? παρτυ? νελλυ αν ερθεις πρωτα εμενα να μου το πεις!

σκεφτομαι να σου δωσω ενα μπλουζακι ΤΙΜ :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

με τις επιλογες που εχει η δημοσκοπηση λεω για σεπτεμβρη..

 

αλλωστε οσους πρεπει 8α τους δω νωριτερα;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω μερικα ατομα να δω τι θα πουνε...

και αν ερθουν το meeting θα γινει κανονικα.ειδαλλως το θεμα θα κλειδωθει.

επισης ακουγεται οτι η εξεταστικη θα γινει τον Σεπτεμβρη.

freak αφου θα τους δεις νωριτερα τι αγχωνεσαι?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δε βαριέσαι βρε billakosss, στο κάτω κάτω κάνουμε meeting στο kitchen εγώ και συ μόνο :lol:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

αφου δεν βρισκουμε ποτε! :(

αλλα εκεινη την μερα θα παρω την σημαια της ΤΙΜ να την κοτσαρω σ'ενα τραπεζι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα σε κάθε ημερομηνία... Όσο για το που, προσωπικά λεω Θεσ/νικη, μονο κ μονο για τις μετακινήσεις (εκτός κ αν με αφήσει ο father να πάρω το Focus, οπότε το κάνουμε κ στην Αθηνα!!! )

Αλλα να το κανονίσουμε... Το προηγούμενο meeting το έχασα γτ δεν μπήκα στο Internet μια εβδομάδα.... ELEOS!!!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στα αποτελέσματα της δημοσκόπησης ότι όσοι θέλουν να έρθουν μέσα στο καλοκαίρι και όχι να το αφήσουμε για φθινόπωρο (μακριά από μας, τώρα είναι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙ :) ) προτιμούν την 1η Ιουλίου. Οπότε να πούμε για 1η Ιουλίου και όσοι μπορέσουν;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Petro, εγώ μέσα... Κ το πολυ πολυ κανουμε κ ενα το Σεπτεμβρη... Εκει θα κολλήσουμε?? :)

Οπότε εμείς κλείσαμε και όποιος θέλει ακολουθεί ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

count me in dudes. (εκτός απροόπτου πάντα). Όπως και τον φίλο και "γείτονα" και wannabe πεθερό p_k. Που αμφιβάλλω τόσες μέρες γιατί δεν μου έστειλε μύνημα οτι έχουμε συνάντηση. Κοιμήθηκε ο άγρυπνος φρουρός.

 

 

 

Υ.Γ. Μεγάλε Πέτρο.. να βγάλω αποδόσεις?

Τα λέτε..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στις 1 Ιουλιου εκλεισε και ημερα Σαββατο στο ιδιο σημειο (συμφωνα με τον billako) στη πλατεια Αριστοτελους απεναντι απο το καταστημα κου-κου ωρα να πουμε κατα τις 7:30 Να μαζευτουμε και στις 8 παμε για καφεδακι

 

Εγω θα προτεινα το kitchen bar λογο ανεσης χωρου και καλης θεας που ειναι στο λιμανι μπροστα στη θαλασσα για να εχουμε "φοντο" τον λευκο πυργο ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Λοιπον στις 1 Ιουλιου εκλεισε και ημερα Σαββατο στο ιδιο σημειο (συμφωνα με τον billako) στη πλατεια Αριστοτελους απεναντι απο το καταστημα κου-κου ωρα να πουμε κατα τις 7:30 Να μαζευτουμε και στις 8 παμε για καφεδακι

 

Εγω θα προτεινα το kitchen bar λογο ανεσης χωρου και καλης θεας που ειναι στο λιμανι μπροστα στη θαλασσα για να εχουμε "φοντο" τον λευκο πυργο ;)

 

Gia aristotelous ok. Gia to pou 8a katsoume pisteyw einai kalytero na kri8ei epitopou, analogia me thn kinhsh kai ti 8a paizei sto ka8e magazi. . .

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Gia aristotelous ok. Gia to pou 8a katsoume pisteyw einai kalytero na kri8ei epitopou, analogia me thn kinhsh kai ti 8a paizei sto ka8e magazi. . .

 

Φιλε Θα ειμαστε πανω απο 20 ατομα οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο δυσκολο να βολευτουμε καπου αλλου,το ιδανικοτερο στεκι ειναι το kitchen bar αν εχει κοσμο και δεν υπαρχουν διαθεσιμα τραπεζια φευγουμε αλλα απο τωρα να ξερουμε που θα παμε για να μην περιπλανιομαστε καμια ωρα στο κεντρο

 

Οποτε φυγαμε για kitchen και αμα δεν κατσει φαση παμε αλλου,ελπιζω να συμφωνουν ο πετρος και ο μπιλακος (και οχι μονο)

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια!

λοιπον να το επισημοποιησουμε?

Στις 1/7/2006 ημερα Σαββατο και ωρα 19:30 στην Πλατεια Αριστοτελους εξω απο το κου-κου θα κανουμε το summer meeting festival του Myphone.gr!!!:happy:

χορηγος επικοινωνιας ΤΙΜ - Δεν υπαρχουν ορια

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...